forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 492 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 7:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
bluelad написа:
За 15 дни ли?


Еми може да се надява да мине метър и да се размине с уволнение при идването на новия собственик. Отделно факта, че е треньор от 15 дни също ще му помогне да остане, защото ще е абсурдно уволнение след толкова малко време и новия собственик ще си плюе на имиджа още в самото начало.

Колкото до Хубчев като треньор - според мен се справяше доста добре в началния му период в Берое, като той бе една от основните причини отбора да заиграе по-качествено. Вече по-късно е друг въпрос дали успя да доразвие потенциала на отбора, по мое мнение той не е единствената причина за не напълно разкрития потенциал на марулите. Пък и едва ли ще се справи по-зле от Любо досега, все пак от 6 мача все една победа не вярвам да не вземе (не че е сигурно :bigok ).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10313
Колко като него се надяваха... Вече не не учудват каквито и да са ходове.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Цитат:
Левият бек Мики Орачев най-вероятно ще пропусне двубоя с Лудогорец в събота. Бранителят получи травма по време на вчерашната тренировка, която беше под формата на учебна игра.

Младежкият национал има проблем в областта на бедрото, който ще бъде установен от лекарския екип.

Под въпрос ще е участието на Джереми Де Ноойер, който не тренира с отбора на Люпко Петрович. Твърдо аут са трайно контузените Лукин, Деян Иванов, Мехди Бурабия и Хеан Деса.

Добрата новина за треньорския щаб на Левски е, че Веселин Минев и Божидар Краев успяха да се възстановят преди битката с шампионите.


Ние останахме без играчи... бах му мамата. :ohmygod2

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 8:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
#икурамуразбираотфутбол ще влезе на мястото на Тунде в събота да играе централен нападател

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Новите хора нали дойдоха точно с тази цел?Феновете в управителния съвет на клуба, нали дойдоха и те с тази цел? Защо се получава така че отново стигаме до някакви събития където сме виждали толкова много пъти.За мен няма логика и се опитвам да видя между редовете.

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3735
ultrasivan написа:
bluelad написа:
За 15 дни ли?


Еми може да се надява да мине метър и да се размине с уволнение при идването на новия собственик. Отделно факта, че е треньор от 15 дни също ще му помогне да остане, защото ще е абсурдно уволнение след толкова малко време и новия собственик ще си плюе на имиджа още в самото начало.

Колкото до Хубчев като треньор - според мен се справяше доста добре в началния му период в Берое, като той бе една от основните причини отбора да заиграе по-качествено. Вече по-късно е друг въпрос дали успя да доразвие потенциала на отбора, по мое мнение той не е единствената причина за не напълно разкрития потенциал на марулите. Пък и едва ли ще се справи по-зле от Любо досега, все пак от 6 мача все една победа не вярвам да не вземе (не че е сигурно :bigok ).


Сигурен съм, че Вили Вуц ще вземе 5 от 6 победи . . .
него искаш ли го?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
Къде съм споменавал за Вуцов? Говоря конкретно за Хубчев и да - смятам че той не е толкова лош вариант, колкото доста хора го описват. При всички положения в клуба ще има повече дисциплина, отколкото сега при Петрович (ако изобщо можем да говорим за такава при него). Освен това Хубчев в Берое вече показа едно сравнително силно свое качество - да изгради някакъв сносен отбор от нулата. Вече за надграждане след това не коментирам, но в момента на нас ни трябва така или иначе изграждане и според мен Хубчев точно в този елемент ще може да помогне. Гореспоменатите два плюса видимо не могат да бъдат постигнати от Любко и затова по мое мнение Хубчев е подходящ за поста.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Аре без тоя Хубчев,по-добре Топузаков да стой до края на месеца ако ще махат спаружената пияница.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Кое му е сносното на Берое ,посредствен средняшки отбор .Ние в момента имаме две резерви,които влизат от няма накъде , един дошъл седмица преди началото на шампионата,друг седмица след , трети игра десет минути и се контузи , в тези жеги ако се пресира от първата минута ще издишат още на полувремето ако вече не са се самоконтузили и накрая треньора виновен .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3735
Точно пък Хубчев . . .
Ако дойде трябва, не само да се съблече на пресконференцията, ами да бъде бит и ебан!

И да!
Аз съм съгласен да упражня насилие над него :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Хубчев... ако ще и Моу или Анчелоти да е, който с делата и думите си е срал по Левски не заслужава нищо друго освен въжето... включително и текущия

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
Принципно си прав, но и Минев докато беше в Ботев ни показваше средни пръсти, но се извини и сега ни е капитан и е може би най-добрия в отбора ни. В момента не разполагаме с кой знае какъв голям избор за треньор, че да можем да казваме тоя не, оня не. Ясен ни е отказал, Мъри видимо няма да ни бъде треньор следващите поне няколко години, затова Хубчев ми се вижда като правдоподобен вариант, ако имате по-добри предложения казвайте, аз лично не се сещам за по-добър вариант ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10313
ultrasivan написа:
аз лично не се сещам за по-добър вариант ...

<<<<<<<<<<<<<
Баце ти Люпко вековенъ!!! :lsfc3

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
Братле, ако още малко го оставим Любо треньор, така както сме тръгнали скоро ще сме Левски без победа Вековноъ :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
долу горе заради такива идеи като горната сме на тоя хал. Махаме някой ама що го махаме и дали има по-добър да го замести дреме ти... ние сме Левски :strkstrk против Люпко съм откакто дойде ама ако ще го махаме за да се учи и Топузаков на наш гръб не е най-добрата идея.


