forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 2:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Adepta написа:
Аз не казвам че са всички бойкотиращите. Обаче не виждам как иначе можещия Ваги не бойкотира с играта си. Веднъж не се върна вчера, а изстрел от дистанция не е отправил не знам откога. И не ми се вярва Мокета да не върти номера чрез играчи, досега се е случвало няколко пъти.


Е в такъв случай Ваги е в перманентен бойкот. А каква е логиката на Насо да върти номера срещу себе си?
Не пич, просто в клуба (не в отбора) цари пълен хаос и футболът в него е второстепенна дейност, за която никой не го ебе.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 4:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
Нали пролетта със същите играчи бихме и надиграхме Лудогорец, Чорбаспор, Латекс и Локо Пд?

Има много елементарни неща, които треньора можеше да свърши и които не изискват време. Едно от тях е да научиш силните страни на играчи си и да знаеш как да си наредиш състава.

Старокин не е бек и поради това е ужасен на левия бек. Защо някой би си помисли, че въпреки всичко ще е ОК на десния? Попадийн изкара цял сезон почти с втория отбор на Киево както и си направи подготовката с нас. Трудно ми е да си представя, че би се справил по-зле технически и физически от Старокин на десния бек.

Дани Димов не е централен защитник, а дефанзивен халф. Обигравай Милиев с Перес, а не Дани Димов с него.

Стефан Велев, Бру и Гаджев не са дефанзивни халфове. Вместо Дани Димов да го правим насила централен защитник или да стои резерва в мач като вчерашния, той можеше да се появи на тази позиция?

Няма смисъл Гаджев или Бру да ги мъчим като плеймейкъри. Те заедно със Стефан Велев са централните халфове при 4-1-2-3 на Илиян Илиев, който играе с 2 халфа пред дефанзивния или "крилата" при 4-4-2. Нека Деко си играе зад централния нападател, а Вутов да стане титулярно крило.

Дори и при този състав, варианти има много. Йоканович нека се замисли малко.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Стефан Велев след този гол, ако има малко срам, трябва да се откаже от професионалния футбол! Това е все едно на гросмайстор да му приложат детския мат! Аман от идиоти в тоя отбор! Аман от на Илиян Илиев селекцията!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Има една причина Димов да не играе - искали са по-офанзивни играчи. Втората е че Наско не го иска :wink:
tprodanov написа:
Adepta написа:
Аз не казвам че са всички бойкотиращите. Обаче не виждам как иначе можещия Ваги не бойкотира с играта си. Веднъж не се върна вчера, а изстрел от дистанция не е отправил не знам откога. И не ми се вярва Мокета да не върти номера чрез играчи, досега се е случвало няколко пъти.


Е в такъв случай Ваги е в перманентен бойкот. А каква е логиката на Насо да върти номера срещу себе си?
Не пич, просто в клуба (не в отбора) цари пълен хаос и футболът в него е второстепенна дейност, за която никой не го ебе.

Съгласен съм, че в клуба е мармалад. Обаче Насо като смени сръбския пияница, Херо че и Муслин - всички с бойкот на играчи, да не припомням и с Тампере като отиде на лов - каква полза има да върти номера? На хартия никаква.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
tprodanov написа:
Климатът и бойкот са различни неща. При нас климат нЕма и за това е виновен единствено тодАр (ега не дочака утрешиня ден). Нема как в нормален отбор, футболисти събрани вчера, днес вече да бойкотират.

