forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 1:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
1HUNNA написа:
rkk написа:
Kryten написа:
Нещо не е прав Владимиров, ли?


Прав е. Само дето баш помиярите са тия, които:

- потрошиха стадиона;
- гасиха факли в седалки, рискувайки да стане голяма беля;
- счупиха стъкло на стадиона и нарязаха главата на друг левскар;
- бяха напушени като кирки и гърмяха бомбички по средата на сектора.

Ей такива уроди са проблемът, не няколко човека, които са афектирани и псуват във форума.
Само че тия горните са от контигента на Гугутьо и никой няма да ги барне.

Все повече се убеждавам, че приятели, които ми казват, че тия трябва някакси да ги отлъчим, са безумно прави. Само че това няма как да стане. И ще продължаваме да сме черните за всички, понеже 200 или 300 човека развалят кефа на 15 000.

Успокоявам се, че не са отбелязани хората, които хвърляха по Венков, че щях да съм много виновен за ситуацията и най-вероятно щях да опитам да се самоубия. Само ако го бях уцелил преди фаталния тъч с една планка с винт в нея, ех...
И какво щеше да направиш ако го беше уцелил? Прекратяване на мача, служебна загуба, дебела глоба още повече лайна за любимия клуб

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
Все, ако беше легнал да симулира, щеше да е по-добре.

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Стабилно симулиране щеше да падне , ако беше го ударил по главата и му я беше пръснал.Точно това което ти казаха , по нагоре щеше да се случи.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2589
Местоположение: Герена
Абе трябва сериозно да се поработи в тая посока, защото заключения от рода на "няма как да няма изцепки при 14к човека" за мен са недопостуми. Нека погледнем малко на запад и да видим как при 80к човека на мач и няма нито една такава изцепка? Значи можело... според мен трябва да се следи изкъсо за такива неща и който прави поразии трябва да бъде изведен от стадиона(на сила естествено). В крайна сметка не може 95% от хората да търпят глупостите на останалите 5, които са решили да си правят каквото искат и да застрашават здравето на останалите. Никакъв толеранс и това е!

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Айде кротнете се малко и се замислете:
За ПРЪВ път в България на гостуване се изсипват 14 000 запалянковци - огромната част от които АГИТКА! Това ще остане в историята и пак сме ПЪРВИ и ЕДИНСТВЕНИ! Никой друг не може и няма да го направи!
На фона на това МВР съобщава за 4 (четири) арестувани! Невъзможно нищожен процент! Стотина седалки и едно стъкло дали фира, голяма работа. Преди години 100-ина седалки се счупваха още на влизането на някой стадион.
Преди мача - купон на макс, шествия, тонове алкохол и практически никакви инциденти!
Животът НЕ Е 4-5 минутните клипчета в Ютюб и прочие. Щото ако вярвате, че агитките с 5-минутни клипчета са на това ниво 120 минути, жестоко, ама жестоко се лъжете! Защото голяма част от 14000 пътуваха в деня на мача, бяха станали по нощите, бяха изпили маса пиене и бяха обикаляли, пели и беснели до 20.00 вечерта. А те не са машини като холивудския терминатор та да не се уморяват!
Управляването на 14 000 души е практически абсолютно невъзможно и дори и разните светци и светици, по които някои толкова старателно и натрапчиво страдат не могат да контролират подобна маса народ!
Въобще който твърди че може да се справи с подобна цифра народ безпроблемно - да отива на преглед в лудницата, ама да си вземе и дрехи, че няма да го пуснат!
А в Бургас да почерпят, че им се размина със стотина седалки, щото без проверки можеше да се внесе какво ли не, примерно горе между Г и А сектори имаше десетки талпи и летви с пирони по тях, останали от някакъв ремонт или нещо подобно, страшен стадион - няма що! И че огромната част от народа се държа цивилизовано. 100 човека като събереш произволно има 10 идиота вътре, какво остава за 14 хил. Те хората вкъщи телевизорите си изхвърлят при гол на съперника, че някой няма да счупи седалка, айде бе, ебаси утопията!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Еx-Запознат написа:
Айде кротнете се малко и се замислете:
За ПРЪВ път в България на гостуване се изсипват 14 000 запалянковци - огромната част от които АГИТКА! Това ще остане в историята и пак сме ПЪРВИ и ЕДИНСТВЕНИ! Никой друг не може и няма да го направи!
На фона на това МВР съобщава за 4 (четири) арестувани! Невъзможно нищожен процент! Стотина седалки и едно стъкло дали фира, голяма работа. Преди години 100-ина седалки се счупваха още на влизането на някой стадион.
Преди мача - купон на макс, шествия, тонове алкохол и практически никакви инциденти!
Животът НЕ Е 4-5 минутните клипчета в Ютюб и прочие. Щото ако вярвате, че агитките с 5-минутни клипчета са на това ниво 120 минути, жестоко, ама жестоко се лъжете! Защото голяма част от 14000 пътуваха в деня на мача, бяха станали по нощите, бяха изпили маса пиене и бяха обикаляли, пели и беснели до 20.00 вечерта. А те не са машини като холивудския терминатор та да не се уморяват!
Управляването на 14 000 души е практически абсолютно невъзможно и дори и разните светци и светици, по които някои толкова старателно и натрапчиво страдат не могат да контролират подобна маса народ!
Въобще който твърди че може да се справи с подобна цифра народ безпроблемно - да отива на преглед в лудницата, ама да си вземе и дрехи, че няма да го пуснат!
А в Бургас да почерпят, че им се размина със стотина седалки, щото без проверки можеше да се внесе какво ли не, примерно горе между Г и А сектори имаше десетки талпи и летви с пирони по тях, останали от някакъв ремонт или нещо подобно, страшен стадион - няма що! И че огромната част от народа се държа цивилизовано. 100 човека като събереш произволно има 10 идиота вътре, какво остава за 14 хил. Те хората вкъщи телевизорите си изхвърлят при гол на съперника, че някой няма да счупи седалка, айде бе, ебаси утопията!


