forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 2:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Ако пък решим да известираме и в качествен треньор (за Мъри не смея и да си мечтая), вече наистина бих се замислил дали това е моят Левски :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
И в гонга излезе новина за Буш - щели сме да го представяме след финала му с Астра за купата на Румъния на 27-ми. На 28-ми ще ака върху припознавачите. :loser2 :mikre-fun

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8263
Местоположение: София
SZ_FEN написа:
Двете момчета от Септември за които се писа най-много са Иван Тилев, който ако не се лъжа е дефанзивен халф и Петър Генчев, който е централен защитник (ОЩЕ ЕДИН!!!!).


„Сините“ ще се подсилят и с футболистите от Септември Иван Тилев и Здравко Димитров.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
След Автобуса, Клоунчи Пикоч и Монки Силва кога подписват ? :smt017

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13147
Местоположение: Града
Най-важния трансфер, този на скамейката, ако не направим кел файда от всички тези трансфери. Приятно изненадан съм обаче, че действаме бързо и имаме готови 2 (4 ако бройм децата от Септември) трансфера още Май месец

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Мапуку и Буш могат да ни свършат супер работа за марката А професионална футболна група.
Напук на всичко ще си позволя да похваля в този момент ръководството. Не помня кога последно по това време сме имали 4 сигурни входящи трансфера. Ако не се лъжа последно 2010 беше така, Гонзо представи накупа 5-6 нови в края на май.

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Цитат:
Левски е на път да си реши и проблемите в отбрана.След раздялата с Лукин , "сините" са на път да си върнат централният защитник Йордан Милиев.След като стана шампион на Испания с Реал Мадрид , вчера защитника заяви ,че вече е свободен агент и може да се присъедини към лагера на Левски , но само след финала на Шампионска лига ,
където се очаква , че нашето момче ще почне като дясно крило заради контузията на Гарет Бейл

:?

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Изображение

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
bate sasho написа:
Цитат:
Левски е на път да си реши и проблемите в отбрана.След раздялата с Лукин , "сините" са на път да си върнат централният защитник Йордан Милиев.След като стана шампион на Испания с Реал Мадрид , вчера защитника заяви ,че вече е свободен агент и може да се присъедини към лагера на Левски , но само след финала на Шампионска лига ,
където се очаква , че нашето момче ще почне като дясно крило заради контузията на Гарет Бейл

:?


Недей с лошо, досра ми се в първите 3 сек...

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Моментален :bann3 С тия работи шега не бива. :bigok

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
Сашо бе, на първото изречение реших, че е верно това. Да се пребие бате Сашо!

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Изображение
:smt026 :smt026 :smt026 :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
За ебавка с трансфер на Данчо Милиев - ДА СЕ ПРЕБИЕ! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
Имам странното усещане, че бързат да вземат, който могат, преди да е дошло лошо писмо от уефата

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30157
SZ_FEN написа:
Двете момчета от Септември за които се писа най-много са Иван Тилев, който ако не се лъжа е дефанзивен халф и Петър Генчев, който е централен защитник (ОЩЕ ЕДИН!!!!).
Наборе, тия двамата са на 18 и 19, и са част от национала до 19, който се класира за европейско. Митов ги наложи в Септември и се предполага, че го познава. Ако ги вземем ще е по-скоро инвестиция в бъдещето. Имайки предвид, че сигурно ще вземат по 3-4 хиляди заплата, аз съм за.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14835
Автобуса му желая нещо нелечимо, а за начало счупен крак и скъсани връзки. Дано не дойде!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Двете момчета от Септември за които се писа най-много са Иван Тилев, който ако не се лъжа е дефанзивен халф и Петър Генчев, който е централен защитник (ОЩЕ ЕДИН!!!!).
Наборе, тия двамата са на 18 и 19, и са част от национала до 19, който се класира за европейско. Митов ги наложи в Септември и се предполага, че го познава. Ако ги вземем ще е по-скоро инвестиция в бъдещето. Имайки предвид, че сигурно ще вземат по 3-4 хиляди заплата, аз съм за.


Кофтито е че Тилев например ако наистина е дефанзивен халф, дори и да играе явно ще е за сметка на Илия Юруков, а на мен той ми се струва много перспективен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7086
Местоположение: София
Бил се извинил още тогава :bigok

Цитат:
"Да, признавам, че направих грешка. Никога не съм знаел, че Левски е националният герой на България. Казах лоша дума, без да съзнавам значението й. Просто повторих нещо, което бях чувал хиляди пъти от феновете. Но чак сега се замислих, че никога не съм знаел неговото значение. Не съм искал да обидя никого."

"Аз съм футболист и уважавам всеки клуб, всеки съперник. Уважавам Левски като отбор. Мислех, че пиша нещо, което е хубаво за феновете ни. Но без да знам, че е лошо послание към съперника. Това беше груба моя грешка. Отново се извинявам най-искрено", написа преди повече от две години Буш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3515
Мисля, че след Веско Минев ни е късно да се правим на принципни спрямо играчите, които идват.
Мен ме притеснява от къде идват парите, които са дадени/ще се дадат на мениджъра му, на него на ръка, заплати после. Същата работа и с Мапуко, хубави трансфери, ама нали сме скъсани и играем основно с юноши. Да не приключим като дойде сметката накрая :smt017

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
PNB написа:
Бил се извинил още тогава :bigok

Цитат:
"Да, признавам, че направих грешка. Никога не съм знаел, че Левски е националният герой на България. Казах лоша дума, без да съзнавам значението й. Просто повторих нещо, което бях чувал хиляди пъти от феновете. Но чак сега се замислих, че никога не съм знаел неговото значение. Не съм искал да обидя никого."

