forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 12:27 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
Изкарах една от най-хубавите вечери в живота си и ще я помня винаги. Видях се с толкова много хора, беше едно незабравимо събитие. Не липсваха и дразнещи случки с туристите в Б, дето нито ебаваха за хорео, нито искаха да пеят, но явно на такива мачове не може без такива. Имаше и една по-забавна случка в клетката Б до А, където някакъв от дъртите скинове нашамари набързо двама съмнително прегърнати млади мъже, защото развращавали децата и мястото им не било на такъв мач :bigok

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 12:35 pm 
1933 написа:
където някакъв от дъртите скинове нашамари набързо двама съмнително прегърнати млади мъже, защото развращавали децата и мястото им не било на такъв мач :bigok


:smt005 :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
Истината е, че БаткоFF си остава и не виждам какво ще се промени, нормалният фен ще си седи отдръпнат и отново ще сме си по 500 човека. След този невероятен юбилей, който организирахте си мисля, че е ред да го изгоните този мустакат глупак. Само вие можете да поведете синя България!

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
един до мен ме настъпи и не се извини, а ме погледна страшно , направо ПОДЛОДИАХ !Май беше на 14 и половина и носеше очила ! Ей заради такива неща не ходя по мачове :smt023

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 09, 2013 11:40 pm
Мнения: 117
На оградата точно на портата м/у Б и клетката откъм В, където беше кетъринга, също беше голям цирк преди да се вдигне хореографията точно. По едно време им се нареди на стюардите да затворят вратата защото всички влизащи откъм клетката се бутаха в Б, където не се дишаше вече от хора, а клетката седеше почти празна. Аз също 100 пъти им повтарях на тея дето напираха че 2мин след като се вдигне хореото ще се отворят пак вратите, ама няма братче. Като овце са всичките. :ohmygod

Както и да е, наистина факт е че без всички тези хора не можем, тъй че можем само да се радваме колко яко се получи всичко предвид всички трудности. Това е ден, който, предполагам, всички ще помним винаги. Велико нещо сътворихме всички със задружни сили! :lsclapp :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 5:55 am 
Синя Варна написа:
един до мен ме настъпи и не се извини, а ме погледна страшно , направо ПОДЛОДИАХ !Май беше на 14 и половина и носеше очила ! Ей заради такива неща не ходя по мачове :smt023


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Знам го тоя! На 14 и 7 месеца е всъщност и на всеки мач прави такива неща. Лошото е, че понякога сменя секторите и не мож' му фана дирята. Вече колко хора изгони от стадиона :( На последното домакинство замеряше двама до мен със семки и си тръгнаха обидени на полувремето.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Това може да е само оправдание, но не и причина да не се ходи по мачове. Част от малките келеши са дразнещи, но като цяло те не уважават по - големите от тях и на улицата, не знам защо очаквате различно държание на стадиона. :smt006 Друга част копират това, което са видели в сектора и мислят, че нещата трябва да бъдат така и това е нормално поведение. Предполагам не очаквате 40 хиляди да правят всичко точно, да няма пияни и всички да са с висше образование и перфектно възпитание.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Мисля че Синя Варна се ебаваше :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Едва ли някой го е взел на сериозно... Или пък го е взел? :smt017 :smt012

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Не говоря конкретно за него. Той се ебава, но много мрънкат за подобни безумни неща и ги назовават като причина да не ходят по мачове. Тоя ми е взел мястото в "Б", оня вее знаме, тоя е пия, оня е ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
За това на стадиона има четири сектора. Място има за всички.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 12:54 pm 
Online

