forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 5:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7344
Имахме ужасно много възможности за удар пред наказателното, но никой не смее да бие, не мога да го разбера това. Тоя Бру защо продължават да му дават да изпълнява статични положения. Вратарчето е в уникална психо криза и трябва да си седне на пейката. Гари няма ли кой да му каже да спре да бъде толкова лакум. Като цяло играха много надъхано вчера, но курец. На моменти показваме някакво адско безсилие пред вратата на противника. Въобще има разни очевадни неща, които не мога да разбера защо треньора не променя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Wildkid написа:
Просто демиджа от последните няколко проспани години, увенчан с "подготовката" и "селекцията" това лято, се стовариха с пълна сила. Измъкването ще е адски, адски трудно. Няма какво повече да очакваме, битката ще е да додрапаме до Европа. Преди зимата няма как да има някакво подобрение, а и за след това не възлагам големи надежди - пари няма. Остава да се надяваме, че тоя човек ще успее да научи наличните играчи на някакво подобие на футбол. Дано само не го разкарат, защото ако почнем пак с тия постоянни треньорски смени, нищо няма да стане.


Ти вярваш ли, че треньор, който за два месеца не е показал нищо като промяна в тоя отбор, някой ден ще го направи? И си голям оптимист да мислиш, че ще се борим за места в ЕКТ, като ние с програмата дето имаме и играта, която показваме в първата седмица не може да се намърдаме посмъртно. Първия полусезон е преполовен, до края му имаме гостуване на Чъц в събота и Нафтата после, 3 софийски дербита. С тоя темп на печелене на точки аз виждам 5-6 т до края му. Това ни гарантира 10-то място отмаа!!! Втория полусезон направо ми причернява, като се замисля къде гостуваме и как ще взимаме точки. :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
kosyo написа:

още - за селските номерца на така наречените фенове/стюарди и от този мач проверители на 6 и 7 вход, изобщо не ми се говори
не знам какво е това геройство да влизаш и вкарваш хора на мач без пари - стотици хора
много помагате на любимият си (дали ?) клуб

И на какво основание я твърдиш тази глупост?

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
krivia написа:
Wildkid написа:
Просто демиджа от последните няколко проспани години, увенчан с "подготовката" и "селекцията" това лято, се стовариха с пълна сила. Измъкването ще е адски, адски трудно. Няма какво повече да очакваме, битката ще е да додрапаме до Европа. Преди зимата няма как да има някакво подобрение, а и за след това не възлагам големи надежди - пари няма. Остава да се надяваме, че тоя човек ще успее да научи наличните играчи на някакво подобие на футбол. Дано само не го разкарат, защото ако почнем пак с тия постоянни треньорски смени, нищо няма да стане.


Ти вярваш ли, че треньор, който за два месеца не е показал нищо като промяна в тоя отбор, някой ден ще го направи? И си голям оптимист да мислиш, че ще се борим за места в ЕКТ, като ние с програмата дето имаме и играта, която показваме в първата седмица не може да се намърдаме посмъртно. Първия полусезон е преполовен, до края му имаме гостуване на Чъц в събота и Нафтата после, 3 софийски дербита. С тоя темп на печелене на точки аз виждам 5-6 т до края му. Това ни гарантира 10-то място отмаа!!! Втория полусезон направо ми причернява, като се замисля къде гостуваме и как ще взимаме точки. :(


Първо, тоя треньор, според мен, за 40 дни показа промяна във въпросния отбор - аз лично забелязвам опити за смислена игра (факт, че рядко се получава, но е факт и че стигаме до много повече положения, например - за съжаление дървеността на играчите ни пречи да ги реализираме....). Второ, казах че това е реалната цел пред отбора ни, за титла е смешно да се мисли. Трето, програмата ни до края е мачове с отбори, които са след нас в класирането, плюс прасетата - ни виждам защо да не вземем повечето от тия мачове, ако малко от малко има подобрение. И четвърто - не мисля, че проблема е в треньора, напротив.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Понеже виждам, че доста хора говорят, че сме имали доста положения за гол вчера, аз честно казано нещо не ги видях къде са се случили, но със сигурност не са били пред вратата на Вл Стоянов. Освен 1 опасен удар от фал на Гари, който вратаря изби, друго не се сещам. За мен и това не се е променило. Да не говорим за статичните положения, където ясно се показва, че или нищо не се работи, или работят, но резултатът е нула.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Adepta написа:
Нещо не схванах, освен че се лашна какво друго е направил?

