forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Винаги съм се чудел лошите погледи каква роля играят :strkstrk
Това, че сме от Левски ли дава правото да гледаме лошо от кучетата и котките до хората около Герена или се искат някви други неща? Супер смешно ми е винаги, когато било то 40 килограмов ултрас или 100+ килограмов чичка гледат така сякаш ще ти изкара сърцето с лъжица. Вярно, че масовката е в първите, ама има и от другите и наистина не съм го разбирал никога :loser2 Ако някой ме просветли в тази материя ще съм му благодарен, може и аз да почна да гледам лошо и да съм по-куул :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:56 pm 
incheto_1914 написа:
Абе мани ти приказка...

E тогава бяха само и единствено такива. Сега повечето малки поне се стараят да пеят. Като цяло се пее повече сега.

edit: antifootball го е написал точно под мен.


Последна промяна El Hacendado на Вто Май 27, 2014 1:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Проблемът не е толкова в малките, колкото в големите, които липсват.

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Малките са яко във филма-факт.Но е факт,че и ние,"по-дъртите" ,имаме вина,просто се къса връзката между поколенията,а преди не беше така.Спомням си на един мач на Васил Левски 96-97 година,ушев влезе във В сектор(там се събирахме тогава) и почна да млати на ред,заради неква димка,и всички побегнахме на всички страни,тогава ме хвана нек'ъв чиче и ми каза"щом аз не бегам ,и ти нема да бегаш."Тогава имаше приемственост,а сега не е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 1:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Напълно съм съгласна за тази приемственост, липсва адски много и това си го говорим от години. Но и времената като цяло се промениха, не само във футболно отношение. Навремето, като бях 2-3-4 клас, в училище като минеше някой от "големите" и всички го гледаха ей така :shock: , имаше: "Ееее, тоя е от големите, а-у". Сега малките се правят кой от кой на по-голям гъзар, гледат лошо, мислят си, че са хванали Господ за пижамата и го раздават тежкари дори на хора, които могат да са им бащи. Същата работа е и в сектора...
Сега, друг е въпросът, че когато част от т.нар. "големи" ходят с фланелки, вързани на гащите, гледат лошо, не си и помислят да пеят и си говорят само за коври, бело и чалга, то къв пример да вземеш...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
incheto_1914 написа:
Сега малките се правят кой от кой на по-голям гъзар, гледат лошо, мислят си, че са хванали Господ за пижамата и го раздават тежкари дори на хора, които могат да са им бащи. Същата работа е и в сектора...


Колкото по-дърт ставаш, с толкова повече такива се сблъскваш. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 2:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
немлад написа:
incheto_1914 написа:
Сега малките се правят кой от кой на по-голям гъзар, гледат лошо, мислят си, че са хванали Господ за пижамата и го раздават тежкари дори на хора, които могат да са им бащи. Същата работа е и в сектора...


Колкото по-дърт ставаш, с толкова повече такива се сблъскваш. :bigok


Ми не е това. Не може разни лапета да ми държат сметка как сме им заели местата в Сектор Б. Местата.. в Б. :shock: Били техни, те стоели там. :smt005 Имали билети.. Пишело си. И 40 мин. да ми дуднат зад гърба "оъуу ма кажете им, офф заеха ни местата, оф, оф, оф.". В най - важният мач за 100 години да слушам разни лайнарчета как пискат за места. Елементарна култура им липсва, моята също изчезна, при все че съм търпелив човек и въпросното изчадие кифленско се премести, че го било страх да не му направя нещо. И продължи да писка още 40мин. от горния ред.. за местата си. :ohmygod 1 дума не казаха, 1 песен не изпяха. 20 човека, 5 часа.. стойки, погледи, телефони, лиготия.. :ohmygod Туристо наби единия :bigok , кресна на още 5 :bigok , пък въпросната кифла се опита да обясни на Фюрер Тучка тя от колко време била в Сектора. :bigok :loser2 . Няма да описвам отговора, че съдържа думи като кур, баща и т.н :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
:lol: :lol: :lol:

Просто имах предвид, че по принцип като си по-дърт повече хора попадат в графата "малки, лапета" и т.н. :smt023
Аз отдавна не ходя в Б и нямам преки наблюдения. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11351
Мен пък ме издразни на мача някакво лапе с качулка ли беше, маска ли беше, сигурно нямаше и 30 кила, тръгна да нахлува на терена и да се "бие" със стюардите дето един път ако го отлепят, и на тоя качулката ще му влезе в нсоа :ohmygod Беше при оградата на Б :smt012