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
Малко и аз да си напиша мнението.. Хора, спрете да обръщате внимание на всичко, което НЕ ви харесва. Монетата винаги има две страни. Чичака ще се дразни на тоя със знамето, защото не вижда заради него, на пеещия, щото му вдига шум, на пияния, щото бил пиян и т.н. Пияният ще се дразни на всичко, щото е пиян, тоя със знамето ще се дразни на тоя до него, щото видиш ли той вее знаме, а оня до него точно в тоя момент си е бръкнал в носа, пеещият ще се дразни че неговия глас утре няма да го има, а чичака му разваля синхрона и т.н. и т.н.
Идеята ми - дайте просто да се радваме на това, което правим в момента и да отбелязваме нещата, които ни харесват - вееш знаме - бахти кефа - ВЕЕШ ЗНАМЕ бе! Преди 10 години съм гледал с възхищение хората, които веят знаме - не е имало 50 знамена и да е достатъчно да се пресегнеш, за да го вземеш. Пееш - ми пей с цяло гърло и гледай да заразиш и околните - няма по-голям кеф от това да не можеш да си чуеш собствения глас..

Кратко заключение - кур за всичко анти през тази година - това е нашата година - една от 100те изпълнени с Любов!
пп. кур и за тоя кур, щото и той е анти :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2014 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Makavelli написа:
Идеята ми - дайте просто да се радваме на това, което правим в момента и да отбелязваме нещата, които ни харесват - вееш знаме - бахти кефа - ВЕЕШ ЗНАМЕ бе! Преди 10 години съм гледал с възхищение хората, които веят знаме - не е имало 50 знамена и да е достатъчно да се пресегнеш, за да го вземеш. Пееш - ми пей с цяло гърло и гледай да заразиш и околните - няма по-голям кеф от това да не можеш да си чуеш собствения глас..

Кратко заключение - кур за всичко анти през тази година - това е нашата година - една от 100те изпълнени с Любов!
пп. кур и за тоя кур, щото и той е анти :bigok


:smt023 :smt023 :smt023

Честването на юбилея е абсолютното доказателство как положителната нагласа и подход водят единствено и само до успех

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Аз бях много учудена, като стюардката на входа ме помоли да си оставя бутилката с вода 0.5л., а вътре се разхождаха хора с бири 2 литра. :D

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt042 Някои даже излизахме, за да си купуваме алкохол :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А на мен един набор на Бай Иван ме накара да си оставя двете чаши с бира навън, щото щяло да има проблеми вътре :ohmygod Наложи се да ги изпия набързо, на всичкото отгоре едната бира беше за Седем:Едно :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
anta написа:
Аз бях много учудена, като стюардката на входа ме помоли да си оставя бутилката с вода 0.5л., а вътре се разхождаха хора с бири 2 литра. :D


В "А" сектор по същия начин стюардът помоли 73-годишната ми баба да си остави водата 0,5л :smt005 :bigok Аз после си я взех, докато беше с гръб и влязохме.

Впрочем по закон пластмасовите бутилки до 500 мл включително могат да се вкарват, друг е въпросът, че не се спазва :wink: Надявам се до 2 месеца вече да има в pravatami.bg мой материал по въпроса за спортните мероприятия. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
От любопитство, на баба ти как й се стори юбилея? :)

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
anta написа:
От любопитство, на баба ти как й се стори юбилея? :)


Много се изкефи и като се прибра си пееше "Само Левски шампион" :bigok :lsfc3 И като й показвах клипчето от дрона вчера и вика: "Леле и аз съм била там" :strkstrk

Отгоре на всичко още към 20.30 ми вика, че щяла да идва и наесен на мач :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
rkk написа:

Впрочем по закон пластмасовите бутилки до 500 мл включително могат да се вкарват, друг е въпросът, че не се спазва :wink: Надявам се до 2 месеца вече да има в pravatami.bg мой материал по въпроса за спортните мероприятия. :wink:


По закон може, по вътрешен правилни на стадиона-не. По тази причина полицията ви взима само капачките, а стюардите бутилките. Живот ко да са праи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Макарона написа:
rkk написа:

Впрочем по закон пластмасовите бутилки до 500 мл включително могат да се вкарват, друг е въпросът, че не се спазва :wink: Надявам се до 2 месеца вече да има в pravatami.bg мой материал по въпроса за спортните мероприятия. :wink:


