forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
RIOT написа:
Нали със сръбското мекере вървим стремглаво извън 7-цата, кво предлагаш? Нали задавш въпрос защо държи Вутов, който не бил готов за титуляр? Не оревахме ли светът, че точно това искаме? Кой искаш за треньор? Който и да дойде с тия капути долу на терена, положението ще е същото. Йоканович 1000 пъти повтори - ИСКАМ НОВИ ИГРАЧИ, тия не стават. И не ти трябва да си БОК за да разбереш, че изброените от мен не стават дори за втория отбор на Локо Пд.


Никога не съм твърдял, че Вутов е готов...напротив...исках да бъде продаден...защото с нашата политика...ще го приключим за година...две....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Той в момента ги учи на А и Б във футбола, а ние очакваме игра и резултати :smt005 :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
niki87 написа:
Той в момента ги учи на А и Б във футбола, а ние очакваме игра и резултати :smt005 :lol:


айде малко по сериозно...учи ги.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Викаш Старокин си е научен и отвсякъде завършен футболист, Велев и Йорданов също.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
И за юноши пишете :strkstrk Само им вижте резултатите на юношите в контроли срещу мъжки отбори и препсувайте всичките тези некадърници на работа в Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
targovishte написа:
niki87 написа:
Той в момента ги учи на А и Б във футбола, а ние очакваме игра и резултати :smt005 :lol:


айде малко по сериозно...учи ги.... :smt006

Ми на първите си тренировки ги учеше как да застават и как да се движат :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
E, кво искаш със Сухия начело на школата, рамо до рамо с Б. Хадзай? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
RIOT написа:
Викаш Старокин си е научен и отвсякъде завършен футболист, Велев и Йорданов също.


Аз ли съм ги избирал? Защо допусна да изгонят Мюдлер...след като Пелето не става за десен бек....защо не можем да бием на Герена...вече два мача с човек повече? Защо се намираме в групата на изпадащите? Да задавам ли още въпроси???

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Е, да не би и Йоканович да ги е избирал? Що ги бил изгонил? Спроед теб дали той или Фейсбукът в комплект с Борат ги изгониха? Аре малко мисли преди да пишеш врели некипели, само и само да напишеш нещо. Започвате жестоко да се излагате. Единственото спасение в момента е "Газпром" да влязат, другото всичко е ташак работа. Който и да сменим за треньор с тая груап от 15 човека това ни очаква до края на първенството.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
RIOT написа:
Единственото спасение в момента е "Газпром" да влязат

Тати нали каза, че август подписваме. Ей сега, още малко :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
RIOT написа:
E, кво искаш със Сухия начело на школата, рамо до рамо с Б. Хадзай? :roll:


Очаквам да могат да пият, ама и тва не могат..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
RIOT написа:
Е, да не би и Йоканович да ги е избирал? Що ги бил изгонил? Спроед теб дали той или Фейсбукът в комплект с Борат ги изгониха? Аре малко мисли преди да пишеш врели некипели, само и само да напишеш нещо. Започвате жестоко да се излагате. Единственото спасение в момента е "Газпром" да влязат, другото всичко е ташак работа. Който и да сменим за треньор с тая груап от 15 човека това ни очаква до края на първенството.


Естествено, ти си разбрач...а аз не приемам Левски да е на 9 или 10 място от 14 отбора, ако ще и с детската градина да играе...тоя сърбин от 5 мача 5 пъти смени схемата и не можа да бие...и то отбори с по 10 човека....всичко останало е празни приказки....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Разбирача в случая си ти. Няма смисъл да продължавам тоя едностранен спор. Аз лично изгарям от желание отбора да е на 9-то място, това ми е мечтата и съм страшно доволен. Да го гонят Йоканович и да си играем с Ваги и останалите (няма какво да се повтарям). Ваги капитан до гроб!


Последна промяна RIOT на Пон Авг 26, 2013 12:29 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Нямам много спомени в нашето първенство така да ни се развиват мачовете, че да не можем да спечелим няколко поред. То е срамно вече. И два пъти повеждаме и нищо. Два пъти сме с човек повече и пак нищо. Единственото обяснение, което мога да измисля е, че още не могат да превъзмогнат загубената титла на "Герена". Иначе си излизат съвсем спокойно, поне срещу отборите, на които домакинствахме, и си ги бием.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Не мога да проумея как нямаме точни удари. Бием по 15 удара на мач, най - много 3 във вратата. Днес при всичките тези центрирания как не се намери някой да подложи само крак. Както каза Йоканович: "Не знам дали не вкарваме положенията от липса на късмет или си е просто неумение".

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
RIOT написа:
Разбирача в случая си ти. Няма смисъл да продължавам тоя едностранен спор. Аз лично изгарям от желание отбора да е на 9-то място, това ми е мечтата и съм страшно доволен. Да го гонят Йоканович и да си играем с Ваги и останалите (няма какво да се повтарям). Ваги капитан до гроб!


А в момента, какво правим с Йоканович и на кое място сме???

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
niki87 написа:
jdt написа:
Митов успя да ги размърда...

Размърдал е, ветъра :smt006 Същата трагикомична игра, с тая разлика, че влязоха няколко гола в края.
В отбора в момента има някакво положително развитие и това е лекото подобрение в защита, където 2-ри мач не допускаме положение, което си е едно малко чудо.

2-ри мач ? Ловеч и Берое си имаха достатъчно положения..а Морето имаха един 1 гол за 5 мача....

