forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 665 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вие такива ги пишете,че все едно че ви е яд,че бихме.На Локо Пловдив им пожелавам да скъсат Тракия,с много по възможност

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Благодаря на Кратун за видеото! Не успях да гледам днес този великолепен - сигурен съм! - спектакъл, но пък няколко нощи ще мога да се приспивам със записа :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Разбихме ги, страшен мач. Само Левски :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :levski

Нямам търпение да дойде тоя с Пирин, за да ги смажеме със 100:0!

_________________
Ultras Levski


Последна промяна Bgtifo на Чет Окт 31, 2013 10:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Kryten написа:
Gonewild написа:
По-добре да не бием тогава, то няма угодия при нас :smt005 :smt005 :smt005

Пей си само за победа бе. Това е Левски бе.



Нещо не мога да те разбера. Като играем зле и не бием по-добре ли е да играем зле, но поне да бием? Знаеш какво препоръчва форума когато си малко понапрегнат :bigok

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Wildkid написа:
Тотална трагедия сме, но поне бихме.

Тия майните са абсолютно бездарен отбор, нямам идея как са толкова напред в класирането.....

Да бе, страшно се противопоставиха, те с 10 души играха 2 пъти по-добре, първото полувреме не минаха центъра.


Бездарен, бездарен колко да са бездарен? Само преди няколко дена скриха топката на свинете :smt006

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ами аз не съм казал, че не искам да бием, просто това поведение на футболистите ни за мен е абсурдно и срамно за Левски. Нито ни е първата, нито ще ни е последната победа. Изобщо не ме интересува дали сме били или не, фактите остават, че тия боклуци се мардосваха по терена. Не, че са слаби, а че не се затичаха, не показаха агресия и мъжка игра. Писна ми съперникът на Левски да играе по-мъжки! Това е непростимо за футболисти на Левски!

http://levski.gong.bg/view_article.php? ... _id=382213 - нещо такова.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
hidden767 написа:
Не гледах мача. Имаше ли битка?


Изображение

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
thegboy написа:
Stahlgewitter написа:
Майната му на Станков,майната им на футболистите на Левски,майната му и на ГФС БИХМЕ и това е важно.20 мин накрая стоях прав пред телевизора,жена ми ме обяви за психично болен ама ми е се тая бихме и всичко друго е само статистика.ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!



Ми всъщност това, че бихме, е статистиката ... поредния безумно слаб мач в който си пролича, че правим всичко друго, но не и да играем футбол. Тая победа над смърфовете няма кой да я помни, но с тая игра още лятоска ще направим пак нещо "паметно" в Европа :?



За да играем "лятоска в Европа " има нужда от точки и победи. Май много бързо се забрави мача със свинете, както и целият първи полусезон. Кога почнахме да бием, кога станахме недоволни?

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Kryten написа:
Ами аз не съм казал, че не искам да бием, просто това поведение на футболистите ни за мен е абсурдно и срамно за Левски. Нито ни е първата, нито ще ни е последната победа. Изобщо не ме интересува дали сме били или не, фактите остават, че тия боклуци се мардосваха по терена. Не, че са слаби, а че не се затичаха, не показаха агресия и мъжка игра. Писна ми съперникът на Левски да играе по-мъжки! Това е непростимо за футболисти на Левски!

http://levski.gong.bg/view_article.php? ... _id=382213 - нещо такова.


Генков ако не беше се осрал сам срещу Господинов съм убеден, че щеше да имаш съвсем друго мнение за мача, защото майните щяха да са до там. Другото е, че със Старокин и особено Пл. Димов много трудно бихме играли по- агресивно и Сухия много закъсня със смените им.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ама не вкара, нали? Ако... ако... Поведението на Левски след този пропуск е срам за клуба. За 15 минути ни вкараха 10 човека в наказателното, не можехме да дадем два точни паса и можеха да ни вкарат 2 гола. Много ясно, че АКО тези неща, които споменах не се случиха, щях да съм на различно мнение :lol: Ама се случиха, нали?

Ама кво значение има "нали бихме"

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
hidden767 написа:
Не гледах мача. Имаше ли битка?

Еби ѝ майката на битката, нали бихме :smt023

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
И заради тези 15мин си недоволен от целият мач? Заради 15 мин не заслужавахме да спечелим? Тези 15мин бяхме много грозна картинка, но мач се играе 90 мин! Какво играха Локото през останалите 75? Някак си не може да ми е тъпо когато Левски бие и да сера по форуми. За мен за сега е важно малко от малко да понатрупаме точици и самочувствие, а след това вече ще се надявам и да подобрим игра и да мрънкам, че не сме спечелили с хубава игра.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А ние какво играхме 90 минути? Общо три футболни момента имахме за 90 минути - пасът към Мулдер и двата паса към Генков. 45 минути с човек повече? Никакво тичане, никакви пасове, безумно насиране. Предния мач бяхме трагедия първото, но второто ги убихме и за тогава може да кажем, че играхме добре и си заслужихме победата.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Мисля няма да ти е много по- трудно да изброиш и всичките ни "футболни" моменти до сега през сезона. Айде бъди малко по- реалист :smt006

