forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 9:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Mr. Smith написа:
Мисля, че Седем:Едно беше похарчил 234823984769879 лева за някакъв тройна машинка на Филипс, за да може сам да се дялка :bigok

:arrow: Мисля, че с удоволствие ще я представи за тази благородна кауза :bigok


Аз мисля, че имаме нужда от нещо подобно:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Имах няколко такива, но им се счупиха дръжките :boisw Да еба и коми индустрията :boisw :bii_chorbata

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:40 pm 
BlueKiller написа:
батак.

Както разбрахме в темата за Бащицата, правилната дума е баткак. :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Това не може да продължава,никога не се е случвало толкова дълго време да нямаме победа на Герена.Наистина май е по-добре да доиграем първенството с юноши и каквото стане,ние ще сме на стадиона.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
На мен вчера ми се въртеше един-единствен въпрос в главата... В какво да се влюбят днешните дечица, в какво от 6 г. насам? Само "магията Левски" не е отговор, защото за едно дете е важно да има силен отбор, идол, кумир или както искате го наречете. Такъв, какъвто за едни е бил Гунди, за други Гибона, за трети (като мен) Гонзо и така нататък... После защо дечицата от малки харесват я Барселона и Меси, я Реал и Ронално, я някой друг чужд отбор. Ми какво да ги грабне тук?!
Естествено нямам предвид родителската намеса.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Еее извинявай ама аз като бях малък 90те години не бяхме особено добри, но това не ни сломи :bigok Верно 7:1 доста ме впечатли, но аз отпреди това бях левскарче :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Сериозно ли трябва да правим аналог и сравнение :bigok На фона на днешното ни дередже, на човек му става мъчно даже за Легендата :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Рибата се вмирисва откъм главата ! Докато се продължава само със свободни агенти , ще е така ! БАТКОFF ВЪН !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6096
Няма нищо лошо в свободните агенти. 3ма от 4те защитника на най-добрата защита до момента (тази на Ч. море) са привлечени като свободни агенти :smt031 Толкова и с мантрата, че защита най-трудно се сглобявала и и трябвало време да се обиграва :smt042

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
incheto_1914 написа:
На мен вчера ми се въртеше един-единствен въпрос в главата... В какво да се влюбят днешните дечица, в какво от 6 г. насам? Само "магията Левски" не е отговор, защото за едно дете е важно да има силен отбор, идол, кумир или както искате го наречете. Такъв, какъвто за едни е бил Гунди, за други Гибона, за трети (като мен) Гонзо и така нататък... После защо дечицата от малки харесват я Барселона и Меси, я Реал и Ронално, я някой друг чужд отбор. Ми какво да ги грабне тук?!
Естествено нямам предвид родителската намеса.

С обратите през миналия сезон би трябвало да се влюбват. Аз за малко да стана фен на лузърпул през 2005, но бях навреме облят :bigok
Ако родителите ти те водят на мачове, можеш да обикнеш и Сектора. Детенцето, което искаше да отиде в Делие, винаги много ме надъхва. До тогава ще разчитаме на покачване на раждаемостта сред Левскарските семейства. :bigok
Ред е на нас, влюбените през 2006 година, да внесем фанатизъм в Сектора и след време да сме 20 000 на всеки мач. :lsfc3

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
incheto_1914 написа:
На мен вчера ми се въртеше един-единствен въпрос в главата... В какво да се влюбят днешните дечица, в какво от 6 г. насам? Само "магията Левски" не е отговор, защото за едно дете е важно да има силен отбор, идол, кумир или както искате го наречете. Такъв, какъвто за едни е бил Гунди, за други Гибона, за трети (като мен) Гонзо и така нататък... После защо дечицата от малки харесват я Барселона и Меси, я Реал и Ронално, я някой друг чужд отбор. Ми какво да ги грабне тук?!
Естествено нямам предвид родителската намеса.


Вчера на мача имаше едно на три години и малко, което пееше бая време "само Левски" и му дремеше на чучурката за резултата :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
И аз закарах моя на мача с Иртиш и когато около мен се чуха викове "педераст" (по повод изпусната дузпа) ми се наложи спешно да обяснявам, че става въпрос за "Дядо Мраз".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
tprodanov написа:
incheto_1914 написа:
На мен вчера ми се въртеше един-единствен въпрос в главата... В какво да се влюбят днешните дечица, в какво от 6 г. насам? Само "магията Левски" не е отговор, защото за едно дете е важно да има силен отбор, идол, кумир или както искате го наречете. Такъв, какъвто за едни е бил Гунди, за други Гибона, за трети (като мен) Гонзо и така нататък... После защо дечицата от малки харесват я Барселона и Меси, я Реал и Ронално, я някой друг чужд отбор. Ми какво да ги грабне тук?!
Естествено нямам предвид родителската намеса.