Щото той тодАр всеки божи ден работи с тях и ги вмирисва заедно с климата от сутрин до вечер.
Понякога ми приличате на квартални бабички, които по цял ден тракат белите кастанети на някоя сенчеста пейка след всеки, който мине край тях.
И понеже има много и големи разбирачи, я вижте кой пази Марселиньо в момента на изпълнението на ъгловия удар? Преди да тръгне към наказателното поле, в момента на паса след корнера, до него има играч в синьо, който си остава там като статуя и наблюдава мача от близо, но всички плюете пак, защото не ви харесва Велев.
Свалете поне за момент пристрастните очила. И аз не харесвам Тодор, и аз не харесвам блуждаещия като свободен електрон Велев, но се стремя да съм реален в конкретните си изказвания. Три грешки, две индивидуални грешки на футболистите и една тактическа на треньора. Аз не видях особена разлика от мача в който Миньор ни биха преди на Герена със същия треньор, даже много по-лесно, защото сега има много по-класни изпълнители под ръка.
Лично мен, ме беше страх точно от такава развръзка. От години нямаме качествена средна линия и докато не се намери такава, където всеки да може да спре атака и да даде извеждащ към голова атака пас, нещата няма да се оправят.
Останалото е ясно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
Adepta написа:
Има една причина Димов да не играе - искали са по-офанзивни играчи. Втората е че Наско не го иска :wink:
tprodanov написа:
Adepta написа:
Аз не казвам че са всички бойкотиращите. Обаче не виждам как иначе можещия Ваги не бойкотира с играта си. Веднъж не се върна вчера, а изстрел от дистанция не е отправил не знам откога. И не ми се вярва Мокета да не върти номера чрез играчи, досега се е случвало няколко пъти.


Е в такъв случай Ваги е в перманентен бойкот. А каква е логиката на Насо да върти номера срещу себе си?
Не пич, просто в клуба (не в отбора) цари пълен хаос и футболът в него е второстепенна дейност, за която никой не го ебе.

Съгласен съм, че в клуба е мармалад. Обаче Насо като смени сръбския пияница, Херо че и Муслин - всички с бойкот на играчи, да не припомням и с Тампере като отиде на лов - каква полза има да върти номера? На хартия никаква.

Наско като не го иска да го беше пуснал да си върви още преди 20-ти Август и да му беше намерил адекватен заместник. Бате Наско го дава доста лежерно. Отбора отпада от Иртиш, той още по време на подготовката видял какво щяло да се случи.

Мисля, че ако иска да воайорства, да го прави на жена си. Ние в никакъв случай не сме го наели и не му плащаме за това. Крайно време е да започне да си носи последствията.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
hixxtam написа:
tprodanov написа:
Климатът и бойкот са различни неща. При нас климат нЕма и за това е виновен единствено тодАр (ега не дочака утрешиня ден). Нема как в нормален отбор, футболисти събрани вчера, днес вече да бойкотират.

Щото той тодАр всеки божи ден работи с тях и ги вмирисва заедно с климата от сутрин до вечер.
Понякога ми приличате на квартални бабички, които по цял ден тракат белите кастанети на някоя сенчеста пейка след всеки, който мине край тях.
И понеже има много и големи разбирачи, я вижте кой пази Марселиньо в момента на изпълнението на ъгловия удар? Преди да тръгне към наказателното поле, в момента на паса след корнера, до него има играч в синьо, който си остава там като статуя и наблюдава мача от близо, но всички плюете пак, защото не ви харесва Велев.
Свалете поне за момент пристрастните очила. И аз не харесвам Тодор, и аз не харесвам блуждаещия като свободен електрон Велев, но се стремя да съм реален в конкретните си изказвания. Три грешки, две индивидуални грешки на футболистите и една тактическа на треньора. Аз не видях особена разлика от мача в който Миньор ни биха преди на Герена със същия треньор, даже много по-лесно, защото сега има много по-класни изпълнители под ръка.
Лично мен, ме беше страх точно от такава развръзка. От години нямаме качествена средна линия и докато не се намери такава, където всеки да може да спре атака и да даде извеждащ към голова атака пас, нещата няма да се оправят.
Останалото е ясно.

+ 1 :smt023

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Борат пък направи каквото искаше мнозинството от феновете - остави Ники Митов (въпреки загубените титла и купа), докара Наско че и назначи Ицето и пак е виновен - е нема угодия :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кока-Кольо написа:
Стефан Велев след този гол, ако има малко срам, трябва да се откаже от професионалния футбол! Това е все едно на гросмайстор да му приложат детския мат! Аман от идиоти в тоя отбор! Аман от на Илиян Илиев селекцията!

За кой гол :smt017 Тоя не се ли счупи преди гола :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr. Smith написа:
Кока-Кольо написа:
Стефан Велев след този гол, ако има малко срам, трябва да се откаже от професионалния футбол! Това е все едно на гросмайстор да му приложат детския мат! Аман от идиоти в тоя отбор! Аман от на Илиян Илиев селекцията!

