forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 3:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Препрочитах едни стари съобщения, и попаднах на едно отпреди 2 години. Явно сме коментирали нещо с човека(около 60-70 годишен) и мисля че показва какво мислят хората, които не се интересуват от фракции:

Извинявай,млади приятелю,че закъснях с репликата си.Питаш ме кои привърженици са ме отблъснали от "Левски".Ами тия,които отиват на стадиона,за да се разправят с играта на зрителите,да си обявят срещи,зада си ударят по един здрав бой и като не им стигне,го пренасят на стадиона,Тези с гугличките,които могат в даден момент да прекъснат футболна среща,защото резултатът не им харесва,тези,които могат да се превърнат в заплаха за всички,отишли да се порадват на играта,тези,които си позволяват да обидят нищо несторили им хора/дори и поканения за треньор Петев,а сега някой му се мазни да се върне,а как ще стане,след като подставени лица от ръководството и т.н.фенове му скроиха тази шапка./Тези хиляди левове не ги дадоха тези,които развалят играта,дадоха ги други.А аз съм на тези години,когато съм гледал на живо отличните футболисти на "Левски" от поколението на 60,70,80 години,когато комерсията не значеше нищо и се играеше за отбора и за публиката,играчите се раздаваха на 100.Кого да споменем по-напред:Гунди,Патрата,Костов,Веселинов,Бисер Михайлов,много са.Сравненията със съвремието са неуместни,защото епохата е друга,емоциите са други и изпълнителите гледат изключително комерсиално на спорта.И за да приключа,ще кажа,че голфът е игра за простаци,която се играе от джентълмени,а футболът е игра за джентълмени,която се играе от простаци.Нека поне публиката се опази от това.

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Повечето хора мислят така, доста познати и приятели имам които не припарват до стадиони именно заради хулиганстването. ;) А дори и да се разграничиш от гениите, които са обърнали футбола на война за избиване на комплекси... Отиваш в легендарния сектор Б и цял мач ти дават тон да крещиш "Умри ушев". Или "аре пей ве очиларко", "кой не пее е чорбар", "майка ви деба ако не пеете" и т.н

Тъжно е, защото стадионите стават поле за изява на едни определни хора без образование, без работа и без особено много акъл. Не е порок да нямаш образование и работа, разбира се.. Кои сме ние да съдим? Да.. Но същите тия хора започват да работят "фенове" и в един момент го раздават стожери, ръководители, пример и т.н.. мхм?!

Аз примерно нямам никакво намерение да ходя скоро време на "Герена", ако щете ме изкарайте най-долния чорбар. Защо? Имам избор:

1. Сектор Б - цял мач някакъв неадекватник да ми крещи от микрофона "Умри Ушев" и "кур за Дунав але але"??? Ми на мен са ми симпатични Дунав бе, няма да им пея кур. Отровена и гнусна атмосфера се носи от там.
2. Сектор В - изпочупени седалки, мърсотия и на всичкото отгоре съм принуден да слушам тълпа селски експерти, които не спират да псуват играчите, треньор, ръководство, Бейко, всичко на света. Отишъл съм да гледам мач и да подкрепям отбора, не съм в седнал в кръчмата на село Татари. Ще ми се да се концентрирам върху изключителния футбол на Бабатунде Адениджи, а не да ми надуват главата с Цецка Цачева. Разбира се мога да изтичам самичък в другия край на сектора и да гледам мач от там. Не, мерси. И у нас мога да си гледам мача в далеч по-конфортна и приятна обстановка. Пък и то няма много за гледане..
3. Сектор А - най-тъжното от всичко. Българите сме най-малоумно гнусния народ в това отношение. Строят ти модерен, изключителен, красив сектор.. Вътре монитори, хубави седалки, чистота... Какво прави господин левскар? Отива да залее всичко това с тонове люспи от семки, нарочно като пикае не може да уцели шибания кенеф, започва да драска вътре, да кърти огради, мрежи и т.н... (справка - срещу Лудогорец няколко селянина свалиха предпазната мрежа ей така за спорта.).

