forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 7:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 12:36 pm 
Колко удобно всичко се превърна в "Запада срещу Дивизията" и реално се оказва, че всичко ще бъде наред, ако Дивизията е в сектора! Нищо за фирми, за професия "левскар"?!?! Сладури!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
neptun написа:
Фракциите от страната имат нужда от ръководство в София с което да работят. Работили са с мустака, със златин, с гугутката и ще работят и със стьопата. Стига ръководството да е коректно спрямо тях (явно това е така) не можете да очаквате те да скочат срещу него. Чак всички да са мразели дивизията аз не видях. Имаше такива хора, но далеч не бяха мнозинство. Момента в който можеха да се случат нещата беше когато Тони Джамбазов си пита директно дългия и младежа. Ако и двамата бяха направили компромис и бяха казали да сега нямаше да се води тази дискусия. Не претендирам да съм много възрастен, но за тея 30 години живота ме е научил, че света не е черен или бял а е сив. Почти никога вината не е само от едната страна. В случая егото на любо изигра голяма роля за невъзможността за връщането на дивизията, но и те от своя страна не са толкова чисти, колкото се изкарва. Всеки, който е отделил време и е бил вчера може и сам да си направи изводите лично за него. Единствено не разбирам отказването на хора от посещение на мачове. Бойкотирай нкп, ръководството му, сектор Б ако искаш, но не и отбора, който твърдиш че обичаш. Аз оставам и това е моят избор. Ще се видим на мача с нафтата.

Извинявай, ако може да попитам ти като присъствал на срещата какви изводи си направи? Би ли споделил? Кое е мръсното в ЮД, за което се просветли на тази среща?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 9:39 pm
Мнения: 49
Местоположение: Плевен
Някакъв проблем ли имаш с мен бе момче ? Исках само да напиша че това което казаха че се плащат наеми и път за мачовете на провинциалните фен клубове е лъжа .Пазят се билети но за това членовете на тези клубове плащат членски внос на НКП.Нито съм тръгнал да се заяждам с някой нито нищо а ти ми се правиш брат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11355
Не е никаква лъжа и съм сигурен в това. В близкото минало поне са се плащали, в момента точно не съм сигурен дали продължава тази практика.

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6489
Местоположение: София
Понеже вчера ме мързеше да пиша от телефона впечатленията си, днес когато съм пред клавиатурата като ще споделя своето мнение.
1. Срещата ми изглеждаше малко като братски съд - НКП срещу ЮД. Такава агресия и от Любо, Степан и от Владо срещу тях и умрелите сигурно не са проявявали.
2. Това да "търсиш" форумните мишки, че не са дошли и да се опитваш да налагаш цензура, защото мен ми звучеше като точно такова нещо във връзка с писането в интернет, е меко казано отвратително.
3. Разбрахме, че поне пари не са в основата на скандала, както имаше и такива тълкувания, а явно наистина проблема е възникнал след декларацията срещу ТоТонев. Сега дали е трябвало да се пише февруари или май не мога да кажа.
4. Съгласен съм с Любо, че трябва сериозна организация и всеки да си знае отговорностите и задълженията, но не и организация във вида в който е в момента направена от НКП и в частност представителите там. В тази връзка предлагам да се направят "отдели", които да се самофинансират САМО с дарения, т.е. да има хора, които да се занимават само с артикули, хора за хореография, хора за графити, хора за пиро и всички те да имат отделна сметка по която да получават пари. Така много ясно ще си проличи дали работата на тези хора е добра или не е. Отчета за всеки лев обаче трябва да е много стриктен и лицата на тези "отдели" да не бъдат компрометирани, т.е. да са нови.
5. Съгласен съм с мнението на Дългия и на ЮД, че НКП е изчерпана откъм доверие организация. Нито се справиха с връщането на умерените феновете на Стадиона, нито се справиха с организирането на ултра сектор. Но хората неслучайно са казали, че под една мишница две дини не можеш да носиш.
6. Владо за пореден път си приписа организирането на Юбилея, което оправдава с необходимостта
7. Финансирането на Сектора трябва да е само от членски внос и не трябва да има нищо общо с клуба, освен може би левчето от билет да се връща при феновете. Спонсорски договори са абсолютно недопустими, защото внасят възможност за влияние на "спонсорите".
8. Думите на Любо как ЮД трябва да бъдат в опозиция, но в сектора ме пречупиха и си тръгнах - хем им казваш да не идват на група и ги унижаваш, хем им казваш - елате пак.

