forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
и мен си ме блокирал, а аз не нападам по принцип :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Ти само задаваш "неудобни" въпроси. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
VANDAL написа:
ти ако беше толкова голям мъж щеше да защитиш Ицо и Ина, защото с тия хора бяхте заедно 24/7 почти в магазина, и в кафето и правехте всичко от артикули до знамена. Вместо това ти си замълча и ги остави да ги направят леш. Или и тях ги каните на срещата да се върнат в сектора ?

Интересно ми е, защо говориш за лица и факти, които познаваш само, като имена. Наистина искам да те попитам, как реши, че съм замълчал. Знаеш ли, какви предхождащи събития имаше лично и спрямо към мен, които игнорирах? Ама тотално игнорирах, макар да ми бе обидно действието и думите на някой хора. Наистина ти казвам да не се изказваш неподготвен, говори само за неща, в които си на 100% убеден и си виждал с очите си! Да не мислиш, че ми е готино това, което се случва, бе, човеко "VANDAL" В сектора останаха много малко хора, предимно доста по-малки и доста по-големи от мен. Това го забелязах още преди година-две. Моят набор се оттегли от стадионите... Та, нали и аз съм бил дете и аз съм тръгнал на мач с по 2 шала, а някога и по 3 с хора, логично, на моята възраст, които с годините спряха да посещават футболни мачове. Израснал съм на тоя стадион, не ми говори сякаш съм се появил преди 4 години или съм се запалил покрай модата "Шампионска лига", който ме познава добре, знае всяко едно мое мнение и действие в последните години, както и начините ми на изразяване. Приключвам с писането тук, неприятно ми стана, че се опитваш да ме провокираш и очакваш да чуеш да обидя някого, с когото дълги години съм бил близък приятел, това вече няма да е мъжко и аз няма да го направя, а и не го мисля! Хубав ден ти желая, продължавай да подкрепяш Левски по начин, по който смяташ за добре! Левски не е само сектор Б, но бъди на стадиона, ако искаш викай, ако искаш наблюдавай мача, но бъди там, защото този празен стадион, топли душите на всички, които мразя.

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
antonatan написа:
и мен си ме блокирал, а аз не нападам по принцип :loser2


честно казано не знам кой от 12те си ти :) но ти имаше дълъг период, в който се заяждаше с всеки позволил си да критикува НКП и сектор Б
сега като не го правиш вече си нов човек :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
12-те Апостоли на правдата :strkstrk

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
:smt005 :smt005 :smt005
с тоя спам карето ни прокле до трето коляно вече


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 1:33 pm
Мнения: 1370
Не знам каква е връзката между възрасттта ми и желанието ти да ми отговориш, но все пак ще ти кажа. 94-ти набор съм - 22 години. Очевидно по-малък от теб. Както и да е, до сега не сме си писали и думичка, но ти започна с обидите. Никога не съм имал желанието да съм в някоя подобна организация, нямаш идея дали бих паснал в такава или не. Нещо по-важно - за 22 години никога не съм се чувствал мишка, не водя и подобен начин на живот. Нямаш ни най-малка представа какво правя, как и къде живея, затова мисля, че е ненужно да поставяш такива определения. В заключение бих искал да добавя, че сигурно и в сз има хора с акъл в главата си (ти ми приличаш на такъв човек, поне по начина ти на изразяване, като изключа нападките) и това не съм го отричал. НО докато имате подобни лидери, не очаквай хората да реагират по-различно. В живота си наркотици не съм взимал и по този повод на мен също ми става обидно, като всеки се обръща към сектор Б с "наркомани","разпространители" и т.н. определения, които за жалост не са безпочвени (по повод факта, че ти се чувствш обиден от думи, които не са лично отправени към теб).

Накрая само да добавя, че докато хора като гугутката постват неграмотни, ехидни коментари, пълни с обиди, не очаквай някой да вземе тази среща сериозно.

