forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Mr. Smith написа:
Деко откакто махнаха Йоканович е пълна скръб, нормално да е резерва.


При положение, че няма по-добър на неговата позиция даже и да е в по-слаба форма (което за мен не е така) не е нормално да е резерва.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Единственият мач откакто Бащицата взе нещата в своите ръце в който ми хареса халфовата линия беше срещу жълтите и то когато играеха Цонев и Вутов.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Днес играха 3ма от 4мата халфа играли тогава. Единствено липсва контузеният Б. Цонев. При такава ситуация най-логично е Боби да бъде заменен от Деко. Той поне е халф, а не безкадърник - връзкар дето се чудят къде да го пускат, за да пречи възможно най-малко. Точно за това се чудя защо ПД35 изкара цели 80мин и то за да бъде заменен от малоумна безкадърна маймуна. Надявам се да е треньорска глупост, а не нещо друго.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Цитат:
Йовов: Няма да коментирам съдиите, доволен съм от играта

Цитат:
Тони Здравков: Доволен съм от отбора


Каква игра бе :slap тия двамата кой мач са гледали :ohmygod2

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Поне точка чуек... :smt031 Стилът на Левски... :bigok Превъзхождахме... :strkstrk Съобразяват се вече.... :smt035 :smt035 :smt035
Да видим, дали ще познаете, на кого е това мъдро изказване? :bii_chorbata

Цитат:
Хубавото днес е, че Левски превъзхождаше Берое във всеки един футболен компонент. Затова можем да съжаляваме, че не взехме поне точка. Отборите вече започнаха да се съобразяват със стила на Левски, а това е още един знак, че вървим в правилна посока.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Цитат:
"Всички се раздаваме, но днес нещата не се получиха. Искам да кажа, че мен не ме устройва да съм резерва. Не знам защо така се получава. Питайте треньора, или пък който там реди състава", заяви разпалено Миро Иванов.

:smt012

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 852
http://www.sportal.bg/news.php?news=457110

"Футболистите от представителният тим на Левски получиха почивен ден след загубата с 0:1 от Берое. Следващото тренировъчно занимание на отбора е в понеделник, 11-и ноември от 15,00 часа на "Герена". На 16 ноември (събота) "сините" излизат срещу лит(*кс-етрополе в първи 1/8-финал в турнира за Купата на България"



Тези вече не знаят какво правят...
Това е някаква лудост..
Това не е Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
То май след всяка загуба получават почивен ден :bigok

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
Много съм разочарован от Генков и Макриев, абе въобще от целия отбор, абсолютно всички играха адски слабо... Предпочитам да играят младите надежди пред тия смешни чужденци... Иначе напълнихме сектора и бяхме на ниво за разлика от играчите... ВЪН БАТКОВ!!! Тия като виката против Батков, само ни правеха кефа, даже се включихме и ние. Иначе съм силно разочарован от феновете на домакините, излезе че Стара Загора е силно турски град, с тези скандирания кзл, смешна работа. БАТКОВ ВЪН! Нямаме футболисти, нямаме треньор, какво искаме? Само публиката ни остана. БАТКОВ ВЪН! :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Добрата новина след седмица - сухото away сам ще си бие камшика :oops:
То бива глупост, но чак простотия не бива, ако остане може и са изпаднем.
Аз съм за Бат'Геле, без помощници :mrgreen: , без роднини на бивши треньори, връзкари и без наличните путета. Сбирщайн, нека, но да им се рита...Тодор Батков -завинаги! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Добре де тия малоумници чорбое, въстановяват веднага след мача няма почивки а-у, нашите винаги след мач почиват по един ден.... бахти натоварените боклици.... :sm_horse

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Чакаме треньор,който да разкара Тополчев и производните му,връщащи 90% от случаите топката назад,и публика,която да изрита батката по разузнавателно-непомашкото Дупи!
Идеята Левски не може да умре :levski