По закон може, по вътрешен правилни на стадиона-не. По тази причина полицията ви взима само капачките, а стюардите бутилките. Живот ко да са праи


Братле, нали се сещаш, че вътрешният правилник на стадиона не може да противоречи на закона :bigok
В този смисъл с правилника на стадиона в този аспект могат само да си изтрият дупето :smt006 Не че е голяма болка за умирачка, разбира се :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Вътрешните правила далеч нямат същата тежест и най-малкото не трябва да са в противоречие на основния закон, а ако са - у лево за тях...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Попринцип ви разбирам логиката, ама със сигурност не е единствената наредба, която си противоречи със закона...те самите закони си противоречат понкога :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
А наредба не може ли да допълва закон? Не мисля, че това е противоречие - ако законът разрешава нещо, то не пречи в конкретен обект, режимът да е по-строг от исканото в него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Ем предполагам, че тази наредба взъщност е план за охрана по ЗЧОД.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
rkk написа:
anta написа:
От любопитство, на баба ти как й се стори юбилея? :)


Много се изкефи и като се прибра си пееше "Само Левски шампион" :bigok :lsfc3 И като й показвах клипчето от дрона вчера и вика: "Леле и аз съм била там" :strkstrk

Отгоре на всичко още към 20.30 ми вика, че щяла да идва и наесен на мач :loser2


На другия мач й давай факла да запали и ще обиколи световния видеообмен - сензация номер 1 :lsfc4
"From grandmother to .... " :bigok :bigok Става номер 1 в Ютюба за една нощ :strkstrk :strkstrk

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
tprodanov написа:
А наредба не може ли да допълва закон? Не мисля, че това е противоречие - ако законът разрешава нещо, то не пречи в конкретен обект, режимът да е по-строг от исканото в него.


Може да го допълва в смисъл да уточнява и конкретизира - примерно законът забранява да се внасят предмети, които може да се използват като оръжие и правилникът конкретизира: чадъри над еди какъв си размер или с остър връх и т.н.

В случая - законът казва, че не може бутилки, включително пластмасови над 500 мл, т.е. такива до 500 мл може. Последваща забрана на теория не може да има, защото след като законът разрешава, всяка забрана би била противоречие. Но стига с офф-топика :)

Макароне, ЗЧОД урежда по-различни неща - в случая приложими са Закона за опазване на обществения ред при провеждане на спортни мероприятия и една малоумна Наредба за сигурността с дълго име, което наполовина преписва закона :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 31, 2014 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
antonatan написа:
:smt042 Някои даже излизахме, за да си купуваме алкохол :loser2


Мани, чуйек, вече слънчасал от сутринта, пял песни нон-стоп след 15 ч...и измуфтил 2 бири от кетъринга(пред мен поръчваха по 8-11 всеки :shock: ). влязох с половин бира съвсем неволно.Мислех да я изпия до входа, но от бАрзане не успях..усетих се, че е в мен след влизането :smt005 А си ме провериха момчетата...по едно време към краят на мача некво пиче си беше складирало 5-6 бири под седалката :shock: Взех си две, дадох й 10 лева и не ми върна ресто :bigok :smt042 Била ги влачила сама... :smt005

Не съм имал никакво намерение да влизам с бира на стадиона, а всички магазинчета около Попа нямаха кьорава бира..освен плодови, тва два часа преди мача..

п.с. Гледам тодАр даже стъкло си е внесъл :smt005 Пак добре, че е намерил някъде..

п.с.2 Сериозно-след всичките жертви и усилия на шепа хора...съм убеден, че ще има зверска инерция в хората за началото на марката и харизмата "А' група.Пари няма, селекцията ще е от кол и въже, треньор насаден на пачи яйца (или самият Гонзо), но съм сигурен, че само от нас си зависи дали повечето хора ще продължат да идват ВЪПРЕКИ евентуалните лоши резултати.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com