forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2016 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
Напълно безсмислена среща. Съжалявам хората, които биха си изгубили времето с подобно нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 2:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
VANDAL написа:
на 90% съм убеден, че тая среща се организира с цел да се видят неудобните елементи и да бъдат наказани по познатия начин. Понеже много хора в интернет надигнаха вой и сега обединителите искат да видят кой им гони клиентелата, за да си го "инструктират". Прикрили са го зад мисъл на Апостола и са събрали две-три шушумиги дето още им вярват, че са истински левскари и милеят за отбора, за да агитират. Някой да не се излъже да иде да им обяснява ситуацията очи в очи, защото после може да пострада. По-тежко наказание за тия от настоящата картинка, с 50 човека в Б, няма, защото им удря по джоба.


Да, правиме я тая среща, за да ни бият като кучета и за да ни "инструктират" да обичаме София-Запад.

Забравих да кажа, че съм предател, щото ми е мъчно да си гледам сектора зле :-)

P.S. За шушумиги приемам всякакви покани, ти избирай :-)

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 11:40 am 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 29, 2008 1:35 pm
Мнения: 12
тея срещи станаха като декларациите ни :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 11:53 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 1:25 am
Мнения: 1341
Местоположение: Sofia HD
За какво ги правите тези срещи? Сегашното положение със сто човека в сектора е далеч по-добро?! Даже никой левскар да не стъпва на Герена, ще е най-хубаво!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
хайде и тръста ще прави събор, но пък със спас русев :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 12:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Хората няма да се върнат на стадиона след срещата, ще се върнат когато хората, които я организират спрат да ходят на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 9:15 am
Мнения: 470
Добре де...за сектор Б ситуацията със завръщане, прошка и загърбване в името на...и аз незнам на какво вече, очевидно е невъзможна при тази конфигурация. Изцяло разбирам хората, които са предприели подобни действия и грам не мога да ги коря. Все пак един Левскар трябва да е преди всичко принципен и гонещ до последно идеалите на Апостола, които в момента са се размили зверски. Приемаме, че хората, заради които даден човек или група не ходи на стадиона си останат там още дълги години-какво правиме ние? Спираме подкрепата си, губиме инерция, градена с години, заличаваме се лека полека като публика и естествено обричаме отбора, който без нас е нищо, на посредственост. Аз лично не мога и не бих се примирил с подобно бъдеще и няма да спра да търся и последната бръмка позитивизъм, що се касае за Левски. За мен, тази среща може да роди нещо градивно-дали ще са два ултрас сектора, дали ще е някакъв вид компромис(не ми се вярва особенно), незнам, но с абдикация нещата ще си продължат по същият сив път,с пустеещи и тихи трибуни. Веднага се появиха и царете на конспирацията с безумни теории, гледащи много крими филми - лесно можеш да откажеш някой, но трудно можеш да го убедиш, че път все пак има, колкото песимистично да изглежда всичко в момента...

_________________
ЗА СИНЬОТО ЗНАМЕ НАРОДНО, ЖИВОТА СИ НИЙ ЩЕ ДАДЕМ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Каква среща бе? Вие ташак ли си правите с хората? Срещи през 6 месеца... и за кво? Младежи, гугутки, стьопи, всичките са АДСКИ НАГЛИ и безочливи... как си мислите, че някой нормален човек ще седне да разговаря с тия? Та аз съм сигура, че 2ма от 3мата не могат дори и името си да напишат.. Поканете и Ицо, и Ина.Искам да чуя лично от Ина как е гепнАла 30к и е изхвърчала в бързината :strkstrk Също така искам да я чуя как отрича за гнусотията, която направиха с нея... И ТИЯ ХОРА ИМАТ НАГЛОСТТА ДА ГОВОРЯТ ЗА СРЕЩИ? Нема как да стане! Този сектор с тия хора НЯМА БЪДЕЩЕ.Па ако щат и 100 Степана да се наредат там.Тия предадоха всичко левскарско.Даже и малкото което беше останало в тях.ПРАЗЕН СЕКТОР и да се връщат обратно в небитието, от което са изпълзяли!