Това в моята книга е три страйка - аут. И съм убеден, че всички тия неща важат за много, много хора. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Не че защитавам Запада, ама кои времена искате да се върнат... Когато Голди с вид на белгийски педофил (нищо лично) заекваше и Дучан го правеше на 2 стотинки в студиата преди дербито, а след мачовете се качваха клипове "Разбит добитък"? Уважавам мнението и на по-горе цитирания чичак, но да наречеш най-бачкаторския спорт "игра за джентълмени"...
Не се заяждам, найш как е по агитките, чуек! :bigok

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Времето, когато имаше Фонд Сектор Б. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5251
Местоположение: София
Аз също няма да посещавам често Герена вече. Въпреки картата, която, както е тръгнало ще е последна за дълго време, ако не и въобще.

1. Писна ми от неадекватщини в управлението, почване отначало и омагьосания кръг.
2. Като давам 300 лева за карта искам условия - без семки, без дъжд.
3. Писна ми от простотията в сектор Б, от който физически не съм част вече повече от 10 години, причини много. Гнус ме е от хората на стадиона, които не са там заради Левски, а за да се чувстват овластени.
4. Ходя на стадиона сам, на инат, че ще се чувствам близо до Левски - по-добре да се ядосам пред ТВ за 90 минути, отколкото да губя почти 3 часа и да се прибера в тъпото настроение, че този отбор и клуб няма нищо общо с онзи, за който откачах като дете, слагах си плакати в стаята и се дърлех с приятели и съученици.

А най-тъпото е, че ако някой ден имам дете, особено син... Защо да го водя на стадиона? :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Последните няколко поста са :ohmygod2 ... от форумни мишки. Е са че си драснем на фб стената какви сте мишоци, и че кажем на 1 проетел да пусне декларация срещу тоя форон!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 2:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
И дори нямаха смелостта да дойдат на срещата. :ohmygod2
Добре, че все още има будни и истински левскари като вандалите от Плевен. :smt026

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
RIR написа:
А най-тъпото е, че ако някой ден имам дете, особено син... Защо да го водя на стадиона?


Е как защо? За да ВЪЗМЪЖЕЕ! :bigok

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 2:51 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 09, 2012 7:15 pm
Мнения: 596
Декларациите не са това което бяха,къде е патриотичния цитат?? :ohmygod2

_________________
Sic semper tyrannis


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Blue_Batka_Burgas написа:
Не че защитавам Запада, ама кои времена искате да се върнат... Когато Голди с вид на белгийски педофил (нищо лично) заекваше и Дучан го правеше на 2 стотинки в студиата преди дербито, а след мачовете се качваха клипове "Разбит добитък"? Уважавам мнението и на по-горе цитирания чичак, но да наречеш най-бачкаторския спорт "игра за джентълмени"...
Не се заяждам, найш как е по агитките, чуек! :bigok

Щото Владо е велик оратор.. Да, Степан е много по-добре в това отношение, но Владо в интервютата беше... алелемайко.

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5251
Местоположение: София
Blue_Batka_Burgas написа:
RIR написа:
А най-тъпото е, че ако някой ден имам дете, особено син... Защо да го водя на стадиона?


Е как защо? За да ВЪЗМЪЖЕЕ! :bigok


:strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 11, 2011 5:20 pm
Мнения: 38
Играта била зле, немало титли и купи.
Алоо? Ние сме ЛЕВСКИ! Стига с глупостите.
Има ли ядро, купон, настроение - има и хора.

_________________
"И в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни. И то завинаги..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 7:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Bellamy написа:
3. Сектор А - най-тъжното от всичко. Българите сме най-малоумно гнусния народ в това отношение. Строят ти модерен, изключителен, красив сектор.. Вътре монитори, хубави седалки, чистота... Какво прави господин левскар? Отива да залее всичко това с тонове люспи от семки, нарочно като пикае не може да уцели шибания кенеф, започва да драска вътре, да кърти огради, мрежи и т.н... (справка - срещу Лудогорец няколко селянина свалиха предпазната мрежа ей така за спорта.).