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
BluePrideBg написа:
Мен пък ме издразни на мача някакво лапе с качулка ли беше, маска ли беше, сигурно нямаше и 30 кила, тръгна да нахлува на терена и да се "бие" със стюардите дето един път ако го отлепят, и на тоя качулката ще му влезе в нсоа :ohmygod Беше при оградата на Б :smt012



Да, и аз го забелязах това дете. Не знам дали имаше и 12 години лапето

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Сектора винаги си е било място, където си свободен. Едно време като имаше ченгели долу на оградата и по входовете, влизаха навътре само и единствено при извънредно краен случай :bigok. Не е мач, ако някой не си запали коза, ако не се сбият някакви хора. Просто сега малките почват да пият, ебат и бият по от рано, има интернет, утрас-тифо, хулиган.бг, у-а :lol:

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 6:36 pm 
Не исках да коментирам за хората по секторите, за да не развалям настроението след юбилея, но след като е засегната темата ще си изкажа мнението. На мача имаше наистина страшни ретарди и скандални хора. Знам, че са левскари и те, обаче наистина при някои положението беше трагично :ohmygod Аз бях във В сектор, около мене, поне 5 пъти се сбиха за места, през целия мач се псуваха през редовете за някакви глупости, пълен потрес :? А най - великите простотии бяха, когато някои решеше да си смени мястото и си вземаше найлона за хореографията с него :ohmygod Няколко пъти правих опит да им обясня, че щом така са наредени, се цели да се изпише нещо със съответния цвят... Отговорът беше : ''Ми брато, мене синият цвят ме кефи повече от белия и го носеше на другия край на сектора'' :ohmygod :evil: Даже при едната ми забележка, няква група от чички ме заплашиха със саморазправа :smt006 Трагедия!......


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
При такива моменти се отива при стюардите, обяснява се какъв е проблема и те го решават. При все, че аз както бях слънчасал от сутринта на стадиона и видя, че някой размества найлоните щях да му захапа сънната артерия. Същото важи и за още няколко стотин човека заети с организацията на цялото това нещо. Като видите, че не става с добро и са дърводелци намирате начин да се реши проблема и хореографията да бъде изпълнена перфектно. Специално във В сектор надписа се прецаква от буквално един найлон. Следете тия неща и разберете, че около вас е пълно с балканци а не с австрийци. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 09, 2012 7:15 pm
Мнения: 596
SouthSupporter написа:
когато някои решеше да си смени мястото и си вземаше найлона за хореографията с него :ohmygod Няколко пъти правих опит да им обясня, че щом така са наредени, се цели да се изпише нещо със съответния цвят... Отговорът беше : ''Ми брато, мене синият цвят ме кефи повече от белия и го носеше на другия край на сектора'' :ohmygod :evil:

е това е скандално вече :smt005

_________________
Sic semper tyrannis


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 7:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
И като се замислиш,че тоя си взима найлона,защото седи на него и не се знае там където се мести има ли....
Заеби,има ги всякакви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Един покрай мене си тръгна с приятелката си някъде 20-тата минута на второто полувреме. А причината била, че бил разочарован от нивото на мача и че Лацио не се напъвали :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Kocito_Kalki написа:
Един покрай мене си тръгна с приятелката си някъде 20-тата минута на второто полувреме. А причината била, че бил разочарован от нивото на мача и че Лацио не се напъвали :ohmygod2

