forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Глей там в другата тема бе. Одиторът казал, че сме супер :lol: :lol: И прозрачност, и пари, и всичко :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1993
Според мен треньор като Делио Роси не би дошъл в клуб, който отива към бутане на капака. Не е олигофрен, а и предполагам има глад за успехи. На евреина обаче, не може да се има такова доверие, така че аз съм изключително щастлив от развитието на тази "драма". Само Левски и крайнодясно :bigok

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13642
Бразилеца не е толкова зле,като се има впредвид колко са добри българските защитници.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44299
Местоположение: София
Няко може ли да ме просветли това с яките от къде дойде :loser2 Проспал съм го :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:19 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12989
Местоположение: истинското село !!!
Определено с име като Грант, щяхме доста по-лесно да продава некадърници като Нар и Бабатунде.

Само казвам :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
ДипломатО написа:
Няко може ли да ме просветли това с яките от къде дойде :loser2 Проспал съм го :loser2


Преди седмица и нещо почувствах вдъхновение, като във въпросния ден се разминах точно с един такъв тегав "гъзар" и ми светна. Ние гъзари ли сме или не?!? Ние сме Левски бееее!!1!1!1!! :bigok

Така, че гордо изпънати яки и твай! :hitl2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Тоя не е бразилец, бе. :lol: Обикновена мангала, виждал съм го да поправя чадъри в моя квартал заедно с двама порядъчни пияници на достолепна възраст. Ще се минем много лошо ако го вземем. :smt006

П.С. И аз като Дипломата не схванах за яките, но виждам, че Йорданов е разяснил. Вдигаме ги.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44299
Местоположение: София
jordanofff написа:
ДипломатО написа:
Няко може ли да ме просветли това с яките от къде дойде :loser2 Проспал съм го :loser2


Преди седмица и нещо почувствах вдъхновение, като във въпросния ден се разминах точно с един такъв тегав "гъзар" и ми светна. Ние гъзари ли сме или не?!? Ние сме Левски бееее!!1!1!1!! :bigok

Така, че гордо изпънати яки и твай! :hitl2


Аз си мислех, че сте се присетили за негово величество:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Това е отделна тема и съвсем друго ниво на гъзария. Ние не сме там още. Има шамари за ядене от бродиращите на зеления килим, под емблемата на Левски и Х-ве с Верея за преглъщане от нас още. :loser2 :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Те половината хора тука и на картинка не са го виждали Господ Ерик :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1833
Lachenti написа:
И въобще е крайно време да се прекрати практиката футболни легенди на клуба да работят на ръководни постове, без да са се доказали преди това – нито стават за нещо, нито е редно да ги псуваме

:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8267
Местоположение: София
Чичо Спас каза, че никой от другите треньори няма да напусне Левски ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:19 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2636
Само на мен ли ми допада бразилчето? Не е Гари, ама поне може да преодолее човек на скорост и работи и с двата крака. Абе, ДелЮ да му мисли.

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Сега феновете могат да изиграят ключова роля в развитието на отбора, като застанат зад тима и дадът време на новия треньор.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми всъщност е крайно време да станем нормален клуб и да имаме повече от 3-ма треньори (старши, помощник и на вратарите) плюс 1 кондиционен....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
gong написа:
Собственикът на Левски Спас Русев пристигна лично в студиото на Дарик радио и говори за първи път за назначението на Делио Роси за старши треньор на "сините".

"Целият процес за избор на нов треньор протече по един доста необичаен начин, нетрадиционен за футбола, с абсолютна прозрачност. Николай Митов знаеше, че преговаряме с треньори, Роси знаеше, че говорим с Грант, Грант знаеше за Роси. Благодаря на Николай Митов, който абсолютно професионално си изпълняваше задълженията. Всеки друг би си тръгнал. Ние не го сменяме, защото е слаб треньор, той винаги ще е част от Левски. Отборът просто минава на друга сцена, искаме европейски треньор, европейски играчи, за да наваксаме това, което сме пропуснали в последните 10 години. Изпращаме Ники Митов в Испания, където да споделят големи отбори опита си с него."

Гледайте интервюто с картина във фейсбук страницата на Дарик радио след 17.00 часа.

"Делио Роси е много интересен характер. Той прекарва повече време на тренировъчното игрище, интересуваше се от най-малките детайли. Когато дойде време да обсъждаме къде ще живее, той каза - това не ме интересува, аз по 20 часа от денонощието съм на стадиона. Аз ще му дам цялата си подкрепа, да се чувства комфортно. Няма нужда да давам съвети на човек с над 600 мача в Серия А. Той е фанатичен привърженик на Лацио, душата и сърцето му са в Лацио."

Договорът на Роси е за две години, с опция за удължаването му. Треньорът пристига в понеделник вечер със целия си щаб, който ще е трима или четирима помощници. Първата тренировка на италианеца ще е във вторник, а дебютът му - срещу Дунав.

"Аврам Грант и Роси са различни профили. Грант е повече с профил на мениджър, на спортен директор, както се работи в Англия. При Роси е точно обратното. Той каза - ако търсите мениджър, някой да ви обещае непостижими неща, не съм аз. Но ако търсите човек, който да гради отбор, аз съм готов да се заема. Ние смятаме, че Левски има нужда от треньор. Имаме доста талантливи футболисти и е необходим треньор от световна класа, за да ги доразвие. И с двамата разговарях лично аз, без посредници."