Нали затова има фирма за почистване, на която се плаща да чисти както седалките, така и люспи от семки (не че много си вършат работата). Щом се продават семки в сектор А, това е неизбежно. "Къртенето" на огради и мрежи е толкова преувеличено твърдение. В мач със заряд и една камара спорни отсъждания на страничния съдия, нормално да има нерви и напрежение и по трибуните, нищо толкова не е станало, нали в крайна сметка се закрепи мрежата със свински опашки :smt005 Ако искаш театрална обстановка, посещавай Олд Трафорд, на Балканите няма как да очакваш в мач срещу основния ти съперник напрежението да не ескалира в някаква степен при лош развой на срещата. Това с неуцелването на кенефа и драсканиците също ми звучат като пълни глупости. По другите 2 точки съм съгласен с теб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Не че нещо, ама да беше само Герена... На "Лазур" в клетката как да улучиш писоара, като от години няма ток в бараката?! А семки, вестници и торбички не са чистени от времето на сребърните медали на Портос...

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 7:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
СпециалистО написа:
Времето, когато имаше Фонд Сектор Б. :smt006


Стига с тоя Фонд, все Фонда ви в устата.
Направиха всичко възможно. Започнаха да бъдат фактор и светъл лъч за самоиздържането на сектора и разни хора ги натиснаха по мъжки.

Дори да се върне стария фонд или да се създаде нов (което не е лоша идея, доста по-добра от "warnete fonda ve"), пак ще се намесят мъже.

На сектор Б не е проблемът кой не ходи, а кой ходи - не е толкова далеч от акъла, ебаси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
krisoBG написа:
Bellamy написа:
3. Сектор А - най-тъжното от всичко. Българите сме най-малоумно гнусния народ в това отношение. Строят ти модерен, изключителен, красив сектор.. Вътре монитори, хубави седалки, чистота... Какво прави господин левскар? Отива да залее всичко това с тонове люспи от семки, нарочно като пикае не може да уцели шибания кенеф, започва да драска вътре, да кърти огради, мрежи и т.н... (справка - срещу Лудогорец няколко селянина свалиха предпазната мрежа ей така за спорта.).

Нали затова има фирма за почистване, на която се плаща да чисти както седалките, така и люспи от семки (не че много си вършат работата). Щом се продават семки в сектор А, това е неизбежно. "Къртенето" на огради и мрежи е толкова преувеличено твърдение. В мач със заряд и една камара спорни отсъждания на страничния съдия, нормално да има нерви и напрежение и по трибуните, нищо толкова не е станало, нали в крайна сметка се закрепи мрежата със свински опашки :smt005 Ако искаш театрална обстановка, посещавай Олд Трафорд, на Балканите няма как да очакваш в мач срещу основния ти съперник напрежението да не ескалира в някаква степен при лош развой на срещата. Това с неуцелването на кенефа и драсканиците също ми звучат като пълни глупости. По другите 2 точки съм съгласен с теб.


Няма фирма, на която се плаща. Преувеличено, демек не са били къртени? Тва дето ти "звучи", като глупости, не са глупости.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 8:11 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Фонда беше нещо на световно ниво. Хората вътре работеха безвъзмездно движени само от любовта си към Левски и от ултра манталитета. Бяха използвани и принудени да се махнат. Тия хора най-вероятно никога няма да се върнат.

Каквото и да се направи свързано с пари, едни и същи хора се навират вътре веднага и ще дискредитират направеното. Усетят ли че има лукма, ще почнат да въртят тънките схеми. Те няма да се махнат, няма кой да ги изгони. Можем само да ги оставим сами в Сектора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Макарона написа:
krisoBG написа:
Bellamy написа:
3. Сектор А - най-тъжното от всичко. Българите сме най-малоумно гнусния народ в това отношение. Строят ти модерен, изключителен, красив сектор.. Вътре монитори, хубави седалки, чистота... Какво прави господин левскар? Отива да залее всичко това с тонове люспи от семки, нарочно като пикае не може да уцели шибания кенеф, започва да драска вътре, да кърти огради, мрежи и т.н... (справка - срещу Лудогорец няколко селянина свалиха предпазната мрежа ей така за спорта.).

Нали затова има фирма за почистване, на която се плаща да чисти както седалките, така и люспи от семки (не че много си вършат работата). Щом се продават семки в сектор А, това е неизбежно. "Къртенето" на огради и мрежи е толкова преувеличено твърдение. В мач със заряд и една камара спорни отсъждания на страничния съдия, нормално да има нерви и напрежение и по трибуните, нищо толкова не е станало, нали в крайна сметка се закрепи мрежата със свински опашки :smt005 Ако искаш театрална обстановка, посещавай Олд Трафорд, на Балканите няма как да очакваш в мач срещу основния ти съперник напрежението да не ескалира в някаква степен при лош развой на срещата. Това с неуцелването на кенефа и драсканиците също ми звучат като пълни глупости. По другите 2 точки съм съгласен с теб.