Подкрепям! :levski

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15681
Местоположение: Sofia
Еx-Запознат написа:
Айде кротнете се малко и се замислете:
За ПРЪВ път в България на гостуване се изсипват 14 000 запалянковци - огромната част от които АГИТКА! Това ще остане в историята и пак сме ПЪРВИ и ЕДИНСТВЕНИ! Никой друг не може и няма да го направи!
На фона на това МВР съобщава за 4 (четири) арестувани! Невъзможно нищожен процент! Стотина седалки и едно стъкло дали фира, голяма работа. Преди години 100-ина седалки се счупваха още на влизането на някой стадион.
Преди мача - купон на макс, шествия, тонове алкохол и практически никакви инциденти!
Животът НЕ Е 4-5 минутните клипчета в Ютюб и прочие. Щото ако вярвате, че агитките с 5-минутни клипчета са на това ниво 120 минути, жестоко, ама жестоко се лъжете! Защото голяма част от 14000 пътуваха в деня на мача, бяха станали по нощите, бяха изпили маса пиене и бяха обикаляли, пели и беснели до 20.00 вечерта. А те не са машини като холивудския терминатор та да не се уморяват!
Управляването на 14 000 души е практически абсолютно невъзможно и дори и разните светци и светици, по които някои толкова старателно и натрапчиво страдат не могат да контролират подобна маса народ!
Въобще който твърди че може да се справи с подобна цифра народ безпроблемно - да отива на преглед в лудницата, ама да си вземе и дрехи, че няма да го пуснат!
А в Бургас да почерпят, че им се размина със стотина седалки, щото без проверки можеше да се внесе какво ли не, примерно горе между Г и А сектори имаше десетки талпи и летви с пирони по тях, останали от някакъв ремонт или нещо подобно, страшен стадион - няма що! И че огромната част от народа се държа цивилизовано. 100 човека като събереш произволно има 10 идиота вътре, какво остава за 14 хил. Те хората вкъщи телевизорите си изхвърлят при гол на съперника, че някой няма да счупи седалка, айде бе, ебаси утопията!


Точно така, аз даже не можах да повярвам колко готини бяхме, навсякъде където виждах левскари. Никакви инциденти и в морската. Имаше младоженци при нас, отзад им се събраха маса народ и пееха песни, пееха "горчиво" и т.н. Беше много мил и готин момент, сватба, която НАИСТИНА ще запомнят :)
Никакви тонове боклуци и всякакви други простотии, много добре се държахме всички, дори след като ни осраха живота играчите. Не мога да повярвам и колко левскари намерих из Бургас, местни. Един от някакво магазинче разправя "щях да счупя телевизора", някакви чички бяха на тараби, и те левскари от Бургас. По заведения също... Също, аз бях в Г и мога да ви кажа, че В сектор беше лудница. Имаше моменти, в които нямаше човек там да не скача и пее, до един. Просто накрая ни спряха тока с тия изпълнения, хората силици нямаха да подкрепят отбора...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
trikilarakiq написа:
Прикачени файлове:
Screenshot_2015-06-01-07-40-54.png

АААААААААА, какво е това бе?!?!?!?!? :smt005 АСХАСКЙХХКЙАСХАЙСКЙ!!!!! Човекът с Георги Илиев на корицата, който не може да върже две думи и който защитаваше Батков на честването на 100-годишнината пише, че във форума (където анонимниците събраха десетки хиляди левове за може би няма и месец) имало помияри. :smt005

Изображение

И все пак само уважение за него, че е успял да напише думата "помияри" правилно. :smt023

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Ще ти изтрият мнението човече, не се хаби. Той е прав.