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Верно ли възстановителната ни тренировка е проблема? :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
ЦЯЛАТА тренировка е проблема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Щом ръководителите в отбора са довлни и съжаляват за точка (точка бе за 1 точка се борим срещу някъв селски отбор) значи това не може да е Левски! Моя Левски, Левски в който се влюбих не се надяваше на точка, а се бореше за всяка една! Съжалявам но тая сбирщина от мустака до някъв тигър нямат нищо общо с ценностите на Левски! Нямаше да ми е толкова зле от тази загуба ако преди малко не говорих с дядо ми, на 87 е и на човека му беше пълно гърлото! Никога не съм го чувал така никога... Това не е Левски! ЛЕВСКИ до край!


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 9:22 am
Мнения: 113
Местоположение: Димитровград
Шшш, давайте снимки, клипове, кой-каквото има от второто полувреме. На Але-але беше брутално!

_________________
Само Левски шампион се пее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Никога, ама никога не съм се ядосвал така .. :?
Тук става прекалено и мисля да спра да гледам Левски в следващите няколко месеца, не се издържа !! :smt012

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Иначе ако имате на някой фейса ото отбора, почвайте да спамите Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ !! :levski
Аз чакам някой да се появи !! :smt006

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 852
До седмица-две очаквайте Сър Джеймс Кокал на хоризонта...особено , ако мачът с прасюгите завърши накъдето отива...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Казвал съм го 100 пъти, но ще го кажа пак. За да победиш, трябва да вкараш голове, а за да вкараш е добре да имаш удари в очертанията на вратата. Аз съм човек на статистиката и ето какво казва тя за този мач:

- 11 ъглови удара в наша полза, нито един удар в очертанията на вратата

- 4 свободни удара фронтално срещу вратата, само един премина стената, но той наподобяваше "джентълменски пас" към иначе бездарния вратар на Берое от колкото истински удар

- имаме само един полуопасен удар в очертанията на вратата, отправен от Дани Димов.

С такива показатели как очаквате да спечелим мача?

Написах, че за да биеш Берое, просто трябва криво-ляво (буквално!) да повториш това което направи Апоел Тел-Авив в Стара Загора. Сухия опита да открие не само топлата вода, но и тоалетната хартия. След гола на Берое, дори и аз знаех как ще заиграят. Сухия не можа да измисли нищо за един цял час! После ще се оправдае, че няма истински мъже в отборa и т.н.

При сегашната схема, Вутов може да играе само на мястото на Гари Родригес. Вече 4-ти мач не се забелязва на терена. Твърдо съм "ЗА" да го налагаме, но по правилния начин.

Все още не мога да разбера коя е силната страна на Кевин. Не играе добре дефанзивно, но не се отличава и с някакъв дрибъл или добър пас.

Не виждам защо сте награбили Пламен Димов. При Левски от 2006-та този щеше да влиза в игра толкова често, колкото и Антон Вергилов по онова време. Днес обаче направи приличен мач.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Съб Ное 09, 2013 9:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Имаше два хубави удара, спасени от ванесата през първото полувреме

А Пламен Димов направи ужасяващ мач.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Абе тия корнери за нищо ги нямаме...
Уж Цецо боК във въздуха, Димов е висок, а пък нищо не става ... :ohmygod

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Kryten написа:
Имаше два хубави удара, спасени от ванесата през първото полувреме

А Пламен Димов направи ужасяващ мач.

