forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 12:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 24, 2013 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
niki87 написа:
СънувАх, че мача е 0:0 :lol: :smt115


Всяка точка е от значение. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 24, 2013 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
Levskar67 написа:
...и да изгледаме този път мача на спокойствие...

Последния мач беше преди месеци с Етър без душевни и депресивни гърчове. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 24, 2013 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Цитат:
Юношата на Левски Борислав Цонев се завърна в групата на тима. Талантът имаше ангажименти с националния отбор през последните седмици, но явно е показал добро ниво в заниманията и отново получава шанс да е сред 18-те. Това му се случва за първи път, откакто Йоканович е треньор на отбора от стадион „Георги Аспарухов“. Освен него в разширения състав отново са Антонио Вутов, Христо Попадийн и централният нападател Кристофър Димитров, които бяха на пейката и в Ловеч.

Извън състава остана Пламен Димов, което е ясен знак, че сърбинът няма да разчита на него. Това важи с по-голяма сила след привличането на Алекс Перес и Йордан Милиев. Заради травма от сметките отпадна и Нуно Пинто, който ще гледа мача с Черно море от трибуните.

Ето и групата от 18 души за двубоя с „моряците“: Вратари – Пламен Илиев и Михаил Иванов Защитници – Христо Попадийн, Станислав Ангелов, Йордан Милиев, Алекс Перес, Димитър Везалов, Орлин Старокин и Даниел Димов Полузащитници – Владимир Гаджев, Антонио Вутов, Кевин Бру, Стефан Велев и Борислав Цонев Нападатели – Цветан Генков, Гари Родригес, Илиян Йорданов и Кристофър Димитров.


_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 11:38 pm
Мнения: 7
Местоположение: София
Мисля че въпреки всичко трябва да отидем на стадиона и да си подкрепим отбора.Много е жалко в такъв юбилеен сезон Герена да пустее така.100-годишен юбилей се случва един път в живота на всички им е ясно това. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ние че ще отидем е ясно, ма юбилеят не е ли догодина? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 1:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 11:38 pm
Мнения: 7
Местоположение: София
tprodanov написа:
Ние че ще отидем е ясно, ма юбилеят не е ли догодина? :smt017

Затова съм написал юбилеен сезон


Последна промяна гунди_9 на Нед Авг 25, 2013 1:52 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Ще е хубаво в навечерието на стогодишнината ни две легенди на отбора, които не мелят заедно брашно, да се се ръкостискат или нещо подобно, за да покажат, че не поставят Левски над себе си. Ясно е, че не всички бивши левскари могат да работят в Левски по едно и също време, но това не пречи публично да показват уважение един към друг. Това ще е най-важното.
За мача - бием, как иначе :bigok Дано има повече хора, че е срамно наистина да се биеш в гърдите, че си от Левски, да можеш да отидеш на мач и да си останеш в къщи.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
vazcho написа:
Дано има повече хора, че е срамно наистина да се биеш в гърдите, че си от Левски, да можеш да отидеш на мач и да си останеш в къщи.


Сложи на везната:
- или- път, късно прибиране, разходи, пот.
- или изтегнат пред плазмата, биричка, климатик, чипс.

Ето защо. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Докато поставяме нещата така никога няма да стигнем някои определени публики или цели първенства. Отборите от чемпиъншип абсолютно всички имат много по-малко фенове от нас като бройка, но имат много по-висока средна посещаемост. А футболът, който играят е меко казано дърварски и според мен на по-ниско ниво дори от А група, а билетите им са по 30+ паунда. Стадионите им също не са с най-добрата възможна локация и транспортни връзки, да не говорим какво е времето.

Просто те обичат футбола и клубовете си, а голямата част от нас - не. Това е истината. София е 1,5 - 2 милиона и на мач на уж най-обичания отбор по 1-2к. Всеки може да провери и сам дали в Англия има по-голям град от София освен Лондон. Няма. Просто българинът не обича достатъчно много футбола и си намира безброй оправдания поради липса на желание.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Просто те вземат едни 5 000 лири на месец, живеят спокойно и отиват на мач да се разтоварят, а тук се вземат по 500лв, чудят се хората как да вържат двата края и като идат уж да се разтоварят от сивото ежедневие, тези, които вземат по 30 000лв изнервят още повече положението. А че има пръст и българщината в това, че ходят малко хора е вярно, но си мисля, че неуредения и несигурен живот спомага много за празните стадиони.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Отделно като се тръби по медиите за уговорени мачове, за боеве и пр... просто не е фешън да се ходи на мачове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30244
Местоположение: гр. Голямото село
Kryten написа:
Отделно като се тръби по медиите за уговорени мачове, за боеве и пр... просто не е фешън да се ходи на мачове.

