forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 6:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Да си пиеш и хапваш във фен зоната пред входа, както е на големите международни първенства, си беше екстра, но пускането с алкохол на стадиона наистина беше малко прекалено. Аз си бях стабилно почерпен още в началото на концерта, представям си ако бях продължил да пия и на стадиона. :bigok Иначе покрай мен всички бяха познати лица от редовните в сектора и се разцепихме отвсякъде. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Алкохола на стадиона беше :smt007 :bigok

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Pyce написа:
Пишлеметата с водката бяха на видима възраст не повече от 15 години и вместо да пеят цял мач се снимаха със савойката, понеже е голямо постижение да си купиш водка :smt006 Toва с масовото влизането на стадиона с алкохол можеше да доведе до големи изгъзици


Може, а може и да са били различни хора и няколко водки. :bigok Иначе самата водка е ерата отрова. :smt007

Наистина добре, че с тоя алкохол вътре, не стана някоя излагация. Иначе аз стоях да пия бира отвън до 19:40 сигурно и като влязох нямаше къде да се наместим с моите хора, а като видях да влизат с кво ли не пиене, усетих къв кур съм си сложил. :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Пя ли се "Да запеем дружно песента", понеже аз по телевизията не я чух, или поне не си спомням да се е пяла, а това си е една от емблематичните песни за Сектор Б?
Старите и емблематични песни трябва да се пеят на всеки мач, така ще ги знаят и младите, но няма как нали напоследък е модерно да се измислят поне по 5 нови песни на година, от които в крайна сметка се налага максимум 1. Може да съм малко по-олдскуул, обаче си има емблематични левскарски песни, които не бива да се загубват във времето, а не се ли пеят на всеки мач, или поне на най-посетените...

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Пя се, естествено... и то не 1 път.Даже и 3те сектора я пяха.

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 1:05 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
air_J написа:
Пя ли се "Да запеем дружно песента", понеже аз по телевизията не я чух, или поне не си спомням да се е пяла, а това си е една от емблематичните песни за Сектор Б?
Старите и емблематични песни трябва да се пеят на всеки мач, така ще ги знаят и младите, но няма как нали напоследък е модерно да се измислят поне по 5 нови песни на година, от които в крайна сметка се налага максимум 1. Може да съм малко по-олдскуул, обаче си има емблематични левскарски песни, които не бива да се загубват във времето, а не се ли пеят на всеки мач, или поне на най-посетените...

Аз прегледах околко 20тина минути от записа на мача и мога да ти кажа, че предаването беше тотал щета. Вместо да оставят да се слуша публиката, те нещастниците ми заглушили, за да им се слушат глупостите за Галатасарай и да се взимат интервюта на Борат и Пелето. :ohmygod2

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 27, 2014 5:25 pm
Мнения: 2611
Аз не разбрах защо трябваше да има бомбички на този мач при положение, че на пистата се разхождаха доста повече хора от друг път.

За песните съм съгласен, че трябва да се намалят тези с простотиите.
Повече песни за Левски с хубави текстове ще приобщят бързо новите хора и ще могат да се подемат по-лесно и от другите сектори.

_________________
Моите снимки @ www.NonchoILiev.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не съществува отговор на този въпрос. Няма мач на който някой да не е метнал бомба. Някои хора просто ги влече и си ги внасят и мятат. Няма сила, която да предотврати това и затова мисля, че дискусията е излишна.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Простотии имаше прекалено много. Немалко хора от тук бяхме и по входовете и можем дори повече да разкажем. За мен върхът беше моментът, в който видях един да се катери към върха на таблото :ohmygod (не беше момчето с камерата). Отиваме най-любезно да ги помолим да слязат, хора от 20 години до "чички" слизат веднага, но две лапета максимум на по 15 решиха, че не е редно да слизат, като единия заяви "споко, аз от 9 години съм от София-Запад", един човек, когото всички знаем му бил казал да седи горе. Викам си ОК, щом така стоят нещата нека си виси. Но след малко едно от момчетата на пистата пита "тези защо са още горе". Разказвам му историята и става ясно, че няма нищо такова и наново се тръгва нагоре през цялата бутаница. Кажете дали е нормално 4 човека да му обясняват да слиза, а той да се хили. И как се постъпва в тази ситуация? В крайна сметка ми трябваше един мач да разбера с какви идиоти са принудени да се занимават т.нар. "жилетки" и защо не им издържат нервите.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Е точно тоя преди 9 години не е можел да си бърше гъза сам,незнам как е бил от СЗ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Питайте georgilsfc за пича с 5-те ЛИТРА :shock: червено вино в Сектор Б :smt005 за всеки случай, да не би да му свърши пиеньето :smt005 Или един момент през второто полувреме, "Айдеее всички ръце горе" и се видя, който не държи стъклена бутилка е с пълна чаша.
Ужасно много маслинщина имаше на този мач, но всичко е добре, щом завършва добре - т.е. без сериозни инциденти. Което е направо, чудо, всички бяхме превъртяли играта.
Честит празник братя :beerch