МРАЗЯ ВИ! ИСТИНСКИ И С ЦЯЛАТА СИ ДУША! ТАКА НЕ СЪМ МРАЗИЛ ДОРИ И ЧОРБАРИТЕ! ПРЕЗИРАМ ВИ!!!!!!!!!

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Само положителни емоции ми създава тая тема :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Ясно.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 1:33 pm
Мнения: 1370
Никой да не стъпва на умрялата им среща! Да си се клатят там на ринга 20те глупака, които успяха да заличат всяка капчица позитивизъм от истинските левскари. Гуги (неграмотник), младежи, запади и т.н., колко ви струва да обичате Левски? Ние заплати нямаше от къде да платим, тея си разхождаха охранителните жилетки за 20 000 лв. на месец. Поредната глупава среща за последните няколко години. Какво очаквате, някой да застане срещу тях и да им каже, че се неграмотни наркодилъри смучещи пари от клуба? И после те ще кажат "да, така е, извиняваме се" и всички задружно ще изпълним сектор Б?! Кажи честно.

Повдига ми се от вас! Както каза колегата по-горе, дори чорбарите не съм ги мразил така, както тея. Поне не са взимали пари от клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Не е сериозно да изричаш лъжи и обвинения в продължение на месеци и накрая да искаш среща за обединение в името на Левски? Козареца и Тони защо не пишат вече тук? Преди 2-3 години спомняте ли си какво ви казах, че ще стане? Когато Ники ми обясняваше как Фондът няма заслуга за атмосферата в сектора и че левскарите винаги ще си ходят на мачове. Че много насериозно сме се взели 10те младежа, които се занимавахме? В момента и със СД и без СД очевидно е същото, така че не знам защо се кахърите да правите срещи, след като имате претенции, че можете да вършите нещата и без помощта на хората, които се отдръпнаха. Или и това никога не е изричано? Аз си го пазя Левски в сърцето, момчета. Фен съм пред телевизора, но поне ми е чиста съвестта, защото съм дал каквото мога. Пък дали сме мъже или не, това e ваша интерпретация. Ако все пак се имате за мъже, не се оплаквайте, че тук има негативно настроение срещу вас, защото вие сами си го направихте и не е нужно някой да им диктува на хората, за да видят какво се случва. Апостолите. Нали така беше?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Елате , кажете каквото имате и след това пак не ходете , поне да се изясни пред всички кой крив и кой прав .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:12 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 21, 2016 5:28 pm
Мнения: 1361
Анкетата на тръста казва достатъчно.Само погледнете кой проблем е на първо място. :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Morning Glory написа:
VANDAL написа:
на 90% съм убеден, че тая среща се организира с цел да се видят неудобните елементи и да бъдат наказани по познатия начин. Понеже много хора в интернет надигнаха вой и сега обединителите искат да видят кой им гони клиентелата, за да си го "инструктират". Прикрили са го зад мисъл на Апостола и са събрали две-три шушумиги дето още им вярват, че са истински левскари и милеят за отбора, за да агитират. Някой да не се излъже да иде да им обяснява ситуацията очи в очи, защото после може да пострада. По-тежко наказание за тия от настоящата картинка, с 50 човека в Б, няма, защото им удря по джоба.


Да, правиме я тая среща, за да ни бият като кучета и за да ни "инструктират" да обичаме София-Запад.

