forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 3:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:19 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15661
Местоположение: Sofia
dyankov написа:
На Батков (умри) най-голямата му простотия беше след т.нар. пробив в УЕФА и ШЛ. Влязоха страшно много пари в клуба тогава, защо не се използваха по възможно най-полезният начин? Защо така се усра - рейсове, Жеан Карлоши и разни такива? Защо замени Мъри с овчата глава и ратко достанич.. dafuq? :ohmygod Защо "скаутското звено" взима кевин брута и ромейн елита. Като се сетя, че първият е гледан 2 сезона и ми се плаче. Защо мустакО върти Хаздай, Сухия, Екимо, Яската на някакви ръководни постове вече 5 години? Защо сменя треньори през няколко кръга?
От тия играчи, които се смениха, колко излязоха читави? Гарата, Жо, Грийн и Дарко. Колко от т.нар. ни юноши в момента можем да кажем, че е добър играч, помага на Левски и е лидер в отбора? Гаджев ли? :ohmygod Всичките балтановци, балджиевци, трудни за опазване и така нататък, какво стана с тях?
Всичко от 5 години в тоя отбор гние и за това по-главен виновник от ТодАр Батков, здраве му кажи! Поздрави на форумната групичка, викала БАТКОВ-ВЪН в сектора, дано повечето левскари осъзнаят, че отбора няма да прокопса с мустака начело! Само Левски и БАТКОВ-ВЪН! :levski


Ами факт неоспорим е това. Некадърници съсипаха отбора, но тия некадърници не са от мен назначени, Борат ги назначава. Съответно той е виновен, това е! За това "скаутско звено" какво може да се каже.....

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Къде сте ве форумните лидери? Елате да ви чуем мнението, нещо няма коментари в темата как свинете ни ебаха. Елате си кажете мниението


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30424
Местоположение: гр. Голямото село
? пиян или за бан?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Яко съм пиян и съм луд, но не виждам коментари в темата от обичайно замесените. Знаеш за кой говоря, къде са да си кажат мнението за мача, за играта?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Излишно е все да се изпада в крайности, а ние за добро или лошо май все сме по крайностите. В последните 5-6 г. много негативизъм и падение след падение. Вярно, Батков е основния виновник, но конкретно за днешния мач проблемите дойдоха от треньорите: подготовка, мотивация и план как да изиграят мача. Безумна защита, вместо здравия Даниел Димов - малоумния Милиев. Влизането на Бру - безумие, при положение, че играеш 4-2-3-1 и вадиш крило, а пускаш Мавриций, то ти разбиваш целия си план за провеждане на мача, защото автоматично ти се налага да направиш още поне 3 вътрешни размествания. Грешна бе и смяната с Вутов, нищо не мръдна в градивен план и съвсем нормално. Така и не се намери начин да се използва бързината на Родригес, а друг читав нападател сега няма. Сухия започна възможно най-зле, но другата седмица може и да се получи още по-зле, защото Ботев знаят как да владеят топката и как да контролират мача. Толкова си можем, клуба е прогнил отвсякъде и надежда от нийде се не види. Собственици, ръководители, играчи и цялата мърша около клуба трябва да се измете завинаги и да се започне на чисто. Може да мине много време, но друг път няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
ICF написа:
Яко съм пиян и съм луд, но не виждам коментари в темата от обичайно замесените. Знаеш за кой говоря, къде са да си кажат мнението за мача, за играта?

Кои са форумни лидери :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 9:12 pm
Мнения: 600
Местоположение: София
Всички задружно продължаваме! Ще се борим и ще успеем да върнем Левски там, където е мястото му!
Ние сме хората подкрепящи отборът кръстен на светиня, а те са онези, които днес развяваха знамената с пурпурно червен цвят символ на Червената армия окупатор.
:levski :levski :levski

_________________
Роди се и поведе ни в борба, обесен бе, но нивга не умря!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Изгубихме мача за 10 минути. За купата трябва задължително да ги отстраним. Лошото е, че с играчи като Милиев, Бру и разни др. индивиди не можем да бъдем големи оптимисти.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
mech0 написа:
Изгубихме мача за 10 минути. За купата трябва задължително да ги отстраним. Лошото е, че с играчи като Милиев, Бру и разни др. индивиди не можем да бъдем големи оптимисти.


