forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 6:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2018 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Тва е, щото българите не връзват шалче на вратата и няма нищо общо факта, че са некадърни. :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2018 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26581
Местоположение: София
Божката не е вратарят-мечта, ама пред Любенов и Кръстев го предпочитам. Вторият има качества, ама е страшно паникьосан и всеки негов досег с топката е потенциален проблем. А вади доста трудни положения в същото време.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2018 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 09, 2011 6:26 pm
Мнения: 357
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Ако не бяхме купили Жорди Гомез, а някой друг - още 2 точки срещу Витоша поне сложете. Същото важи и за Нашименто. Мики Орачев ни изгуби 2 точки срещу Славия. Горе-долу все едно сме първи в момента. Аз така ще се чувствам вече - фен на лидера в Първа Лига :bigok

Moralniot liderrrrrrr

Sorry za latinicata....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2018 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
Ползвай кирилизатора


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 700
Финягата да прави скаутско звено и да тръгват,от далече се почва :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 11:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Така е. В дясно продължаваме да сме без крило. Това е факт от напускането на Кристовао Рамос. Ривалдиньо очаквано е медиен тигър и от него нямаме никакви нужда. За новият сезон ни трябват дясно крило, централен нападател, централен защиитник и вратар. Дано оставят Фигейредо. Горанов е в добра форма в защитен план, но отпред е трагичен. Вчера нямаше един пробив и едно центриране. Видя се каква е разликата с португалчето. Фигейредо умее да влиза в комбинации с едно докосване и да центрира чудесно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
Пас с едно докосване...точно вчера...точно в тия локви... :smt007

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 11:40 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Вчера, да. Пасовете нямаше как да станат в тия локви. Аз говоря по принцип, че Горанов не играе атакуващо и всички знаем как центрира.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
garry.rodriguez написа:
Така е. В дясно продължаваме да сме без крило. Това е факт от напускането на Кристовао Рамос. Ривалдиньо очаквано е медиен тигър и от него нямаме никакви нужда. За новият сезон ни трябват дясно крило, централен нападател, централен защиитник и вратар. Дано оставят Фигейредо. Горанов е в добра форма в защитен план, но отпред е трагичен. Вчера нямаше един пробив и едно центриране. Видя се каква е разликата с португалчето. Фигейредо умее да влиза в комбинации с едно докосване и да центрира чудесно.


Защо централен защитник ? Смяташ, че някой измежду Холмар и Яблонски ще е аут от лятото ли ?

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми най-малкото, щото ако някой от тях се контузи или го накажат, оставаме с Белаид и еклерите ни вкарват 2 гола.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 1:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Да, съгласен съм, че за резервен има нужда. :smt023

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Wildkid написа:
Ми най-малкото, щото ако някой от тях се контузи или го накажат, оставаме с Белаид и еклерите ни вкарват 2 гола.....

Omraz беше писал, че Роси възнамерява да използва Тиам за 4-ти централен.

Аз бих добавил, че имаме Деян Иванов. Дано Роси го оцени и го върне в отбора от лятото.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ма то на нас ни трябва трети, не 4-ти :bigok :bigok :bigok И на мен ми се иска Деян да е ок и готов да играе на нужното ниво, ама некак си не ми се вярва....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Трябва да спрем да правим селекции, ако искаме най-после да направим отбор. Вратар, едно дясно крило и десен бек, тва е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
SZ_FEN написа:
..Аз бих добавил, че имаме Деян Иванов. Дано Роси го оцени и го върне в отбора от лятото.

Ако смятате че има класа. Сърце има, в това съм сигурен.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Хубаво е да спрем да правим селекции, ама за съжаление не можем, щото още имаме дупки. Но поне трябва да не правим чисто нов отбор. Трябва да се отървем от един-двама в средата, да намерим нападател (освен ако дотогава по чудо някой от наличните не е почнал да ниже редовно и да не пропуска), бекче, защитник, вратар....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Вратари- Божката резервен и НОВ.
Защитници- Милош, НОВ, Холмар, Давид, Белайд, Деян, Горанов, Афонсо.
Полузащита- Роман, Нашименто, Васко, Жорди, Тиам.
Нападение- Тримата централни, Паулиньо, Обертан, Вутов и НОВО дясно крило.
За мен тва е достатъчно. Евентуално ЦЗ, ако не върнем Деян и Белайд продължава да е зле.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Харесва ми оптимизма ви, но лятото аут са: Белмонт, Рошу, Панайотов, Прохазка ( засега 100%, нови договори нЕма ). Ейолфсон не виждам как ще го задържим с тоя палав договор, а за Тиам, Афонсо и Вутов трябва да се вадят пари. Обертан ще бъде продаден, на който извади някакви пари там, а Жорди ще си тръгне (1+1 му е договора и ди изгуби титулярното място, едва ли ще стои резерва в кафевата лига ). Та така :bigok

