forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Дали двама Кешерувци са колкото един Обертан ? Искам да видиш колко гола е вкарал Керешу последните два сезона и после да видиш статистиката на Габи през този :bigok. Пишете малко по-обективно, моля ви се. Погледнато като принос към отбора с голове и асистенции четирима Обертана са колкото един Кешеру, но мамалигата взима по-голяма заплата.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
Ако така ще гледаме, първо ще ме интересува от колко време Кешеру е в отбора на домусага, и с какви играчи играе до него. Щото това май е от огромно значение. Колко асистенции щеше да има Обертан, ако имаше кой да ги вкарва подаванията от него?!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Това, че не са давани траснферни суми на други отбори не значи, че играчите са дошли без пари. За един от новите ЗНАМ, че е получил трицифрени сума на ръка, за да подпише и първата цифра не е 1.

Така, че както би казал Делио: Calma ragga. Такива футболисти като сегашните последните 10 години не сме имали.

- Ейлофсон, Гомез, Обертан, Паулиньо.

Дано останат.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Последна промяна tzvetan_22 на Пет Май 11, 2018 11:34 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Не знам колко щеше да има, но знам че със сигурност Кешеру е най-добрият нападател в България от Дембеле насам, а затова е и най-скъпият такъв. От друга страна Обертан е чудовищна класа за крило в Първа лига. Аз просто не се съгласих със съждението ти, че двама Кешерувци правят един Обертан. За другото си прав.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14198
Местоположение: София
tzvetan_22 написа:
За един от новите ЗНАМ, че е получил трицифрени сума на ръка, за да подпише и първата цифра не е 1.


:smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
300 лв поне на ръка чуек :strkstrk

Аз пък как съм сигурен, че повечето с "вътрешно инфо" точно нищо не знаят(освен ако не са роднини на Спас или Краси_Левски).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Нормална практика навсякъде е, ако искаш да вземеш качествен играч с визитка, да му предложиш пари на ръка. Аз не виждам как иначе щяхме да имаме удоволствието да гледаме играч като Обертан на крилото в Левски. Тази година шибаният дисбаланс на някои позиции ни еба майката. Преди зимния трансферен прозорец нямахме крила, защото мъчихме Обертан зад нападателя, а в центъра нямахме типичен разбивач като Тиам. Горанката пък беше безалтернативен и съответно безумно слаб. За Божката квото и да кажем след този сезон ще е малко. Сега вече имаме две доста класни крила, страхотен разбивач в центъра и супер защита за у нас, но нямаме две най-ключови фигури за Левски в исторически план - Номер 9, който да ни извади от лайната ( нищо против Буш, приличен нападател е и вкара 11 гола до момента, толкова са му възможностите ) и Номер 1, пред кого противниковите нападатели да изтръпват. Не оправдавам Делио с този пост и не искам Сухия.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10357
Е, 300К са си баш чували с пари, бе! :bigok
Иначе не знам какво сравнявате Кешеру с Обертан, като задачата им на терена е различна. Кешеру стои предимно в наказателното, има кой да подава, вече пробил по крилото. Обертан пробива по крилото, а доскоро игра като атакуващ халф.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 4:56 pm
Мнения: 246
Цитат:
Левски ще предложи на испанския полузащитник Жорди Гомес да прекратят взаимоотношенията си след края на сезона, научи БТА.

Гомес е един от най-скъпоплатените играчи на "Герена" с нетно възнаграждение от 15 хиляди евро на месец, но с представянето си през сезона не убеди, че има бъдеще в отбора. Той имаше моментни проблясъци, вкара 5 гола в 37 срещи, но като цяло разочарова и не оправда очакванията, а пропуснатата дузпа в редовното време във финала за купата на България срещу Славия се оказа решаваща и коства трофея на "сините".

Испанецът, който на 24 май ще навърши 33 години, има договор с Левски за още един сезон, но самият той призна преди дни, че това не значи нищо и ще има разговори с клубната управа след края на кампанията.

Има сериозна вероятност Гомес дори да е изиграл и последния си мач за "сините", тъй като той е наказан за следващите два от оставащите три мача в първенството срещу Лудогорец в Разград и срещу ЦСКА-София, след които ще има яснота дали Левски ще запази шансове за класиране в Лига Европа.
В същото време Левски все още не се е разбрал за нови договори с Роман Прохазка и Васил Панайотов, въпреки че те са сред най-постоянните играчи в отбора и се влагат максимално във всяка минута на терена със "синия" екип.

От ръководството предлагат и на двамата да останат на "Герена" за още един сезон при настоящите им финансови условия, но вероятността те да се съгласят на това е малка. Словакът Прохазка е един от най-нископлатените от чужденците в Левски, а същата е ситуацията и с Панайотов от българските играчи.