Забравих да кажа, че съм предател, щото ми е мъчно да си гледам сектора зле :-)

P.S. За шушумиги приемам всякакви покани, ти избирай :-)


Сектора е зле Morning Glory защото вместо Фонда и Дивизията там е СЗ! Защото вместо Дългия и Плебея там е Младежа! Ето затова е зле тоя сектор и на никой от София вече не му се ходи там!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
subata написа:
Не е сериозно да изричаш лъжи и обвинения в продължение на месеци и накрая да искаш среща за обединение в името на Левски? Козареца и Тони защо не пишат вече тук? Преди 2-3 години спомняте ли си какво ви казах, че ще стане? Когато Ники ми обясняваше как Фондът няма заслуга за атмосферата в сектора и че левскарите винаги ще си ходят на мачове. Че много насериозно сме се взели 10те младежа, които се занимавахме? В момента и със СД и без СД очевидно е същото, така че не знам защо се кахърите да правите срещи, след като имате претенции, че можете да вършите нещата и без помощта на хората, които се отдръпнаха. Или и това никога не е изричано? Аз си го пазя Левски в сърцето, момчета. Фен съм пред телевизора, но поне ми е чиста съвестта, защото съм дал каквото мога. Пък дали сме мъже или не, това e ваша интерпретация. Ако все пак се имате за мъже, не се оплаквайте, че тук има негативно настроение срещу вас, защото вие сами си го направихте и не е нужно някой да им диктува на хората, за да видят какво се случва. Апостолите. Нали така беше?


Къв е вариантът да дойдеш ти?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 1:33 pm
Мнения: 1370
Синя Варна написа:
Елате , кажете каквото имате и след това пак не ходете , поне да се изясни пред всички кой крив и кой прав .


Как по-точно ще се изясни и как да им се каже на тези утрепки, че са престъпници? Какви мислиш, че ще са последствията, ако някой им каже "право куме в очи" какво мислят 99% от левскарите за тях. Не, че ме интересува мнението на другите, но заради тази банда отрепки ни лепнаха прякора "наркомани". От "отбор на народа" до "наркомани". И представи си някой ще отиде и ще им го каже в очите. Не се заяждам ни най-малко, просто наистина бих искал да чуя от някой как си представя да се случи всичко това. Аз лично продължавам да споделям мнението, че тези 100-200 човека в сектор Б е най-доброто нещо, което може да се случи към този момент. Пък дано накой реши, че се е наиграл и да вземе да изчезне, след като няма изгода.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
запалянкото написа:
Синя Варна написа:
Елате , кажете каквото имате и след това пак не ходете , поне да се изясни пред всички кой крив и кой прав .


Аз лично продължавам да споделям мнението, че тези 100-200 човека в сектор Б е най-доброто нещо, което може да се случи към този момент. Пък дано накой реши, че се е наиграл и да вземе да изчезне, след като няма изгода.



Като не можеш да се пребориш със системата, остави я да рухне :smt023

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Левски значи свобода. На стадион Георги Аспарухов такова нещо няма към днешна дата.

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Не мисля да адвокатствам на никого! Всички са големи хора и смятам, че могат да проведат смислен разговор с цел обединение, каузата е ясна Левски София!
Засегнат лично бях от мнението на няколко анонимника! Искам да попитам и очаквам отговор от следните потребители: VANDAL, запалянкото, Max^10


Boyo, дори не искам да го коментирам, защото ме блокира преди време във фейсбук, когато го попитах нещо, което не знаех с каква цел и причина споменава, което определено не беше негова работа.
Max^10 - Кой си ти и с какво право с лека ръка решаваш, кой има право да бъде на свобода и кой не. Бил ли си лишаван от свобода, за да знаеш какво е, защото аз не съм, но въпреки това, не бих го пожелал никому.
VANDAL, запалянкото - Към вас питането ми е идентично. Тъй като аз съм член на София - Запад от доста години да кажем 10+, роден съм през 1989 година и смятам, че за възрастта си изключително малко левскари (набори), са ходили на брой мачове близък до този, който съм регистрирал аз. Да ви попитам, на мен Левски не ми ли е в сърцето, не ми ли пука за отбора? VANDAL, инфантилното ти мнение, наистина не трябва да му обръщам внимание, но как реши, точно че тази среща е с цел да видят неудобните и едва ли не да бъдат линчувани хора? Това е не просто глупост, а параноя преминаваща в плашеща форма на шизофрения.
За да продължим дискусията ми е интересно да знам, кога сте родени вие двамата, за да преценя има ли смисъл да си губя времето, за да ви ги пиша тези неща, защото имената и лицата едва ли ще ги изкарате, не сте и длъжни, знам едно за вас, вие нито сте от София-Запад, нито от Южна Дивизия, вие сте от тези, които винаги нещо не им е достигало да бъдат членове на организирана структура, вие сте тези, които в реалния живот сте анонимни и само форумът ви е позволил да бъдете някой, криейки се позорно зад кибер-имената, които сте си поставили.

