forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 10:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:24 pm 
Мачовете са в неделя в прайм тайм, за да може Барек ТВ да бори филмите по нова и бтв. Това е единствената причина - рейтинг! Ако ви интересува мога да видам рейтингите на Барек, когато играе Левски. Ще ви паднат шапките...


Събота 21:00 - 22:00 часа: БТВ - 5.86%; Нова - 4.20%; ТВ7 - 2.28%
Неделя 21:00 - 22:00 часа: БТВ - 5.45%; Нова - 3.75; ТВ7 - 4.38%


Последна промяна dobrevche на Вто Авг 20, 2013 2:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И пак са извън топ 10 след битиви.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Нужните аплодисменти за Гонзо преди мача и победа с 2:0 :lsfc1

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Мaчa е 2-0...
Нaдявaм се дa нaблягaт ня кондициятa, че инaче си е Ибaло мaмaтa:bigok

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Не се тревожете, мача с еврейте на Венци Корема ще е в Четвъртък на обяд по стара традиция.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:34 pm 
Kryten написа:
И пак са извън топ 10 след битиви.

Не ми се влиза в подробности относно рейтинга и начина, по който се формира. Като цяло не е най-обективното нещо на света, но все пак това са официални данни на ГАРБ Аудиенс Рисърч. Мога да извадя дори съпоставка на гледаемостта на нашите мачове с тези на прасетата. Видно е обаче, че Барек ТВ вдигат почти 2 пъти гледаемостта, когато играе Левски.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е дай малко данни, аз бях намерил някакви рейтинги от май месец дето първите 10 места са само битиви - новини, тази сутрин и т.н. след това е Левски - Лудогорец, и пак битиви :bigok Това за нашите и свинските мачове е интересно.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Крушъл гейм с оглед оцеляването в "А" Група. Не си ли вземем мачовете срещу преките съперници, особено домакинските ....спукана ни е работата!
Пътят е страшен, но славен!
Венсеремос!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
dobrevche написа:
Не ми се влиза в подробности относно рейтинга и начина, по който се формира. Като цяло не е най-обективното нещо на света, но все пак това са официални данни на ГАРБ Аудиенс Рисърч. Мога да извадя дори съпоставка на гледаемостта на нашите мачове с тези на прасетата. Видно е обаче, че Барек ТВ вдигат почти 2 пъти гледаемостта, когато играе Левски.

Давай ги, че ми стана интересно :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Levski : Cherno More --- 1.40 ... 4.00 ... 9.50 // спортингбет


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Много хора очакват този мач да го вземем без проблем и с много голове! Но ще ги посъветвам да погледнат класирането! еклерите са с най-добрата защита, заедно с лизок.урец ( там знаем всички защо ) с по един допуснат гол за 5 мача! Защитата им е обиграна от години, умеят целия отбор да се затварят добре, а ние не умеем да играем срещу подобна тактика! :smt012 Не трябва да се забравя, че Гонзо познава отлично обстановката на ГЕРЕНА! Знае много добре, че ако не вкараме гол до 60-тата минута, ще се изнервим и ще се издъним отново! Знае също така, че след 75-тата минута на нашите играчи, трябва да им носят пейки на игрището за да си почиват! Трябва да им вкараме гол ( голове ) през първото полувреме, за да не стане, както срещу чорбое и да ги принудим да играят футбол, а не антифутбол! И ви моля, каквото и да стане в този мач, не псувайте и не нападайте Гонзо! Той е един от нас! Не съм гледал играта на нашата легенда Гунди ( БОГ да го прости )! Гледал съм Наско и Гонзо и като футболисти и като ръководители! Най-добрия вариант беше и двамата да са в ЛЕВСКИ и да работят заедно за ЛЕВСКИ, но щом е невъзможно, предпочитам Гонзо пред Наско! Който псува Гонзо, не е наред с главата! Надяваям се да победим! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:56 pm 
Kryten написа:
Е дай малко данни, аз бях намерил някакви рейтинги от май месец дето първите 10 места са само битиви - новини, тази сутрин и т.н. след това е Левски - Лудогорец, и пак битиви :bigok Това за нашите и свинските мачове е интересно.