П.С. Нищо добро не виждам какво ще произтече от този "пленум".

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Последна промяна soulcrew на Пон Дек 12, 2016 1:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 15, 2016 10:58 pm
Мнения: 2868
Местоположение: Некъдеси
Седя, чета и се чудя, кое точно е левскарското да не се ходи на мач :smt017 Отговор разумен нямам. Явно верността към някаква фракция е по-голяма от любовта към клуба :ohmygod2 Ами за това си искам времената, когато сектора беше пълен, ако и да е бил постен, да не е бил в класации или е бил без хорео. И няма да ми липсва нито една фракция, която поставя себе си над клуба. Може всичките да се самозакрият, ако искат. Публиката ще преболедува и сектора един ден пак ще пълен. Така е било и ще бъде, докато го има клуба, каквото и да си мислят 50-100-1000 човека. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 1:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
И аз се чудя кое е левскарското на това да пребиваш други левскари и да им забраняваш да са на стадиона, но разумен отговор няма. И клубът е тръгнал към закриване със съдействието на едни диктатори, които поставят себе си над Левски.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Тцъ написа:
Седя, чета и се чудя, кое точно е левскарското да не се ходи на мач :smt017 Отговор разумен нямам. Явно верността към някаква фракция е по-голяма от любовта към клуба :ohmygod2 Ами за това си искам времената, когато сектора беше пълен, ако и да е бил постен, да не е бил в класации или е бил без хорео. И няма да ми липсва нито една фракция, която поставя себе си над клуба. Може всичките да се самозакрият, ако искат. Публиката ще преболедува и сектора един ден пак ще пълен. Така е било и ще бъде, докато го има клуба, каквото и да си мислят 50-100-1000 човека. :levski

Коя фракция поставя себе си над клуба, бе!? Става въпрос за принципи, нещо което тези, дето ви интересува само кой ще играе отляво, май не разбирате или сте забравили. Ходи си, бъди част от цирка и после се чуди защо сте 50 човека.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Поне стана ли ясно директно има ли "забрана" за определени хора да ходят на стадиона (в групи, по единично, веднъж на два мача, или изобщо там както е), или и това е нещо, което някой не е разбрал, преекспонирал, чул грешно, сънувал и прочее?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
vladols написа:
neptun написа:
Фракциите от страната имат нужда от ръководство в София с което да работят. Работили са с мустака, със златин, с гугутката и ще работят и със стьопата. Стига ръководството да е коректно спрямо тях (явно това е така) не можете да очаквате те да скочат срещу него. Чак всички да са мразели дивизията аз не видях. Имаше такива хора, но далеч не бяха мнозинство. Момента в който можеха да се случат нещата беше когато Тони Джамбазов си пита директно дългия и младежа. Ако и двамата бяха направили компромис и бяха казали да сега нямаше да се води тази дискусия. Не претендирам да съм много възрастен, но за тея 30 години живота ме е научил, че света не е черен или бял а е сив. Почти никога вината не е само от едната страна. В случая егото на любо изигра голяма роля за невъзможността за връщането на дивизията, но и те от своя страна не са толкова чисти, колкото се изкарва. Всеки, който е отделил време и е бил вчера може и сам да си направи изводите лично за него. Единствено не разбирам отказването на хора от посещение на мачове. Бойкотирай нкп, ръководството му, сектор Б ако искаш, но не и отбора, който твърдиш че обичаш. Аз оставам и това е моят избор. Ще се видим на мача с нафтата.

Извинявай, ако може да попитам ти като присъствал на срещата какви изводи си направи? Би ли споделил? Кое е мръсното в ЮД, за което се просветли на тази среща?


Ами например факта, че се иска закриване на нкп заради парите от договорите и после се признава, че са искали от мръсните пари на същото това нкп за да си плащат наема. Никой не отрече това нещо. Договорките с декларациите кое кога да се пуска и че е говорено едно а е вършено друго също никой не го отрече. Пак казвам не защитавам нито запада нито нкп нито дивизията. Всеки си има някаква вина за настоящата ситуация и е факт, че на тая среща вместо всеки да отстъпи по малко, да си хване ресора от който разбира и да почне да се върши работа стана едно мерене на пишки и егота между запад/нкп и дивизията.

