forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 559 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
venci75 написа:
ще го изритаме и него както изритахме и петев ли.така ли.ако е така, мен ме е срам от тази агитка.от тези хора по точно.
и всичко това само за да докажем че сме голяма работа ли?
нищо че след година ,две няма да има какво да доказваме нали?или къде?или на кого?
да всеки има право на мнение-но не сме ние тези които трябва да налагаме мнение на хората които дават парите,и които издържат клуба.



Това мислене на много хора е крайно време да се спре. И не нападайте човека, защото не е виновен той, че това непрекъснато се прокламира отвсякъде. Човекът с парите и "кои сме ние, та да му се месим".

Големите футболни отбори може чисто юридически да са нечия собственост, но реално няма как да са такава, защото тяхната ценност сама по себе си идва от феновете. Левски няма стойност сам по себе си равна на няколко футболиста с договор, запазена търговска марка и един куп служители и консумативи. Левски е важен, защото е нещо, което вълнува огромна маса от хора. Иначе е НИЩО

Телевизията плаща, защото феновете са пред телевизора, а от там идват и рекламите. Билетите струват пари на феновете и те ги дават, за да гледат Левски, а не просто някакъв футболен отбор, това не е театрална трупа. Шалофве и гащи се купуват, защото са с емблемата на отбора, а не за да има какво да носиш, та да не си гол. Когато се каже Левски, името си тежи на мястото заради традициите на отбора, пазени през годините от хората. Ако в момента Батков се откаже от Левски и си направи да речем ФК Батков АД - със същите футболисти, на същия стадион, със същите треньори и служители и т.н. - ФК Батков няма да има цената на ФК Левски. Този отбор няма да струва нищо.

Така че стига с това "хората дават парите и ние не нямаме думата". Левски е ценен сам по себе си първо и ти носи дивиденти като си му шеф, и второ - футболът е бизнес, а най-популярният отбор в България е Левски. Ако нямаш акъл да си развиеш бизнеса вече и накрая се оказваш на загуба - това си е твой проблем. А дори Домуса и Гришата не смеят да кажат в прав текст, че отборите са си техни :smt006 и ще си правят каквото си искат. Дори те се съобразяват с мижавата историйка на клубовете си и с шепата фенове, които имат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 28, 2013 9:28 am
Мнения: 7530
Да си добър - това е лесно.
Да си много добър - изисква се усилие.
А, за да си ВЕЛИК - трябва и постоянство!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 7:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 09, 2007 2:57 pm
Мнения: 465
Кой велик клуб не е имал проблеми, че дори и такива като нашите ?!?! Един отбор загуби ли феновете си, губи автентичността си... Отново ще сме на върха и стадиона ще е пълен, бъдете сигурни :smt002 Но важното е, да покажем, че дори и в тези моменти можем да бъдем много и единни. Не като розовите, които бяха 100 човека с Ботев, след дерби загубено в последната минута. Натискайте всякакви хора за този мач, дори и 1 % вероятност да има за тях, пак направете всичко от себе си да ги доведете. Мамка му, това е наш дълг, трябва поне да опитаме... ВСИЧКИ НА СТАДИОНА В СЪБОТА !!!

И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ :smt007 :smt007 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Вече вярвам повече в това, че в събота ще бъдем 10 000 отколкото тия на терена да спечелят мач без да играят срещу Пирин. :bigok

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Абе, и 5к да сме..предния мач с тия на Герена бях в "А'..смляхме ги...кой с днешна дата го ебе каква продукция ще покажат тия наши мърши...а и жалтата сган нямат победа тук от 5345345354 години.Ми, всеки, който иска ще дойде и пее за Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Въобще не одобрявам случилото се с Петев и МНОГО други неща, обаче сега не е сега времето да си търсим сметка един на друг. Ще бъда на мача и ще убеждавам познати да ходят, защото без привържениците си Левски не е Левски, а обикновено отборче.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Публиката на Левски някога се отличаваше и по доста по-съществени неща от простото количество. А сега като отидеш на стадиона какво - "сране", "путки", "селяни" 90 мин. типичен уж за чорбарите ретардизъм. Така че не виждам вече като публика в какво се отличаваме от тях. В същото време, инвалидите на терена или бандитите в ръководството заслужават единствено презрение и по възможност шут в задника. Разбирам и хората, които просто отказват повече да се интересуват от бездарни индивиди като Милев, Старокин, Бру и тн. Та фактът, че ходят малко хора всъщност не е най-големият проблем, а по-скоро следствие

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Бачи, случката с Петев беше ескалация на всичко насъбрано..ебез да се зачита мнението на хората, които ходят на стадиона.Ако ми кажеш, че ти е било жал за тая мърша...ок, респект за действията ти преди мача с жалтити.


