forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Май 08, 2024 9:13 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 595  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
След като Данесата я банна, така ще е :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз си мислех, че основният проблем е липсата на пари и поредното свиване на бюджета, за което, разбира се е виновен Гонзо :bigok

г-н Батков, разбира се, се споменава съвсем плахо, ако изобщо се споменава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30515
Местоположение: гр. Голямото село
Е с какво е виновен той :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ами нали г-н Батков се оттегли, а г-н Тонев каза, че ще харчим каквото имаме, а това което имаме ще го имаме.
Само не знам кога ще върнем тия 200 бона на УЕФА :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5338
Местоположение: София
Като се класираме за евротурнири :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Иронизирането е любимият похват на форум.левски.ком. Гонзо за мен е на второ място след Гунди в историята на Левски. Но докато в този клуб не започне да се носи ПЕРСОНАЛНА отговорност за действията (включително и на Гонзо) ще продължаваме да си гледаме Старокиновци и Тополи. Иронизирайте колкото искате, но на мен като че ли взе да ми поомръзва от всичко. И от човек, който си купува всяка година абонаментна карта, ще се превърна в човек, на който не му пука повече. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30515
Местоположение: гр. Голямото село
Няма проблем. Махаме Гонзо, идва Йовов, махаме Йовов, идва Боримиров, махаме Боримиров, идва Сираков и т.н. и т.н.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26704
antonatan написа:
Няма проблем. Махаме Гонзо, идва Йовов, махаме Йовов, идва Боримиров, махаме Боримиров, идва Сираков и т.н. и т.н.


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14847
tprodanov написа:
Аз си мислех, че основният проблем е липсата на пари и поредното свиване на бюджета, за което, разбира се е виновен Гонзо :bigok

г-н Батков, разбира се, се споменава съвсем плахо, ако изобщо се споменава.


Хайде професоре, изпрофесирай следното:

Имаш контузен халф за половин година и ти трябва заместник на неговото място. Пари няма затова се търси свободен агент - орльо. СС обаче не го харесва и прави промени в тактиката. Сега халфът е здрав, парите са още по-малко от зимата, но въпросният свободен агент халф - орльо, се привлича. И въпросът е ЗАЩО? Ако това не е проблем на Гонзо, на кого е? Оправданието с парите не важи.

А защо трябваше да бъдат взети 3ма вратари, за да бъде изгонен 1? Защо трябваше да се вземе десен бек, който после да се махне и след това да се вземе отново десен бек?

астор астор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Въпросният халф е здрав, но пропускаш факта, че няколко халфа ще си тръгнат. Кой да играе на тяхно място? Вече здравият халф ли? Точно, щото парите са още по-малко взимаме свободен агент.

Чудно ми е, какво е твоето виждане по въпроса, щото аз за по-правилен подход към момента не се сещам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
antonatan написа:
Няма проблем. Махаме Гонзо, идва Йовов, махаме Йовов, идва Боримиров, махаме Боримиров, идва Сираков и т.н. и т.н.

Няма проблем Гонзо си е шеф, нови 18 до юли, 5-ма ги гоним през август, нови 5 през зимата лятото ги гоним всички и започваме от начало, по-добре и тая година да не сме в Европа, това са им победите на прасетата, защо не водех отбора от началото щяхме да сме поне на полуфинал в ШЛ и т.н. и т.н.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Важното е да не казваме нито думичка срещу г-н Батков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бахти, и всичко това само щото някакъв си вестник пуснал слух, че взимаме Младокин :lol: :lol: :lol:

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14847
Към момента ще си тръгне само чорбойското неможаче. За капитаногиниже не е ясно (май). А ако беше се взел св. агент зимата, сега нямаше да мислим за халфове, защото щяхме да имаме повече от 2ма. И даже по-скоро питането ми е с какво се е променило положението от зимата сега, че да се привлича един и същ човек?

edit: Нали г-н батков го няма вече и г-н тонев ще преразпределя парите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 03, 2014 12:58 pm
Мнения: 143
Старокин е пълен нещастник, който изгонихме, а сега ще го взимаме пак :ohmygod2 Няма такава шизофрения !!! Всеки харесваше гонзо, като футболист, но за тази работа не става 10000% е ясно. Дори и тези, които го защитават го знаят. Левски е над всичко и всички !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
tprodanov написа:
Важното е да не казваме нито думичка срещу г-н Батков.

Кой не казва думичка срещу тоя тумор? Гонзо и Тонев ли визираш?