1-ви кръг:
20.07 цнда - Локо Пд 3.7%
21.07 Ботев - Левски 4.3 %

2-ри кръг:
28.07 Левски - Локо Пд 4.5 %
29.07 Берое - цнда 5.2 %

3-ти кръг:
Левски - Берое - 4.3 %
Лудогорец - цнда 4.7 %

4-ти кръг:
цнда - Нафта 1.7% :losers
микре - Левски - 4.4 %

Един кръг съм изпуснал, но все едно :)


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 3:01 pm 
Levskar67 написа:
Много хора очакват този мач да го вземем без проблем и с много голове! Но ще ги посъветвам да погледнат класирането! еклерите са с най-добрата защита, заедно с лизок.урец ( там знаем всички защо ) с по един допуснат гол за 5 мача! Защитата им е обиграна от години, умеят целия отбор да се затварят добре, а ние не умеем да играем срещу подобна тактика! :smt012 Не трябва да се забравя, че Гонзо познава отлично обстановката на ГЕРЕНА! Знае много добре, че ако не вкараме гол до 60-тата минута, ще се изнервим и ще се издъним отново! Знае също така, че след 75-тата минута на нашите играчи, трябва да им носят пейки на игрището за да си почиват! Трябва да им вкараме гол ( голове ) през първото полувреме, за да не стане, както срещу чорбое и да ги принудим да играят футбол, а не антифутбол! И ви моля, каквото и да стане в този мач, не псувайте и не нападайте Гонзо! Той е един от нас! Не съм гледал играта на нашата легенда Гунди ( БОГ да го прости )! Гледал съм Наско и Гонзо и като футболисти и като ръководители! Най-добрия вариант беше и двамата да са в ЛЕВСКИ и да работят заедно за ЛЕВСКИ, но щом е невъзможно, предпочитам Гонзо пред Наско! Който псува Гонзо, не е наред с главата! Надяваям се да победим! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Никой няма да псува Гонзо бе човек! 100% сигурен съм. Даже ще се скандира стабилно "Гонзо, Гонзо". Как ме е яд, че няма да посрещна Царя!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Levskar67 написа:
Много хора очакват този мач да го вземем без проблем и с много голове! Но ще ги посъветвам да погледнат класирането! еклерите са с най-добрата защита, заедно с лизок.урец ( там знаем всички защо ) с по един допуснат гол за 5 мача! Защитата им е обиграна от години, умеят целия отбор да се затварят добре, а ние не умеем да играем срещу подобна тактика! :smt012 Не трябва да се забравя, че Гонзо познава отлично обстановката на ГЕРЕНА! Знае много добре, че ако не вкараме гол до 60-тата минута, ще се изнервим и ще се издъним отново! Знае също така, че след 75-тата минута на нашите играчи, трябва да им носят пейки на игрището за да си почиват! Трябва да им вкараме гол ( голове ) през първото полувреме, за да не стане, както срещу чорбое и да ги принудим да играят футбол, а не антифутбол! И ви моля, каквото и да стане в този мач, не псувайте и не нападайте Гонзо! Той е един от нас! Не съм гледал играта на нашата легенда Гунди ( БОГ да го прости )! Гледал съм Наско и Гонзо и като футболисти и като ръководители! Най-добрия вариант беше и двамата да са в ЛЕВСКИ и да работят заедно за ЛЕВСКИ, но щом е невъзможно, предпочитам Гонзо пред Наско! Който псува Гонзо, не е наред с главата! Надяваям се да победим! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Класирането е последното нещо, което трябва да се гледа :ohmygod2 . Въпросната "най-добра защита" на еклерите е играла мачове с Чъц, прасетата (абсурдни), Коко Пловдив, Слагия и рендетата от Чорбое - както и да ги гледам, далеч не са особено резултатни съперници. Та тия сравнения са доста смешни. Въпросът изобщо не е в това колко им била силна защитата на хюмнетата (особено когато не играят на мизерната си нива), а това, че нашите са зле.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Стягайте се и да почваме да събираме повечко хора на стадиона! Този сезон е специален за нас и трябва да сме на много високо ниво във всеки мач. Нека всеки помисли какво е Левски за него и реши дали трябва да е на стадиона. Майната му на класирането и резултатите.
Сектор Б продължава да се забавлява! :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
acrimonious написа:
Бърз въпрос- дете на 8-9 години безплатно ли влиза, че ме питат?


