forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 7:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
Братя и сестрички, дойдохме пак до момента, в който мракът настъпи - Левски е първи, но както винаги ние левскарите се влияем повече от други, по-ценностни, нетенекиени неща. Много хора се отдръпнаха заради множество грешки от всички посоки, заради плюнки, заради интриги, за съжаление, и заради шамари.

Най-голямата ни грешка - това, че въобще е възможно да говорим за "страни" и "посоки" по отношение на публиката на Левски.

Знам предварително какво ще кажете: "тая среща се повтаря с годините и нещата си остават същите". Само че тоя път май напънът е последен. "Сами срещу всички" е също толкова валидно както и през комунизма, както и през 90-те... С тая разлика, че тогава нашите дядовци и бащи не се деляха на групички и не оставиха отбора си сам.

Моля ви за пореден и последен път всички вас, които имате мнение и гледна точка за публиката ни, за това кои сме и какви трябва да бъдем, елате на тази среща - думата ви ще се чуе.

Ако не постигнем съгласие по това какъв сектор "Б" искаме да имаме, уверявам ви, никой никога повече няма да ви агитира да се завръщате.

Преди да е станало прекалено патетично, млъквам. Само моля да дойдете, за да си кажем "кривините"!

http://www.nkp.bg/?pid=2&id=457

Цитат:
Националният клуб на привържениците свиква широко достъпно събрание, на което са поканени всички заинтересовани Левскари - всички членуващи и нечленуващи фракции в НКП, неорганизирани фенове от Секторите А, Б и В, както и хората, подкрепящи любимия отбор пред телевизора или в интернет - от страната и чужбина. На събитието ще бъдат разяснени взаимоотношенията на НКП с всички фракции, формални и неформални групи, както и отделни Левскари. Ще бъде даден отчет с какво точно се занимава НКП и ще бъде отговорено на всички въпроси.

Предвид мащаба на събитието и множеството наболели въпроси, е необходимо достатъчно време за подготовката му от страна на организаторите. Необходимо е време и за всички вас, за да планувате програмата за деня си, да си подготвите въпросите, а за хората от провинцията - евентуалния престой в София.

Събранието ще се проведе на 10-ти декември 2016 година в зала "Универсиада", непосредствено преди поредното издание на традиционния боксов турнир между фракциите на Левски.

Накрая, но не последно място - призоваваме всички до провеждането на срещата да проявим разум и хладнокръвие. Да си помислим хубаво за синята общност, като да спрем самоизяждането помежду си на стадиона, по кафенета, клубове и интернет.

ПОКАНЕН Е ВСЕКИ, КОЙТО НОСИ ЛЕВСКИ В СЪРЦЕТО СИ.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
понеже си заключил другата тема, ще кажа само едно и няма да пиша повече тук: не разбирате нещо кардинално. Поне 9 от 10 Левскари не искат никога и при никакви обстоятелства да имат нещо общо с НКП и СЗ. Дали с право или имат погрешни представи няма никакво значение. Просто това е реалността - абсолютно невъзможно е да има диалог, да има каквото и да е общо между НКП и СЗ от една страна и масовият Левскар от друга. С някоя ултра фракцийка може и да се получи, но с масата НЕ. Всякакви връзки са скъсани, всякакви възможности - отдавна изгубени. Линията отдавна е премината. За това и повечето хора пишем с ирония по темата, щото сме наясно , че това дето си го написал е невъзможно. Може да си сложиш главата в пясъка и да не го приемеш, но след година, пет или десет ще разбереш, че съм бил прав.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6242
@Morning Glory, оценявам усилията ти. Но дори да нямах изградено мнение по случващото се и да имах искреното желание да дойда на срещата, като чета последните дни във фейсбук на Гугутката, "Стьопата" и Младежа неграмотно написаните лъжи и автоматично знам, че с тези не съм от една страна на барикадата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
Гледай сега, Бойо. Без да се обиждаш, защото това въобще не е целта на уточнението ми, пределно съм запознат с мненията, позициите и настроенията на много мои приятели. Аз съм единственият останал "щраус" (определението е твое :strkstrk ) за това, че обединение е възможно.

Страшни глупости се случиха с годините, но какво правиме, ако не е тая среща? Кой и какво чакаме?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
Max^10 написа:
@Morning Glory, оценявам усилията ти. Но дори да нямах изградено мнение по случващото се и да имах искреното желание да дойда на срещата, като чета последните дни във фейсбук на Гугутката, "Стьопата" и Младежа неграмотно написаните лъжи и автоматично знам, че с тези не съм от една страна на барикадата.