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
По-вероятно е да го заклеймят като чорбар :wink:

Vox Gugi, Vox Dei!

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1746
Местоположение: София
Еx-Запознат написа:
Айде кротнете се малко и се замислете:
За ПРЪВ път в България на гостуване се изсипват 14 000 запалянковци - огромната част от които АГИТКА! Това ще остане в историята и пак сме ПЪРВИ и ЕДИНСТВЕНИ! Никой друг не може и няма да го направи!
На фона на това МВР съобщава за 4 (четири) арестувани! Невъзможно нищожен процент! Стотина седалки и едно стъкло дали фира, голяма работа. Преди години 100-ина седалки се счупваха още на влизането на някой стадион.
Преди мача - купон на макс, шествия, тонове алкохол и практически никакви инциденти!
Животът НЕ Е 4-5 минутните клипчета в Ютюб и прочие. Щото ако вярвате, че агитките с 5-минутни клипчета са на това ниво 120 минути, жестоко, ама жестоко се лъжете! Защото голяма част от 14000 пътуваха в деня на мача, бяха станали по нощите, бяха изпили маса пиене и бяха обикаляли, пели и беснели до 20.00 вечерта. А те не са машини като холивудския терминатор та да не се уморяват!
Управляването на 14 000 души е практически абсолютно невъзможно и дори и разните светци и светици, по които някои толкова старателно и натрапчиво страдат не могат да контролират подобна маса народ!
Въобще който твърди че може да се справи с подобна цифра народ безпроблемно - да отива на преглед в лудницата, ама да си вземе и дрехи, че няма да го пуснат!
А в Бургас да почерпят, че им се размина със стотина седалки, щото без проверки можеше да се внесе какво ли не, примерно горе между Г и А сектори имаше десетки талпи и летви с пирони по тях, останали от някакъв ремонт или нещо подобно, страшен стадион - няма що! И че огромната част от народа се държа цивилизовано. 100 човека като събереш произволно има 10 идиота вътре, какво остава за 14 хил. Те хората вкъщи телевизорите си изхвърлят при гол на съперника, че някой няма да счупи седалка, айде бе, ебаси утопията!


Много добре прочетете това 2-3 пъти и вникнете, защото това е реалността. За тази огромна маса хора, кой от къде е и с неговите разбирания, навици и т.н. няма нищо значително от негативна гледна точка. Морската градина изобщо не е тотална кочина, както някакви местни лелки дуднат, а е учудващо лесна за почистване. На концерта "София Рокс" на Васил Левски, около стадиона имаше в пъти, тонове повече чашки и бутилки търкалящи се навсякъде.
За пеенето, как изобщо може да се коментира, бяхме си на високо ниво, ама някои не пеели докрай, други не знам си какво... вие осъзнавате ли, че примерно аз съм от четвъртък вечер на морето, съотношението сън-пиене определено е в крайно неприемливи граници. Всички присъстващи са пеели, навсякъде по улици градинки, магистрали и т.н. от часове по-рано. В продълженията вече едвам стоях на крака от умора.
Имало счупени седалки, вие от коя планета падате? Повече от логично е да има. Аз не съм счупил нито една, моята компания никой не е счупил седалка, това обаче не значи, че сме скарани с реалността и не сме наясно, че други ще го направят. С оглед на развитието на терена е напълно очаквано.
Някой по-горе беше писал глупост, че такива неща не ставали в "нормалните" страни. Къде не става човек? В Германия, Италия, Франция? Да не повдигаме изобщо за южната част на Европа и балканите! Не ми давайте единствено пример със скопената Англия, защото това е по-скоро отделен случай и не е пример за подражание.
Организацията на стадиона бе една от най-лошите които съм виждал, а съм по стадионите от 18 години. При разпродаден стадион, умишлено беше отключена само по една врата на вход. Чакал съм 40 минути на въпросния вход, като бяхме нагъчкани като в консерва. Висок съм 180 и на моменти едвам се дишаше от задух, не ми се мисли какво им е било на по-ниски примерно тинейджъри или деца и как са дишали те. Да не говорим, ако има и по-възрастни хора. Чудо е, че няма припаднали още преди влизане на стадиона. За този мега абсурд предразполагаш към инциденти и пострадали крещях на полицаите дето висят на входа, а те ме лъжеха в очите, че нямали ключ и нямало как да отворят втората врата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Момчета, приемете загубата мъжки и стига глупости. Още един, който нарече тук помияри други левскари, ще го трия без значение дали ми е приятел или не. Ако можех и статуса на Гугутката щях да изтрия, но не мога