_________________
Ооооо, следваме светинята,
ооооо, символ на победата,
ооооо, и сърцата ни туптят,
ооооо, а стадионите кънтят...

С ЛЕВСКИ ДОКРАЯ, ТЕБ ОБИЧАМ И ЖЕЛАЯ! [x3]
С ЛЕВСКИ ДОКРАЯ! БУМ!

Ла-ла-ла-ла-ла...

:lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
За Гомез звучи логично, но за Роман и Панайотката да не им се предлага увеличение е тъпо. Доста тъпо, дано да не е вярно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Цитат:
Това, че не са давани траснферни суми на други отбори не значи, че играчите са дошли без пари. За един от новите ЗНАМ, че е получил трицифрени сума на ръка, за да подпише и първата цифра не е 1.


Без инфо го знам това. И много хора го знаят тука също, но сега ще ти обяснят как нямаме пари, нормално е да сме 4-ти и с тия играчи толкова.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Гомез изглежда на моменти все едно не му се играе, ама това само така изглежда. Ако проблема са 15к ойро или липсата на желание да седи в България, да се надяваме че ще му намерим достоен заместник защото каквото и да пише в тази статия, Гомес е класа. Може и да се изчаква класиране за ЕКТ за да се види дали ще си ходи.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Оправдания с пари и играчи са удачни, ако говорим за изоставането от Лудогорец, но за изоставането от тирето и вероятно загубеното трето място от Берое е смешно като оправдание. Има много фактори които биха го оправдали, но не и този. Лично за мен грешките за изоставането на толкова точки от 2-то място е, че зимата не взехме вратар и не уцелихме с нападателите. Това според мен е главно. Реално вратарите ни загубиха огромен брой точки самосиндикално. Треньорските грешки от който загубихме точки, може би са не повече от два мача.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Еуженио е аут за пoне 6 месеца.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Засега единственият сигурен оставащ от халфовете е Нашименто...

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Цитат:
Това, че не са давани траснферни суми на други отбори не значи, че играчите са дошли без пари. За един от новите ЗНАМ, че е получил трицифрени сума на ръка, за да подпише и първата цифра не е 1.


Без инфо го знам това. И много хора го знаят тука също, но сега ще ти обяснят как нямаме пари, нормално е да сме 4-ти и с тия играчи толкова.


Е ако запазим отбор, треньор за още един сезон и догодина сме извън борбата за титлата(имам предвид да сме на десетина точки от Разград по това време и да сме ги държали под напрежение до април), без значение на кое място сме, ще ти кажа, че не е нормално и е време Роси да си ходи. Сега обаче, имайки предвид, че преди 365 дни Яблонски и Митрев ни бяха в отбора, а всички други са нови-ми да, нормално е. Вероятно няма да ти променя мнението, просто имаме различни виждания, което също е нормално. Колкото и да си дъвчем тук, нещата са в ръцете на Русев и това е. Ще почакаме и ще видим какво ще се случва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Какво е смешно? Тиретата са си Литекс. Литекс имаха готов отбор, плюс всичките пари на Джуджето от далаверата с КТБ и ДДС измамите. Там пари се дават (повече отколкото при нас).

Марулите са на държавна издръжка (паднаха с 0:4 от нас), а бюджета им не е чак толкова по-малък от нашия.

От друга страна, ние бяхме разбит отбоp. Люпко направи отбор (помните ли първите 5-6 месеца?) след което се махна и Топчо "оправи" нещата. След него Нитов и Букарев се развилняxa и унищожиха всичко. Как да сме конкурентни като се правят ТОТАЛНИ промени на ВСЕКИ 6 месеца?

Трябва работа, треньора да не се пипа, добър бюджет и да се спре c това мрънкане, че ми писна Xуя!

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Имаме твърде много халфове и няма как да запазим всички, абсурд е.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Добре, хайде да видим как може да станем равностойни на лудогорбахче от моментната ни позиция, ситуация, климат и финансово положение..

1. лудогорбахче купуват играчи за по милион и два милиона лева.

2. лудогорбахче не "зануляват" в края на всеки сезон и "чакат" въпросните играчи да покажат дали могат нещо, повече от 1 сезон, дори и да са "дупка" в този сезон въпросните играчи.

3. лудогорбахче притежават "бонус картата", когато даден мач не върви да вкарат гол от 20 метрова засада или да отменят чист гол в тяхната врата.

4. лудогорбахче инвестират в школа и специалисти за нея.

5. лудогорбахче има модерна база и нов стадион, който е достатъчен за локацията им.

6. лудогорбахче не затриват инерцията си от мачовете в Европа и всеки сезон надграждат, като само последния треньор е изключение в тази последователност.

7. е добро число.


Понеже ние сме Левски и точка 3 не е в природата ни, поне да направи клуба, каквото е необходимо да няма "избрани" и всички да имат еднакви условия от към съдийството.