Змей, освен срането и путките се пее почти целия ни репертоар...ама нали трябва да се плюе...оня ден дечурлигата ни разпяваха на полувремето, но тук се обсъжда само негативното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4563
Местоположение: сектор "А", блок 5
Всички на стадиона!! Левски е на трибуните :lsfc3

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Пълен стадион, разбиване на жълтъците по трибуните, мощен плакат "Тодоре, умри", а след края на мача благодарните пловдивчани скандират за несантименталния от Хасково - "Говедо, говедо " :bii_chorbata :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Що "Време разделно", с Тодор ли ще се разделяме ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Лабрадор написа:
Добре, де...кога преди мач с жАлтата пасмина ще им напишеш името като хората?Чутовно малоумие е тва-Металик Сопот, жАлти клошари, пасмина, измет...но се пише Ботев, ебати оркската простотия.
Иначе:жАааааалтааааа кооооочина шаляляляляяя :lsfc3


То и за "Урсула" някой така ми разправяше, пък то какво стана накрая ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Фози, на теб приятно ли ти е когато ония пишат името на Апостола с Ф? Ботев също е недопустимо да се изписва по друг начин, защото е обида към националния герой. Жълтата пасмина да мре в кофите, но не може да петним името на велик българин.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:43 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Да ти кажа не ме притесняват такива неща изобщо.
Особено когато става дума за АФК Тракия Пловдив, сол-ташак на софийските прасета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Същото казват и свинете когато пеят кзл и ебахме л...ски в гъза.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Както свинете много добре правят разлика между Васил Левски и ПФК Левски АД, така и аз правя добре разлика между Христо Ботев и Буталик Сопот.
Който не прави - проблема си е негов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аха, значи си ок с кзл? Евала.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Fozzy написа:
Както свинете много добре правят разлика между Васил Левски и ПФК Левски АД, така и аз правя добре разлика между Христо Ботев и Буталик Сопот.
Който не прави - проблема си е негов.


На мен ми е гадно да го слушам ако ще и за Левски Елин Пелин да се пее.

За да не съм оффтопик: Безработен и неграмотен съм.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Що ти толкова ли навътре приемаш скандиранията на комунягите и селяндурите от сектор Гей ?
Аз си ги пускам покрай ушите и изобщо не ми дреме за тях. А на теб - това да ти е проблема кой как нарича майните.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Само по себе си кой какво скандира ясно показва колко и стига на цялата група акъла, но когато става дума за Левски, Ботев, Раковски или друг национален герой е престъпление! На стадиона има деца по на 6-7-8 и нагоре години. Те няма как да осъзнават бедните копелета, защо тъпия им баща и педерасите му авери скандират к*р и ебахме еди кой си ... На другия ден е на училище и му дават да учи стихотворение наизуст за "ебания"! Който ми каже, че това няма значение, или че децата са наясно - за мен не е с всичкия си. Така се създават бели цигани, днес на стадиона ебе в гъза, а утре учи детето си да рецетира по темата с патос. :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Айде не бъдете женички... :smt006
Относно децата...аз, когато за първи път вкарах сина си в Б сектор...ми детото беше в шок след това.....просто не е там мястото на децата.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
targovishte написа:
....просто не е там мястото на децата.


Прав си, сега преди мача с Ботев ще го заключа в мазето на тъмно. Като стане на 18+ ще му обясня защо Левски значи свобода, а В.Сидеров не е "новия Левски".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
targovishte написа:
Айде не бъдете женички... :smt006
Относно децата...аз, когато за първи път вкарах сина си в Б сектор...ми детото беше в шок след това.....просто не е там мястото на децата.

Да разбирам ли, че и за теб е ОК кзл и ебахме Л. в гъза?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
И аз мисля, че не трябва да се злоупотребява с имената на националнтие ни герои. Още по-малко от наша страна :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Levskar73 написа:
targovishte написа:
....просто не е там мястото на децата.


Прав си, сега преди мача с Ботев ще го заключа в мазето на тъмно. Като стане на 18+ ще му обясня защо Левски значи свобода, а В.Сидеров не е "новия Левски".


Ми, когато укрепне, тогава ще го доведеш....ако не искаш да го стресираш излишно.

mech0 написа:
targovishte написа:
Айде не бъдете женички... :smt006
Относно децата...аз, когато за първи път вкарах сина си в Б сектор...ми детото беше в шок след това.....просто не е там мястото на децата.

Да разбирам ли, че и за теб е ОК кзл и ебахме Л. в гъза?


Какво значение има дали е ок или не за мен? Каквото и да кажа, това няма да промени нищо. Но да го изтъквате, като препятствие е просто смешно....като това вие да пеете умри...вратарче...селяни....шИ вА шибаме...и т.н.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2013 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Браво, Търговище, току що постави наравно песните по адрес на Милко Балев и ушев заедно с тези с грозното псуване по един национален герой. Според теб сигурно няма никаква връзка между кзл и снимката.


Прикачени файлове:
85322860.jpg
85322860.jpg [ 81.46 KiB | Прегледано 6476 пъти ]

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2013 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ти явно си МНОГО прост. :smt006
Мислех и доводи да ти давам...но е безсмислено. :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2013 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Не давай като не искаш, остави ме да прекарам живота си в мизерия и крайна нищета, левскар завинаги оставам, левскар дори и след смъртта! "Радвам" се също, че в мнението си сложи поредната разделителна линия между тези, които пеели за селяни и шибане на противникови агитки и останалите цивилизовани господа като теб. :smt006

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2013 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
mech0 написа:
Не давай като не искаш, остави ме да прекарам живота си в мизерия и крайна нищета, левскар завинаги оставам, левскар дори и след смъртта! "Радвам" се също, че в мнението си сложи поредната разделителна линия между тези, които пеели за селяни и шибане на противникови агитки и останалите цивилизовани господа като теб. :smt006


Ми аз съм селянин...и доста неловко се чувствам, като ВИЕ гражданите пеете...умрете селяни...макар, че се съмнявам, до колко ти си гражданин. :wink:
А относно осъзнаването, един ден и ти ще ще се осъзнаеш и ще разбереш, някои истини. :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2013 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Не е трудно да напишеш Ботев по правилен начин. Не се принизявайте до нивото на прасета, чорбойци и всякаква друга сган. :smt006

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 559 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com