Забележи какво обсъждаме. Един опасен удар ли имахме или два. Ето за това говорех.
Кое му беше ужасяващото на мача на Пламен Димов и с какво беше по-ужасяващо от играта на Милиев, Мюлдер, Вутов, Генков и Пелето примерно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ами аз твърдя, че играхме потресаващо слабо, особено второто полувреме. Милиев, Старокин и П. Димов бяха слаби и тримата, няма как да преценим кой е по-по-най

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Няма да си причиня болката да гледам мача на запис! Ще го коментирам така, както го видях от стадиона!? Определено имаше съдийски тесли и педерасчето в черно ни ощети, като изсмука от пръстите си тази дузпа ( самия той беше почти на центъра, като я свири ) и като не свири чиста дузпа за нас с червен картон за Стойчев ( ако не се лъжа ) и двете, точно пред очите ни! През останалото време нашите футболисти сами се биха! Започнаха мача много добре, с преса, атакуваха и по крилата и през центъра! На Гаджев му се получаваха далечните пасове, бързо отнемаха топката, разиграваха добре и в този момент си помислих: " Тези ще ги счупим от бой! " Не знам, защо след 15-та минута ( може би ) всичко това се разруши?! Футболистите ни в атака спряха да се движат, а халфовете, като не намираха път към тях, се увличаха в безкрайни дрибъли, които почти винаги завършваха с отнемане на топката от противника! За капак този капут, съдията, измисли смешната дузпа, след която до края на мача не успяхме да намерим играта си! С промените, които направи Сухия пък, се оплете, като пате в калчища! Вади напористия до този момент Вутов и срещу изключително твърдата, дори груба игра на чорбойците, пуска техничния Иванов! След това рискува, вади Пелето, пуска Макриев, заиграваме с двама тежки тарана в атака, а Родригес прати на крилото! Това веднъж проработи, но тогава Макриев заигра на крилото, а Гари и Генков бяха в атака! Освен това, днес Генков си беше неузнавуемо слаб, направо играехме с десет души, като влезе Макриев заиграхме с девет, а като влезе и Бру, чорбойците заиграха с дванадесет човека! Как пък Здравков реши да обръща мач, с човек, който не е играл от мача със свинете, не ми е ясно! :ohmygod Последните десет минути бяха едни безцелни изсипани топки в наказателното поле на противника, от които не се виждаше, как ще вкараме гол, а даже очаквах да ни вкарат на контра, което и се случи! За нас на трибуната, нямам думи! Бяхме Велики! :smt023 Специално искам да поздравя Кирчо, който се качи на вишката, с риск за живота си дори, за да ни надъха и си мисля, че това помогна, защото всички започнаха да пеят с пълно гърло ( говоря сериозно )! Въпреки всичко, ако съдията беше свирил нашата дузпа, а не тяхната, щяхме да победим! Все пак смятам, че добре играха Гаджев, двамата Димови, Старокин ( въпреки двата смешни удара, които направи, се раздаваше на макс ) и Вутов! Останалите играха слабо, Родригес много слабо, а Генков, Макриев даже не играха! За Бру вече написах за кого игра!? Искам да ви кажа: Не се отчайвайте, идва мач с прасетата и може там да ни се получи! Дано! Аз го пожелавам на всички ни! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Нашите не играха нищо ,но и съдията ни закопа. Дузпата беше направо скандална. Ако не беше това ,тия селяни нямаше как да ни вкарат гол.
Иначе Сектор Б беше на добро ниво. :lsclapp
Като цяло гостуването беше добро и имаше яки емоции. :bigok Наздраве на ЛабрадорО! :bigok

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Аз ви казах, че този сезон сме 4-ти или 5-ти, което с оглед на бездарната конкуренция означава, че ще ядем още доста бой по села и паланки. Не си го слагайте на сърце ;)

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не е лесно да си непукист :wink:, а и като се сещам какво ни чака другата седмица чак ми се реве :|
Чудя се дали да не заколя йордек и да намажа гредите против уруки :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Заколи бру


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 09, 2013 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 3:55 pm
Мнения: 1085
Местоположение: София
Заколи всички!

_________________
Мирър написа:
Точно както бразилците ще ви кажат, че Гаринча е много по-велик от Пеле, така и българите намират Гунди, а не Стоичков, за своята най-голяма легенда


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com