А за това, че основната причина да няма хора на стадиона най-виновни са резултатите на клуба аз лично съм съгласен понеже видяхте на мачовете с марибор и гмо-то колко хора имаше на стадиона и в Б конкретно. Ако бяхме шампиони през година две и играехме редовно в европа сектора щеше да си е доста по-пълен всеки мач и на никой нямаше да му пука за отделни фракции. Това, което липсва без дивизията е част от твърдото ни ядро и максималната мобилизация, която дългия успяваше да направи. При сегашното състояние на сектора това определено си личи. Реално обаче само от нас си зависи каква бройка сме и как се представяме на стадиона. Ако човек търси оправдание да не иде на мач винаги ще намери такова.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Wildkid написа:
Поне стана ли ясно директно има ли "забрана" за определени хора да ходят на стадиона (в групи, по единично, веднъж на два мача, или изобщо там както е), или и това е нещо, което някой не е разбрал, преекспонирал, чул грешно, сънувал и прочее?

Младежа каза, че никога не е забранявал на левскар да е на стадиона и в сектор Б. :smt115

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Но уточни, че не иска да вижда дивизията на група в сектор Б. Не, че не го беше казал точно същото и лятото.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
И ги пребиха пред 'А'. На мен сериозно ми се повръща от това как дадени хора си служат с цитати на Апостола. Ебати хюбриса, ебати чудото. Сега гледам Торсида Кюстендил доста неадекватно пасквилче са пуснали. Като няма факти, влиза в сила патосът и десетките възклицателни и въпросителни знаци.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
neptun написа:
vladols написа:
neptun написа:
Ф
А за това, че основната причина да няма хора на стадиона най-виновни са резултатите на клуба аз лично съм съгласен


Изображение

2016 и 2015, един и същ мач и време. Със сигурност резултатите са най-виновни, нищо че до преди немного бяхме първи :smt006 Явно и аз ще минавам на режим четене, направо ми е чудно как някои хора хептен се правят на ударени...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 1:33 pm
Мнения: 1382
Тея пък точно от торсида кюстендил не бяха ли едни от първите, които станаха част от Дивизията? И с тези призиви за посещението на мачове е жалко, наистина. Не, че Дивизията е над Левски, но когато безмозъчни наркодилъри определят правилата за ходене, държание, обличане (сигурно, що не) и т.н. на стадиона, аз лично място там нямам. И щом имало и други сектори (кажи честно) имали поне възможност да не се причакват хората пред тях?

П.С. Ако предателите наистина се убиваха, едни утайки отдавна да са заровени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не му е май тук мястото, но - смесвате две неща, които до голяма степен са различни.

Посещаемостта на ултрасите не зависи (или в минимална степен зависи) от играта, класирането и т.н. Ултрасите затова са ултраси, щото ходят на всеки мач и правят това от снимките.

Посещаемостта на обикновените привърженици, обаче, зависи много от играта, защото тия хора ходят на стадиона, за да гледат самата игра, головете, победите, а не да си тровят нервите с Божи Краев, Алвеша, Бабатунде, Нар или който и да било друг. Освен това "играта" и "резултатите" ги разглеждате твърде стриктно. В момента народа е отвратен не само от конкретно лошата ни игра, ами и от цялата "игра" с тая първа лига, врътките за Литекс, новия ни собственик и глупостите, които дрънка, поредната година с очевадно подпиране на резаните и цялостната лайнарщина, която ни заобикаля. Всичко това отблъсква генерално хората и на тях просто не им се ходи на мач. Впрочем, важи за всички отбори, не само за нас.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
dobrevche написа:
Колко удобно всичко се превърна в "Запада срещу Дивизията" и реално се оказва, че всичко ще бъде наред, ако Дивизията е в сектора! Нищо за фирми, за професия "левскар"?!?! Сладури!


и аз се въздържам да взимам страна, защото имам чувството , че цялата работа е кой да е лидер на сектора и да е на вишката, а реалните проблеми (мръсни пари, зависимости и т.н.) са проблем само като не са на "наша" страна... Бих подкрепил тази група/фракция/организация, която публично се обяви за чиста и независима публика - без "приходи" от клуба, независимо от каква дейност, без "дарения" от съмнителни личности, без "подаръци" от реал мадрид и т.н. Единственото, което намирам за що годе нормално, е 1 лв от билетите за ултрас трибуната да отиват в главната фен организация, но само ако тази организация се ползва с доверието на ВСИЧКИ фенове, което при НКП тотално не е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Така или иначе от доста време насам пиша много рядко тук, това смятам да е последното ми мнение във форума...