Наистина жалко, на времето, за сбивания в сектора нямаше да стане и въпрос. А когато се случваха мащабни сбивания следствие на грандиозни проблеми различията се изчистваха до часове, а редовия левскар дори не разбираше за тези проблеми. И сега визираните от мен групи, единици са там в сектор Б. Едната половина са приятели, другата добри познати, част от тях не се харесват и никога не биха били приятели, ако Левски не ги обединяваше, но те са там, защото са мъже! Ето такива мъже липсват, слабите не са във фракциите, слабите са гравитиращите около тях, готови за 5 минути социална проява да изсипят тонове помия зад клавиатурата, защото на живо никога не ще го сторят!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6262
Не, не съм бил в затвора и не го пожелавам на никого. Иначе си прав, има си прокурори, съдилища, съдии, не решавам аз. Щом тези хора са на свобода, значи са невинни. В такъв случай тезата ми издиша и наистина нямам идея защо е този отлив на хора по мачовете. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Данчо, може ли аз да ти отговоря или не е тука мястото?
П.П. Умишлено стоя настрана от тия теми, защото за себе си съм взел решение преди 6-7 години, но с такива мнения ме провокираш да взема страна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Psychosocial написа:
Хората няма да се върнат на стадиона след срещата, ще се върнат когато хората, които я организират спрат да ходят на стадиона.

.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 10, 2016 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1818
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
Цитат:
Разединение в Левскарската общност • 1488 гласа (16.1%)


:smt007 :smt007

Хората се усещат все повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 7:29 pm
Мнения: 115
Местоположение: България
@Wooden Pints,

Аз също съм роден 89-та. Не искам да си меря мачовете с никой, най-малкото защото последните 2 годни не съм стъпил на стадиона или по-скоро в сектора, да го наречем заради мои убеждения и оправдания. Както и да е, нямам намерение да разтягам локуми, но и аз имам няколко въпроса към теб.
Единия от тях е за произвола на стюардите, които са пряко подчинени на фракцията, на която членуваш. Как оправдаваш действията им спрямо нормалните фенове? Не говорим за тези от фракциите. И как очакваш хората да ходят по мачове, като от нищо, някой изяжда шамарите? Не ме карай да изброявам примери. Възмущаваш се от битките в сектора, че не са като едно време, всяко нещо за няколко минути. Преди когато имаше конфликти в сектора, стюардите (които ги нямаше), не взимаха страна и не правеха мазало. Надявам се не искаш отново примери. Да не говорим, че не ми е ясно, защо въобще трябва да се стига до такива кръчмарски свади в сектора, било то сега или преди 15 години...

Това е една от причините да няма обикновени хора в сектора. Не се ли измисли как да има диалог в сектора а не да се избиват някакви комплекси, никога нищо няма да се промени. Не може почти всеки, който има различно мнение от някой, да яде шамари. Не е готино, няколко човека да бият 1. Тези хора, виновни или не са Левскари, дошли да подкрепят отбора си.