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Чакайте да дойде края на сезона. Освен това деСпаситео се кълне, че има сериозни планове. Ако е така очаквам другия сезон избистрена титулярна единайсеторка с макс 4-5 нови за сметка на напусналите.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
Много често се споменава Деян Иванов, но за жалост контузиите са му разказали играта. Да не казвам голяма дума, но едва ли някога ще играе голям футбол. Във Враца е тотална резерва, а като го пуснаха срещу Несебър преди седмица не знаеше къде се намира (като дори на 2 пъти на уцели топката). На всички ни се иска да се върне и да мачка, но реалността е друга.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 8:08 pm 
Само вметвам, че има няколко момчета в школата, които е хубаво рязко да започнат да се интегрират от другия сезон, щото един Стаси вече е на 18. Научен, ненаучен - в него е вложено и тренера ще трябва да го шлифова, щото за съжаление в старшата вече няма какво да научи. Другото момче, което ми направи сериозно впечатление - Мартин Петков мисля, че се казва, макар и по-малък също леко, леко да влиза. Дельо очевидно има око за младежи и в миналото е налагал някакви таланти (Божи :bigok ). Пиша всичко това в продължение на последните няколко поста и имам предвид, че съобразено с бъдещите напускащи, ако си тръгнат 5, то нека вземат трима, например. (Разбирам всички условности, но се надявам, успях да се изразя разбрано каква е основната идея на поста ми.)


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
celeronhater написа:
Харесва ми оптимизма ви, но лятото аут са: Белмонт, Рошу, Панайотов, Прохазка ( засега 100%, нови договори нЕма ). Ейолфсон не виждам как ще го задържим с тоя палав договор, а за Тиам, Афонсо и Вутов трябва да се вадят пари. Обертан ще бъде продаден, на който извади някакви пари там, а Жорди ще си тръгне (1+1 му е договора и ди изгуби титулярното място, едва ли ще стои резерва в кафевата лига ). Та така :bigok


Да, ама по-по-догодина, като изградим отбор, ще мачкаме :ls-cup

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30134
dobrevche написа:
Само вметвам, че има няколко момчета в школата, които е хубаво рязко да започнат да се интегрират от другия сезон, щото един Стаси вече е на 18. Научен, ненаучен - в него е вложено и тренера ще трябва да го шлифова, щото за съжаление в старшата вече няма какво да научи. Другото момче, което ми направи сериозно впечатление - Мартин Петков мисля, че се казва, макар и по-малък също леко, леко да влиза. Дельо очевидно има око за младежи и в миналото е налагал някакви таланти (Божи :bigok ). Пиша всичко това в продължение на последните няколко поста и имам предвид, че съобразено с бъдещите напускащи, ако си тръгнат 5, то нека вземат трима, например. (Разбирам всички условности, но се надявам, успях да се изразя разбрано каква е основната идея на поста ми.)
Дуче беше взел няколко от тях на “митичната подготовка”(както се изразяват шегаджиите неискащи Митов) и си ги пускаше постоянно в контролите. Предполагам ще продължи лятото. В момента имаме голяма група и сгъстен цикъл, та едва ли има много време.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Нищо чудно голяма част от тях да са играли днес в "секретната контрола".

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Много яко как някой вече знае със сигурност кой идва и кой си отива, с кой преподписваме и как ще градим нов отбор от нови 15 човека защото никой от сегашните няма да остане. Всъщност естествено, че има такава опция, но със сигурност не е единствената и няма гаранция, че ще се случи дори на 1% нещо подобно. Утре може да падне астероид и тогава на лято със сигурност няма да ни пука кой остава :loser2
Разбирам, че черногледството ни е основна национална черта ама айде по-спокойно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
Стаси не го виждам в Левски, освен ако рязко не напредне или пък ние не минем на автопилот. Ще се радвам ако ме опровергае, възлагах му големи надежди, но засега не виждам позитивни знаци.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Последните години юношите ни са ТОТАЛ ЩЕТА и школата или трябва супер бързо да се преструктурира и всичкото неможач сред треньорите да бъде изгонено с шутове в гъза или директно да се закрие. И без това само едни пари се харчат, за да вадим футболисти за Б група.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Закритите се оплакваха от връзкарство, ама ние май имаме невероятни традиции от години в това отношение. Реформа на школата е наложителна, като се започне с тотално изтриване на връзкарството и след това чисто спортно-техническите аспекти.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2018 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Мартин Петков е отличен кадър. Дано му дадат шансове за изява. От новия сезон 3ма халфове няма да са в отбора Рошу, Белмонт и Панайотов. Ще има игрово време и за него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com