forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 559 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
че то винаги така си е било, затва футбола е толкова велика игра :loser2 . Имали сме и преди такива некадърници, но поне бяха мъже и скачаха, тия наште девици като им дойде цикъла и не знам кво да очаквам... Иначе да, днес заслужена победа. Щом като сме най-най-зле вадим такъв сектор и такава подкрепа, спокойно мога да заспя, без притеснение за бъдещето :smt003 Левски докрай, пък квото ще да става.


Последна промяна vassilev1914 на Съб Окт 26, 2013 9:12 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Къде ги четете тез канари-юнаци :loser2 ?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Учудващо много положения втората част, дано да бием Локо и да влезем в някаква положителна серия. Всички в Пловдив, за да се забавляваме заедно! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Vincenzo написа:
strave написа:
Мач с две лица..... :levski

"ту партс. фифти фифти. фърст хаф - вери гуд. секънд парт - ми но лайк!" :bigok

Аз го знам така !! :bigok

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Уникално добър спортен ден :8) Жълтите мастии бити и на терена и на трибуните; великите "бултраси" къде бяха въобще, дееба и гнидите пънкарски :twisted: Тракия и Цдна - кочините на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 11, 2013 10:13 pm
Мнения: 9
Да, може да е 1 гол, може да не е кой знае какво, обаче се чувствам прекрасно! :) Цяла седмица ще ми е яко... най-сетне и на Герена да има радост ! :smt026 Видя се, че накрая се понадъхаха и имаше резултат.. дано им се случва по-често! :smt003 Дано все да е така, ние да пеем, скачаме и полудяваме, а чорбичките да седят пред нас и да гледат! :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
mech0 написа:
Кока-Кольо написа:
Някой чул ли е една лоша дума от Динко Дерменджиев за Левски? Щото аз не съм. Дори доколкото знам е близък приятел с повечето ни големи играчи от неговото време, включително и Гунди. Така че не знам кой какво прегръща, но за мен има ФИГУРИ в българския футбол като Якимов, Дерменджиев, Шаламанов от Славия, Бонев от Локо ПД, Начко и Котков от софийското Локо, които е тъпо да се хранят

Ако някога кажеш нещо положително в някоя тема ще правим курбан! :ohmygod Не може ли веднъж да се израдваш на нещо без да сереш лайна. Тази песен да не е от днес, че чак сега се правиш на интересен. Иначе балерините най - накрая показаха малко хъс и желание за победа. Боби Цонев игра отлично и си заслужава да се налагат с Вутов. Жълтурите ги сцепихме от пеене, особено второто полувреме. В четвъртък, който може да нахлува в Пловдив(ако не играем пред празни трибуни)!



Пиша за неща, които са ми направили впечатление.ОК? :smt006 На терена нищо не ми направи впечатление...същото го гледахме и пролетта с Митов...мобилизация, борба, тумба-лумба...1:0 Няма лошо, честита победа на всички! Да си победил не е като да си загубил, да, приятно е! Но погледнато малко по-далеч (например няколко месеца) сме си все същата трагедия.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Така е, напълно прав си, но все пак е победа и ние се радваме :D

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr. Smith написа:
Така е, напълно прав си, но все пак е победа и ние се радваме :D


е и аз се радвам бе :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
Честито на всички! :levski Не можах да гледам, бях на работа (кур за това чудо наречено работа), дано Кратунчо ни зарадва нас несретниците със запис :bigok


Да не забравя, КУР за жАлтити помияри :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
Прегледай последните страници.. Kryten беше пуснал линк към записа. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
Paincho написа:
Прегледай последните страници.. Kryten беше пуснал линк към записа. :levski

Мерси! Самообливам се за тъпота :loser2


п.п. Мерси и на Кратун за пореден път :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
На Кратун трябва да му целувате Уя за тия записи, ве !! :strkstrk

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
С днешния запис си спечели бира от чичо Дарт, да не забрави :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6262
Днес си бяха погледнали какво им пише на гърба на фланелките- БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА! :levski Когато има хъс и желание, има и начин! Естествено само с борба не може да очакваш успeхи в дългосрочен план, видяхме пролетта максимума. Трябва класа, а за да бъде осигурена в отбора, трябва интелектуален капацитет. Но когато се казваш тодор батков, това е невъзможно. Така че боратков да продава, всичко друго е прах в очите.


А за коментарите, че Ботев бяха трагични днес въпреки парите, които се наливат и т.н.- да публиката им е жълта сган, собственикът им е шибан боклук, баречката е мазен педал, ама за тая база, която си направиха, не виждам нищо лошо, ако след 4-5 години започнат да изкарват по 2-3 като Неделев. Същото важи и за разград и ловеч, шибани селяци са им собствениците, но от условията в школите им печелим всички ние. По-добре да гледам Цонев и Вутов vs. Неделев, а не Ларсен Туре vs. Вандер Виейра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Станалото - станало, но гледам запис на червения картон на Боби и не разбирам каква е причината да бъде изгонен. Втори жълт картон ли му дава? Директен червен ли му вади, нещо друго ли, но не е нормално! Втори мач с тези жълти мърши и решителни съдийски подпирания за тях. Един и същ идиот Минев провокира и в двата случая наши играчи. Йовов говори общи приказки за война с всеки, а има конкретни два проблема: съдийското решение + втора поред провокация на Минев. Трябва да се търси наказание на съдията и на Минев, а не да се говори за войни. Навярно предния път, когато в Пловдив един друг съдия сбърка и изгони Родригес при 0-1, ако имаше кой да потърси тогава справедливост и наказания по цирка на Минев и съдията, то днес Боби щеше да си изиграе мача. Накрая клубът трябва да настоява да не се наказва Боби за несправедливия ЧК. Не война е нужна, а действия да се спрат тези простотии и да им е обеца на ухото на нашите да не се замесват в глупости на терена.

p.s. И да се сети някой журналист да попита Чичовото, дали действията на националния съзтезетел Минев са му направили впечатление в двата мача межди Левски и Ботев? Може нещо да му просветне и например да си помогнем сами за една бъдеща Армения...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Умрех от кеф второто полувреме! Толкова ли е трудно да се раздават така всяка седмица???