Сектор Б е празен заради всичките мизерии, които бяха започнали да се случват в него още преди Юбилея 2014та.

Останалият стадион е празен в малка част заради горното и в огромна част заради тоталната аматьорщина, шуробаджанащина и гьонсуратлък, които се осъществяват на ниво клуб.

Като добавим и фактът, че клубът е политически превзет след управлението на Батков, учудващо е, че и толкова хора все още ходят.

То се е случвало и повече от десетилетие да не става отборът шампион, пък стадионите не са били празни, както сега.

Изцяло откъсната е връзката между привърженици и клуб. Фенът не припознава сред този болен и прояден отвътре клуб своя клуб. Аз не виждам с какво този отбор, ако му сменят фланелките и стадиона, някой би разпознал, че е Левски от София.

И не, не са отстъпници и предатели тези, които не искат да част от тази бумащина, която представлява клубът, а онези, които го задушават като плевели отвътре - политици, президенти, ръководители, директори, мениджъри, самопровъзгласили се диктатори и 16г. нинджи, които утре ще имат право да гласуват и са пример за подражание на по-малките от тях.

А най-най-най-лошото е, че тези същите си вярват, че помагат с действията си и по-добро от тях няма и не може да съществува.

Живи и здрави бъдете всички до един! Левски пак ще го има, преживял е какво ли не, ще преживее и тези. Но докато ги преживява, хиляди на небето се червят от срам!!!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Boyo написа:
dobrevche написа:
Колко удобно всичко се превърна в "Запада срещу Дивизията" и реално се оказва, че всичко ще бъде наред, ако Дивизията е в сектора! Нищо за фирми, за професия "левскар"?!?! Сладури!


и аз се въздържам да взимам страна, защото имам чувството , че цялата работа е кой да е лидер на сектора и да е на вишката, а реалните проблеми (мръсни пари, зависимости и т.н.) са проблем само като не са на "наша" страна... Бих подкрепил тази група/фракция/организация, която публично се обяви за чиста и независима публика - без "приходи" от клуба, независимо от каква дейност, без "дарения" от съмнителни личности, без "подаръци" от реал мадрид и т.н. Единственото, което намирам за що годе нормално, е 1 лв от билетите за ултрас трибуната да отиват в главната фен организация, но само ако тази организация се ползва с доверието на ВСИЧКИ фенове, което при НКП тотално не е така.


Беше ли на срещата вчера? Мислех си, че Южна Дивизия точно такова мнение изразиха към края... Даже направо си беше казано в прав текст. "Коренно идеологически различия относно финансовата част". Затова питам, защото може и да не си го чул.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5175
Местоположение: нЕма
Wildkid написа:
Не му е май тук мястото, но - смесвате две неща, които до голяма степен са различни.

Посещаемостта на ултрасите не зависи (или в минимална степен зависи) от играта, класирането и т.н. Ултрасите затова са ултраси, щото ходят на всеки мач и правят това от снимките.

Посещаемостта на обикновените привърженици, обаче, зависи много от играта, защото тия хора ходят на стадиона, за да гледат самата игра, головете, победите, а не да си тровят нервите с Божи Краев, Алвеша, Бабатунде, Нар или който и да било друг. Освен това "играта" и "резултатите" ги разглеждате твърде стриктно. В момента народа е отвратен не само от конкретно лошата ни игра, ами и от цялата "игра" с тая първа лига, врътките за Литекс, новия ни собственик и глупостите, които дрънка, поредната година с очевадно подпиране на резаните и цялостната лайнарщина, която ни заобикаля. Всичко това отблъсква генерално хората и на тях просто не им се ходи на мач. Впрочем, важи за всички отбори, не само за нас.



