forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
FLAME написа:
Кока-Кольо написа:

Всеки създава проблеми на всеки, с изключение на Лудогорец, които дръпнаха неколко обиколки на цялата ни смешна А група. На агата ако не му писне скоро, нищо чудно да гледаме Лукойл Академик във футболен вариант


Отборът на агата се дъни отвреме навреме заради европейските мачове. Иначе са доста напред.


Ако си направят точната селекция през зимния тр.прозорец, ще са шампиони 5-6 кръга преди края на първенството.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 9:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Колко лесно било като си реализираме няколко от безбройните статични положения, които генерираме всеки мач.

Честита победа на всички българи!

Много хубав мач. Защитата я приемам за константа (т.е. константно слаба) и за това не я коментирам.

Старокин си заигра на поста И гледай ти, направи супер мач. Само аз ли не съм изненадан? Туре е играч с голям потенциал. Престоя на резервната скамейка се е отразил много добре на Пламен Илиев. Блажевич и сега ми изглежда малко по-стабилен.

Да се стягат ислямистите!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Тия нашите сволочи са можели да играят смислено. Замириса малко на пропанбутан и тръбопровиди и тичат и си подават като невиждали. :strkstrk
Микре не съм ги виждал никога толкова беззъби срещу нас откакто са ги измислили, като клуб в А група. Не знам на какво се дължи, но определено не може да са показател за това дали сме една идея по-зле. Въпреки това защитата ни все още е мега ташак, а и все пак, ни удариха 2 греди

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Дори не бях се замислял за равен, а да не говорим за загуба...
Винаги си ги бием на Герена :smt006

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Сега като прочетох поста на Говядото напълно възможно е тия да са бойкотирали мача с прасетата, берое, черноморе и всички тия миши отбори заради неплатени заплати и премии


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Не съм намеквал такова нещо. Мустакатата свиня твърди, че всичко им се плаща в срок и по договор (поне на манекените).
Просто днес си играха, но въпреки това не се главозамайвайте. Победа над тоя убит и бавноразвиващ Микрекс дето излезна днес не значи, че ние сме почнали да вървим на горе все още.

Тоя вратаря на Литекс е нема такъв измислен герой, по-зле и от Губи (ситинския). На последните 2 гола пляска като риба на сухо. Това не може да е реален вратар. :smt005

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 12, 2012 10:35 pm
Мнения: 142
Местоположение: София
Купили сме го, нема кво :smt047

_________________
Левски, Мъри, свобода


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Не знам къв мач си гледал днес, кои са играли, кои са убити и бавноразвиващи се, но днес ние определено не бяхме по-добрият отбор :smt006 Общо взето си вкарахме положенията за разлика от тях, но като игра заеби да сме ги надиграли, селяните я цъкат по-добре :8)
А че "вратаря им ги е слаб" съм съгласен :loser2

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Третият ни гол беше рикошет, нямаше какво да направи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Важното са 3-те точки. Тия може да но подцениха, но да го духат. Днес и късмета яко ни покри.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:02 am 
Викам да се откажем от тая победа, че доста хора изнервя и не им дава мира :smt031 :ohmygod
Прасетата играят срещу правилата на ФИФА, не им щем служебна победа. :ohmygod Бием селяните с 4 гола, и четирите са на късмет, играли сме мега зле :ohmygod яко във филма...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Какъв късмет, уа пичови , четири гола, грИдъ, два пъти спасяване на вратаря им, ако ще си броим положенията трябваше да е 7:3 резултата.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Късмет е да биеш с с 1:0 след 30 рикошета, а не да вкараш 4 гола и да изпуснеш още няколко изгодни ситуации.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 12, 2013 9:58 am
Мнения: 183
Това се случва, когато отбора ни излезе нахъсан и желаещ победата. Жалко, че не виждаме това желание всеки мач.
Браво за новата песен, уникална е, при пълен сектор ще цепи мрака. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Спечелихме заслужено, никой не отрича това, но това не променя факта, че играчите ни са пълни бездарници и не могат да си вържат 2 паса. След всяка загуба ги хулите, че не стават за нищо, а след победа сме велики, защо? Ако не ни бяха влезли положенията тук щеше да има псувни до небето, а играта нямаше да е с нищо по-различна. Кур за бездарниците на терена. Само Левски!