Ония ден бях в Пловдив и отидох на локото с резаните. Билетите бяха по 7 и 10лв...а за непълнолетен - 3лв. Интересно защо и тука няма подобна отстъпка...

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:04 am
Мнения: 316
Сао да питам: Коя неделя е мача? Че не е упоменато в темата :slap

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
Taa.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11284
koikoi? написа:
Сао да питам: Коя неделя е мача? Че не е упоменато в темата :slap

Всяка :bigok

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:04 am
Мнения: 316
Qsn rzbrah kopl. :cold

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
Време е за разгромна победа - 2:0 ! :bigok От мача с Етър преди 9 месеца(7:1), най-изразителната ни домакинска победа е над Берое - 2:0.Но най-вероятно отново ще е мъка, и ако въобще победим...ще е с гол разлика.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 8:57 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Отсега виждам чутовните тъпотии в темата по адрес на Гонзо, ако недай си Боже нашите балерини се издънят :ohmygod Също като миналия път...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 9:13 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 18, 2012 9:14 pm
Мнения: 98
Levskar67 написа:
Който псува Гонзо, не е наред с главата! Надяваям се да победим! САМО ЛЕВСКИ! :levski
Хаха, точно и ясно. :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Ще има: "ГОНЗО... ГОНЗО... ГОНЗО" :smt007 Никога няма да забравя , как им го слагаше на прасетата :smt005 Завинаги един от нас :lsclapp Нямам търпение, всяка седмица имам абстиненция за мач по 6 дена, независимо от резултатите. Дано да бием!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
Мисля, че каквото и да стане Сираков и Йоканович ще останат дълго време в Левски, защото най-малкото нямаме по-добри варианти...Особенно за Сираков.

п.п.А преди 2 месеца хората пред блока ми викаха:" А, спокойно бе, тази година сте шампиони. Наско Сираков ще ви направи." Трдуна работа засега...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 2:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Сираков е безценен ръководител.Трябваха му 3 месеца да докара защитник и то какъв - Данчо Милиев. :smt007

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
Тополата и тоя новия от Уеска ще са ЦЗ срещу морето.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 4:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Няма да има голямо значение, кой ще играе в защитата на ЛЕВСКИ в този мач!? Защото еклерите ще се окопаят, като опълченци! По важно е, какво ще направи ЛЕВСКИ в атака!? Мечтая си за ранен гол ( голове ) и да изгледам един мач най-накрая спокойно, без да се притеснявам за победатата! Това нещо май не ни се е случвало от години и е време да ни се случи! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 12:03 pm
Мнения: 855
Последните ни мачове с гнусните ряци на Герена са нещо от сорта 5:0/4:0/3:0/4:0/2:0... дано запазим традицията и да громим с чутовното 1/2:0 :smt023 В момента за игра/стил сякаш няма смисъл да се говори, по-добре е да си вземаме мачовете и с мъка, а някакво подобие на отбор да имаме след зимата. :smt023 Само ЛЕВСКИ и мощна подкрепа от трибуните. :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4

_________________
Със синьо знаме в нашите ръце
ще разбием всичките свине
нашата страна е България
шампион е Левски София


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Проблемите ни идват от това, че създаваме чисти голови положения в първите минути, но не ги вкарваме. В хода на мача резултата си остава 0-0 и футболистите ни започват да се изнервят, и започва една безидейна игра. Този път е време да громим. Още едно равенство ще ни дойде в повече. :smt012

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com