Е как какво, излиза тоя сам срещу един, орлинчо го изпусна, затича се малко и спрЕ, при все че спокойно щеше да го догони и да го блокира.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Кока-Кольо написа:
Всичко е наред, само се чудя защо още се интересувам от тоя отбор :lol: Докато не започна да преглеждам резултата за 2 мин. с полубезразличие в понеделник сутрин, нема оправия. Този клуб е ясно, че нищо положително не го чака, така че единственото спасение е безразличието. Може би когато настигнем Славия по посещаемост, любимецът на синята публика г-н Тодор Батков ще се оттегли довлен

Спирай навреме, бате, това е пътя, недей да се самоизтезаваш повече :wink:
Понеделник сутрин, даже 2 минути са много, и по възможност не се измъчвай да отваряш форума, прегледай някой от престижните спортни сайтове :smt023 Всъщност, най-добре се консултирай с Хидъна, той отдавна го е измислил и бойкотира до откат...
Не се отказвайте, каквото и да става :smt023

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Adepta написа:
Нещо не схванах, освен че се лашна какво друго е направил?

Е как какво, излиза тоя сам срещу един, орлинчо го изпусна, затича се малко и спрЕ, при все че спокойно щеше да го догони и да го блокира.

Е да де, в началото се спря (това имам предвид под лашна), после беше късно, маймуната е бърза за него. То кой ли не е :lol:
Абе царе сме на трансферната стратегия, разкарахме десен бек щото ни е скъп, но без да имаме план за заместник. За капак споменатия продължава да си взима заплатата. Мокет, мокет :roll:
Некадърно допуснахме два гола, проблема не е толкова защитата, а защо в нападение не правим нищо.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не в началото, а после като тръгна да го гони и спря. И с Неделев така спря и с един на локото миналата година

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
ICF написа:
С кого играем другия кръг?

На гости на акулите... :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Не в началото, а после като тръгна да го гони и спря. И с Неделев така спря и с един на локото миналата година

Ок, според мен като черния беше пред испанеца вече беше късно за догонване, но няма значение кога е трябвало да се затича, а че по принцип трябваше. То и Тополев ако беше 1/10 от секундата по-бърз втори гол нямаше да има :?
На селяците и селския им треньор им пожелавам разгромна загуба в Холандия, онези не ги е страх да стрелят във вратата :smt006

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е Тополев как се затича и го догони, а прасокин беше по-близо от тополев и оня като финтира испанеца вече щеше да е пред него и да го блокира.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Да бе, ок, казвам че вече пред испанеца беше късно. Няма значение, гола е 95% грешка на Старокин. Всички обвиниха Бру, но той беше пресиран.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Абе и Бру е виновен, защото я задържа тъпо. Вярно, че беше пресиран, но като видя, че ще я изгуби, можеше поне да я върне, или да я изрита нанякъде, а не да им я подари....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1959
Не, че великата ни защита не носи вина за гола, ама най-големия виновник беше ония мангал, дето супер селски им я подари на центъра :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:22 pm 
Когато не можеш да играеш смислен футбол поради липса на качества се случва логичното. Идва добър отбор със самочувствие и те побеждава. И да търсим конкретни виновници какъв е смисъла? Към момента сме слаби и това си го знаем. Защо да не спретнем една трагедия по случая?
Сигурно за десети път изказвам мнението си, че тази година за Левски не са важни една или две победи. Ние искаме всичко сега, веднага. Важно е да се сложат основите на футболен отбор. От 5-6 години само се разгражда, а ние чакаме победи, пък и с добра игра. Е няма как да стане!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Абе и с това разграждане и надграждане малко не са така нещата. Колкото и да се говори за последствията от не знам си кого, това все повече издиша като аргумент.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 11, 2012 1:27 pm
Мнения: 9
Абе наи слаби бяха Бру и Родригес.както и Генков този мач.за щастие добър мач направиха БЪЛГАРСКИТЕ играчи -Гаджев,Милиев,Иванов и Вутов.е само те не стигат ,но незнам защо ПАК се залага на чужденци при положение че има добри наши играчи.ама Наско знае?!?!?!
а ако могат модераторите да направят едно оценяване на играчите на левски след всеки мач си мисля че ще е идеално
ето например моите оценки по 6 балната система:
Илиев-4 / Старокин-4 Перес-4 Милиев-5 Пинто-5 / Гаджев-5.5 Бру-3 Велев-? / Родригес-3 Иванов -5 Генгов-3.5 / рез: Вутов-5 Туре-3 Макриев-?
с ? играл малко време и не се оценява.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
tprodanov написа:
Абе и с това разграждане и надграждане малко не са така нещата. Колкото и да се говори за последствията от не знам си кого, това все повече издиша като аргумент.