За кой гол :smt017 Тоя не се ли счупи преди гола :smt006


първия фамозен гол

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
Нито Стефан Велев, нито Бру (и аз мисля, че прави прекалено много кинти за това което показва) са ни проблема. Стефан Велев сам изпълнява функциите на 2 дефанзивни халфа, а дори не е дефанзивен халф. Хайде да му слезем от задника за малко поне.

Източника на проблема е на друго място, но не ми се ще да се повтарям.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Дани Пеев е подписал с Локото! Аз твърдя, че е по-качествено попълнение и от Бру, и от Велев и от изрусената мамуна Туре!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Кока-Кольо написа:
Стефан Велев след този гол, ако има малко срам, трябва да се откаже от професионалния футбол! Това е все едно на гросмайстор да му приложат детския мат! Аман от идиоти в тоя отбор! Аман от на Илиян Илиев селекцията!
това за детския мат беше много добре казано!
човек обаче се пита - трябва ли да сме някакви невероятни гросмайстори за да се справим с луноходец, мамка му ?!?...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
Току що стана ясно, че Стефан Велев е скъсал коленна връзка. Сега ще се нагледаме на Бру като дефанзивен халф, но виж Дани Димов е ненужен в отбора.

Не разбирам проблема с Туре къде е. Та той е едва от няколко дена в България.

Да. И аз се кефя на играчи като Дани Пеев, Кавдански, Мунин и т.н., но само когато не се налага те да носят отбора на гърба си.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
SZ_FEN написа:
Току що стана ясно, че Стефан Велев е скъсал коленна връзка. Сега ще се нагледаме на Бру като дефанзивен халф, но виж Дани Димов е ненужен в отбора.

Не разбирам проблема с Туре къде е. Та той е едва от няколко дена в България.

Да. И аз се кефя на играчи като Дани Пеев, Кавдански, Мунин и т.н., но само когато не се налага те да носят отбора на гърба си.


Туре е толкова далече от спортна форма + наднормено тегло, че до НГ няма да видим нищо от него

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:39 pm 
SZ_FEN написа:
Току що стана ясно, че Стефан Велев е скъсал коленна връзка.


Пука му на някого... Ако иска и да умре! Но не и преди Гаджев!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
Почна се! Сега и Пелето ще го оперират от херния. Само аз ли си мисля, че кариерата му току що завърши?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15065
Кока-Кольо написа:
SZ_FEN написа:
Току що стана ясно, че Стефан Велев е скъсал коленна връзка. Сега ще се нагледаме на Бру като дефанзивен халф, но виж Дани Димов е ненужен в отбора.

Не разбирам проблема с Туре къде е. Та той е едва от няколко дена в България.

Да. И аз се кефя на играчи като Дани Пеев, Кавдански, Мунин и т.н., но само когато не се налага те да носят отбора на гърба си.


Туре е толкова далече от спортна форма + наднормено тегло, че до НГ няма да видим нищо от него

А ти какво очакваше?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
hixxtam написа:
tprodanov написа:
Климатът и бойкот са различни неща. При нас климат нЕма и за това е виновен единствено тодАр (ега не дочака утрешиня ден). Нема как в нормален отбор, футболисти събрани вчера, днес вече да бойкотират.

Щото той тодАр всеки божи ден работи с тях и ги вмирисва заедно с климата от сутрин до вечер.
Понякога ми приличате на квартални бабички, които по цял ден тракат белите кастанети на някоя сенчеста пейка след всеки, който мине край тях.
И понеже има много и големи разбирачи, я вижте кой пази Марселиньо в момента на изпълнението на ъгловия удар? Преди да тръгне към наказателното поле, в момента на паса след корнера, до него има играч в синьо, който си остава там като статуя и наблюдава мача от близо, но всички плюете пак, защото не ви харесва Велев.
Свалете поне за момент пристрастните очила. И аз не харесвам Тодор, и аз не харесвам блуждаещия като свободен електрон Велев, но се стремя да съм реален в конкретните си изказвания. Три грешки, две индивидуални грешки на футболистите и една тактическа на треньора. Аз не видях особена разлика от мача в който Миньор ни биха преди на Герена със същия треньор, даже много по-лесно, защото сега има много по-класни изпълнители под ръка.
Лично мен, ме беше страх точно от такава развръзка. От години нямаме качествена средна линия и докато не се намери такава, където всеки да може да спре атака и да даде извеждащ към голова атака пас, нещата няма да се оправят.
Останалото е ясно.