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
L.S.F.C._1914 написа:
мичо написа:
Някой ще каже ли какво се случи със стъклото над В сектор, младежите горе го счупиха ли та щяха да направят такава беля, че не е реално? :shock:

Някакви малки келеши се качиха горе да гледат мача и при един от пропуските счупиха стъклото ,което се изсипа върху главите на хората... На едно момче му се отвори главата и го бинтоваха после. Нямам думи какви идиоти има сред нас...

От кой град бяха тия момчета, не говорим за пребиване и т.н., но определено трябва да им се обърне внимание. Простотията е на ниво в дадената ситуация истинско чудо е, че няма сериозно пострадали.

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Kryten написа:
Solo Contra Tutti написа:
Къде са хората с голямата ирония да ни разкажат как всичко е перфектно и има 2984 минути клип с фамозно избухване?

Аре говори с имена бе. Деба и клавиатурната мишка.

Като нека първото име е твоето, като ми се представиш на лично, да те видя кой си и за кво се бориш?! Аз ще направя същото от своя страна! Гарантирам ти, че всичко ще премине в рамките на добрия тон!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Изтрил съм всички постове с използване на думата "помияр" без значение от смисъла и в изречението. Разрешавам ви да ми се сърдите, ако искате да се видим, заповядайте в събота на Витиня :!: Там сме :!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
В тая тема, или във всички, че в свинската я има немалко пъти...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
В тая, после и в другите.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
Ако ще се влива авторитет - нека се обърне внимание на момченцата (16-18) от Троян, които цял мач се скъсаха да се закачат с някакви подобни на възраст момиченца от същото място, естествено без да пеят и за капак единия от тях уцели едно момиче пред мен с факла, а самата факла мина на сантиметри от главата ми. Само еурофията от добрия развой към онзи момент ме спря от това да му разваля мача на това въпросно момче, а и на цялата групичка в този район от 10ина човека със средна възраст 15 години.

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
Аз пък само да спомена, че в началото на мача на една от песните А,Б,В и Г сектор скачаха. 15к хора да ги гледаш как скачат, хванали се рамо за рамо, от край до край дърти, млади, пеленачета и прочие е гледка, която може би за пръв път виждам. :smt006 Кур за финала и кольо мастиката, хубаво е да се направи една среща между фенове - който какво има да казва, да предлага, защото с чупене на клавиатури нищо няма да стане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Факт е, че селяците отсреща се скъсаха да ни снимат :oops:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 1:45 pm
Мнения: 407
Местоположение: Синя България
Бай Любаци доста се изнерви на полувремето и когато около 10 корави (само на вид), а някои и маскирани се наредиха да снимат, нескопосаното палене на димка. Хубаво се разкрещя, че на другия мач трябва да си носят някои хора лаптопите и да ги научат тях да пеят. За съжаление почти никои не му обърна внимание, а някой дори му се присмяха. Много корави, маскирани... абе истЕнски хулигани... хванали телефоните и снимат?! Модерни ултраси ли как? :| Аз пък искам да поздравя бай Любаци, че цял мач пееше и вееше в същото време знамето и искрено му се възхитих, тъй като за мен е една от живите легенди на сектора и да му се извиня, че и аз не дадох всичко от себе си в пеенето, както в други мачове, но бях довел приятелката си за пръв път на мач и бях малко по-умерен. В същото време, тя понаучи някоя друга песен и скандиране през деня на плажа и през първото полувреме на мача. Второто полувреме малко по малко почна да се отпуска и да приглася, а след изравнителния гол, дори и след 2рия , когато спирах да пея и се опитвах да следя играта и да се моля на господ, тя ме буташе и ми казваше пей де, пей... мача не е свършил... и така до последния сигнал. След това се наложи да я пазя от летящите седалки от които, една я удари в главата, но за огромна радост не и стана нищо и я изведох веднага от стадиона. Иначе, като цяло много силен ден на плажа, шествието... на трибуните средна работа. Мача и след мача трагедия, драма и позор :ohmygod2