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
За следващият сезон ще е добре хората от водещите фракции да са активната част от тези, които пеят на всеки мач, т.е. ако се сформира една група 100-200 души, която на всеки мач е в центъра на агитката ще видите, че и малките няма да се правят на големи, и че покрай организираните фенове малките пикльовци няма да си правят каквото си искат и ще правят, това което правят другите. Просто им трябва пример за подражание и копиране :strkstrk

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Малките страшилища могат и да слушкат,подхода е важен :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не знам за самият мач, но по време на реденето на хореографията бяха много послушни :lol:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
А и ти се направи на култур трегер,в А ще ми седиш,добре е че не чу по твой адрес какви се говореха :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не бях сам :smt006, но единствено съжалявам, че не можах да обърна внимание на Инженера :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Аз зарезах дъртаците и си бяхме с него,подържахме едно високо ниво в сектора :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Аз от това, което помня мисля, че минавах неколко пъти през бай Иван и антонатан :strkstrk Не знам само дали съм ги почерпил бира :smt017 Колегата ми разказа, че съм се появил с цяла торба стъклени бири, а след 5-6 минути съм вкарал и няколко наливни с мотива, че съм бил навън и да не правя празен курс :lol:

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2014 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не,не си :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
В крайна сметка само аз ли не разбрах, че може да вкарваме пиене на стадиона? :ohmygod2

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Не си сам, сини братко :bigok И аз не разбрах :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Solo Contra Tutti написа:
Простотии имаше прекалено много. Немалко хора от тук бяхме и по входовете и можем дори повече да разкажем. За мен върхът беше моментът, в който видях един да се катери към върха на таблото :ohmygod (не беше момчето с камерата). Отиваме най-любезно да ги помолим да слязат, хора от 20 години до "чички" слизат веднага, но две лапета максимум на по 15 решиха, че не е редно да слизат, като единия заяви "споко, аз от 9 години съм от София-Запад", един човек, когото всички знаем му бил казал да седи горе. Викам си ОК, щом така стоят нещата нека си виси. Но след малко едно от момчетата на пистата пита "тези защо са още горе". Разказвам му историята и става ясно, че няма нищо такова и наново се тръгва нагоре през цялата бутаница. Кажете дали е нормално 4 човека да му обясняват да слиза, а той да се хили. И как се постъпва в тази ситуация? В крайна сметка ми трябваше един мач да разбера с какви идиоти са принудени да се занимават т.нар. "жилетки" и защо не им издържат нервите.

Епа и аз се качих да паля на таблото и дойде некъв, дето кой го знае, ми вика да слизам :ohmygod Естествено не слезнах,както и не само аз.100 години Левски е все пак и не виждам нищо ненормално в това да се качиш на таблото.Имаше доста хора, които бяха стюарди и не са от феновете и се бяха вкарали у филма мощно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12978
Местоположение: истинското село !!!
E цирк ти си като тия 15 годишните бе .... другия път аз като пия бира а ти сокче в парка ще те кача на камиончето да покараш :strkstrk

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Тъп си


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Не бях в състояние и не посмях да паля от таблото, за да не запаля някой под мен, но за сметка на това станаха много добри снимки :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Абе айде Въздушната шир да не я знаят ок съм, щото и едно време не се е пяла много по-мачове! Около мен само аз я пях и никой друг и то с колкото гласът ми има душа! Ама това, че много хора около мен не пяха Дай си сърцето и Когато над София мръкне ме изкара от нерви направо, побърках се! Да не знаеш тия две песни :ohmygod :ohmygod :ohmygod които се пеят още края на 80те сигурно и са символ на тоя сектор, просто не е смешно, направо е жалко! :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 11:18 am 
Какъв точно кеф ви доставя да пишете тия тъпотии? :roll:
Айде всеки да си напише около него кой не е пял и кой е бил пил повече.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Абе колко пъти хората бяха призовани да доведат жени, деца, семейства, родители и т.н. на този мач. Не ви ли направи поне малко впечатление, че на този мач имаше ВСЯКАКВИ ЛЕВСКАРИ. Вместо да се радвате на празника, който се получи, се хващате за пълни глупости.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 11:33 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Именно, на този мач имаше страшно много хора на всякаква възраст и от всякаква прослойка. Това е бъдещето! Дайте да си пълним секторите и стадионите, после ще оправяме пеене и култура.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Е докато не осъзнаем, че без горните не можем. Ще си се събираме в средата на Б :wink: Стига сме търсили кусури, получи се уникална вечер, благодарение на всички на стадиона и най-вече на хората, които го осъществиха.

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com