Да, тодАр вмирисва всичко. Защото ти в момента се съсредоточаваш върху този, дето стои като статуя. Днес той е един, вчера друг. Само преди половин година Бижуто беше виновен за всичко. Ако върнем назад, ще видим как за основни грешници са обвинявани един куп футболисти, треньори, директори. Няма как да се извървят над 200 човека за 5 години в тоя клуб и те всички да са виновни, само един тодАр да е в бяло. Отговорност се носи винаги от шефа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Все едно пък собствениците на Металик и Лудогорец са светци. Какво вмирисване, ТодАр сигурно минава на Герена 5 пъти в месеца. Тия под него какъв го дървят - примерно Месията Фейсбуков какво направи откакто е директор :?:
Не казвам, че няма вина. Ама айде и малко да погледнем какво става с някои хора, дори и играчи. Пламенчо се налива, Вутов видя за втори мач какво е да си титуляр, негАра се помисли за Меси и Кристияно в едно - айде малко жега и върху тях?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да де, ама тодар определя курса. Ако не беше неговата веща намеса имахме поне още две влизания в Лигата.
Обаче ми е интересно как Тодор Батков е виновен, но всъщност виновен е мокета.

А на тия балъци от Бонг да им сера в устата. Половин час глупости и лайна по Левски изсраха. Тъпанара Грънчаров се чудел какви са тия неподготвени играчи дето идвали. Да, септември месец ще ти дойде минимум Бейл без пари.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми на мен мустака ми е виновен. Мокета е просто следствие. Това не пречи да му сера на главата...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Мокета не е следствие, Батков го разкарва 2 пъти (Лафчис вендъж :bigok ), но Мокета има много силни позиции на различни места. Да не говорим колко мръсно ни е направил :wink:
Кратун, ок, определя го, назначава некадърници, спестява паре. Виновен е. Обаче като направи каквото повечето искахме - Ники Митов, Мокета - пак ли е виновен Батков? Или трябваше да докара Меси?
Да кажем че поради различни причини няма алтернатива или не е по-лош избор от другите собственици. Ами тия под него работят ли така, че да нямат алтернатива?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ами за тия под него си е виновен той. Всичко останало са общи приказки. След като няма нито един отдел в тоя клуб, който да работи нормално, и основната му дейност и единствена развиваща се прилично е тотално извън футбола, не виждам в кой друг да е вината.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Абе ако делнем Мокета нула номер, дали няма да му преебем яко инвестицията :bii_chorbata :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Въпрос на качества на ръководителя и на футболистите, не играят вече харизмата, или къде и как има позиции в българския футбол. Че то ако това имаше значение ние толкова легенди и влиятелни личности сме събрали, както никога не е било. За мен просто няма кинти за качество и за това сме назад, заебете другото, съвсем вярно е че в нито един отдел не се работи като хората, МОЖЕ БИ връзката с феновете и качеството на артикулите се е подобрила, но всичко друго е батак.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Нямахме ли един подходящ фризьор с опит :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Мисля, че Седем:Едно беше похарчил 234823984769879 лева за някакъв тройна машинка на Филипс, за да може сам да се дялка :bigok

:arrow: Мисля, че с удоволствие ще я представи за тази благородна кауза :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Adepta написа:
Обаче като направи каквото повечето искахме - Ники Митов, Мокета - пак ли е виновен Батков? Или трябваше да докара Меси?

Ами негова фундаментална грешка е, че назначава треньори. Не знам кой е решил за Митов, но футболен човек е трябвало да види, че нивото му е недостатъчно за Левски. И втора фундаментална грешка на Батков - назначаването на Митов преди Мокета.
Друга груба грешка на Батков е, че реши да кара без адекватен спортен директор дълго време.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Третата му грешка, че се е родил :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com