Вчера на мача имаше едно на три години и малко, което пееше бая време "само Левски" и му дремеше на чучурката за резултата :wink:

Е, то е ясно, че първо детенцето още абсолютно нищо не разбира и че второ - баща му или някой друг го е довел :wink: Въпросът е как едно дете да се запали, когато вече е на малко по-съзнателна възраст.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Днес цял ден виждах усмихнати дечица, заедно с усмихнатите им родители и учители, и тотално ми е през кура за този мач, остана само ебавката с тъпаците в синьо :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
А вие как не се изморихте 6г. да пишете абсолютно едно и също след мач?

Луди ли сте или се правите - отбор от тия играчи може да стане след минимум половин година и пак не е сигурна работата. За момента наистина толкова.Грешки през годините колкото искате, ама и да ги анализирате все тая.Но са ми много странни хора, които са разочаровани от загубата. Осъзнайте се, свалете си сините очила и бъдете реалисти.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Не, не се изморихме. Други въпроси? И не вярвам на някой да му е криво просто заради тая загуба. Просто лутането насам-натам в тоя клуб продължава с пълна сила и не е като да имаме невероятни надежди за промяна.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
basma написа:
А вие как не се изморихте 6г. да пишете абсолютно едно и също след мач?

Луди ли сте или се правите - отбор от тия играчи може да стане след минимум половин година и пак не е сигурна работата. За момента наистина толкова.Грешки през годините колкото искате, ама и да ги анализирате все тая.Но са ми много странни хора, които са разочаровани от загубата. Осъзнайте се, свалете си сините очила и бъдете реалисти.

По-лекичко с изказванията, за да не те обяват за "путка" :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Към теб лично никакви, почивай си.
Кризи са изживявали всички големи клубове. Виж Ливърпул колко години са пас. Мен повече ме е яд как вчера 60 пъти се каза да се слуша тъпана и пак нищо. Как всеки подава знамето на другия и никой не иска да го вее. С това на терена съм се примирил, честно казано. Отдавна ходя на стадиона само заради честта и достойнството си.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
b0b000 написа:
basma написа:
А вие как не се изморихте 6г. да пишете абсолютно едно и също след мач?

Луди ли сте или се правите - отбор от тия играчи може да стане след минимум половин година и пак не е сигурна работата. За момента наистина толкова.Грешки през годините колкото искате, ама и да ги анализирате все тая.Но са ми много странни хора, които са разочаровани от загубата. Осъзнайте се, свалете си сините очила и бъдете реалисти.

По-лекичко с изказванията, за да не те обяват за "путка" :wink:


Търговище, каде си ?! :bigok

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
tprodanov написа:
Mr. Smith написа:
Мисля, че Седем:Едно беше похарчил 234823984769879 лева за някакъв тройна машинка на Филипс, за да може сам да се дялка :bigok

:arrow: Мисля, че с удоволствие ще я представи за тази благородна кауза :bigok


Аз мисля, че имаме нужда от нещо подобно:

Изображение

Към Мокета бих добавил Мазния и Непомака :bigok
Бащицата с гола глава и мОстак ще е като Караибрахим :bii_chorbata

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Adepta написа:
Обаче като направи каквото повечето искахме - Ники Митов, Мокета - пак ли е виновен Батков? Или трябваше да докара Меси?

Ами негова фундаментална грешка е, че назначава треньори. Не знам кой е решил за Митов, но футболен човек е трябвало да види, че нивото му е недостатъчно за Левски. И втора фундаментална грешка на Батков - назначаването на Митов преди Мокета.
Друга груба грешка на Батков е, че реши да кара без адекватен спортен директор дълго време.