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
То пък в крайна сметка след толкова каръщини през тая година, викам да ни се полага поне един мач в който влизат всички топчета като на млада булка. Няма само на нас да ни вкарват балъшки голове. Това което ми хареса от мача e, че госпожиците играха с желание поне. Дано не се е дължало на ранния гол само.
Тоя черния назобеняк дето вкара гола и падна на крака на Пацо викам да го взимаме. Все пак ни вкара гол - сигурен знак от Боговете на трансферите. :strkstrk А копие на вратаря им искам да пази всеки мач срещу нас. :strkstrk

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Нед Ное 24, 2013 12:57 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Хем ми е хубаво,хем ми е гот!
Обичам ЛЕВСКИ да мачка тимчето на квазимодо... :bii_chorbata

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:43 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Старокин е запазил сепаре в Плазата :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Днеска Старокин и Бру ни обляха много моШно. :smt005
Иначе се радвам ,че смачкахме измисленото отборче на микренското джудже. :smt026
Сега ни чака много тегав мач на Тича. А дават и времето да се разваля... :strkstrk

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
И преди съм го забелязвал- някои хора в тоя форум предпочитат да падаме, та да могат да си напишат страдалческите слова. И когато побеждаваме им е още по-тегаво, че няма как да блеснат с мненията си колко сме злЯ и как нямало да се оправим :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е някои пишат само като паднем :bigok Да не посочвам с имена :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
antonatan написа:
И преди съм го забелязвал- някои хора в тоя форум предпочитат да падаме, та да могат да си напишат страдалческите слова. И когато побеждаваме им е още по-тегаво, че няма как да блеснат с мненията си колко сме злЯ и как нямало да се оправим :bigok


:smt023 :smt023 :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 1:41 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Мале, колко ме е яд. Първо изпуснато домакинство за този сезон и то е било голямо шоу на трибуните. :oops:
Доколкото до мача - общо взето се получи атрактивен мач главно заради двете защити, които бяха скандални. Хубавото е, че Литекс не си вкараха положенията, а ние успяхме. Хареса ми и мотивацията, с която излезнаха футболистите ни. :levski

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Goviado написа:
То пък в крайна сметка след толкова каръщини през тая година, викам да ни се полага поне един мач в който влизат всички топчета като на млада булка. Няма само на нас да ни вкарват балъшки голове. Това което ми хареса от мача e, че госпожиците играха с желание поне. Дано не се е дължало на ранния гол само.
Тоя черния назобеняк дето вкара гола и падна на крака на Пацо викам да го взимаме. Все пак ни вкара гол - сигурен знак от Боговете на трансферите. :strkstrk А копие на вратаря им искам да пази всеки мач срещу нас. :strkstrk

Мдааа, досега доста играчи сме купили от Литекс. Жужету направо ни ги кара с колата си на Герена и пари не ни взима даже.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Казвал съм го няколко пъти - няма голяма разлика между водещите отбори в "А". Крейзи е малко по-напред, ама и те имат няколко смешни загуби. Някои казват, че били заради ЕКТ, но според мен точно ЕКТ им дава криле. Все пак Стойчо Стоев им е треньор :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 1:55 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Македония написа:
Викам да се откажем от тая победа, че доста хора изнервя и не им дава мира :smt031 :ohmygod
Прасетата играят срещу правилата на ФИФА, не им щем служебна победа. :ohmygod Бием селяните с 4 гола, и четирите са на късмет, играли сме мега зле :ohmygod яко във филма...