Всъщност ще се огранича само с този въпрос, пък да видим на къде ще отиде дискусията.
Имам много въпроси, мога да пиша с дни, но няма смисъл, не и тук.
Като за последно, една тема за размисъл, която лично мене ме мъчи от доста време. Нормално ли е да имаме повече битки в сектора и извън него, но отново между нас, от колкото срещу чорбарите? Нека да съм запознат с почти на 90% от нещата, които стават по София, но като грозен пример, ще дам, че сме нямали по-празна ограда на "дерби" от към пленени артикули :smt006

_________________
FREEDOM FOR BREIVIK & TARRANT !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Blood&Honour написа:
@Wooden Pints,

Аз също съм роден 89-та. Не искам да си меря мачовете с никой, най-малкото защото последните 2 годни не съм стъпил на стадиона или по-скоро в сектора, да го наречем заради мои убеждения и оправдания. Както и да е, нямам намерение да разтягам локуми, но и аз имам няколко въпроса към теб.
Единия от тях е за произвола на стюардите, които са пряко подчинени на фракцията, на която членуваш. Как оправдаваш действията им спрямо нормалните фенове? Не говорим за тези от фракциите. И как очакваш хората да ходят по мачове, като от нищо, някой изяжда шамарите? Не ме карай да изброявам примери. Възмущаваш се от битките в сектора, че не са като едно време, всяко нещо за няколко минути. Преди когато имаше конфликти в сектора, стюардите (които ги нямаше), не взимаха страна и не правеха мазало. Надявам се не искаш отново примери. Да не говорим, че не ми е ясно, защо въобще трябва да се стига до такива кръчмарски свади в сектора, било то сега или преди 15 години...

Това е една от причините да няма обикновени хора в сектора. Не се ли измисли как да има диалог в сектора а не да се избиват някакви комплекси, никога нищо няма да се промени. Не може почти всеки, който има различно мнение от някой, да яде шамари. Не е готино, няколко човека да бият 1. Тези хора, виновни или не са Левскари, дошли да подкрепят отбора си.

Всъщност ще се огранича само с този въпрос, пък да видим на къде ще отиде дискусията.
Имам много въпроси, мога да пиша с дни, но няма смисъл, не и тук.
Като за последно, една тема за размисъл, която лично мене ме мъчи от доста време. Нормално ли е да имаме повече битки в сектора и извън него, но отново между нас, от колкото срещу чорбарите? Нека да съм запознат с почти на 90% от нещата, които стават по София, но като грозен пример, ще дам, че сме нямали по-празна ограда на "дерби" от към пленени артикули :smt006

Много хубаво структурирано мнение! Определено заслужаваш отговор! Това, че не ходиш в сектор Б, не означава, че не обичаш и не подкрепяш Левски. Имаш сектор А и сектор В, които са на разположение всеки един мач, важното е да сме на стадиона.

Да не бягам от темата, това със стюардите е проблем, който беше осъзнат преди доста време и смятам, че свадите в сектора са сведени до минимум, като в последните 1-2 години не се сещам за някакви масови сбивания. Разбира се, не съм с къса памет, спомням си, когато стюардите налитаха и биеха хора, но отговорните фактори бързо нормализираха нещата. Аз за себе си съм спокоен, че левскар вътре и извън стадиона не съм удрял. Преди години имаше чести сбивания между привърженици, независимо членуващи или не, когато съм виждал подобно нещо, винаги съм ходил да разтървавам. Все още в интернет пространството има поне 4-5 снимки от боеве в сектора, които го доказват. Не мога да отговарям за трети лица, не съм лидер на сектора, не съм дори на фракция, та аз и на отбора с който играя футбол всеки понеделник не съм лидер! Моите уважения приятелю, няма малки и големи левскари, левскар се раждаш и съм сигурен, че си точно толкова левскар, колкото мен. А за причините, които са те спрели от посещения на стадиона, смятам, че са основателни, поне за теб, тъй като виждам, че си написал едно грамотно мнение, няма значение съгласен ли съм с него или не.