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ :levski

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аз верно на едно от хващанията през рамо не можах да повярвам как верно скачаше всичко живо, може би без А...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
Огромно браво на всички заамесени за организацията,хореографията и пирото :levski Първото полувреме също бяхме на ниво откъм пеене,ама второто имахме само 5-6 силни минути след гола и като цяло бяхме тотал щета.Даваше се тон само за 3 песни и но хората им дотегна,а толкова песни не бяха изпяти.....Няколко пъти нашата група подехме ТИ СИ ЛЮБОВТА, доста хора се включваха и всеки път се спираше като се даваше тон за някое от 3-те скандирания.....С тази бройка трябваше да съборим козирката,но уви явно не ни беше писано
Ако ще да ме наричате чорбар,обаче аналните приятелки на алкатраз щяха да съборят козирката с нещо от типа на още от дете :smt006

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
БААААААА, СКАЧАНЕТО В НАЧАЛОТО БЕШЕ ВЕЛИКО!!! Пръснах се от кеф просто...
Това да видиш как 14 хиляди из всички Сектори избухват на "Кой не скача и не пее" и "Але, само Левски е..." е просто изумително. Само заради тези няколко момента си струваше абсолютно всичко!!! Че пеенето не беше на чак толкова добро ниво, за мен си е така, но в случая не бива да се обръща такова внимание. Имаше си много фактори, които ни пречеха, разисквани са вече. Няма да се оправим за 1 мач все пак...
Тези 2-3 дни бяха празник за всички нас, аз лично винаги ще се сещам с усмивка за този финал, макар и да го загубихме така злощастно. ВЕЛИКО Е ДА СИ ЛЕВСКАР!!!
:levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Wooden Pints написа:
Kryten написа:
Solo Contra Tutti написа:
Къде са хората с голямата ирония да ни разкажат как всичко е перфектно и има 2984 минути клип с фамозно избухване?

Аре говори с имена бе. Деба и клавиатурната мишка.

Като нека първото име е твоето, като ми се представиш на лично, да те видя кой си и за кво се бориш?! Аз ще направя същото от своя страна! Гарантирам ти, че всичко ще премине в рамките на добрия тон!

Момчета мисля, че вие се познавате много добре :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
lsfckt написа:
Бай Любаци доста се изнерви на полувремето и когато около 10 корави (само на вид), а някои и маскирани се наредиха да снимат, нескопосаното палене на димка. Хубаво се разкрещя, че на другия мач трябва да си носят някои хора лаптопите и да ги научат тях да пеят. За съжаление почти никои не му обърна внимание, а някой дори му се присмяха. Много корави, маскирани... абе истЕнски хулигани... хванали телефоните и снимат?! Модерни ултраси ли как? :| Аз пък искам да поздравя бай Любаци, че цял мач пееше и вееше в същото време знамето и искрено му се възхитих, тъй като за мен е една от живите легенди на сектора и да му се извиня, че и аз не дадох всичко от себе си в пеенето, както в други мачове, но бях довел приятелката си за пръв път на мач и бях малко по-умерен. В същото време, тя понаучи някоя друга песен и скандиране през деня на плажа и през първото полувреме на мача. Второто полувреме малко по малко почна да се отпуска и да приглася, а след изравнителния гол, дори и след 2рия , когато спирах да пея и се опитвах да следя играта и да се моля на господ, тя ме буташе и ми казваше пей де, пей... мача не е свършил... и така до последния сигнал. След това се наложи да я пазя от летящите седалки от които, една я удари в главата, но за огромна радост не и стана нищо и я изведох веднага от стадиона. Иначе, като цяло много силен ден на плажа, шествието... на трибуните средна работа. Мача и след мача трагедия, драма и позор :ohmygod2

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ :levski

Бай Любаци е легенда. Човек от който можем само да взимаме пример! Всеотдаен и истински! Всичко, което е нужно на всеки един от нас!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Mr. Smith написа:
Wooden Pints написа:
Kryten написа:
Аре говори с имена бе. Деба и клавиатурната мишка.

Като нека първото име е твоето, като ми се представиш на лично, да те видя кой си и за кво се бориш?! Аз ще направя същото от своя страна! Гарантирам ти, че всичко ще премине в рамките на добрия тон!

Момчета мисля, че вие се познавате много добре :wink:

Писа ми момчето на лично! Аз не познавам добре хората тук. На живо най-вероятно с всички ви се познавам!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
То и аз не разбрах дали визираш мен или соло контра тути, ама не си ми писал ЛС, така че :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Kryten написа:
То и аз не разбрах дали визираш мен или соло контра тути, ама не си ми писал ЛС, така че :bigok

Е тебе те знам! :D Ако имам да ти казвам нещо ще е лично, а не "на лично"

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е да ама така като ме цитира излизаше, че съм загазил :oops:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 153 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com