П.С. Извинявам се, ако съм допуснал някакви грешки, но ти отговарям от телефона си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Интернета и форУна стоят над всичко, народната работа само пречи на хетърите.

Живи и здрави да сме всички !

САМО ЛЕВСКИ и Сектор Б !!!

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
Няма нужда от повече писане в тая тема. Решението е много просто и само времето ще покаже дали е правилно. Щом всички искаме да има повече хора на стадиона ( независимо в кой сектор ), просто да се позволи на всички изгонени и недоволни да отидат в друг сектор и там вече да развият пълния потенциал на агитка. Убеден съм, че ще е в пъти по пълен от сектор Б и това не сме го измислили ние, че да се каже - ето нещо ново. Във Франция почти всички агитки са по този начин, пък не виждам да е голям проблем ( вижте сент етиен, ОМ и ПСЖ преди забраните ), дори напротив................
:smt059

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 3:18 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
:smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Wooden Pints написа:
VANDAL написа:
ти ако беше толкова голям мъж щеше да защитиш Ицо и Ина, защото с тия хора бяхте заедно 24/7 почти в магазина, и в кафето и правехте всичко от артикули до знамена. Вместо това ти си замълча и ги остави да ги направят леш. Или и тях ги каните на срещата да се върнат в сектора ?

Интересно ми е, защо говориш за лица и факти, които познаваш само, като имена. Наистина искам да те попитам, как реши, че съм замълчал. Знаеш ли, какви предхождащи събития имаше лично и спрямо към мен, които игнорирах? Ама тотално игнорирах, макар да ми бе обидно действието и думите на някой хора. Наистина ти казвам да не се изказваш неподготвен, говори само за неща, в които си на 100% убеден и си виждал с очите си! Да не мислиш, че ми е готино това, което се случва, бе, човеко "VANDAL" В сектора останаха много малко хора, предимно доста по-малки и доста по-големи от мен. Това го забелязах още преди година-две. Моят набор се оттегли от стадионите... Та, нали и аз съм бил дете и аз съм тръгнал на мач с по 2 шала, а някога и по 3 с хора, логично, на моята възраст, които с годините спряха да посещават футболни мачове. Израснал съм на тоя стадион, не ми говори сякаш съм се появил преди 4 години или съм се запалил покрай модата "Шампионска лига", който ме познава добре, знае всяко едно мое мнение и действие в последните години, както и начините ми на изразяване. Приключвам с писането тук, неприятно ми стана, че се опитваш да ме провокираш и очакваш да чуеш да обидя някого, с когото дълги години съм бил близък приятел, това вече няма да е мъжко и аз няма да го направя, а и не го мисля! Хубав ден ти желая, продължавай да подкрепяш Левски по начин, по който смяташ за добре! Левски не е само сектор Б, но бъди на стадиона, ако искаш викай, ако искаш наблюдавай мача, но бъди там, защото този празен стадион, топли душите на всички, които мразя.


Ти няма нужда да ги обиждаш. Самият факт, че още принадлежиш към организация, която се е изгаврила с хора, които познаваш далеч по-добре от мене, говори сам по себе си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2016 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 12:24 pm
Мнения: 76
Като чета постовете на някои хора във фейсбук под снимката за юбилейната 10 годишнина от създаването на Южна Дивизия , някак си така ми се иска да се издрискам върху мненията на някои хора за обединения на привържениците в сектор Б чрез тази среща . Абсолютно невъзможно ! Среща с такива хора ? Не , мерси !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2016 12:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Смисъл от такава среща ще има, когато и двете страни признаят грешките си и проблемите си, за да се разрешат, защото така се получава диалог.