Пак казвам, като заключение: Стюардската дейност бе приета негативно от всички, включително от мен. След което се запознах с нейните цели и първоизточници, тогава признавам мнението ми се промени, видях и резултатите, които постигнаха, дори това, че станаха неудобни за едни определени държавни институции ми допадна, но е факт, че са ставали доста излишни боища, но в пика на тази глупост, случваща се помежду си, помните ли, от кои фракции бяха стюардите освен от СЗ? Нека назоваваме нещата с истинските им имена...
Дано един ден сектора върне своята визия и започнем да всяваме респект навсякъде! Закъсали сме го много, секторът не ми харесва и ме боли.

ДипломатО, заповядай, ще се радвам да чуя мнението ти! :levski

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 2:02 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
ти ако беше толкова голям мъж щеше да защитиш Ицо и Ина, защото с тия хора бяхте заедно 24/7 почти в магазина, и в кафето и правехте всичко от артикули до знамена. Вместо това ти си замълча и ги остави да ги направят леш. Или и тях ги каните на срещата да се върнат в сектора ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 2:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 7:29 pm
Мнения: 115
Местоположение: България
Никой не отрича позитивната част на стюардите. За кратко и аз бях там, така, че горе долу знам как стоят нещата. Наистина от мнението ми сякаш излиза, че едва ли не стюардите в сектора са най-големия враг. Напротив, извоюваха много през годините, свалиха напрежението ушеф / фенове, като включително и обикновените неорганизирани пияници в сектора, които само защото са в тълпа се мислят за безсмъртни и се правят на велики а иначе на връщане в рейса са с наведена глава свити в някой ъгъл и шала прибран в гащите. Колкото и смешно да прозвучи дори съм се дразнил на стюардите, че ограничиха "пънкарията", на която се кефех изключително много в тинейджърските си години, а сега малко хейтвам отстрани. Много съм далеч от сектора и не мога да бъда обективен, не обичам да говоря по слухове, но има едно момче, няма да споменавам имена и прякори, само ще кажа, че се разхожда с ръкавици за мотор (или бяха MMA-ки, все тая), което не един или два пъти е агресирал само тази година. Като почнеш върху хора, които ходят от години на мачове и са плюли кръв по улици, стадиони и районни заради Левски и минеш през малки надъхани покемони, превъзбудено хвърлили факла (Пловдив). Има на къде да се работи. Има теми, които дори ме гнус да ги коментирам, като една фракция и преди няколко годни едно момиче на един баскетболен мач... Не са ОК нещата, не е това пътя към обединения сектор. Всичко това е с натрупване и хората се отдръпват. Дали като странични наблюдатели, потърпевши или близки на такива. Няма смисъл да се вадят кирливи ризи, но е хубаво да се поеме отговорност, да се признае грешка, да се работи в една посока, а не да се нападат виртуално или физически някои хора. Не се ли зарови томахавката, все по-малко хора ще останат в сектора. Да хубаво, организира се среща сега, но хората които трябва да присъстват няма да дойдат. Една част няма да дойдат, защото не виждат смисъл, а друга от страх. Накрая ще се окаже, че ще дойдат само зяпачи и ще има монолог.

Както и да е болна тема, не зависят от мене и тебе нещата, но е хубаво хората да си отворят малко очите и да преглътнат тая гордост.

_________________
FREEDOM FOR BREIVIK & TARRANT !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 10:27 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 11, 2011 5:20 pm
Мнения: 38
Обединен сектор Б?
То на хората в "А" не им дават да ходят.... :D

_________________
"И в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни. И то завинаги..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 11, 2016 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Имам 13 блокирани човека във фейсбук, 12 съм блокирал покрай групата на тръста - хора, които в дискусиите обиждат, нападат и не зачитат чуждото мнение. Вероятно и ти си се държал по този начин. Ако там си писал както пишеш тук е абсурд да съм те блокирал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com