Добре си е тръгнал - по-добре и да не се връща! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Ако всички мислеха като нас,немаше да сме по 1000 човека на мач.Нормално е при такава посещаемост да има секви дебили.Но е факт,че разказаните случки са скандални. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Бях се забил почти в средата на Б, но по едно време нямаше и място и игла да падне, а като гледах как клетката откъм В стои почти празна и решихме с останалите покрай мен да отидем там и да подканяме другите по стъпалата и те да ни последват.
В крайна сметка никой не тръгна след нас, дори някои се възмущаваха, че ги молим да отидат натам с нас.
"Тоя ли ще ми каже къде ще ходя", "Там е тъпо", "Да не съм луд да ходя там" и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мда, доста ни се смеят, че с Видима сме 500-те човека в дъжда, но поне тези 500 човека сме се научили на елементарна ултрас култура...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7351
Kocito_Kalki написа:
Бях се забил почти в средата на Б, но по едно време нямаше и място и игла да падне, а като гледах как клетката откъм В стои почти празна и решихме с останалите покрай мен да отидем там и да подканяме другите по стъпалата и те да ни последват.
В крайна сметка никой не тръгна след нас, дори някои се възмущаваха, че ги молим да отидат натам с нас.
"Тоя ли ще ми каже къде ще ходя", "Там е тъпо", "Да не съм луд да ходя там" и т.н.

Абслютно същата история, братле, стана и при нас. Отидохме в клетката и по пътя казахме на много хора да дойдат, поне хореографията да направим, но се направиха на луди. Дори познати хора, които много добре знаят за какво става въпрос и пишат тук отказаха.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Вече имам чувството, че за всеки човек в Б сектор, трябва по един стюард да го води за ръчичка и да се обяснява всичко бавно и подробно :ohmygod

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2405
acrimonious написа:
Мда, доста ни се смеят, че с Видима сме 500-те човека в дъжда, но поне тези 500 човека сме се научили на елементарна ултрас култура...

То тука дори и не става въпрос за ултрас култура, а за една обич към Левски. Всеки един да има лична отговорност за себе си и за околните, да уважава човека до себе си, да уважава труда и емоциите на всеки един левскар. Помиярщината е ясна и да я дъвчем няма смисъл, трябва да се работи срещу нея.
Няколко дена си го мисля и явно сега е момента да си го кажа: благодаря на всеки един левскар за това, което стана, за това което е трогнало сърцето и на най-големия лаик. Юбилея беше....нямам думи, просто такъв :smt007 :smt007 За мен най-ценното обаче е, че се роди едно ново поколение левскари, деца които обикнаха истински. Благодаря и на всички дами и по-възрастни хора, че пяха, въртяха шалове, забавляваха се, смяха се, бяха истински,.... прекрасни сте левскари. Сигурен съм, че във всеки един от тези хора живее поне един ултрас. Ако искаме да си оправим нещата, трябва да натискаме. Показваме, че можем,......и този път ще стане. :levski
Колкото до ultima frontiera, благодарност за идеята, която подехте, каквото можахме, направихме :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Дано да се наложи и една от най-хубавите ни песни - ''отдавна всичко си за мене''.

А доколкото до ''забавните'' истории ще разкажа и моята. Към 19-30 влезнаха 3 момчета в Б сектор, които доста усилено брояха редовете и седалките, за да си намерят местата спрямо билета. След което аз се обърнах най-дружелюбно към тях и им обясних, че могат да седнат, където си поискат, защото тук не се следят тези неща. Отговора беше - ''да, но миналия път ни накараха да се преместим'' (оттук ми стана ясно кога са били за последно на мач на Левски) и ги оставих да си броят още 10 минути докато намерят местата си. :loser2

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 12:53 am
Мнения: 476
Като сме почнали с историите и аз да споделя -един пич леко прекалил с алкохола снима един стюард с телефона си и се закани че ще го намери :bigok .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Някакъв пред мен подмяташе Савой 1,750л :smt007 :shock: :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
Пишлеметата с водката бяха на видима възраст не повече от 15 години и вместо да пеят цял мач се снимаха със савойката, понеже е голямо постижение да си купиш водка :smt006 Toва с масовото влизането на стадиона с алкохол можеше да доведе до големи изгъзици

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
nik0 написа:
Като сме почнали с историите и аз да споделя -един пич леко прекалил с алкохола снима един стюард с телефона си и се закани че ще го намери :bigok .

:smt005 :smt005 :smt005 До мен седяха две момчета, които през целия мач обсъждаха членовете на София Запад и по едно време до един от стюардите, който седеше на пистата до оградата, падна бомбичка и едното момче се обажда - ''видя ли го? - само погледна и си продължи все едно не е станало нищо.'' Доста се вълнуваха. :strkstrk

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11351
В клетката пък имаше един най-малкото пиян, който пееше с пълно гърло...след като свърши песента :loser2 И в повечето пъти даже не улучваше песента :bigok

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Тва вече е романтика :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com