Последна промяна bogarra на Чет Авг 11, 2016 11:12 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10313
Той им дава преднина просто, за да ни изкара после мощно от калта, да дойдат мощни инвеститори, които да бутнат "В" и да го кръстят "трибуна Любо". :blass

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Всичко различно от Мъри или качествен чужденец е ала-бала и абсолютно безсмислено. Трябва ни Фигура, която в кратки срокове да ни измъкне от блатото. Аман вече от упражняващи се на гърба ни. Ясен, Хубчев, Велков, Атанас и Спас... айде моля ви се- не е сериозно :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Ники...ти сериозно ли си мислиш...а и някой тук де...че ако дойде Мъри или КОЙТО И ДА Е треньор ще ни оправи бързо по някакъв начин? :)
В смисъл като погледнеш към "УС" така в перспектива аз виждам основно хора в оставки...от тия ли да чакаме ЛЕВСКИ да се оправи?
Без управление, успехи няма...има деградация, която наблюдваме и в момента.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Да, смятам, че можем много бързо да излезем от блатото. Въпрос на една качествена зимна селекция и Точния треньор. Тва, естествено, ако отгоре всичко е Ок. Към днешна дата е ясно, че сме удавници. Ще видим какво ще се случва в края на месеца, и тогава ще може да се погледне по-глобално върху картинката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2016 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Някои си живеете в някъв измислен свят. Каква селекция, какви 5лв? Тоя новоназначения от ББ ще дойде с магическата пръчка и ще оправи нещата ли? Същотото ще е като с тримцата, ама просто ще е един... или някой си мисли, че той ще си загърби бизнеса за милиони заради Левски...да, 100%

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Дано поне да има финална пресконференция на НАЙ-ГОЛЕМИЯ!111!!! и другите двама. За другите двама - дано имат точния GPS да ги докара на Герена де, ама за НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!11!! ми е важно. Дори съм си планувал да ида в Метро да си купя един палет сухи и мокри салфетки, че ще рева и аз. 10000%!!!111!!! :smt089

Дано Козирката не си тръгне с НАЙ-ГОЛЕМИЯ!1!!!! обаче, макар че ТОЙ (НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!11!!!) каза, вече няколко пъти, че и да си тръгне ще довърши това което е започнал. До тук като гледам, за това дето му е останало ще му трябват още поне 3 години за да се превърне тая куха черупка в част от стадион, с наименованието Сектор от стадион. Давайте идеи за мокри и сухи салфетки, че мисля да пазарувам сериозно. Качество, попивателност, pH... всичко. Ще рева много, заедно с НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!!1!!!!11!! :smt089 :smt089 :smt089

Конкретно за мача, че гледам това е темата - все тая. За купата мачовете имат около 0.000000010101% значение, ама тук в частното първенство, в което ние не сме от "частниците" смисъла е 0.

Дедо Люпко и великата фраза, че "и курО му разбира от игра с топка върху трева", които ме вдъхновиха за прекрасния ми аватар всъщност нямат вина. КурО и собственикО му всъщност или нямат достойнство и учасвтват в това или просто са пратени от брата му от Микре. Друго логично обяснение за себе си - нЕмам.

Аймо курО и играли сме добро али сме немали шансу.

ПИтричИв, мангал - да ти еба майката на тебе! :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Продължаваме да си въртим едни и същи глупости. Селекции, треньори и тем подобни неща, които по никакъв начин няма да променят нищо. Ще има някакъв светъл лъч за няколко мача след което отново ще се върнем в мизерната реалност. Докато цялото ръководство не се смени и не дойде някой, който наистина ще има желанието да гради нещо и да има стратегия....ще си седим в блатото. Направо се чудя как още има хора, които толкова години наред гледат един и същ филм и продължават да вярват, че с кръпки изведнъж ще получим чисто нова дреха. Е няма как да стане....и докато не го разберем ще продължаваме да се залъгваме и да си правят ташак с нас. Да и аз гледам да съм позитивен толкова години вече въпреки всичко....все някакъв лъч намирах....но вече такъв няма.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Аз съм за радикално решение - Любо Пенев :bigok Единственият проблем е, че е възможно при усмотрение на г-н Тирион да ни напусне по никое време за да поеме Литекс за 15-ти път :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
blue_master написа:
Аз съм за радикално решение - Любо Пенев :bigok Единственият проблем е, че е възможно при усмотрение на г-н Тирион да ни напусне по никое време за да поеме Литекс за 15-ти път :bigok

Чудесна идея, ще му пеем "кур" на всеки мач! :smt007

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
konvoec написа:
blue_master написа:
Аз съм за радикално решение - Любо Пенев :bigok Единственият проблем е, че е възможно при усмотрение на г-н Тирион да ни напусне по никое време за да поеме Литекс за 15-ти път :bigok

Чудесна идея, ще му пеем "кур" на всеки мач! :smt007
Той е свикнал и няма са му пука. Няма да се създава излишно напрежение

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
и откога във форум.левски едномъдия се изписва ''Любо Пенев''?!

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 10:34 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 6:08 pm
Мнения: 477
Това "едномъдия" е страшна простотия, независимо за кого става въпрос. С някои неща човек не трябва да се гаври :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
''духай супата''
:smt006

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 11:09 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Любо го познавам лично и е пич, нищо че е мохамеданин. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2016 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Любо Пенев настрана, ама още не сме коментирали кой ще играе в ляво

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 492 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com