И след това уточнение, кое по-точно от останалите точки изпълняваме успешно и сме изпълнили вече, че искаме от утре да ги бием където ги хванем? Хоп и хайде... това да не е мениджъра на фифата?

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Пет Май 11, 2018 12:35 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Цитат:
Марулите са на държавна издръжка (паднаха с 0:4 от нас), а бюджета им не е чак толкова по-малък от нашия.


Никич, няма как Берое да не са с поне 2-3 пъти по-малък бюджет от нас.. само парите на ръка за Обертан и другите тоя сезон са колкото те са дали за играчи последните 5 години .. Взехме им и Мапуку на Берое.. Имаме Гомез с 15 000, Обертан с 20 000 поне...

Носиш от 200 кладенеца вода да оправдаеш, че сезонът ни не еграндиозен провал поне като цифри..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:35 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Точно шибаните тирета,зимата си разбиха изградения още в ловеч отбор и резултата е повече от видим. :smt006 Продадоха недялков,разкараха кулма и още 2-3 негри,които ги дърпаха есента.Типичен пример за слабо управление и разбиване на готов отбор.Пролетта им е катастрофа-не съм сигурен дали имат повече спечелени точки от нас,но пък със сигурност играят по-слаб футбол от нас.
Ние ако си запазим отбора(макс 2-3 промени),през новия сезон ще се борим за титлата,сигурен съм!Не казвам,че ще я спечелим,а че ще се борим.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
М, какво да запазим.. има 3 кръга оставащи, а вече сме -1 основен

_________________
Изображение


Последна промяна Позитивни мисли на Пет Май 11, 2018 12:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:40 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Е на мястото на Гомес,аз сам ще искам да напусна.Не е фатално,ако само той от титулярите си тръгне.И аз съм по-скоро песимист,но надеждата умира последна! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
И кой от марулите взима над 10 хиляди евра заплата? Онзи Охене или Фирчулеску или Боби Цонев?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
Марулите яко помпат на държавна издръжка. Изградиха си база общежитие, вкарват доста пари в дюш. Със сигурност не са с 3-4 пъти по-нисък бюджет от нас.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Цитат:
Марулите са на държавна издръжка (паднаха с 0:4 от нас), а бюджета им не е чак толкова по-малък от нашия.


Никич, няма как Берое да не са с поне 2-3 пъти по-малък бюджет от нас.. само парите на ръка за Обертан и другите тоя сезон са колкото те са дали за играчи последните 5 години .. Взехме им и Мапуку на Берое.. Имаме Гомез с 15 000, Обертан с 20 000 поне...

Носиш от 200 кладенеца вода да оправдаеш, че сезонът ни не еграндиозен провал поне като цифри..
Няма как да не е провал като си имал Нитов за треньор и Боримиров за спортен директор. Няма как и предишния сезон да не е бил провал като си падал с по 3:0 х 2 от НАЙ-ГНУСНАТА паплач на света.

Последните 6 месеца играта се стабилизира, играхме на финал за купата (не я взехме защото не вкарахме, но играхме повече от прилично), наебахме тиретата (за мен това е повече от достатъчно, че да определя последните 6 месеца като успешни), спряхме ги за титлата, опаткахме марулите с 4:0 (никога не сме били с толкова). Ами да, за мен това е добра основа за бъдещ силен сезон.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Нищо добро за Боримиров няма да кажа, ама реално при него дойдоха Горанов, Цветкович, Мапуку, Рошу, Панайотов. Гомез да го пишем на Спас Русев. С какво толкова ни разбиха не разбирам..

С Кабрал, Ривалдиньо и Костов, то трансферите на сегашното ръководство са по-неуспешни от на Митовското, или поне еднакво неуспешни.. Имаме попадения при Паулиньо и Тиам..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Гомез и Афонсо приключиха с Левски. Дано не се окажа прав и за другите 9 играчи.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Този даже не беше в групата май. Ако Роси изгори няма да е заради Бай Ганьо АЕ СИНИТЕ БАА, а защото Спас, като го докара този го води не знам си къде, а накраят явно не се получи между него и треньора отново.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Разбиха готовия отбор на Люпко. Това разбиха. Взеха една сурия некадърници (само защото били пили левскарско мляко) и се наложи да правимe СПЕШНА нова селекция. Паднахме от тиретата с по 3 на 0 (x 2). Бихме Верея с дузпи на Герена (след отвратителен футбол) и xърватите ни отнесoxa като куцо пиле домат.

Да ти напомням ли как играха Горанов, Милош и Гомес при Митов? Какво играеха? Как бяха подготвени и как са подготвени сега? Аз не искам повече български "специалисти" в Левски (освен един).

Искам 2 простички неща:

1. Ръководството да осигурява добър бюджет
2. Отбора да играе приятен, научен и подреден футбол

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 137 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com