Точно това си е аргумента според мен. Да, говори се от отдавна, но то и нищо не се е променило. :smt006 Едно свястно решение не помня от кога не се е взело. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Добре де, наследството на Гонзо в Черно Море по-добро ли беше? Ми Стойчо Стоев, дето ни бие със всеки отбор тук?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1959
tprodanov написа:
Абе и с това разграждане и надграждане малко не са така нещата. Колкото и да се говори за последствията от не знам си кого, това все повече издиша като аргумент.

Аргумент си е, ние надгарждаме некадърността :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
tprodanov написа:
Добре де, наследството на Гонзо в Черно Море по-добро ли беше? Ми Стойчо Стоев, дето ни бие със всеки отбор тук?



Стойчо Стоев в момента е в отбор, дето е две класи над нас. Ей сега изгледах колко положения са имали Лудогорец и колко ние, защото снощи (очевидно за щастие) пропуснах тоя мега-сблъсък на А група. Еми направо сме си се отървали. :ohmygod А тоя въпросния Месиджан ли е, Патладжан ли е, дето не си струвал парите, вкара такъв гол, дето никой в момента от нашите и на тренировка няма да го вкара, пък нека са се преебали Лудогорец с това момче, дето тепърва има да играе футбол. Добре, че не се излъгахме ние. :smt006

А Черно Море общо взето си кретат на едно ниво и така са си и в момента. Тук таме запишат по някоя победа, тук таме се издънят,накрая са в горната половина, но нищо повече. И тая година ще е така.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:40 pm 
tprodanov написа:
Абе и с това разграждане и надграждане малко не са така нещата. Колкото и да се говори за последствията от не знам си кого, това все повече издиша като аргумент.

Приятел, аз не говоря за това кой е виновен и кой не, но погледни фактите. Играчите, които имахме в онзи голям отбор, бяха заменени от една идея по-слаби футболисти - Бардон с Тасевски, Мечо - Зе Соарес, Топчо - Милиев, Томашич (Рабех) - Иво Главата, Лусио Вагнер(Веско Минев) - Орлин Старокин и т.н. После част от тези слаби играчи бяха заменени с още по слаби и така колелото се завъртя до днес.
Освен това от отбор с класа и стил, станахме отбор само със стил (така все пак взехме една титла). После никой от треньорите ни в този период не надгради към този стил нещо. Напротив! Никой не посмя да смени схемата, но освен това не я обогати с нищо. И вкрайна сметка се озоваваме в ден днешен, когато Левски има нужда да изгони 20-ина футболисти и да работи с добър треньор минимум 6-8 месеца, за да има надежда, че нещо ще се промени към добро. Нито можем да изгоним 20 футболисти наведнъж, нито имаме търпение да изчакаме треньор 8 месеца без резултати. В крайна сметка не остана нито класа, а нямаме и стил вече.
Кажи ми къде сбърках с аргументи и си трия постовете незабавно.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 11, 2008 6:20 pm
Мнения: 27
Вече се чудя дали Йоканович е точния избор за треньор или е просто клонинг на Достанич?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 10:45 pm
Мнения: 317
Изненадан съм, че някои от вас виждат напредък откакто Йоканович е треньор. Аз виждам адски безидейна игра, на мач създаваме 1-2 положения максимум и стискаме палци да вкараме от първото, както срещу Любимец. Не е сериозно заради това, че казва нещата, които феновете искат да чуят Йоканович да получава неограничен кредит на доверие. И пак ще кажа аз не съм за смяната му, защото по принцип не смятам, че със смяна на треньора по никое време се постигат резултати. Но все пак не разбирам как всички продължават да му се кефят, а той издълба дъното. Не мисля, че и при Достанич сме имали такива резултати, а той си тръгна съвсем набързо и нямаше никаква подкрепа. Да припомня: 4 мача на Герена - 2 точки. И аргументът, че са ни слаби играчите просто не го приемам - в отборите, с които играхме на Герена(изкл. Лудогорец), всичките ни играчи щяха да са титуляри и звезди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24828
Местоположение: Възраждане, Русе
thegboy, не е зле да поработиш малко, вместо да изглеждаш положения, че ще те издам на шефката ти :bigok :loser2