Тук виждам само нападки и подмятания основно от едната страна, като Wooden Pints застава от другата и дава структурирани мнения. Това не е диалог.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2016 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 1:45 pm
Мнения: 407
Местоположение: Синя България
"Здравейте анонимни мишлета" "Дивизята са смешна организациика, целяща интриги".... Евала обединителю :smt031

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Единствения начин за някакво обединение е отговорните фактори да се съберат заедно, да си кажат нещата и всеки да отстъпи, да си признае грешките и да се продължи напред. Това обаче не виждам как ще стане с такава публична среща. По-скоро трябва тези неща да си се говорят първо между тях и един вид на публичната среща да се запознаят останалите с резултатите. В сегашния вид тази среща изглежда просто опит за легитимиране на моментната ситуация в очите на масовия привърженик, който няма как да успее. Въпреки всичко вероятно ще отида на нея с някаква искрица надежда, че може да е станало чудо и да има някакви реални резултати.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 8:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 12:53 am
Мнения: 472
Важното е диалог да има,да се говори,срещи да се правят :smt005 И какво ще стане ако се разберат на срещата - едно голямо нищо! Проблема ще си стои и въпрос на време ще е пак да се сговняса !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 8:47 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 4:26 pm
Мнения: 213
Местоположение: София
Ясно е че среащата ще бъде само Запад и дъщерната и организация НКП. Тоест време за мъже. Като видях постовете на "лидера" във ФБ баш към диалог отиват нещата :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Като чета под поста на владо във фейса, и баш обединение ще става. Смях да има, лафчета и така


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Поне се поства нещо.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Ларс Фредрик Рисп написа:
Тук виждам само нападки и подмятания основно от едната страна


А от "другата" страна няма подмятания и всичко е цветя и рози :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 9:15 am
Мнения: 470
Добра храна се е заформила по страниците между левскари - то не са анонимни мишки, дилъри, отцепници, "мъже", "жени", предатели, радетели...да ти е кеф на душата направо :ohmygod . Докато не се разбере ясно, че никой не е по-голям от Левски ще си зееме с отворени усти по изминали периоди и лека полека ще се превърнем в онези героите от САЩ 94, дето нема кой да ги похвали от тогава и само обиди търпели.

_________________
ЗА СИНЬОТО ЗНАМЕ НАРОДНО, ЖИВОТА СИ НИЙ ЩЕ ДАДЕМ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
ВЕрно как да очакваме конструктивен диалог на тази среща, като гледаме кво се пише във фейсбук от "отговорните" лица :smt006 ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
На 11-ти трябва да покажем, че "СЕКТОР Б" е нашия дом, домът на народа. Домът, който с годините ни показа, че любовта не търпи окови и че няма нищо по-ценно от това да защитиш ЛЕВСКАРСКИЯ ДУХ. АЗ ЩЕ ГО НАПРАВЯ !

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Ще се опитам да синтезирам нещата, които имам да кажа по темата.

Докато има и една фракция (независимо дали е СЗ, ЮД) и докато тая дума не спре да се използва в речника на когото и да е, обединение няма как да има на каквато и да е основа. Двете си противоречат пряко. Освен това, Левски и сектор Б трябва да имат едно знаме, зад което да седим всички заедно. С тези две неща лидерите няма да се провъзгласяват, а ще изпъкват с поведение и пример. Вмомента сме на племенен принцип и резултатът е изключително грозен.

Ще добавя, че Левски и сектор Б трябва да се самофинансира само и единствено на доброволен принцип (евентуално и с артикули като по времето на Фонда, който по-скоро стана и остана символ - не присъстваше физически със знаме на трибуните) и в по-краткосрочен план. Всякакъв друг бизнесплан с цел печалба - кетъринг, охрана и всякакви други 'пишман професионални' дейности, трябва да се изпълнява от ПРОФЕСИОНАЛНА фирма, избрана по адекватен начин от клуба. Като съберем 500 лв за хореография - нека си вдигаме 100 найлона и запалим 5 факли. Като не можем да поддържаме по-голям фенклуб или спортна зала, то тогава няма да имаме докато не израснем достатъчно и докато повече хора не осъзнаят реалната нужда от него/нея. С времето мисленето ще се променя (макар и с малки темпове, поне основата ще е стабилна) и самоинициативността ще нараства и ще е придружена с по-безкористни цели.