Изгубихме мача с поведението и играта до 30 мин., а другото бе следствие от тези мижави 30 минути. Сухия толкова си може, а играчите не са Ален Делон, това си го знаем. Тройчо си бе подготвил хората, организация, мотивация, дисциплина и каквото дойде напред. Получи се като в гилбарата, хвърлихме им ние сами ТРИ пъти един след друг единици, бяхме се самозапушили и даже им ги играхме да си ни бият. Какво да кажем за второто полувреме, което почна с две 100% положения и отделно греда за тях? :ohmygod2 За капак След мача Сухия скача пред журналистите на играчите :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Трябва да има реакция след този мач. И то не заради загубата, а заради поведението им след мача! Не може да тичат да се приберат, да не дойдат пред публиката. А някои имат очите да се дървят. Все повече съм убеден, че за тези само дървото. Че са инвалиди може и да не са виновни, но трябва да имат очи да погледнат тази публика. Мърши долни!
На този отбор му трябва лидер. Човек, който да им кресне, да ги плесне, да ги вдигне. Този отбор е пълен само с амеби и путки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15147
ICF написа:
ТОЯ СУХИЯ КЪВ ТЪПАК СИ ТИ БЕ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА. НЕ ВИЖДА ЛИ ЧЕ ТРОЙЧО ГО КАРА НА МУСКУЛИ И ВЪПРЕКИ ТОВА ПОЧВА С ГЕНКОВ. В ТОЗИ МАЧ МАКРИЕВ И ДИМОВ БЯХА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ. СМЪРТ ЗА БАТКОВ! ЩЕ СИ ИЗЯМ ТАШАЦИТЕ.

Да, ама видиш ли, тук има хора, които ще ти кажат, че няма значение състава, тактиката за мача, треньора и т.н., ние имаме по-големи проблеми.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15147
Levskar67 написа:
Толкова много съм разочарован, че сигурно 5 минути след мача гледах в една точка и не знаех, къде се намирам! Толкова слаб мач на ЛЕВСКИ не е имало и няма да има! Започвам да се досещам, откъде идват парите за сектор " А ", защо е тая тайственност около това финансиране, защо Батков ходи за бизнес до Хонконг и защо са всички тези негативни изпълнения в ЛЕВСКИ! Не е нормално за ЛЕВСКИ, 90-ет минути да няма голова ситуация, особенно срещу чорбата! :ohmygod Не може да не можеш да си подадеш топката на 5-ет метра разстояние :ohmygod , особенно в този мач и не може да не се опиташ да догониш топката в рамките на игралното поле, когато това е възможно! Какво да коментираме мача след като за първи път от както се помня, не играхме нищо в този мач! Досега подкрепях действията срещу Борат, без мнение! Защото смятах, че мнението на всички ЛЕВСКАРИ трябва да е единно, но сега съм убеден: БаткоF, вън от ЛЕВСКИ! Ще помоля, хората, които искат да се откажат след този мач, да не го правят! Това е временно! Ще ни гъбаркат чорбарчетата една седмица и толкова! ЛЕВСКИ е вечен, ще имаме повече победи, от колкото загуби, това е сигурно! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Разочарован си щото дъртаци като нас двамата не помнят по-слаб Левски.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
Sled 8 biri bih kazal KUR ZA SVINETE!!! NIE SME LEVSKI SOFIA!!!

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
DirtyDog написа:
...Човек, който да им кресне, да ги плесне, да ги вдигне. Този отбор е пълен само с амеби и путки!