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
То това е проблема точно, че да си титуляр и звезда в селски отбор не означава непременно, че ставаш дори за резерва в ЛЕВСКИ.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
ultrafan_rs написа:
thegboy, не е зле да поработиш малко, вместо да изглеждаш положения, че ще те издам на шефката ти :bigok :loser2



Има си хас, нали вече и ти си шеф и трябва да се поддържате един друг :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
thegboy написа:
Стойчо Стоев в момента е в отбор, дето е две класи над нас. Ей сега изгледах колко положения са имали Лудогорец и колко ние, защото снощи (очевидно за щастие) пропуснах тоя мега-сблъсък на А група. Еми направо сме си се отървали. :ohmygod А тоя въпросния Месиджан ли е, Патладжан ли е, дето не си струвал парите, вкара такъв гол, дето никой в момента от нашите и на тренировка няма да го вкара, пък нека са се преебали Лудогорец с това момче, дето тепърва има да играе футбол. Добре, че не се излъгахме ние. :smt006

А Черно Море общо взето си кретат на едно ниво и така са си и в момента. Тук таме запишат по някоя победа, тук таме се издънят,накрая са в горната половина, но нищо повече. И тая година ще е така.


В момента е с по-добър отбор, ама ни би и с по-слаби :wink: А пък Гонзо е начело на един отбор, който няма нито едно преимущество над нашия. Освен, че е по-добър :bigok Как става това? По-лоши условия, по-слаби футболисти, по-слаб треньор, всичко по-зле, резултатът - по-добър?




dobrevche написа:
Приятел, аз не говоря за това кой е виновен и кой не, но погледни фактите. Играчите, които имахме в онзи голям отбор, бяха заменени от една идея по-слаби футболисти - Бардон с Тасевски, Мечо - Зе Соарес, Топчо - Милиев, Томашич (Рабех) - Иво Главата, Лусио Вагнер(Веско Минев) - Орлин Старокин и т.н. После част от тези слаби играчи бяха заменени с още по слаби и така колелото се завъртя до днес.
Освен това от отбор с класа и стил, станахме отбор само със стил (така все пак взехме една титла). После никой от треньорите ни в този период не надгради към този стил нещо. Напротив! Никой не посмя да смени схемата, но освен това не я обогати с нищо. И вкрайна сметка се озоваваме в ден днешен, когато Левски има нужда да изгони 20-ина футболисти и да работи с добър треньор минимум 6-8 месеца, за да има надежда, че нещо ще се промени към добро. Нито можем да изгоним 20 футболисти наведнъж, нито имаме търпение да изчакаме треньор 8 месеца без резултати. В крайна сметка не остана нито класа, а нямаме и стил вече.
Кажи ми къде сбърках с аргументи и си трия постовете незабавно.


Това ти мнение обяснява падането на класата в сравнение с предишни сезони, но не обяснява защо е паднала под нивото на отбори с по-слаби футболисти и по-слаби треньори.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
krivia написа:
Понеже виждам, че доста хора говорят, че сме имали доста положения за гол вчера, аз честно казано нещо не ги видях къде са се случили, но със сигурност не са били пред вратата на Вл Стоянов. Освен 1 опасен удар от фал на Гари, който вратаря изби, друго не се сещам. За мен и това не се е променило. Да не говорим за статичните положения, където ясно се показва, че или нищо не се работи, или работят, но резултатът е нула.


имахме повече от тях и водихме играта през повечето време, само гари имаше три пъти сам срещу вратаря, плюс удар с глава, отделно макриев където според мен беше фаулиран, генков имаше едно и още 4-5 идеални възможности за удар от далеч, но нашите халфове умират от страх при мисълта да стрелят

лошото е, че ние може играейки тактически добре да водим играта и да създаваме положения, но докато няма класа в офанзивните играчи да започнат да ги вкарват ще падаме от кой ли не. А шансът да намерим добри играчи без бюджет и при затворен трансферен прозорец е нулев.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com