аз имам един познат, който е голям фен на италианското първенство и умирам от смях като почне да ми разправя колко нашето първенство било корумпирано и как затова не го гледал :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
За мен проблемът е изцяло в манталитета. Бранник го обясни много точно. Ако имаш желание- намираш начин, ако нямаш- търсиш оправдание.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Честно казано разбирам хората, които не щат да гледат първенство с персонажи като Батков, Корема, Гърнето, Домуса и пр. циркови артисти.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз пък не разбирам хора, които не искат да гледат вътрешните мачове, но при една победа в ЕКТ са големите ....фенове :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 07, 2011 12:47 am
Мнения: 8
Момчета, извинявам се, че пиша тук, но ако има някой, който ще ходи на мач днес и е от Северна-Североизточна България (Търново, Ловеч, Габрово, Шумен, Варна...) и има места, нека презвъни на 0886 85 84 25, че момчетата от Троян нямаме транспорт и ако можем да се вземе някой от магистралата ще е супер, пък другите на стоп.

САМО СИНИТЕ! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
LSFC написа:
Просто те вземат едни 5 000 лири на месец, живеят спокойно и отиват на мач да се разтоварят, а тук се вземат по 500лв, чудят се хората как да вържат двата края и като идат уж да се разтоварят от сивото ежедневие, тези, които вземат по 30 000лв изнервят още повече положението. А че има пръст и българщината в това, че ходят малко хора е вярно, но си мисля, че неуредения и несигурен живот спомага много за празните стадиони.

5000 лири на месец взимат само инвестиционните банкери и то не в първите години от работата си, а след 5-10 години примерно. Средната заплата във Великобритания е 2500 паунда, а за жените 2000. Дали ще дадеш 30 паунда за билет при заплата 2500 паунда или 6 лева при заплата 500-600 лева (да не говорим, че за София средната заплата е повече от това - към 7-800) мисля е все същото. Сърбите и те не знам да са по-добре от нас, даже са по-зле, но каква е средната посещаемост на Звезда? До манталитет опират нещата.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 1:10 pm 
То е ясно, че е манталитет. Въпросът е какви са причините за този манталитет. Правилни отговори има много и сме ги дъвкали достатъчно. Извънземна бройка СКОРО няма да видим, но със времето съм сигурен, че това ще се промени, ако продължаваме по пътя, по който сме тръгнали. Важното е, като сме някаква бройка, всички да сме заедно - както беше на мача с Ловеч. Другото важно е това наше ядро (не голямо, но за България номер 1) да продължи да е навсякъде. Ако имахме някакъв що-годе добър съперник откъм публика, съм сигурен, че щяхме да вървим напред с много по-голямо темпо, но реалността е друга - в България сме си само ние.

едит: Едно много близко приятелче от Ротердам идва по наши мачове и вика следното (по памет цитирам): "Вярно е, че откъм бройка не сте нещо особено, но като бях на вашите дербита видях много нови неща, които преди никога не съм виждал, а съм бил на много мачове в Гърция, Холандия, Германия и.т.н. Пеете силно през цялото време, не се биете в гърдите като ония жалтите от Пловдив (един папагал се опитваше да му промива мозъка, но беше разкрит). Това са неща, които ги няма на страшно много места."


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
А може би така е и заради всичките фашизокомуноидни хулиганчета около стадиона (и то не само от наш'те :smt026 ), които си изливат комплексите наред. Познавам много хора от личното ми обкръжение, които заради това спряха да ходят на обикновените мачове (не в Европа, а А Група).
Преди няколко години си спомям как едно момче го отнесе само заради цвета на кожата си. :ohmygod
А онзи ден видяхте що за идиоти бяха в Бургас на мача между нафтата и жълтурите.
Също така си и спомням как преди един мач с чорбата бях напсуван и гледан на кръв от няколко хардкор-идиоти, оти бех забелязан да пия една бира с един приятел чорбар.
Омразата и агресията не водят до нищо добро. :smt006 Футболът трябва да ни носи преди всичко радост, а не да ни насъсква на кръв един срещу друг. Отиди на стадиона, навикай се, остави си гласа и душата и това е. Когато това е изпълнено, ще дойдат отново и повече хора по стадионите.
На няколко пъти съм ставал свидетел как част от агитките на Борусия Дортмунд и Шалке 04 са в един и същи влак. Само че единственото съревнование беше в надпяването. Ако някой тръгне да се откроява и да налита, бъдете сигурни, че ще бъде най-вероятно глобен и ефективно наказан да не посещава мач за известен период от време.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:13 pm 
Това е в графа "нелепи оправдания". Б сектор не е балетен ансамбъл и е нормално да има по-крайни хора.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Brannik написа:
Докато поставяме нещата така никога няма да стигнем някои определени публики или цели първенства. Отборите от чемпиъншип абсолютно всички имат много по-малко фенове от нас като бройка, но имат много по-висока средна посещаемост. А футболът, който играят е меко казано дърварски и според мен на по-ниско ниво дори от А група, а билетите им са по 30+ паунда. Стадионите им също не са с най-добрата възможна локация и транспортни връзки, да не говорим какво е времето.