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 11:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 03, 2013 10:52 pm
Мнения: 11
Барека пак е сложил микрофоните в Гей сектор,тия ги надвикахме яко а на записа се чуват доста повече папагалите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 01, 2013 7:47 pm
Мнения: 28
Страхотен ден! Бихме на герена! Доко ебаха чорбата! Няма как да не се напиеш. :D Не бяхме много в сектора, ама второто полувреме ги убихме от пеене и като чета, явно и на терена сме ги убили. Без значение дали сме взели мача на късмет, много ми е яко че бихме жАлтата кочина, а за купата трябва да бием и истинската кочина (майка). Кочините на светааааа Ботев Пловдив УСКА :levski :levski :levski :levski :levski :levski :lsfc4 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Ако не бяха Гари и миро иванов резултата спокойно си отиваше към 2-3 на 0 . Дано бием и локото :levski

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Заради мачове като този никога няма да спра да ходя по стадионите колкото и загуби да запишем. Може да са некадърни, грозни и отчайващи футболистите ни, но ето такива победи ми оправят настроените за цяла седмица напред. Разбира се, ако си бил пред телевизора и не си изпитал тази емоция, която изпитаха всички Левскари на стадиона може и да не мислиш така, защото докато едните се забавляват на стадиона, другите се ядосват пред телевизора. Левски докрай!!!

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 1:45 am
Мнения: 159
СиняКръв написа:
shnitzela написа:
:beerch Айде, айде натискайте ги тея утрепки на стадиона по терена и навсякъде и ние свинете и тая седмица да ги емваме яко и да се самозакриват :losers

:bii_chorbata :smt023 :strkstrk

да бъде празник!
Турция умря :smt005 :strkstrk

_________________
Локо Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
shnitzela написа:
да бъде празник!
Турция умря :smt005 :strkstrk

Много добре се получи! :)
:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
shnitzela написа:
СиняКръв написа:
shnitzela написа:
:beerch Айде, айде натискайте ги тея утрепки на стадиона по терена и навсякъде и ние свинете и тая седмица да ги емваме яко и да се самозакриват :losers

:bii_chorbata :smt023 :strkstrk

да бъде празник!
Турция умря :smt005 :strkstrk

Браво на ЛОКО!!! Един ден ми оправя седмицата(даже така се напих от кеф,като се прибрах и догледах чорбата,че забравих за "ел класико", а симпатизирам на Барца :strkstrk )!!! Дано да ви бием :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48816
Местоположение: ШОПландия
m_garnev написа:
Барека пак е сложил микрофоните в Гей сектор,тия ги надвикахме яко а на записа се чуват доста повече папагалите!

Да си призная първото като се чуваха предимно помиярите се притесних, но се сетих за микрофона. Второто все едно ги е нямало на стадиона, деба жълтите чорбари.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Мед ми капе, че ги ебахме тия чорбари в жълт цвят! :strkstrk
Кур за анализите на мача, понеже 1-то полувреме си беше повече от скандално, но ако Желанието го вземем, след като мина пробите и вместо да започва като резерва, стане титуляр ще е екстра! :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 11:12 am 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 23, 2013 1:53 pm
Мнения: 99
Тоя филм сме го гледали.

_________________
И ако Хитлер беше жив сега, нямаше да има цефека.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
jordanofff написа:
Мед ми капе, че ги ебахме тия чорбари в жълт цвят! :strkstrk
Кур за анализите на мача, понеже 1-то полувреме си беше повече от скандално, но ако Желанието го вземем, след като мина пробите и вместо да започва като резерва, стане титуляр ще е екстра! :bigok

На почивката Желанието влезна на терена след като замени добре познатият ни титуляр Напрежението. :smt007

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Жълти папагали, о-о-о-о-о,
правят ни кавали, о-о-о-о-о,
ние сме левскари, о-о-о-о-о,
а вие сте педали, о-о-о-о-о :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 27, 2013 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48816
Местоположение: ШОПландия
L.S.F.C._1914 написа:
jordanofff написа:
Мед ми капе, че ги ебахме тия чорбари в жълт цвят! :strkstrk
Кур за анализите на мача, понеже 1-то полувреме си беше повече от скандално, но ако Желанието го вземем, след като мина пробите и вместо да започва като резерва, стане титуляр ще е екстра! :bigok

На почивката Желанието влезна на терена след като замени добре познатият ни титуляр Напрежението. :smt007

Тъкмо щях да кажа, че ги няма обичайните след победата над някакви некадърници превъзнасяне и хвалби. Дайте по-сериозно. :smt023 Желанието го имаше за известно време, защото този път май наистина им е припарило под гъзеца. Още сме до никъде...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 559 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com