"Двама души са недоволни - и Грант, и Николай Митов. Но аз се опитах да го направя по най-прозрачния начин. Управителният съвет взе решение, кое ще е най-полезното за Левски. Получих смс от Грант, след като избрахме Роси, няма проблеми."

"Двамата имаха различни финансови претенции. Но не дойдоха в България заради парите. И двамата дойдоха, защото виждат в Левски потенциал. Грант заяви, че вижда в Левски "спящ гигант". Ако я нямаше историята на Левски, нямаше как да ги доведа."

"Никой не напуска Левски. Това е смисълът да дойдат чужди специалисти и да им предават опита си."

"В България във футбола е тенденция от години разходите да са по-големи от приходите. Но в Левски аз не взимам еднолични решения. Но повечето хора не си дават сметка колко са изгодни договорите, които сме сключили с треньора, с футболистите. Всичко е в разумни финансови параметри."

"Задържахме обявяването на новия треньор специално," пошегува се Русев за рождения ден на Томислав Русев на днешния 4 август.

"Искам Левски да играе красив футбол, и да върнем феновете на стадиона," обясни като цел Спас Русев.


:lsfc4

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Освен да му пожелая Левски да се присъедини към Лацио в сърцето му и да му донесе липсващите трофеи в иначе богатата му кариера няма какво друго, а и да е първия ни треньор продължил договора си с нас след изтичането му :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Интересно. На думи изглежда добре, казва нещата, които бих искал да чуя, не мога да отрека. Проблемът е, че такива приказки сме чували и преди. Нека видим как ще стане в действителност. Силно се надявам да оставят треньора да работи и да му се одигури необходимото за това (без изцепки, но ако Роси е казал тези неща, то той е наясно с възможностите и няма да се олива, сигурен съм). Да видим. Възможност има, дано се използва правилно!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
След приказките за бръснарницата в Перник настана небивал екстаз. Дано ситуацията не се повтори.

Успех на Валентино Роси. :bigok

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Според мен Роси ако види на къде отиват нещата и го режат или съботират хич няма да им цепи басма и ще си бие шута към Италия, така че ако не са искрени в приказките ще се разбере до няколко месеца. Аз очаквам ако някой го съботира да е Боримиров или някой от тия дето водят плажняци на кило. Русев има сметка всичко в Левски да е ок, първо заради имиджа и договора с тия дето му дадоха Вивакомата, после ако наистина завъри колелото става дума за някой друг милион чиста печалба на година, което е добре дошло за яхтата и краката.

Екимката е ВЕЧЕН :smt005


Последна промяна Живко на Пет Авг 04, 2017 5:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:50 pm 
Срещу Дунаф трябва да има 75 000 на Герена. Клонирайте се и докарвайте приятели-клонинги. Това горе-долу ни е последният шанс да изплуваме. Щото ако и с треньор световно име и играчи от Висшата лига на Англия не успеем да направим нещо, значи наистина да ни закриват и да почваме от окръжните. Поне ще е ново, свежо начало за всекиго.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:08 am
Мнения: 430
То и Лупи ги чертаеше едни прекрасни планове за мъртъвците, ама..... :loser2
Ще видим! Няма какво друго да направим освен да се хванем вече наистина повече хора да посещаваме мачовете и да изчакаме да видим какво ще стане. Успех на Роси!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3936
Време е феновете да застанат зад отбора и да се активизират... Честно казано за първи път от доста време сякаш съм позитивно настроен за развитието на отбора. Всичко това при ранно отпадане от Европа и супер слаби игри под ръководството на Митоф. Да се надяваме Роси и екипа му да успеят да създадат един боеспособен отбор, който дори и да не побеждава всеки път поне да играе футбол, който да радва феновете. На мен лично като фен най ме е боляло не толкова от загубите, колкото от бездушната и безидейна игра на тези на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:05 pm 
Аналогията с дон Лупиньо не я схващам съвсем. 99% от населението на България без 1% безмозъчни свине знаеше кой е, какво върши и докъде точно ще ги доведе абсолютният футболен собственик с 99% от световния капитал - г-н Александър Тодоров Томов. :bigok Каза и го направи. :bigok ДеСпасито не може да му стъпи на пръстчето, а и Делио Роси не е Турчо Младенов и сина му на по 50к и 30% комисион от трансфер :strkstrk


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Oachkatzlschwoaf написа:
Срещу Дунаф трябва да има 75 000 на Герена. Клонирайте се и докарвайте приятели-клонинги. Това горе-долу ни е последният шанс да изплуваме. Щото ако и с треньор световно име и играчи от Висшата лига на Англия не успеем да направим нещо, значи наистина да ни закриват и да почваме от окръжните. Поне ще е ново, свежо начало за всекиго.

Чак 75 000 не, но поне 10 000 е абсолютно задължително :)
Оправдания с липса на качествени играчи, треньор и действия на от ръководството за изплуване от блатото вече не важат, така че милионите левскари не е зле да започнем да посещаваме масово мачовете на отбора, щото място за отстъпление вече няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Kато кажете Роси, се сещам първо за Животното. Айде малко по-сериозно :bigok

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Сещай се за мене бе

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
#искамисиКокала :levski

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1993
Изображение
:bigok :bigok :bigok

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Авг 04, 2017 5:28 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
да не идва към вас след тази снимка :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 173 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com