Без да адвокатствам, Степан пое лична отговорност за всичко, което е писал. Това е голямо признание, особено когато си българин. Помислете колко от нас си признават, като сбъркат.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7344
Безсмислена среща. Хората си имат чест и достойнство. Плюйте ме, но за мен сектор б е мъртъв докато тези хора са там. Ако ще и да е завинаги.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Много малко вероятно, но това оправя ли нещата? Признанието на човек, от когото не зависи нищо, заздравява ли отдавна отворени рани в душите на отчуждените? Връща ли времето назад?
Стига, бе, човек. Сам каза, че познаваш много от хората, които се отказаха. Да не мислиш, че за ПОРЕДЕН път ще си нарушат принципите и ще погазят достойнството си? Малко в повече дойдоха събитията от май месец насам, не мислиш ли? Това вече и нормалният, обикновен привърженик започна да го вижда. Хората започнаха да се погнусяват и да се абстрахират от Сектор Б и това, което е публиката на Левски в момента. Не ги интересуват тръстове, нкп-та на привържениците, обединения и пр. Защото им е ясно, че докато статуквото е такова, се въртим в един и същи омагьосан кръг. В такъв се въртим и във футболно, управленско равнище.

П.С. Фруктиерата обобщи това, което написах и аз. :smt023

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
Аз не членувам никъде и не карам никой никъде да членува.

Не карам и никой да идва да говори с Младежа, с Гугутката или с Хиндлиян, нито със Запад, НКП или Фенклуб Сусурлево. Говорят си левскари с левскари.

Ясно ми е, че аз съм в позицията на балъчето, което обяснява некви неща, които уж са ясни, ама айде малко да се стегнеме всичките.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
И какво ще стане, като се стегнем всички? :lol: И аз не членувам никъде, нямам и особено желание да го правя.
Но дай да си говорим реално. Преди година и 2-3 месеца беше срещата в Търново. Нещата потръгнаха доста добре. Вярно, имаше хора, които бяха скептично настроени, но дори те по едно време се обнадеждиха и дадоха път на мечтата, че Сектор Б може да бъде отново вторият ни дом. Така, както е бил винаги. И? Няколко месеца по-късно какво се случи? Има ли една точица от онзи "план" на Седем:Едно, който да важи и да е в сила в момента? Поне едничка (не че има каквото и да е значение дали са 1, 2 или 3, щом не се спазват ВСИЧКИ)?
Омагьосан кръг.

П.С. Митът "левскари с левскари" за мен отдавна е в миналото.

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Искрено се надявам момчетата от ЮД да не направят 100тния компромис и пак да загърбят принципите си в името на Сектор Б, при положение, че всички знаем, че при ново "обединение" 8-9 месеца всичко ще е що-годе нормално и догодина някъде по това време пак ще се свикват срещи за избистряне на проблемите в сектора, а междувременно ще се случат поне една дузина нови страшни глупости и гнусотии. Левски няма как да значи свобода, докато тия са на свобода.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
ОК

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
Само да вметна, че идеята е всички да се върнат, не само конкретни фигури, които са жизнено важни за сектора. Т.е. това са човекът, който стои зад името Blue world, този зад krisoBG и т.н.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:49 pm 
Където има пари, няма любов!!!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13538
Няма как хората да отидат и да кажат това което мислят,защото знаят после,че ще си имат проблеми.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 1:45 pm
Мнения: 407
Местоположение: Синя България
Ина дали ще се върне? За никого не питам и отговор не искам :smt004

Нямат никакъв шанс за обединение на когото и да е. Най-вероятно следващите се отказали да стъпват в сектора и близко до тези утайки, ще си ти Морнинг Глори и другите малко останали наивници. Те така докато се откажат и самите те и може би в този светъл ден, ако е не много далеч, ще се върнат хората, които сега са отвратени.

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7543
Немам кво да кажа повече, поканата е към всички. Който смята, че може да си го позволи, нека дойде.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 6:16 pm 
Позволявам си кратък цитат от любимо произведение. Мисля, че пасва чудесно на ситуацията:
"Дошло е време разделно. Всеки трябва да избере или едната, или другата страна. Аз твърде дълго стоях по средата."


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Какъв е смисълът от тази среща? Да чуем лъжите, които четем постоянно във фб? Или ще напишем нови десет точки, които никога няма да влязат в сила? Или чакаме да се появят нови наивници, които да се опитат да измъкнат сектора от блатото докато не стане пак място за мъже? Дано си отидат само мъжете на срещата и на следващия мач да няма бройка и за викане.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не бях писал отдавна,а и не бях влизал във форума.Да винаги съм твърдял и продължавам да твърдя,че хората дискутират,вземат решения,разрешават проблеми само и единствено чрез разговори очи в очи,а не чрез интернет.Има отправена покана и толкова,защо са всичките тези коментари отново ,оставам с впечатлението че само на Карето и един двама им пука .Така че всеки е добре дошъл,а вие както си решите.А само да попитам,защо толкова обидени има,че сектора е само за мъже :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Ivan63 написа:
А само да попитам,защо толкова обидени има,че сектора е само за мъже :lol:


:ohmygod А защо се свиква среща? Да не би мъжете да са малко нещо? Бахти глупостите от хора със "стаж" във форумО които сме чели с интерес през годините. Тотална промяна от много от вас по необясними причини.