Победата си е победа!Честито.Който мисли,че не сме играли нищо си е негово мнение.За мен отбора игра и всякакви твърдения от "покри ни само късмета" "вратаря е слаб" и трети пети са безсмислени при 4-1.Гледайте реално на нещата БИХМЕ и мечтите продължават.САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 2:15 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Честита победа, но и аз съм съгласен, че с тия футболисти и сухия като тренер няма да мръднем особено. Малко сме, ала стил Митов...
Много е силна новата песен! Поздравления! Една идея: като се поналожи малко много силно смятам, че би било първия и третия куплет да се пеят от наполовина разделен сектор и на втория и четвъртия всички да избухват. :smt026 :smt026 :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
Adepta написа:
Казвал съм го няколко пъти - няма голяма разлика между водещите отбори в "А". Крейзи е малко по-напред, ама и те имат няколко смешни загуби. Някои казват, че били заради ЕКТ, но според мен точно ЕКТ им дава криле. Все пак Стойчо Стоев им е треньор :lol:


И аз това го твърдя отдавна.Ние, Ботев, Литекс и свинете....сме абсолютно на едно ниво.Това най-добре ще се види като се раздели групата.Както може да сме втори, така може и пети да завършим.Локо-Пд, Берое и Черно море нямат никакъв шанс да са по-напред от 6-то място.
Естествено,че на Лудогорец самочувствие им дават мачовете в ЛЕ, ние можем да си мечтаем за движението на топката в техните мачове. :bigok Стойчо Стоев и аз го подцених първоначално, даже стана скандал защо съм го сравнил с Атанас Джамбазки. :lol:Но дотук се справя повече от добре, ще ги видим след като им направи подготовката.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 3:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2397
И аз да си напиша коментара :bigok В днешния мач имаше няколко формални нарушения: гол на Гну, два на Старокин, голове от статични положения, сухия футбол не е това, което беше. Дисциплинарната комисия да се сезира на момента :hitl2 Във футбола въведоха фалшивата деветка, днес ние официално въведохме фалшивия футбол. Без да играем футбол ги порим през центъра и не само :banandanc
Сега сериозно за мача. 4етер е добро число, на дришата у газо :bnsex
:arrow: Софкин, стъпвай с краче в следващата тема, все пак морето ти е до колене :bigok
:strkstrk :disco


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 6:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 7:13 am
Мнения: 223
blue_fury написа:
Късмет е да биеш с с 1:0 след 30 рикошета, а не да вкараш 4 гола и да изпуснеш още няколко изгодни ситуации.
:smt023 :smt023 :smt023
Играха добре, натикаха селяндурите в тяхното нак. поле още от първата минута, набутаха им 2 гола, онези се насраха и мача реално свърши.Точно така се играе срещу селяндури :!: Мачкаш ги здраво още в началото, за да не си и помислят, че може да измъкнат нещо повече от почетна загуба.
Добра роля за убедителната победа изиграха и продажните журналя, които мощно прокламираха силния Личьиекс, та чак онези си повярваха и решиха, че са фаворити :lol:
На мен нещо друго ми направи хубаво впечатление.От много време на дерби мач публиката не беше скандирала "ОЩЕ, ОЩЕ, ОЩЕ"!След като стана 3:0 хората мощно го подеха.
Далеч съм от мисълта, че отбора е супер и че мачка съперника, но определено не може да се отрече положителната роля на треньорското ръководство - играчите имат повече увереност и самочувствие.Имаше грешни стъпки, със сигурност ще има и още, но отбора определено се променя към по-добро.Дано се задържим в тройката до края на годината?
В този мач много ми хареса Туре.Личи си, че този играч мисли и има футболен интелект, а не е тъп кон с капаци, като агент Мълдър или Гари да речем.

Срещу Черно Море ще е яко тегав мач, но вземем ли го шансовете ни да сме тройката в края на 2013-а ще се увеличат много!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 331 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com