Най-вероятно ще им хареса! :lol: То така не става, или го имаш или го нямаш. Само едно момче от тези мисля, че има топки да скочи, но пък няма кой знае какви футболни качества. Повечето играчи са в отбора заради връзките си с Батков, Тонев или Баждеков. Връзкарчета. Сещате ли се някой от наличните играчи да е бил нещо особенно в клуба си преди да дойде в Левски?
Те играчите не са виновни, че са домъкнати, тренират и им се плаща в клуба. Което няма да попречи да се гърбят предполагам съвсем скоро - това ще ги стресне, но едва ли ще им се получи играта, защото и треньорите им чеп за зеле не стават. През зимата Батков, Тонев и новия бос Йовов ще довлекат нови връзкари, тоя филм сме го гледали. После нов треньор или нов директор на мястото на Йовов и т.н. до празненствата за 100 годишнината и откриването на стадиона. Да си го кажем, идват избори през м.май 2014, PR и подкрепа и Гласове за Една Разумна България ще са нужни. Не че от ролята ни във втората седмица ще им е гот, но поне панаир ще се вдигне...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15147
Stahlgewitter написа:
SZ_FEN написа:
Петев още ли ви се струва некадърен?

По глупав въпрос не бях чел тук.Странен тип си ти...

Страхувам се, че дори и та ти разясня смисъла на въпроса ми, ефекта пак ще е същия.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Запис,репортаж има ли някъде...

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15147
dyankov написа:
На Батков (умри) най-голямата му простотия беше след т.нар. пробив в УЕФА и ШЛ. Влязоха страшно много пари в клуба тогава, защо не се използваха по възможно най-полезният начин? Защо така се усра - рейсове, Жеан Карлоши и разни такива? Защо замени Мъри с овчата глава и ратко достанич.. dafuq? :ohmygod Защо "скаутското звено" взима кевин брута и ромейн елита. Като се сетя, че първият е гледан 2 сезона и ми се плаче. Защо мустакО върти Хаздай, Сухия, Екимо, Яската на някакви ръководни постове вече 5 години? Защо сменя треньори през няколко кръга?
От тия играчи, които се смениха, колко излязоха читави? Гарата, Жо, Грийн и Дарко. Колко от т.нар. ни юноши в момента можем да кажем, че е добър играч, помага на Левски и е лидер в отбора? Гаджев ли? :ohmygod Всичките балтановци, балджиевци, трудни за опазване и така нататък, какво стана с тях?
Всичко от 5 години в тоя отбор гние и за това по-главен виновник от ТодАр Батков, здраве му кажи! Поздрави на форумната групичка, викала БАТКОВ-ВЪН в сектора, дано повечето левскари осъзнаят, че отбора няма да прокопса с мустака начело! Само Левски и БАТКОВ-ВЪН! :levski

Ами брато, силния Левски умря през декември 2006. Батков тогава трябваше да продаде играчите, които направиха 1/4 в УЕФА и влязоха в ШЛ. Да вземе кинтите и да реинвестира поне част от тях в бъдещето на клуба 1-2 години щеше да има Тампере и после пак ШЛ.

От последния ни мач в ШЛ насам, мустакатия гей работи изцяло с/у Левски. Не знам какъв е, но не мисля, че това трябва да му го прощаваме. Този лайнар донесе толкова унижения за Левски за период от 6 години, които прасетата не можаха да му нанесат за 60 години.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Ще дойде нов собственик да преговаря с феновете, а те да му свалят дрехите :smt005

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Умрех от срам днес. Не заради резултата. А заради едни момчета, които бяха излезнали на терена без грам желание за победа, за игра, даже без желание да си свършат поне малко работата. Изглеждаха ми, че някак им е досадно да са на терена. Че не им е там мястото. Ужас.
Дано тези, които имаха очи да подкрепят Батков, да са се почувствали като мен.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6492
Местоположение: Х Х Х
SZ_FEN написа:
От последния ни мач в ШЛ насам, мустакатия гей работи изцяло с/у Левски. Не знам какъв е, но не мисля, че това трябва да му го прощаваме. Този лайнар донесе толкова унижения за Левски за период от 6 години, които прасетата не можаха да му нанесат за 60 години.