Отделно, абсурдно е да се делят (въобще, както споменах, всякакво деление е пагубно) левскарите на каквито и да са били групи - я мъже, я жени, я силни, я слаби, я дълги, я къси, я богати, я бедни, я ходещи по един мач в годината, я неходещи въобще на стадион. Пример не се дава с броя посетени мачове (нещо, което винаги ме е нервирало). Като си на 50 години, нищо не ти дава право да псуваш разпяващия или който и да е било друг левскар.

Последното, което искам да вметна, е че сектор Б задължително не трябва да се занимава с нито една политическа партия било то и като скандиране 'кур за дпс/герб/бсп' например. Кур за дпс/герб/бсп да си решава всеки за себе си на евентуални избори или на някой неизбежен протест. И според мен бе простотия и грозотия свалянето на знамето с боко и другата дебела свиня, но такива неща според мен нямат място на стадиона.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Защо точно да няма фракции? В цял свят има. И в Delije, Grobari, Bad Blue Boys, Torcida има отделни фракции, в Русия има фракции, които се занимават само с ултра, само с хулиганство и т.н. Лично аз не виждам нищо лошо в отделни фракции, все пак се предполага, че това са най-активните фенове и от тях трябва да идват идеите и дейностите на и извън стадиона.
За последното съм абсолютно съгласен, а за другите точки по-скоро не вярвам, че е възможно.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2016 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
chobbkillah написа:

Последното, което искам да вметна, е че сектор Б задължително не трябва да се занимава с нито една политическа партия било то и като скандиране 'кур за дпс/герб/бсп' например. Кур за дпс/герб/бсп да си решава всеки за себе си на евентуални избори или на някой неизбежен протест. И според мен бе простотия и грозотия свалянето на знамето с боко и другата дебела свиня, но такива неща според мен нямат място на стадиона.


С оглед на факта, че тия лица било то политически, решават какво се случва в Левски, не разбирам проблемът със знамето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 19, 2016 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Да, обливам се. Верно, че пишеше 'Без Левски в любовни игри' , което всъщност подкрепя това, което исках да кажа.

Колкото до фракциите - всички изброени си седят в общи линии зад едно знаме и го правят от страшно много време (някои от 60 - други 30 години). Тук това с фракциите няма никакъв шанс да сполучи докато не се изгради едно много голямо ядро, което мисли в една посока - тази на Левски. Макар и в доста различна ситуация, и ние сме вървели в тази посока, но някъде връзката се е скъсала. Сега имам усещането, че фракцията е по-важно от всичко друго. Само да вметна, че провинциалните фенклубове не ги включвам в това описание. Там работата е различна. С четене на литература как е в Русия, Сърбия и Хрватска и просто прилагане на това, което правят те, в нашата обстановка се видя, че не работи. Всяко нещо се крепи на единство. Досега, на моменти то привидно го е имало. но не и дефакто. Единствения начин това да стане е всички да станем една обща група. Доколко това може да се осъществи е друг въпрос.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 19, 2016 2:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
cukcaruk написа:
На 11-ти трябва да покажем, че "СЕКТОР Б" е нашия дом, домът на народа. Домът, който с годините ни показа, че любовта не търпи окови и че няма нищо по-ценно от това да защитиш ЛЕВСКАРСКИЯ ДУХ. АЗ ЩЕ ГО НАПРАВЯ !

Развесели ме. По скоро домът, който показа с годините, че е окупиран от престъпници и няма място за истински левскари. :strkstrk

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 19, 2016 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Иди да го кажеш на срещата, бе, форумно мишле :slap :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 19, 2016 9:54 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Там е място за мъже. :?

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com