Е те нещата са си смесени, защото не-ултрасите от Сектор А се опитаха да протестират срещу несправедливостите и плакатът им беше свален. След това 1-2 мача стоя на седалките, но в никакъв случай поне аз не мога да бъда убеден, че НКП/СЗ са били ок с него, просто го оставиха за да не си навличат негативи. И като цяло не очаквам от тази организация да бъде някакъв коректив на управлението на клуба, нито да изразява някаква позиция срещу процесите в клуба или първенството.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
не съм бил на срещата разбира се, нямаме обща приказка с нкп и сз :bigok
извинявам се ако ЮД са заели подобна позиция, просто не съм усетил такава до сега - все пак и преди е имало подобни конфликти, които накрая са се решавали със смяна на човека на вишката , а не с промени в цялостната организация на фен клубовете


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:40 pm 
Boyo написа:
dobrevche написа:
Колко удобно всичко се превърна в "Запада срещу Дивизията" и реално се оказва, че всичко ще бъде наред, ако Дивизията е в сектора! Нищо за фирми, за професия "левскар"?!?! Сладури!


и аз се въздържам да взимам страна, защото имам чувството , че цялата работа е кой да е лидер на сектора и да е на вишката, а реалните проблеми (мръсни пари, зависимости и т.н.) са проблем само като не са на "наша" страна... Бих подкрепил тази група/фракция/организация, която публично се обяви за чиста и независима публика - без "приходи" от клуба, независимо от каква дейност, без "дарения" от съмнителни личности, без "подаръци" от реал мадрид и т.н. Единственото, което намирам за що годе нормално, е 1 лв от билетите за ултрас трибуната да отиват в главната фен организация, но само ако тази организация се ползва с доверието на ВСИЧКИ фенове, което при НКП тотално не е така.

Размечтали сме се нещо! Пиша го сигурно за стотен път, но истината трябва да се повтаря! КЪДЕТО ИМА ПАРИ, НЯМА ЛЮБОВ!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Добре на мен едно не ми е ясно. Тези проблеми дето всички ги отблъскват да ходят в Б свързани с нкп, финансирането му, ръководството му и цялостната организация в сектора от вчера ли са, от онзи ден или от поне десетина години ако не и повече? Миналата година, когато дивизията беше част от сектора и дългия разпяваше всички бяхме много щастливи и радостни и всичко беше цветя и рози а сега изведнъж сектора умира и се режат вени и нема да им стъпим. Ами ние не бяхме ли част от цялата схема барабар с дивизия, запад и нкп миналата година като сме били в сектора? Или тогава посещението на Б не беше още подкрепа за статуквото? И ако вчера на срещата любо и дългия си бяха стиснали ръцете и дългия си беше поел вишката каква щеше да е реакцията в тази тема? Пак ли немаше да им стъпим на тея дето убиват сектора или щеше да има мобилизация за мача с мазутите? Всеки си има мнение вярно ама някои хора си го сменят доста според това откъде духа вятъра и кое е на мода към момента.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
Ах, тези лошо гледащи ладове от Дивизията...нагълтали са се с мръсни пари тия гадове. Нищо, че говорим за два наема от няколко стотин лева. :smt005 А парите, които нкп и запад са взели от клуба и от други места надхвърлят милион. :smt006
Още от началото се разбра какво цели тази среща. Шефчетата на масата искаха да убедят в правотата си по-ограничените и простовати хора, които нямат принципи. Чрез лъжи и манипулации естествено. Може би и успяха до някъде.

1. Младежа и Ко се опитаха максимално да принизят достойните хора, наричайки ги цигани, женички, деца шизофреници. Отделно от публиката няколко неграмотника също се изказаха (лайняни фракцийки, женчовци) От отсрещната страна какви обиди имаше?! Само това би трябвало да говори достатъчно.

2. Когато Дългия поиска да слезе долу очевидно настана смут, и хората на масата се стремяха максимално да ограничат говоренето му. Безброй прекъсвания от Степан и Младежа, даване на думата на някои хора щото чакали дълго :smt005 безмисленото 10 минутно изказване на брата на младежа и още и още. Само и само да минат тези 3 часа и да не се стигне до някой неудобен въпрос.

3. За мача с Локото дето Дългия не дошъл и ги подвел с уредбата, шефчетата го наказват с 5 мача :smt005 Та вие трябва уредба да му свързвате и вода да му носите, бе...защото очевидно сте неможачи.

4. Пуска се анкета от тръста с безброй отговори. Печели един с голяма преднина и се твърди, че било манипулация. Отборът бил слаб и това било причината за отлива :smt005 Читавите хора не ходят на стадиона поради същите причини, заради които и Дивизията не ходят. Факт. Едно момче на 17 се осмели да го каже и щеше да бъде пребито от 40 годишен...Но това не е нищо ново де, все пак нападаните и заплашвани левскари от сз през годините са стотици. Включително и "водещият" на срещата, дето му имам и двете книги.