Няма фирма, на която се плаща. Преувеличено, демек не са били къртени? Тва дето ти "звучи", като глупости, не са глупости.

А Бонанза :smt017

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 8:31 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Ми не им се плаща :strkstrk Пуска им се малоумната реклама по 646546351321654864165 пъти на мач за да я чуят 483ма мъже :bigok
Демек - они ме лъжат, че ми плащат - я ги лъжем, че работим и те така :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Ларс Фредрик Рисп написа:
СпециалистО написа:
Времето, когато имаше Фонд Сектор Б. :smt006


Стига с тоя Фонд, все Фонда ви в устата.
Направиха всичко възможно. Започнаха да бъдат фактор и светъл лъч за самоиздържането на сектора и разни хора ги натиснаха по мъжки.

Дори да се върне стария фонд или да се създаде нов (което не е лоша идея, доста по-добра от "warnete fonda ve"), пак ще се намесят мъже.

На сектор Б не е проблемът кой не ходи, а кой ходи - не е толкова далеч от акъла, ебаси.

Нали батката пита кое време искаме да се върне. :smt031 За мене това е времето. Като не ти харесва, твой проблем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 10:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
Въздържах се от коментар по темата. Изначално е безумно всичко, което се случва и на всеки, който е виновен по някакъв начин да се стигне до тук, му пожелавам един ден да осъзнае свършеното, да не може да му излезне по никакъв начин от главата и да го преследва 24/7.

Феновете на един отбор трябва да имат една-единствена работа - да си подкрепят отбора. Цялата игра на бизнесмени, собственици, коректив и каквото и да било е за хора, които имат пари. Пари, с които да помагат, да участват и да взимат решения. От самото началото съм против идеята "феновете в отбора" - в България тази кауза е обречена. И да не е, не знам как е в прословутите Байерн Мюнхен и който там беше, дето феновете управлявали, но в Борусия Дортмунд, където имат над 60 хиляди фена с членски карти тези фенове имат глас по въпросите, които касаят тях лично - да има ли бира на стадиона, да се вдигне ли членския внос, да се направи ли по-голям, модерен и каквото и да било стадион и ей такива неща.

Та - феновете трябва да подкрепят отбора. Да го подкрепят както могат едни фенове - пеейки, скачайки наляво-надясно, палейки факли, събличайки се голи, каквото и да било, което се случва на една ултрас трибуна. И да - това са нещата, които трябва да вълнуват една агитка - колкото и някой да твърди, че било детинско, малоумно и какво беше още там, дето се каза на тая прословута среща, дето продължавам да се чудя защо отидох на нея. Не.. не се чудя - знам много добре. Отидох, защото ЮД отидоха. ЮД, които са олицетворението на УЛТРАС културата в България. Не в Сектор Б - в България. Обаче ЮД не се интересуват от други неща, които са получени покрай присъствието си в Сектора. И там имаме проблем. И тоя проблем няма да се изкорени скоро. СЗ са една друга група, която е страшно важна за България и е направила адски много. Повече в хулигански аспект, но е направила много и е фактор. Който си мисли нещо различно, не е прав. Лошото е, че нещо някъде се е случило и цялата тази хубава работа се е счупила.

По въпросът с ходенето и неходенето - аз последните 6-7 години ходя на мач, за да си правя кефа. Тоя кеф отборът не го доставя. Не виждам и как ще започне да го доставя скоро. Ще си продължи лутането, ние ще продължим да се мъчим - без значение дали по телевизора, или на стадиона. До скоро имаше смисъл да се мъчим на стадиона - знаехме, че отивайки там ще се забавляваме въпреки тоя ташак, който се случва на терена. Сега не съм ходил. Не знам дали се забавляват хората. Сигурно да. Ама на мен не ми се вижда забавно. Не виждам и как ще ми стане.

И за Фонда ми се пишеше, ама не ми е на мен работа да го правя - който иска, когато иска ще напише/каже каквото иска.

