forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 10:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 15, 2013 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
сърбето няма намерение да си ходи...втори достанич ще е... :smt006
иначе е реално в тази форма...от 5 кръга да вземем 9 точки

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 15, 2013 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
IVO-blue написа:
Justice написа:
Пак почвате с розовите мечти. :bigok Още след следващия мач с Черноморец, ще останем без треньор.Херо няма да ни пропусне в това състояние.


Е добре де, какво да кажа, че ни предстоят 6 загуби ли? Стига примиренчество :bigok Точно Черноморец съм сигурен, че ги отнасяме :loser2



В Бургас винаги играем трудно, последния път мача го взехеме с проблясъци на дъртата маймуна Мангальо,а както знаем нашите ги е страх да стрелят към вратата.И все пак едно на мъка и се вдигаме :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 15, 2013 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
леко да се намеся

1я гол от заучено положение - селяците го правят редовно - никой не е обърнал внимание как да се нареди отбора при корнер
всички в малкото наказателно - за справка виж 2рия корнер дето пробваха по същия начин

2я гол пак от заучено положение на олигофренясал мангал, няма как да му се сърдим той повече не може - аз я правя тая селяния с изнасяне а топката всяка сряда

4те положения на Гари в които можеше да подаде - виновен е треньора, че не го извади назидателно като Бру

смешното излизане на Пацо (pussy cat) показва, че е време да си отиде на мястото на резервната скамейка

има напредък в централна двойка защитници, Миро е все още Факиро ( из изключение на нефелния фал дето изпълни)

Гаджев трябваше да изпусне полета от Малта и да остане там да тренира водна топка - има/няма 1 милион щяха да го благославят...

още - за селските номерца на така наречените фенове/стюарди и от този мач проверители на 6 и 7 вход, изобщо не ми се говори
не знам какво е това геройство да влизаш и вкарваш хора на мач без пари - стотици хора
много помагате на любимият си (дали ?) клуб


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Имахме период, в който бяхме типичен селски отбор - взимахме си домакинствата и навън падахме. Сега не знам какъв отбор сме, бием само навън.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
е брат...ти смени половината ни отбор...не че не заслужават де... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
tprodanov написа:
Имахме период, в който бяхме типичен селски отбор - взимахме си домакинствата и навън падахме. Сега не знам какъв отбор сме, бием само навън.


кого бием навън бе.... :bii_chorbata
гоце делчев и любимец...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1109
Лабрадор написа:
И все пак едно на мъка и се вдигаме :bigok


Е т'ва е :bigok Досега гледах всички мачове на Черноморец и въобще не са това, което бяха миналата година.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Последните 2 мача обиграваш централна двойка Перез и Димов, които хич не играха зле с ЧМ и Любимец.И точно за най-важния мач пускаш доказания дървар милиев :ohmygod Писна ми на кура всеки мач тоя да ми къса нервите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
градски? :bigok
Ако може да не го уволнявате Йоканович и след този мач ще е хубаво ;)

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15637
Местоположение: Sofia
Имам си моето скромно мнение за тоя мач. Това ни беше най-дорбият мач от доста време, но за съжаление ние не знаехме как да спечелим. Толкова бях бесен от "левскари", които ми казаха, че нямат нужда от такива левскари като мен, както и от гнусни нещастници - фенове на Ботев, които са на 3 години отбор, обаче обиждат и се подиграват, че не можах да издържа и излезнах да пия 2-3 бири сам. Помислих върху мача и не държа моето мнение да е най-вярно, но така виждам нещата/ На първо място не бяхме достатъчно настоятелни, особено през първото полувреме. На моменти видях Левски, опитаха да натиснат и да ги размажем, но и в доста моменти бяхме доста пасивни. Това си беше загубено време. За пореден път ще кажа, че Родригес прецаква играта на целия отбор. В кой голям отбор сте видели човек с добри футболни качества, но много лаком? То бива лакомия, но това вече е крайност. Щяхме два гола да сме вкарали първото ако този беше подавал. Туре е много бавен и неадекватен, обаче вероятно ще е по-полезен ако се измъкне един път и подаде. В защита за Милиев е ясно... Чудя се също с какво Димов заслужава да не играе, а пускаме някакви индийци като Бру, който за пореден път прави ужасяващо слаб мач... Като цяло на мен ми харесаха, ако бяхме срещу малко по-слаб отбор, щяхме да бием. Както и ако имахме 3-4 адекватни смени на играчи, които не заслужават да са в игра .

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
targovishte написа:
tprodanov написа:
Имахме период, в който бяхме типичен селски отбор - взимахме си домакинствата и навън падахме. Сега не знам какъв отбор сме, бием само навън.


кого бием навън бе.... :bii_chorbata
гоце делчев и любимец...



А в къщи :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
При абсолютно всички положения играхме по-добре от пролетта! Тогава нямахме ни едно положение а бихме с рикошет, турците имаха три 100%-ви положения, но изпуснаха за разлика от днес, но ние имахме много положения и само завършващият удар липсваше! :levski

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6163
tprodanov написа:
Имахме период, в който бяхме типичен селски отбор - взимахме си домакинствата и навън падахме. Сега не знам какъв отбор сме, бием само навън.


Ами като Арсенал 2006 като се преместиха на Емирейтс :bigok . Победи навън, а като домакин загуби и хиксове. Букитата колко пари намазаха тогава от това кога Арсенал ще спечели първа победа на новият стадион :loser2

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
flo написа:
Последните 2 мача обиграваш централна двойка Перез и Димов, които хич не играха зле с ЧМ и Любимец.И точно за най-важния мач пускаш доказания дървар милиев :ohmygod Писна ми на кура всеки мач тоя да ми къса нервите.