По темата. Поредната безсмислена среща. Вчера наркодилърите пискат как само мъже трябвало да бъдат в сектора, а днес вече обърнаха палачинката. Много ми е интересно как бити хора и такива мазани с лайна ще седнат да си говорят "очи в очи" и "левскар с левскар" с някакви мутри, дилъри и обикновени некадърници. Нови срещи всяка година.... хайде да престанем с глупостите вече :smt006
Излезте малко от филма и си направете труда да проумеете защо нещата не вървят. Докато клубът на парата, закусвалните, гугита и други дилърчета са там - Сектор Б няма как да съществува. Цялата тая измет е точно обратното на това което представлява истинският Сектор Б.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Няма как да се променя на моите години,но щом казваш ,веднага се съгласявам,вярно е по-млад съм нещо,а и във филми влизам :smt005 :smt005 .Знаеш ли,бях започнал да ти отговарям по-дългичко,с нюанси на задълбоченост,но си изтрих творчеството,няма значение,няма да влизам нито в спорове,нито в коментари.Иначе аз съм от Левски,много години ходя на мачове,предимно в сектор Б,ще продължавам да го правя докато мога и ще присъствам на тази среща точно заради това

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6242
Едно момче няколко мнения по-нагоре го написа перфектно: Докато тия са на свобода, "ЛЕВСКИ" няма как да значи свобода!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Като гледам реакцията във форума и във фейсбук на срещата ще присъстват НКП, СЗ и фенклубовете от провинцията подкрепящи двете организации. Няма как да върнат изгонените хора с една среща и поредните лъжи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:
Гледай сега, Бойо. Без да се обиждаш, защото това въобще не е целта на уточнението ми, пределно съм запознат с мненията, позициите и настроенията на много мои приятели. Аз съм единственият останал "щраус" (определението е твое :strkstrk ) за това, че обединение е възможно.

Страшни глупости се случиха с годините, но какво правиме, ако не е тая среща? Кой и какво чакаме?


Каре, въпросът дори не е в това кой какво е правил и кои обвинения са заслужени, кои не. Въпросът е, че има някакви възприятия, които няма как да се променят. Ще ти го илюстрирам с твой любимец – Костов се отдръпна от политиката, защото осъзна, че 95% от населението винаги ще го мразят и докато е в дясното няма как да има обединение там. Та така, на въпроса какво чакаме - чакаме да се сменят хората, за да се отвори път за други хора да поведат и обединят Левскарите.

* С уточнението, че далеч не визирам конфликта СЗ - ЮД към който нямам отношение в общи линии, а говоря цялостно за Левскарите и отношенията помежду ни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 10:10 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26474
Местоположение: София
Трябва много да ти липсва чувство за самосъхранение, за да станеш и да им кажеш в очите на тия криминалните, че благодарение на тях сектора е в това положение.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Последна промяна Rsk на Чет Ное 10, 2016 12:27 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3088
Как да се обединим отново, като тези които трябваше да са обединители(НКП) са от години точно обратното - разединители.
Не може хиляди да са проблемът на 50-100 човека(или май са дори двама-трима), по-скоро е обратното. И ако го осъзнават това и обичат левскарството, то редно да си подадат "оставките" и да дадат път на други хора, защото получиха своя "вот на недоверие".
Boyo дал доста приличен пример с Костов :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 986
Местоположение: София
Баси колко тъжно нещо е човешката надежда... Седя си, гледам тая простотия за това събитие и можем да цъфнем и ще вържем след това, ясно ми е как няма начин да стане нещо подобно и дори не желая да стане нещо подобно, и въпреки това се надявам, че има някакъв шанс... Така де, ама на 30 гОдин знаеш, че няма как да се случи. А продължава да ми се иска да съм в този Сектор и да продължавам да си оставям всичкия глас, здраве, пари и каквото и да било на тоя стадион и за тоя отбор. Някак си ми се иска да видя 1 декларация. Единствена и последна - в нея да има 4 думи - "НИЕ бяхме до тук". След което останалите НИЕ да се върнем там, където ни е мястото. Който иска да си има охранителната фирма, да си има кетъринг, скай бокс и каквото там друго има, а това МЯСТО да си остане само и единствено за феновете. А дано, ама..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Толкова хубаво звучи, ама уви.. само с мечтите ще си останем, деееба :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Няма нужда от среща...има нужда само едни хора които отровиха този сектор и идеята да бъдеш ЛЕВСКАР да напуснат сектор Б завинаги...
Тогава сектора ще се оправи сам с много бързи темпове...Но ТОЧНО това няма как да се случи нали?
Жал ми е за хората с истински ЛЕВСКАРСКИ сърца, които се опитват да направят нещо (за пореден път)...успех им желая на тая "среща"...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
на 90% съм убеден, че тая среща се организира с цел да се видят неудобните елементи и да бъдат наказани по познатия начин. Понеже много хора в интернет надигнаха вой и сега обединителите искат да видят кой им гони клиентелата, за да си го "инструктират". Прикрили са го зад мисъл на Апостола и са събрали две-три шушумиги дето още им вярват, че са истински левскари и милеят за отбора, за да агитират. Някой да не се излъже да иде да им обяснява ситуацията очи в очи, защото после може да пострада. По-тежко наказание за тия от настоящата картинка, с 50 човека в Б, няма, защото им удря по джоба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com