За финал оставям ей тоя клип тук.. 100тина човека - явно жени, щото не знам колко са в сектора в момента. Едва ли много. Но пък беше хубаво. Със здраве.
https://www.youtube.com/watch?v=OCWNiIblMUI


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
И вандалс плевен са се изказали. Този път без цитат

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
И без запетаи. Второто изречение го четох четири пъти докато го схвана.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 5:35 pm
Мнения: 105
Имаше време, когато фракциите извън София бяха коректив на подобни процеси в сектора. Уви, честта, достойнството и истинския левскарски дух е изчезнал и при тях...или голяма част от тях.

Честно, на нормалният, син фен му се повръща от цялата картинка. От това, което се случва в офисите, в съблекалните, на терена, в сектора...в българския футбол.

Само че, като непоправим оптимист, все си мисля, че надежда има. Тази ситуация има и хубава страна. И тя се крие в реакциите ви, във възгледите на повечето хора тук. Не сме малко тези, на които ни е писнало. Разграничение от боклуците и консолидация! За да защитим мнението си, свободата си, отбора си, публиката си!

_________________
ДОРИ ЖИВОТА СИ АЗ ДА ПРЕКАРАМ В МИЗЕРИЯ И КРАЙНА НИЩЕТА, ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ, ЛЕВСКАР ДОРИ И СЛЕД СМЪРТТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 11:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
Ми то реално фракциите от страната нямат проблем с нкп. Даже напротив - на тях нкп им е ок, щото иначе няма кой да ги бръсне за слива (нищо лично от мен - просто политиката на клуба ни е такава...). Така се получи един път, че шефчето на една от тези фракции трябваше да го вземем от един град и да го закараме до гостуването ни в друг град (наздраве, ако чете :drunk голям човек във всеки смисъл :) ). Та тогава си говорихме с него надълго и нашироко за нкп, Владо и т.н. Ми човекът беше супер доволен от взаимоотношенията и взаимните ползи, които имат един от друг фракцията им и нкп. Приех мнението му, съгласих се и приех за себе си факта, че щом на мен нкп не ми харесва, не значи, че за други не е важен. И тук е един от много големите проблеми - нкп трябва да е организация, обединяваща ЛЕВСКАРИТЕ. За УЛТРАС хората трябва да си има нещо друго :wink:

А, да. За да го вземем този човек от този град за този мач ме беше помолил не някой от нкп, а някой, дето се справя добре с микрофона и обича хората да скачат наляво-надясно :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 5:35 pm
Мнения: 105
Тъпото е, че въобще се стигна до тук. Вярно е, сега са зависими за всичко от НКП. Преди не им пречеше да се организират сами, да се финансират сами, да си правят артикулите сами, да се грижат за атмосферата в сектора дори. И бяха по-силни, и бяха повече, и бяха отдадени за каузата! Сори, ама има фракции, които почти се заличиха, а бяха силни и респектиращи. Затова си мисля, че само от нас зависи дали нещата ще останат така или ще се преборим за това, което обичаме.

_________________
ДОРИ ЖИВОТА СИ АЗ ДА ПРЕКАРАМ В МИЗЕРИЯ И КРАЙНА НИЩЕТА, ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ, ЛЕВСКАР ДОРИ И СЛЕД СМЪРТТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 2:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Зависими от НКП? Как точно фенклуба от град Х е зависим за билети при положение, че се продават на всяка бензиностанция ОМВ в тая прокажена територия България? От кое точно са зависими не мога да разбера? Направо ще помоля някой "зависим" да каже с кво го държат точно?!? :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Билетите за гостувания...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Имаше едно гостуване, за което е трябваше съдействие от нкп за билети. :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
ТуристО написа:
Зависими от НКП? Как точно фенклуба от град Х е зависим за билети при положение, че се продават на всяка бензиностанция ОМВ в тая прокажена територия България? От кое точно са зависими не мога да разбера? Направо ще помоля някой "зависим" да каже с кво го държат точно?!? :smt005

Знам за няколко фенклуба, на които в даден период им е бил плащан наемът за помещението в съответния град. Отделно имаше и политически извратении покрай едни кметски избори. Сега, не знам как дефинирате 'зависим'. За мен това не означава в случая, че дадената група или човек е взел парите за лични цели или е на заплата, а по-скоро, че не са поставени пред голям избор.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com