Въпросите ми бяха реторични. Иначе мисля по абсолютно същият начин. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
SZ,
Няма логика в това да се дели на "преди" и "след" 2006 г., защото Батков е начело през целия този период, нали така? Следователно отборът от "преди" май се надценява, а аз нямам намерение да омаловажавам постигнатото тогава. Батков се бие в гърдите с 14-те мача за ЛЕ и ШЛ, смята се за основен виновник за тези успехи и е прав за себе си. Ние го търпим, толерираме и даже някой правят бизнес с него, издават му фактури за предоставени услуги.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 19, 2013 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 08, 2013 4:00 pm
Мнения: 429
Не мога да разбера защо се ядосвате на играчите и насочвате енергията в погрешна посока. Вън батков комунистическия боклук от Левски. Щял да връща левскарския дух,абе селянин родопски ако ЛЕВСКАРСКИЯ ДУХ се върне, България ще ти бъде тясна и ще бъдеш завързан на позорен стълб пред Герена. САМО ЛЕВСКИ момчета. БАТКОВ ВЪН.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Доскоро си мислех, че мустако ни е виновен, но все повече се убеждавам, че сами сме си виновни. Важното е, че цари оптимизъм в темата за сектора :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
По-уреден мач от тоя може би беше срамът на Герена. Но така е - кинти няма, а играчи няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
Извинявам се за двойния пост, но най-гадно ми е, защото не излезнаха да се борят пък каквото стане. Толкова са се насрали, че чак в нас мирише.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 16, 2013 1:07 pm
Мнения: 32
Suum cuique написа:
Извинявам се за двойния пост, но най-гадно ми е, защото не излезнаха да се борят пък каквото стане. Толкова са се насрали, че чак в нас мирише.


Извинен си, но по-добре направо го махни първия пост от серията, щото в него си написал неква тъпотия във вселенски мащаби, при това от чорбарски род. :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Сами се бихме с тази игра, но може би и по-добре ни бяха проучили. Натискаха ни с преса още в нашата половина и безкадърната ни защита, която е такава е от 2-3 години се пропука. Иначе и чорбетата бяха скандални с някакви удари в Космоса и нямаха положения освен головете и 2-те в началото на второто. Макар да смятам, че мача можеше да тръгне в съвсем друга посока, ако Генчев беше вкарал с глава след едно центриране на Гари, общото ми настроение е да се радвам, че не потретиха едно 5:0, което беше съвсем реално. Пълни мишки и дупки са нашите примадони.
Голям Сектор Б! Не написах Велик, само защото много ме дразни да разпяваме розовата сган като ние им викаме "Кочина", а те ни псуват на майка. И това 20 минути... Вие нормални ли сте!?!? Вместо, когато те го викат това - ние ЕДНОВРЕМЕННО да викаме някой наш рефрен. Пълно безумие!

Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
Стоянов написа:
Suum cuique написа:
Извинявам се за двойния пост, но най-гадно ми е, защото не излезнаха да се борят пък каквото стане. Толкова са се насрали, че чак в нас мирише.


Извинен си, но по-добре направо го махни първия пост от серията, щото в него си написал неква тъпотия във вселенски мащаби, при това от чорбарски род. :oops:


Хехе, едно време и аз не ги мислех тези работи, но от "сами срещу всички" станахме "едни от всички". Разбира се, който иска да вярва, който не иска, да не вярва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 1:04 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15147
Levskar73 написа:
SZ,
Няма логика в това да се дели на "преди" и "след" 2006 г., защото Батков е начело през целия този период, нали така? Следователно отборът от "преди" май се надценява, а аз нямам намерение да омаловажавам постигнатото тогава. Батков се бие в гърдите с 14-те мача за ЛЕ и ШЛ, смята се за основен виновник за тези успехи и е прав за себе си. Ние го търпим, толерираме и даже някой правят бизнес с него, издават му фактури за предоставени услуги.

Логиката ми е следната.

Представи си, че си построил един замък и след това сам си го разрушил. Какво значение има, че си построил замък като него вече го няма и то благодарение на теб самия?

Ей така гледам на това, което Батков извърши.

Ако за период от 6 години не си взел нито едно нормално решение и то дори случайно, това ми е трудно да го отдам на лош късмет само, а по-скоро ми прилича на нещо тенденциозно.

Нали сам виждаш, че в този форум има достатъчно хора, които биха взели повече правилни решения по отношение на Левски без дори да са обвързани материално с отбора? Как тогава човека, който уж инвестирал милиони всяка година не може да вземе едно нормално решение за да осмисли парите, които е инвестирал?

Знам, че в този момент всички сме афектирани, но се надявам като преспя утре да започна да виждам поне малко смисъл и логика в действията на Батков.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com