"Аз съм футболист и уважавам всеки клуб, всеки съперник. Уважавам Левски като отбор. Мислех, че пиша нещо, което е хубаво за феновете ни. Но без да знам, че е лошо послание към съперника. Това беше груба моя грешка. Отново се извинявам най-искрено", написа преди повече от две години Буш.


Ето момчето се е извинило :bigok
Това е нещо нормално тогава е играл за умрелите, искал е да им се хареса и го написал.
След една година ще пее пред сектора ц(*ка умре але але :strkstrk

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
PNB написа:
Бил се извинил още тогава :bigok

Цитат:
"Да, признавам, че направих грешка. Никога не съм знаел, че Левски е националният герой на България. Казах лоша дума, без да съзнавам значението й. Просто повторих нещо, което бях чувал хиляди пъти от феновете. Но чак сега се замислих, че никога не съм знаел неговото значение. Не съм искал да обидя никого."

"Аз съм футболист и уважавам всеки клуб, всеки съперник. Уважавам Левски като отбор. Мислех, че пиша нещо, което е хубаво за феновете ни. Но без да знам, че е лошо послание към съперника. Това беше груба моя грешка. Отново се извинявам най-искрено", написа преди повече от две години Буш.


Преди повече от две години... без да очаква, че ще идва при нас и т.н. ;)


Suum cuique, така по-добре ли ти изглеждат нещата?

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Тоя дето се ебава с идването на Данчу Милийката , предлагам да го ебем , боя няма да го оправи. :loser2 А автовоза да идва и да пори оранжевото изчадие заедно със Сапуко :mikre-fun

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 7:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3677
AtomuS написа:
Мисля, че след Веско Минев ни е късно да се правим на принципни спрямо играчите, които идват.
Мен ме притеснява от къде идват парите, които са дадени/ще се дадат на мениджъра му, на него на ръка, заплати после. Същата работа и с Мапуко, хубави трансфери, ама нали сме скъсани и играем основно с юноши. Да не приключим като дойде сметката накрая :smt017


И аз това викам :smt006 След Феско каквото и да се напише няма смисъл...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Хубаво е че правим селекцията на време, и до сега е с познати що годе доказали се футболисти, а не някви неизвестни маймуни от Конго. Накрая да не излезе, че тея на които най-много се подиграваме и в които нямаме грам доверие, вземат да направят нещата както трябва. За сега нещата са оптимистични, въпреки че говорим за Жадното и Дядо Боре. (А дано!!!) За юношите от Септември съм за с две ръце, първо Нитов ги познава, второ са доста перспективни от това което показаха с националния. На фона на сегашния отбор, тройката Влаги, Божигол(ама истинския) и Вутов ми се струва добра опция, особенно последния.

П.с Това за Буш е глупаво, нормално де някакъв гастарбайтер да иска се хареса на феновете на отбора в който играе. Плюс това на хала на който сме не е разумно да сме много придирчиви.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Последна промяна danislav90 на Пон Май 22, 2017 8:06 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 23, 2014 10:44 pm
Мнения: 652
Не мога да повярвам, че наистина има хора, които се самонавиват и си вярват, че тази ей така е плеснал нещо, което не е знаел какво означава :ohmygod2

Знаел е прекрасно какво означава, но естествено в туитър, само пред свои последователи, едва ли е предполагал, че туитът ще се разпространи.

Ама не, дай да вземем бездарника, който сигурно има 10 мача и 2 гола, откакто се е махнал от България. Щото явно имаме излишни 10-20 бона на месец, ама нямаме малко повече, за да платим на Мъри :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
KostadinNikolaev написа:
Не мога да повярвам, че наистина има хора, които се самонавиват и си вярват, че тази ей така е плеснал нещо, което не е знаел какво означава :ohmygod2

Знаел е прекрасно какво означава, но естествено в туитър, само пред свои последователи, едва ли е предполагал, че туитът ще се разпространи.

Ама не, дай да вземем бездарника, който сигурно има 10 мача и 2 гола, откакто се е махнал от България. Щото явно имаме излишни 10-20 бона на месец, ама нямаме малко повече, за да платим на Мъри :ls-cup



Ако го е написал съзнателна, защо ще се извинява ден-два по-късно? След като вече е "звезда" в Англия? Според мен извинението му е искрено.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10355
Изображение

Така по-добре ли е фороНе? :strkstrk

Макар че тия са една въшкарска страница, която пускат анкети "Гласувай кой е по-хубав" и от сорта.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Alek, брат не се занимавай със излишни глупости. Да е хуй, да им го набиеш, ама то... акъл!!! :bigok
Гледам във фейса люляците газ пикаят,явно има защо :strkstrk

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пон Май 22, 2017 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Минев, Костадинов, Де Ноер, Александров са по-добри от планираните им заместници, а новите нападатели няма как да са по-зле от сегашните ама не са и класа отгоре, че да има драстично подобрение, а и Гарнирано с качествата на Митов става як буламач. Мисля, че в момента сме по-зле от миналата година по същото време, а ако сме увеличили и дълговете с тая селекция...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com