Е, стига де, навсякъде собственика назначава треньора :loser2
Имах предвид следното - клуба не функционира по-зле от другите водещи клубове (или по-скоро еднакво зле) като клуб, въпроса е до един куп ръководни фактори под Боратко. Щото предишните 10-на години имахме късмет с доста добри играчи които се върнаха от чужбина и заиграха на ниво в Левски, ама сега нема такива. И кура лъсна.
Според теб Мокета не е грешка, така ли :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Някaкъв написа:

Търговище, каде си ?! :bigok

В тотален офф-топик ще влезна, но това "каде" направо ме побърква.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
incheto_1914 написа:
tprodanov написа:
incheto_1914 написа:
На мен вчера ми се въртеше един-единствен въпрос в главата... В какво да се влюбят днешните дечица, в какво от 6 г. насам? Само "магията Левски" не е отговор, защото за едно дете е важно да има силен отбор, идол, кумир или както искате го наречете. Такъв, какъвто за едни е бил Гунди, за други Гибона, за трети (като мен) Гонзо и така нататък... После защо дечицата от малки харесват я Барселона и Меси, я Реал и Ронално, я някой друг чужд отбор. Ми какво да ги грабне тук?!
Естествено нямам предвид родителската намеса.


Вчера на мача имаше едно на три години и малко, което пееше бая време "само Левски" и му дремеше на чучурката за резултата :wink:

Е, то е ясно, че първо детенцето още абсолютно нищо не разбира и че второ - баща му или някой друг го е довел :wink: Въпросът е как едно дете да се запали, когато вече е на малко по-съзнателна възраст.


Ш'ти кажа аз кой не разбира :slap :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Е ти си машина за промиване на мозъци. :bigok Бас държа, че първите му думи са били: "К'ъговото смъ'ди" :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 12:08 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26474
Местоположение: София
Aз като дете се запалих по Левски с футболисти като Гонзо и Кривия. Сега Данчо Милиев и Ваги Гаджев хич не са запалитлни :smt005

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Росен написа:
Aз като дете се запалих по Левски с футболисти като Гонзо и Кривия. Сега Данчо Милиев и Ваги Гаджев хич не са запалитлни :smt005

На мен в първите ми съзнателни моменти като Левскар бихме конкурентите ни за титлата със- 7:1, 6:1 и 8:0 :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Аз като бях малък помня,че с децата от квартала се карахме кой е като Гонзо и като Бекъм :bigok :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2397
Росен написа:
Aз като дете се запалих по Левски с футболисти като Гонзо и Кривия. Сега Данчо Милиев и Ваги Гаджев хич не са запалитлни :smt005

А, напротив. На Данчо трябва да му сложат знак "искра" и надпис "пази от деца" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
Като малък много исках да ходя на мачове, но баща ми рядко се навиваше да ме води. Въпреки това едни от най-хубавите ми спомени са от Герена. Помня Левски - Бешикташ какво изживяване беше, едва ли и ще го забравя някога. Много се радвах като ходех на мачовете, че ще мога да видя Гонзо на живо. Татко ми беше казал, че такива футболисти са за харесване - може и да не е кой знае колко велик играч, но се бори до последно, мъжки, играе с хъс. Сега за кой може да го кажеш това. Аз не мога да си представя, че някое дете ще иска баща му да го заведе на Герена за да види на живо Данчо Милиев или някой от останалтие манекенчета. Няма какво да се сърдиме, че децата са запалени по Реал Мадрид, Барселона и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 2:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:34 pm
Мнения: 98
Adepta написа:
Мокета не е следствие, Батков го разкарва 2 пъти (Лафчис вендъж :bigok ), но Мокета има много силни позиции на различни места

лафчис хубаво го разкара 94та, но после 95та като ходихме да играем в пловдив за купата си ни напляска, да не говорим 96та в славия... дръж приятелите си близо, а враговете дори още по-близо, та струва ми се най-не-зле за нас е да си го държим на тодорини кукли - само ако може да не е на позиция свързана с представителния отбор и футбол изобщо. също вярно трябва да се подстриже - като едно време при чорни по случай чичо му на бру тогава - имаше май желания резултат.

incheto_1914 написа:
На мен вчера ми се въртеше един-единствен въпрос в главата... В какво да се влюбят днешните дечица, в какво от 6 г. насам? Само "магията Левски" не е отговор, защото за едно дете е важно да има силен отбор, идол, кумир или както искате го наречете. Такъв, какъвто за едни е бил Гунди, за други Гибона, за трети (като мен) Гонзо и така нататък

е то пък защото гонзо и кривия бяха бетер зидан и роналдо (дебелия циганин от едно време, не мършавия от сега където е) - децата се влюбват в емоцията - ето като тук

http://www.youtube.com/watch?v=OUht3v3uUIY

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com