forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 559 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:16 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
Путките губят някакво безсмислено ритане в събота следобед, а ние смазваме жълтите копелета. Твай! :idea:

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 11, 2012 1:27 pm
Мнения: 9
ще го изритаме и него както изритахме и петев ли.така ли.ако е така, мен ме е срам от тази агитка.от тези хора по точно.
и всичко това само за да докажем че сме голяма работа ли?
нищо че след година ,две няма да има какво да доказваме нали?или къде?или на кого?
да всеки има право на мнение-но не сме ние тези които трябва да налагаме мнение на хората които дават парите,и които издържат клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3482
Тодоре, адвокат си, пък толкова неграмотно! :roll:

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Изобщо ама изобщо не ми пука за жълтите глупаци, както и за тъпия мач, важното е ние да сме там и да покажем позиция, останалото е без значение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ти ще ги бием....100% :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
venci75, да разбираме, че предлагаш на следващия мач да скандираме името на Батков, да опънем трансперант в негова чест и когато отбора пада да пребием футболистите, защото са некадърни, а не този, който ги води? :sm_cigar

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6444
Местоположение: Х Х Х
venci75 написа:
но не сме ние тези които трябва да налагаме мнение на хората които дават парите,и които издържат клуба.


Знам, че ще съжалявам, че съм ти задал този въпрос, но - като не ни харесва начина, по който тия, които "дават парите, и които издържат клуба", управляват, какво правим?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
venci75 написа:
ще го изритаме и него както изритахме и петев ли.така ли.ако е така, мен ме е срам от тази агитка.от тези хора по точно.
и всичко това само за да докажем че сме голяма работа ли?
нищо че след година ,две няма да има какво да доказваме нали?или къде?или на кого?
да всеки има право на мнение-но не сме ние тези които трябва да налагаме мнение на хората които дават парите,и които издържат клуба.
Ти за какъв се взимаш бе червей,срам го било от тая агитка.Тая агитка през годините какво ли не е преживяла и винаги е била победител,тоя срам го било.Ебати елитарните нещастници почнаха да говорят за агитки,за правила в тия агитки,тръгнете първо на мачове,а после разказвайте

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Не знам,но тук в последно време се навъдиха ебаси путките.Като четох коментарите по време на мача със свинете ми се додрайфа направо,направо не знам как се спирам да тегля една мощна псувня на всички коментирали какво ТРЯБВА да направим и какво ТРЯБВА да викаме и да дават оценки как сме били на трибуните по време на мача....Така е,левскарите сме много и е нормално да имаме различни мнения,но някои коментари прекрачват всякакви граници.Радвам се,че нямам фейсбук,пък и да имах пак не бих чел коментарите на страницата на фонда,защото направо бих убил някой.Интернета даде поле за изява на всеки,което има и добри и лоши страни,но всеки почна да се има за по-голям от другите и да дава коментари и оценки като последна инстанция.
Левски значи свобода,ама според мен всеки който храни фонда трябва да получава моментален бан.Същото да се отнася и за всеки,който величае тия утайки свинете,как ни размазали,а тука не са малко и тия.Няма по-големи жалкари от свинете,копират АБСОЛЮТНО ВСИЧКО 1 към 1 с нас,като се почне от фонда,трансперантите с гъсеници(за които ни хранеха),да се мине през песните(накрая ги чух някакви юбилеи да ни честитят?!) да се стигне чак до ходенето към стадиона (хванати през ръце,както ние миналото дерби).Смърт за тия мръсни жалкари !!!
Приятели,колелото се върти,днес сме на дъното,утре ще сме на върха,все някой ден и те ще са в нашата позиция от вчера и всеки сам може да си отговори дали сектора им ще изглежда като нашия при 3-0.
"Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме". :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Бием ги.Уволняват Мъри.Взимаме го и ставаме шампиони точка!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
niquetamere написа:
Levskar73 написа:
Ултра. Може някой път и без да има мач да се съберем на трибуните, да се повеселим за сметка на някой лешпери и да си ходим по живо по здраво дома с ясно чувство за изпълнен дълг.