5. Коренни идеологически различия между двете страни. Едните изповядват ултрас идеалите познати по цял свят, а другите са бизнесмени. Бизнесмените смятат за нормално да се сключват договори с ръководство, компании, фирми. Това били "търговски взаимоотношения"...А нкп търговско дружество ли е, бе?!? Смятат, че трябва да имат охранителна фирма, кетъринг и т.н. Смятат за нормални всякакъв тип зависимости.


Мога да пиша до утре, но няма смисъл. Надявам се интелигентните хора да са направили своя избор и това да личи все повече!


Последна промяна vladols на Пон Дек 12, 2016 4:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Цитат:
Добре на мен едно не ми е ясно. Тези проблеми дето всички ги отблъскват да ходят в Б свързани с нкп, финансирането му, ръководството му и цялостната организация в сектора от вчера ли са, от онзи ден или от поне десетина години ако не и повече? Миналата година, когато дивизията беше част от сектора и дългия разпяваше всички бяхме много щастливи и радостни и всичко беше цветя и рози а сега изведнъж сектора умира и се режат вени и нема да им стъпим. Ами ние не бяхме ли част от цялата схема барабар с дивизия, запад и нкп миналата година като сме били в сектора? Или тогава посещението на Б не беше още подкрепа за статуквото?

Накратко - положението никога не е било цветя и рози, а всички т.нар "организирани фенове" сме част от проблема и го създадохме, някои умишлено, други - не.
Аз и още много хора пишещи тук, гласувахме за Владо, водим се от основателите на НКП и бяхме твърдо против НФК; правили сме десетки компромиси и сме си затваряли очите за неща, които сме виждали (че и участвали !) само и само за да има хора и атмосфера в Сектор Б.
Всичко това аз лично съм го правил, само и единствено защото съм поставял интересите на Левски над моите лични и над тези на моята организация, защото съм обичал клубът и левскарите повече от всичко и съм искал да помогна с каквото мога. Уви, трябваше да стана на 29г. за да разбера две простички истини:
1. Направиш ли и един компромис със себе си за да постигнеш нещо, ще загубиш всичко накрая.
2. Има ли и една стотинка намесена в отношенията между фенове и ръководство (служебни телефон и пари за "хореография" и т.н. преди години, стюарди, договори със спонсори и т.н. от последните години) всичко отива по дяволите.
Срещата вчера беше финалният пирон поне в моя ковчег. Когато Русев прехвърли акциите на тръста може да честитим тоталната победа на всички фронтове на НКП/СЗ/LSFC Security - наречете ги както предпочитате.

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:26 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7351
Нкп вече пишат от името на другите фракции ли????????!!!?!

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
Абе, момци, разберете, че няма такова нещо като НКП. Това е просто една абревиатура, нищо повече.

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 12, 2012 10:35 pm
Мнения: 142
Местоположение: София
Boyo написа:
dobrevche написа:
Колко удобно всичко се превърна в "Запада срещу Дивизията" и реално се оказва, че всичко ще бъде наред, ако Дивизията е в сектора! Нищо за фирми, за професия "левскар"?!?! Сладури!


и аз се въздържам да взимам страна, защото имам чувството , че цялата работа е кой да е лидер на сектора и да е на вишката, а реалните проблеми (мръсни пари, зависимости и т.н.) са проблем само като не са на "наша" страна... Бих подкрепил тази група/фракция/организация, която публично се обяви за чиста и независима публика - без "приходи" от клуба, независимо от каква дейност, без "дарения" от съмнителни личности, без "подаръци" от реал мадрид и т.н. Единственото, което намирам за що годе нормално, е 1 лв от билетите за ултрас трибуната да отиват в главната фен организация, но само ако тази организация се ползва с доверието на ВСИЧКИ фенове, което при НКП тотално не е така.


ЮД се обяви точно срещу "приходите" от клуба. При последвалата констатация, че без такива пари сектора няма да е на това ниво, Дългия много правилно каза, че трябва да се разполагаме според чергата си.
Аз също съм съгласен с това мнение. За мен е по-важно, това което се вижда и чува от нас да идва от нас.

_________________
Левски, Мъри, свобода


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
И че е пусната от техен член


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2016 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6489
Местоположение: София
Дайте декларацията за хората без фейсбоклук :)

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 110 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com