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
А с нападателите какво правим?
Кой пръв ще каже Наско Курдов? Аз пръв казвам Наско Курдов :bigok :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Bellamy написа:
А с нападателите какво правим?
Кой пръв ще каже Наско Курдов? Аз пръв казвам Наско Курдов :bigok :pastor

Не лоша идея, Мъри изгони ли го вече или още е при казахите?

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Suum cuique написа:
Към момента ще си тръгне само чорбойското неможаче. За капитаногиниже не е ясно (май). А ако беше се взел св. агент зимата, сега нямаше да мислим за халфове, защото щяхме да имаме повече от 2ма. И даже по-скоро питането ми е с какво се е променило положението от зимата сега, че да се привлича един и същ човек?

edit: Нали г-н батков го няма вече и г-н тонев ще преразпределя парите?



Т.е., Гонзо да си седи на гъзо и да не взима никой, и август като си тръгне капитаногиниже, тогава ще питаме - Гонзо кво прави до сега.
Цитат:
даже по-скоро питането ми е с какво се е променило положението от зимата сега, че да се привлича един и същ човек?


С допълнителното намаляване на бюджета се е променило. Поне за мен, това не е пренебрежимо.

ПП Кой каза, че Батков го няма? Батков?


G0nzi написа:
Кой не казва думичка срещу тоя тумор?


Ти виждаш ли някой тук във форума да споменава Батков? Аз виждам навсякъде Гонзо, Гонзо, Гонзо...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5044
Изгониха го май :oops:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26704
Курдов не е ли в Марица..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14847
Проданов, нямам време да се занимавам с теб. По-дървен професор от теб няма. Слагам те във врагове, за да не ти чета мненията като на покемоните.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
tprodanov написа:
Ти виждаш ли някой тук във форума да споменава Батков? Аз виждам навсякъде Гонзо, Гонзо, Гонзо...


Айде да не е баш така, даже на аватар съм го сложил :smt006 И да, Гонзо трябва да си подаде оставката за глупостите, които натвори в Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
tprodanov написа:

G0nzi написа:
Кой не казва думичка срещу тоя тумор?


Ти виждаш ли някой тук във форума да споменава Батков? Аз виждам навсякъде Гонзо, Гонзо, Гонзо...


10 теми има против ганя, ама аз пък един път не чух от Гонзо да каже, че тара е виновен, напротив имаше една много мазна шпакла по негов адрес (на някой даже май му е подпис цитата тука във форума). Че тара е главния виновник спор няма, само като видиш че оставя Гонзо са спортен директор и след този провал....

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3131
Suum cuique написа:
tprodanov написа:
Аз си мислех, че основният проблем е липсата на пари и поредното свиване на бюджета, за което, разбира се е виновен Гонзо :bigok

г-н Батков, разбира се, се споменава съвсем плахо, ако изобщо се споменава.


Хайде професоре, изпрофесирай следното:

Имаш контузен халф за половин година и ти трябва заместник на неговото място. Пари няма затова се търси свободен агент - орльо. СС обаче не го харесва и прави промени в тактиката. Сега халфът е здрав, парите са още по-малко от зимата, но въпросният свободен агент халф - орльо, се привлича. И въпросът е ЗАЩО? Ако това не е проблем на Гонзо, на кого е? Оправданието с парите не важи.

А защо трябваше да бъдат взети 3ма вратари, за да бъде изгонен 1? Защо трябваше да се вземе десен бек, който после да се махне и след това да се вземе отново десен бек?

астор астор


Че Гонзо не става за тая работа е очевадно даже и е абсолютно безсмислено да се защитава каквато и да е друга обратна теза! Доказа го не за ден или два, а за няколко години работа вече и единственото което го спира от огромното хорско недоволство е факта, че ни е легенда и хората го обичаме. Който и да беше друг на негово място отдавна да беше изгонен и никой нямаше да се сеща за него!

Да факт е, че Гонзо работи в състояние на пълен финансов колапс и крах! Да факт е, че собственик все още е лицето тодАр, но Гонзо направи един куп глупости от по предишния му престой, които си ги повтори тая година и ще си ги повтори и в предстоящата! Проблема с вратарите, липсата на баланс на постовете в отбора, гоненето на играчи 2 месеца след като са дошли при нас, наличието само на един централен нападател и то Домофона, гоненето на Мурсия след 3 кръг, оставането му на треньорската скамейка цели 15 кръга (което ни лиши от мачове в първата шестица), глупостите му как ако бил той провел подготовката и поел отбора от 1 кръг сме щели да се борим за титлата, проблемите и скандалите с Херо и т.н. са все камъни в неговата градина и друг не е виновен за тях!