Просто те обичат футбола и клубовете си, а голямата част от нас - не. Това е истината. София е 1,5 - 2 милиона и на мач на уж най-обичания отбор по 1-2к. Всеки може да провери и сам дали в Англия има по-голям град от София освен Лондон. Няма. Просто българинът не обича достатъчно много футбола и си намира безброй оправдания поради липса на желание.

Адашче, мързи го фена на Левски. От мързел е. Няма друга причина. Наистина няма. И за съжаление "те" идват, когато отборът "играе". Мнението на Македонията казва всичко, "влизам и знам, че ше си скъсам нервите" ... това мислят почти всички. А за тия лайнари, като мен дето се бият и троват живота на сфинете е ясно, че ще сме там ...
Малко патетика: Имам два дни в седмицата, в които съм далеч от проблемите, далеч даже от гаджета/маджета, далеч от работа(за смешни пари). Тези два дни са си мои и на хората, които обичаме Левски повече от живота си. Дано не ми писне, ама така като гледам мачът в Ловеч, малко но яко качествени, няма да ми писне и на 100! :lsfc4
НЕ ЧЕТЕТЕ, А ЕЛАТЕ, ЛЕВСКИ ИМА НУЖДА ОТ ВАС ... СЕГА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6550
Местоположение: София
За първи път от 3 сезона, ще изпусна домакинство :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Shtraker написа:
А може би така е и заради всичките фашизокомуноидни хулиганчета около стадиона (и то не само от наш'те :smt026 ), които си изливат комплексите наред. Познавам много хора от личното ми обкръжение, които заради това спряха да ходят на обикновените мачове (не в Европа, а А Група).
Преди няколко години си спомям как едно момче го отнесе само заради цвета на кожата си. :ohmygod
А онзи ден видяхте що за идиоти бяха в Бургас на мача между нафтата и жълтурите.
Също така си и спомням как преди един мач с чорбата бях напсуван и гледан на кръв от няколко хардкор-идиоти, оти бех забелязан да пия една бира с един приятел чорбар.
Омразата и агресията не водят до нищо добро. :smt006 Футболът трябва да ни носи преди всичко радост, а не да ни насъсква на кръв един срещу друг. Отиди на стадиона, навикай се, остави си гласа и душата и това е. Когато това е изпълнено, ще дойдат отново и повече хора по стадионите.
На няколко пъти съм ставал свидетел как част от агитките на Борусия Дортмунд и Шалке 04 са в един и същи влак. Само че единственото съревнование беше в надпяването. Ако някой тръгне да се откроява и да налита, бъдете сигурни, че ще бъде най-вероятно глобен и ефективно наказан да не посещава мач за известен период от време.

:smt017 :bigok :loser2

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
:smt005 Доста хора го отнасят и заради шала, и заради знаме, и заради цвета на кожата. Бачи Омраз да кажИ, дали да се спираме или да продължаваме. ДивотоДете да каже, мога ли да пребия прасе или само да го плюя :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26475
Местоположение: София
Gesha91, ти нямаш 1 пост дето да не обясняваш какво правиш на прасетата :lol:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:43 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Ама верно, спирам, че се излагам така.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:53 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
Shtraker написа:
А може би така е и заради всичките фашизокомуноидни хулиганчета около стадиона (и то не само от наш'те :smt026 ), които си изливат комплексите наред. Познавам много хора от личното ми обкръжение, които заради това спряха да ходят на обикновените мачове (не в Европа, а А Група).
Преди няколко години си спомям как едно момче го отнесе само заради цвета на кожата си. :ohmygod
А онзи ден видяхте що за идиоти бяха в Бургас на мача между нафтата и жълтурите.
Също така си и спомням как преди един мач с чорбата бях напсуван и гледан на кръв от няколко хардкор-идиоти, оти бех забелязан да пия една бира с един приятел чорбар.
Омразата и агресията не водят до нищо добро. :smt006 Футболът трябва да ни носи преди всичко радост, а не да ни насъсква на кръв един срещу друг. Отиди на стадиона, навикай се, остави си гласа и душата и това е. Когато това е изпълнено, ще дойдат отново и повече хора по стадионите.
На няколко пъти съм ставал свидетел как част от агитките на Борусия Дортмунд и Шалке 04 са в един и същи влак. Само че единственото съревнование беше в надпяването. Ако някой тръгне да се откроява и да налита, бъдете сигурни, че ще бъде най-вероятно глобен и ефективно наказан да не посещава мач за известен период от време.

:hitl5

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Вчера викам на един познат - "айде да те водя на мача утре". И той ми отговаря - "нямам желание, като почнат да бият може". :smt012 За жалост повечето са като него. :?
Както и да е. И 100 човека да сме важното е да се забавляваме. Хората, които не идват изпускат. :lsfc3

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Довечера, ако бием, дай БОЖЕ ще влезем не само в седмицата за пръв път този сезон, а даже и в шестицата! :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 25, 2013 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26475
Местоположение: София
Днеска биеме с хендикап, решено е :bigok

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com