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Кратун, откога стана фен на Ицето бре :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ами като е прав, да си кривя душата ли? Или примерно вместо да си призная, че не съм прав да пускам 200 емотикони като тебе ли?
Аз против Ицето имам само последните му сезони като футболист, нищо друго.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Сменяме схемата в движение, момчетата имат трудности да спазват тактическите указания, липсва концентрация, правят се промени в състава всеки мач, а и Локо са корав и научен отбор с опитни играчи. Повечето от нашите играчи са систематично мачкани от 1-2 г. и нямат грам самочувствие. Може да са слаби, но не са чак такива олигофрени като Милиев например. Има много слабости, но трябва ли винаги при кофти представяне да се принизяват до най-гадната мърша? Кой ги събра, кой ги тренира и кой им плаща? Към тях ли трябва да са ни претенциите? В спорта, в живота и бизнеса, когато кажеш на 1 средняк "ела за 10-12 хил. да вършим работа" от 100 най-малко 99 ще приемат на секундата все едно цял живот са се готвили за тоя келипир! Когато тоя, който плаща не му пука за мангизите, а се лакоми по екстрите и политиката ... е, така се осира всичко!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Пичове не мога да повярвам, за какво се карате?!?!?!? Аз не гледах мача, слушах го, изчетох всички мнения по сайтовете - играли сме адски зле, но до сега да не би да бяхме дортмунд?!?!? Нека бъдем реалисти - в момента ни трябват единствено точки и малко спокойствие, идват отново прасетата, до тогава ако ще и с ръгби да е важното са победи да има. Нямаме основания да искаме да играем някакъв галактически футбол, а и най-важното е че самите футболисти и ръководители си дават сметка, че това е бил слаб мач. Така че споко, важното е малко спокойствие и точки, тополата Тери няма да стане :wink:
:levski :levski :levski :levski

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Трите точки са най-хубавото от днескашния мач. Разходиха се, потичаха малко, като цяло доста слаба игра (това дори си е комплимент за днескашното представяне), все се надявах, че поне хъса от събота ще го има, ама не би.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Честита победа.

Защо Локото имаха публика в сектор А и крещяха поне 100 човека гоооооаааоооллл при 2:2? Това мач без публика ли е, или всичко е ташак в това БФС?

И понеже знам отговорът - ЕБЕТЕ СИ ПУТКАТА МАЙЧИНА, И ВАШИЯ РЕД ЩЕ ДОЙДЕ.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2397
Голям мач :bigok Узунов, Станков, Зума, слабо ривете майна, ни въ биа :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
От този мач най-важното е, че имаме 3 точки повече от преди началото на днешния ден!
След благоприятния развой за нас в хода на мача(както казват топ анализаторите на футболната игра :loser2) си признавам, че не очаквах да излезем 2-то полувреме с идеята да се бием сами :shock:
Бива неадекватност, ама нашето е за съд вече! Терена може да не беше, като на Алианц Арена, ама ние цел живот по-такива топ терени сме играли, че да го даваме, като няква причина за престъпната некадърност, която цари в отбора.. :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Само на мен ли ми съ стори, че дикторът беше с гласа на Зулума...? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Диктора е същия, дето беше при жАлтите преди. Защо сега е там, нямам идея :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 31, 2013 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Гледах мача инкогнито през работно време с качулка в "Синият лъв" на Народният..в двора бех само аз,сервитьюрчетата(диема фенове, ама нема как да викат против мен :strkstrk ) и некви костюмирани комуняги дето си редяха далаверите на съседната маса(а аз с нинджата и ааа-уу им пречех :strkstrk )...след дузпата бех сигурен, че наще дървета ще се насерат...Генков пак ни "обля"...побеля ми 2 шепи коса заради тоя,Тополата и другата пасмина.Все тая ми е за тех...пука ми за тва дето защитават.Ако буферите беха счупили глезените на 7-8 човека...без Вутов и борещетата се Вагина...не би имало никакво значение.Пунтото всеко единоборвто му беше скандал...колко години изкара тоя тук?А махнаха Грийн примерно... за 1 слаб полусезон...

Кур за БФС, Кратунко да каже кога мисли да сипва на Генков, иска ми се да му ударим добър съпорт с то4ните псувни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Zlostar_1111 написа:
Wildkid написа:
Тотална трагедия сме, но поне бихме.

Тия майните са абсолютно бездарен отбор, нямам идея как са толкова напред в класирането.....

Да бе, страшно се противопоставиха, те с 10 души играха 2 пъти по-добре, първото полувреме не минаха центъра.


Бездарен, бездарен колко да са бездарен? Само преди няколко дена скриха топката на свинете :smt006

Бездарен, колкото последните 5 години. :smt006
Тези чорбаризми бихме удинезе, които са били юве, но са отстранили реал след загуба следователно сме паднали от барса, са супер.... чорбарски.
Важното е да няма тренъор, който да иска футболисти, да сме с президент, който дава една торба пари за нищо и да няма кой друг. Дано имаме късмет да влезем в първата 7-ца, че Тони вече 2 отбора прати в Бе и им пее няма влизане.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
За пръв път не изпитвах никва сериозна емоция и радост при нашите голове. Обикновено при решаващите голове, скачам, троша, викам сега просто с безразличие приех 3 гол от наша страна. :shock:
И после ще ми говорите да не ходим по стадионите, че не заслужавали. Да ама на стадиона човек изпуска половината мач и се забавлява на трибуните. :lsfc3

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Дамн, същото като да гледаш дерби на трибуните..не помня кога последно ми се случи...ама го слушах в Пирогов след "атаката" на Черни връх в кафето на Птицата...заради сигмите :strkstrk Гонзо вкара дузпа, ама не е същото :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Чичо Митко Лабрадора :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Чиба, бре, пия си кайсиевата и пиша без да редактирам :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 665 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com