Явно тренерът се е бил съсредоточил върху пресконференцията преди мача...

А и Данчу на два пъти се включи умело като резерва - заблудил го. Йоката откъде да знае, че Данчу ни е късл нервите години наред - та педераско му го доведе като нов играч...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Гариту е лаком гъз, но това не значи, че някой успява да се пласира добре за топката при бързите атаки. Генков все една идея закъснява. На практика алтернативите са или да бие или да подава НАЗАД

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Специално за днешния мач генков му свали на няколко пъти с глава топката и при бързината на гари няма как да е наравно с него в наказателното. Защо другите халфове не влизат в наказателното ми е голяма загадка


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
IVO-blue написа:
Лабрадор написа:
И все пак едно на мъка и се вдигаме :bigok


Е т'ва е :bigok Досега гледах всички мачове на Черноморец и въобще не са това, което бяха миналата година.


Не е тук мястото да ги коментираме, но определено са едно ниво по-добри от пролетния полусезон.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15637
Местоположение: Sofia
Кока-Кольо написа:
Гариту е лаком гъз, но това не значи, че някой успява да се пласира добре за топката при бързите атаки. Генков все една идея закъснява. На практика алтернативите са или да бие или да подава НАЗАД


Да, обаче негърът имаше възможност да подаде на два пъти. Мисля, че първият можеше да я изкара на точката на дузпата, той би, а вторият можеше да върне на Вутов малко по-назад и Вутов да бие, но не го направи. Плюс това десет пъти не спря топката, както и центрира много зле. Не искам да го обвинявам само него, старае се, но е много глупав. Предпочитам да имаме супер неадекватни играчи, каквито имаме попринцип, отколкото някой с малко повече качества, обаче да опропастява само. Измеша някой, обостри атаката и накрая се осере, бате, е еб* му майката..... :/

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1109
Justice написа:
Не е тук мястото да ги коментираме, но определено са едно ниво по-добри от пролетния полусезон.


Твое мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 7:20 pm
Мнения: 233
Не е сериозно да "избираме внимателно" играчите, които да закупим, защото "преди сме взимали много на килограм и виждаме какъв е резултата" и след цялото това чакане да подпишем с играч като Туре в ТОВА му състояние.
Който го е довел да изчезва на мига. Тъпо е ако е Йоканович. Тъпо е и ако не е той, а по този начин просто показва какво са му довели. Може след време да се оправи, но днес беше престъпление това кюфте да се пуска на почивката. Това е чист саботаж. Видял си го на тренировка, че не може да ходи, за какво го пускаш за цяло полувреме?!? Нали все пак "Левски е над всичко" (за нас - публиката - е така, но за вас, уважаеми служители на клуба, така ли е? Танасе, за теб не се отнася. Отдавна ни е ясно, че за теб горното не е в сила). Та той (Туре) на почивката разгряваше с кондиционен треньор на къс пас, за да не се измори, ако се затича.
Гари трябваше да бъде сменен на почивката. Каза се по-горе, че е лаком, освен това техниката му на скорост просто липсва. Бърз е, но без техника... Принципно не подава. Не знае къде да подаде когато все пак реши да го прави. Ужас.
А на Гаджев скрития пак към Деко през първото полувреме, беше сигурно най-доброто, колкото и малко да е създадено от наш игра днес. Всичко друго ни е наред, та на Владо точно да се нахвърляме.

_________________
Михайлов,Николов(к),Коев,Петров,Илиев,Велев,Гочев,Сираков,Вълчев,Спасов,Искренов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2677
Местоположение: Sofia
DirtyDog написа:
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok

БРУ!

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
Нещо не мога да намеря темата за Номер 5 ? :smt017 Иво Главата, може и да си направи пластична операция и да си смени гражданството, но качествата НЕ !

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Едно не мога да разбера - толкова ли е малка вратата, че никой не може да я уцели. Върхът на всичко беше опита на Старокин да комбинира в наказателното поле - при трима играчи той някак успя да я прати между всичките. :ohmygod

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Циганинът е ясен. Гелдайте неадекватните действия и подтичкването на Старокин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2405
Не знам защо подлагате под съмнение прогнозата на Иво-блу :bigok Човека работи с точните науки. Казва: утре бием плоча, значи утре до обяд сме я били. Казва: бием осем мача в следващите два месеца, значи бием,.... точка, край, твай :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:49 am 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
За пореден път почти нищо не играхме, явно това са ни възможностите. За разлика от отбора, възможностите на Сектора са огромни!

Изображение

Изображение

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
https://www.dropbox.com/s/y60zmh7veaeev ... .01.27.mp4

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1109
blue_eyes написа:
Не знам защо подлагате под съмнение прогнозата на Иво-блу :bigok Човека работи с точните науки. Казва: утре бием плоча, значи утре до обяд сме я били. Казва: бием осем мача в следващите два месеца, значи бием,.... точка, край, твай :bigok


Казвам шест, а не осем :bigok Седмият е домакинство на папагалите и ще е тегав, така че не съм сигурен в победата :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:16 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Уф, не ми се говори за мача... много ми е болно. А около мен в сектор В съм твърдо убеден, че имаше повече НЕсофиянци, отколкото в агитката на Домуса. Още преди началото на мача някаква пикня вдигна 50 човека, защото държеше да си седне баш на мястото. А след това настана такова мьекане, такова селско псуване по играчите в стил редови фенове на Любимец, такива анализи... ужас! На "Умрете, селяни!" почнаха да викат и те :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com