Правилно разсъждаваш! Гадничко е усещането да се чувстваш гост на собствения си стадион. Това за тебе може и да няма значение, но за десетки други има. Те ще се борят за своята си чест, не за тази на лайнарите в сини екипи или за мустакатия ни собственик! А ти се наслаждавай на пакетчето си семки или салатата пред телевизора! :smt023


Правилно си забелязъл, че разсъждавам правилно. Неправилна ти е бележката за ТВ, семки и салатки, но ако си израснал в такава среда те разбирам, не е проблем. Левски и Футболът е общото между левскарите, а не само Сектора в който ти се струва, че си с нещо уж полезен на този свят. Ще си загубиш ли честа, ако някой ден на нашия стадион сме гости? Такива времена идват пред нас явно... и може да минат 2-3 или повече години, докато се върне Футболът в клуба. Вече се е случвало да има трудности, преживявано е по съвсем други причини, но при много по-тежки условия за всички левскари. Слава Богу, съдбата на Левски не зависи от шепа хора, а от огромната обич на минимум половин България. Сектора в важен, но не е над Левски, няма такъв спор, нито пък е редно да се дървиш от името или в името на някой. Аз съм виждал десетки пъти националния стадион пълен и левскарите сме били винаги В ПЪТИ повече. Целия стадион беше Сектор. Сега стадиона е наполовина пълен и сме 50-50. Много хора се отвратиха и навярно ги няма предимно заради глупостите на някой "ултраси". Сигурно ги боли пред телевизора, но ги е срам и чустват погнуса да вдигат свастики, Аркан и др. Ама ти не си от тия, така ли? А честа ти с тяхната обща ли е или се дели помежду ви на прости числа в случай на нужда?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
gl007 написа:
Бием ги.Уволняват Мъри.Взимаме го и ставаме шампиони точка!


Трябва да се забрани да се изрича тази фарсова дума "шампион". :bigok Шампиони....2016 г. евентуално.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 10:01 pm
Мнения: 148
Има си тема за баткоФ. Тази е за пловдивските мърши. Аз ПАК ще съм в сектор Б, ПАК ще мина 200 км за да дойда, ПАК ще викам цял мач, защото това е ЛЕВСКИ!!!
Нека не си намираме оправдания за събота, за да си напълним сектора. Щяли да сме 300 човека.
КОЙ ВИ ЗНАЕ ВАС БЕ!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:42 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Levskar73 написа:
niquetamere написа:
Levskar73 написа:
Ултра. Може някой път и без да има мач да се съберем на трибуните, да се повеселим за сметка на някой лешпери и да си ходим по живо по здраво дома с ясно чувство за изпълнен дълг.


Правилно разсъждаваш! Гадничко е усещането да се чувстваш гост на собствения си стадион. Това за тебе може и да няма значение, но за десетки други има. Те ще се борят за своята си чест, не за тази на лайнарите в сини екипи или за мустакатия ни собственик! А ти се наслаждавай на пакетчето си семки или салатата пред телевизора! :smt023




Не говоря от името на сектора, говоря единствено и само от мое име! Стига с тези заучени фрази за милиардите левскари и лошите ултрас хулигани! Не съм член на фракция или НКП, но това не ми пречи да съм на стадиона и да изразявам позицията си. Не вдигам свастики, не пея за "ушев" и "срането по путките". Нямам идея как да се оправят нещата, нямам пари да взема "Левски" и да го управлявам, мога само и единствено да съм на трибуните и да се боря да не изчезне последното което е останало на този клуб - шепата публика. И да, в момента в който се почуствам гост на собствения си стадион, честа ми ще си е заминала! А ти къде си в цялата тази ситуация?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
niquetamere написа:

Не говоря от името на сектора, говоря единствено и само от мое име! Стига с тези заучени фрази за милиардите левскари и лошите ултрас хулигани! Не съм член на фракция или НКП, но това не ми пречи да съм на стадиона и да изразявам позицията си. Не вдигам свастики, не пея за "ушев" и "срането по путките". Нямам идея как да се оправят нещата, нямам пари да взема "Левски" и да го управлявам, мога само и единствено да съм на трибуните и да се боря да не изчезне последното което е останало на този клуб - шепата публика. И да, в момента в който се почуствам гост на собствения си стадион, честа ми ще си е заминала! А ти къде си в цялата тази ситуация?