Гонзо е много, ама много далече от това да е най-големия проблем в този клуб, защото Гонзо е вследствие на най-големия проблем. А най-големия проблем е ясен на всички и той е мустака!!! Всичко в клубът докато той е там ще е обречено на пълен провал и крах, и това е ясно на всеки! Но да си кривим душата и да се правим на слепи само защото Гонзо ни е легенда и го обичаме, и да отричаме неща които са ясни и на тези които не искат да си ги признаят е смешно. Смешно е ако виждаш но не го признаваш, че Гонзо не става за СТД, камо ли за треньор. Като признаем истината не обиждаме Гонзо, защото не от всяко дърво става свирка, колко легендарни футболисти не са успели да станат треньори или спортни директори, и в това няма нищо лошо! За мен Гонзо е символ на жаждата и волята за успех, за непримиримост и Левскарския дух и мястото му е задължително в клубът! Но не на този пост, трябва да му се намери такъв където да бъде полезен. Ако щете го кажете пост по Левскарство в клубът и пример за младите футболисти, юношите и дори чужденците какво е точно Левски и Левскарството!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
G0nzi написа:
tprodanov написа:

G0nzi написа:
Кой не казва думичка срещу тоя тумор?


Ти виждаш ли някой тук във форума да споменава Батков? Аз виждам навсякъде Гонзо, Гонзо, Гонзо...


10 теми има против ганя, ама аз пък един път не чух от Гонзо да каже, че тара е виновен, напротив имаше една много мазна шпакла по негов адрес (на някой даже май му е подпис цитата тука във форума). Че тара е главния виновник спор няма, само като видиш че оставя Гонзо са спортен директор и след този провал....


Точно па за този провал вината на Гонзо е около нулата. За първенството - вина колкото щеш.
И на Гонзо не му е работа да казва, че Тара е виновен, щото му е подчинен. Как хората тук не могат да схванат, че всичко в тоя клуб, включително Гонзо е функция на Мустака, и че храната трябва да е единствено към него, дейба... 10 теми имало..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
tprodanov написа:
Точно па за този провал вината на Гонзо е около нулата. За първенството - вина колкото щеш.
И на Гонзо не му е работа да казва, че Тара е виновен, щото му е подчинен. Как хората тук не могат да схванат, че всичко в тоя клуб, включително Гонзо е функция на Мустака, и че храната трябва да е единствено към него, дейба... 10 теми имало..

По същата логика не трябва да се храни нито един футболист защото е доведен от Гонзо, така че ще храним него, малко или много все пак тара е дал някакви пари, а тоя който трябва да ги води не е избрал подхощи. Прочети по-горното мнение, спора е напълно безсмислен.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30216
Suum cuique написа:
Проданов, нямам време да се занимавам с теб. По-дървен професор от теб няма. Слагам те във врагове, за да не ти чета мненията като на покемоните.
Добра логика! Щом човек има различно мнение го обявяваме за дървен професор, а после го слагаме враг.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
G0nzi написа:
tprodanov написа:
Точно па за този провал вината на Гонзо е около нулата. За първенството - вина колкото щеш.
И на Гонзо не му е работа да казва, че Тара е виновен, щото му е подчинен. Как хората тук не могат да схванат, че всичко в тоя клуб, включително Гонзо е функция на Мустака, и че храната трябва да е единствено към него, дейба... 10 теми имало..

По същата логика не трябва да се храни нито един футболист защото е доведен от Гонзо, така че ще храним него, малко или много все пак тара е дал някакви пари, а тоя който трябва да ги води не е избрал подхощи. Прочети по-горното мнение, спора е напълно безсмислен.



О, Тара все пак бил дал някакви пари :strkstrk :smt005 А Гонзо просто не е успял да докара Мюлер, Клоп и Роналдо с осигурените от Батков милиарди.
Скоро ще стане наистина г-н Батков.

Е, да, спорът е безмислен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26704
Гонзо не е давал или намирал кой да даде пари! Не е! Никога! Ама това му е работата де.. да дава и намира пари.
Айде да идва Йовов, че ми писна вече Може и дедо Боре.. или най добре оня с бомбата! Жалко, че резултата ще е същия накрая, докато веднъж завинаги не се изясни тая секретна собственост и политика.

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Сря Юни 03, 2015 11:26 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 595  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com