:smt023 :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 11:21 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Ботяф бяха разбити от командата от Илиянци, и с половин състав инвалиди и ревящия Гаджев барабар ще ги съсипем тези безхаберници.
А после Мърльо може да се прави на маймуна и да говори за терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 11:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 56
само с юноши, бием с 4:2 :ls-cup

_________________
Smash The Reds !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 11:54 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 11, 2011 12:18 pm
Мнения: 8
http://www.youtube.com/watch?v=lUxKqM1874U

:disco


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
боли мА уя за мача, отиваме 3000 бръснати, безперспективни, с по 3 зъба в устата, с поне 8 висящи дела, най-малко 2 от които бракоразводни, цял мач "жАлта кочина", счупваме секви рекорди по децибели и си тръгваме :blass


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 1:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Бием :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Идеален час, идеално време, перфектен противник :smt047

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Дреме ми на кура за резултата.Искам тези нещастници да бъдат бити и гърбени извън стадиона, заради това че мятаха камъни и павета по живи хора.Още ми е пред очите колко кървящи глави имаше :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Fozzy написа:
Ботяф бяха разбити от командата от Илиянци, и с половин състав инвалиди и ревящия Гаджев барабар ще ги съсипем тези безхаберници.
А после Мърльо може да се прави на маймуна и да говори за терена.



Добре, де...кога преди мач с жАлтата пасмина ще им напишеш името като хората?Чутовно малоумие е тва-Металик Сопот, жАлти клошари, пасмина, измет...но се пише Ботев, ебати оркската простотия.
Иначе:жАааааалтааааа кооооочина шаляляляляяя :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
В Пловдив ще пристигне, ще разбием майните,
песен ще запеем за отбор най - велик, а той е ?!

ЛЕВСКИ ШАМПИОН ШАЛЯЛЯЛЯЛЯ !!!


:lsc-1

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Къде ше пристигаме, като мачО е на Герена бре :loser2

По темата - вариантите са два - или бием нещастната сбирщина на МАри, след което него го уволняват, или продължаваме с реанимацията на чужди отборчета и им даваме глътка въздух. Честно казано - не ме ебе. По-скоро трябват драстични мерки срещу "ръководството" ни...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Полека-лека и тия неща ще станат :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 4:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Няма как да ни ебе за победа над жалкото отборче от Сопот, с още по-жалките му фенове седмица, след като си паднал с 3 гола от прасетата и цял сезон ходиш омърлушен заради резилтатите на путките в синьо. Истината до средата на декември е само една, независимо дали играем с жАлтите или Пирин ГД и място за скатаване няма :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
кур за тия смешници!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 6:42 pm
Мнения: 180
NATIONAL FRONT написа:
Не знам,но тук в последно време се навъдиха ебаси путките.Като четох коментарите по време на мача със свинете ми се додрайфа направо,направо не знам как се спирам да тегля една мощна псувня на всички коментирали какво ТРЯБВА да направим и какво ТРЯБВА да викаме и да дават оценки как сме били на трибуните по време на мача....Така е,левскарите сме много и е нормално да имаме различни мнения,но някои коментари прекрачват всякакви граници.Радвам се,че нямам фейсбук,пък и да имах пак не бих чел коментарите на страницата на фонда,защото направо бих убил някой.Интернета даде поле за изява на всеки,което има и добри и лоши страни,но всеки почна да се има за по-голям от другите и да дава коментари и оценки като последна инстанция.
Левски значи свобода,ама според мен всеки който храни фонда трябва да получава моментален бан.Същото да се отнася и за всеки,който величае тия утайки свинете,как ни размазали,а тука не са малко и тия.Няма по-големи жалкари от свинете,копират АБСОЛЮТНО ВСИЧКО 1 към 1 с нас,като се почне от фонда,трансперантите с гъсеници(за които ни хранеха),да се мине през песните(накрая ги чух някакви юбилеи да ни честитят?!) да се стигне чак до ходенето към стадиона (хванати през ръце,както ние миналото дерби).Смърт за тия мръсни жалкари !!!
Приятели,колелото се върти,днес сме на дъното,утре ще сме на върха,все някой ден и те ще са в нашата позиция от вчера и всеки сам може да си отговори дали сектора им ще изглежда като нашия при 3-0.
"Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме". :levski


:smt023 :smt023 :smt023

_________________
-Татко, татко... Как се пише любов?
-Пиши, сине: Л-Е-В-С-К-И !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Не знам защо съм "оптимистично" настроен, но имам някакво чувство, че този мач няма да паднем. По принцип след грандиозен резил рядко следва втори. Някой безличен Х е по-вероятно да се завърти.

А Ботев са далеч от тая форма, в която бяха в началото на сезона, и сега лека по лека си вървят към мястото, а именно - трети, четвърти някъде (според зависи).

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 559 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com