комична но ги размърда,не излизаха стреснати с наведена глава,комично но до края търсиха гол...точно сърце и желание бе успял да 'изстиска'...е,за другото толкова си може човека

Колко Сираков е съгласувал гоненето на четиримата с Йоканович те си знаят но и докато бяха в отбора не разчиташе кой знае колко на тях а и ЛокоПд,Берое,Ч.Море нямат по-добри футболисти ,така че напълно нормално е да търпи критики а и самокритики
Цитат:
„Черно море е по-добър отбор в единоборствата. Вече се чудя дали да опитваме да доминираме, или да пробваме някои други начини. Левски е това, което е в момента. За мен остава да работя с играчите, които имам. Това е реалната ситуация, въртим се в кръг"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Мисля, че продължава да ни гони каръка, изпуснахме поне 3 чисти гола. Това на Вутов е престъпление да не се вкара, това на Йорданов - също. Като прибавим към това и неадекватния ни вратар и резултата е налице. От друга страна поне за мен е явен напредъка с Йоканович - защитата играе сравнително стабилно (особено предвид това кой играе там) и като цяло си контролираме мачовете, имахме явно превъзходство в послените три и общо взето случайно не побеждаваме. Това рано или късно ще се обърне.
Безумие е да имаме 2ма нападатели (Гари и Генков) - при картон или контузия ще стане интересно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:42 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Нормално беше след поредната издънка по-нискоинтелигентните сред нас да се размечтаят за Новият Митов :smt002
Още по-нормално е , че те няма как да разберат, че това е най-лошото за Левски от гледна точка на следващите 5 сезона и шансовете ни да спечелим титличка преди 2020 година
Левски просто трябва да преболедува това състояние, в което се намира в момента. А това ще стане чрез вливането на нови качествени играчи в състава, които ще върнат вярата на съотборниците си и публиката.
Имаме нужда от играчи, които могат да вкарат без положение от нищото, както Райков срещу нас, Джордан срещу нас и т.н.
Когато почнем да вкарваме така, ще почнем да вкарваме и лесните голове, ще почнем да вярваме и в победата.
Някъде там вече ще има значение и треньорът и неговите разбирания. Преди това, всички смени на треньори са само прах в очите и хвърляне на зарове, с надеждата че ще се падне 6-ца :smt002

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
hidden767 написа:
Нормално беше след поредната издънка по-нискоинтелигентните сред нас да се размечтаят за Новият Митов :smt002
Още по-нормално е , че те няма как да разберат, че това е най-лошото за Левски от гледна точка на следващите 5 сезона и шансовете ни да спечелим титличка преди 2020 година
Левски просто трябва да преболедува това състояние, в което се намира в момента. А това ще стане чрез вливането на нови качествени играчи в състава, които ще върнат вярата на съотборниците си и публиката.
Имаме нужда от играчи, които могат да вкарат без положение от нищото, както Райков срещу нас, Джордан срещу нас и т.н.
Когато почнем да вкарваме така, ще почнем да вкарваме и лесните голове, ще почнем да вярваме и в победата.
Някъде там вече ще има значение и треньорът и неговите разбирания. Преди това, всички смени на треньори са само прах в очите и хвърляне на зарове, с надеждата че ще се падне 6-ца :smt002


Амин!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2588
Местоположение: Герена
Дребните детайли са много важни, но доста хора са слепи за тях. Типичен пример е Търговище :wink: Със същата жалка игра победихме Лудогорец и свинете. Със същата жалка игра победихме и Литекс. Май забрави как бяхме окопани отзад? Само късмета и Пламен Илиев ни спасиха тогава. Забрави май какъв гол вкара Йовов на чорбата с рикошет. Да не говорим за гола на Пелето срещу помаците... а пропуските им сами срещу вратаря? Тия неща виждаш ли ги ти изобщо? Сега играем по абсолютно същият начин, просто не вкарваме в 90`та минута. Дали ще е греда или нещо друго няма значение. Ако гредата днес беше влезнала сега какво? Йоканович по-добър треньор ли щеше да е в твоите очи? Ако не беше грешката на Везалов при гола предния кръг какво? По-добър отбор ли щяхме да сме? Отбор не се гради с рикошети, дузпи и случайни центрирания. Колкото и такива победи да запишем нищо хубаво няма да ни чака. Така че най-малко ни е виновен треньора. То отбор ако се градеше за 2 мача... отбор се гради минимум 1 година. И това при положение, че сме Реал или Байерн. Ние от 5 години търкаме дъното, а сега искаме да направим отбор за 2 кръга. Така ставало то... сърбина бил виновен... понякога си мисля, че с фенове като Търговище с тяхното мислене си заслужаваме съдбата.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Последна промяна смърт за цдна на Пон Авг 26, 2013 12:45 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
по-нискоинтелигентните :smt035

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
смърт за цдна написа:
Дребните детайли са много важни, но доста хора са слепи за тях. Типичен пример е Търговище :wink: Със същата жалка игра победихме Лудогорец и свинете. Със същата жалка игра победихме и Литекс. Май забрави как бяхме окопани отзад? Само късмета и Пламен Илиев ни спасиха тогава. Забрави май какъв гол вкара Йовов на чорбата с рикошет. Да не говорим за гола на Пелето срещу помаците... а пропуските им сами срещу вратаря? Тия неща виждаш ли ги ти изобщо? Сега играем по абсолютно същият начин, просто не вкарваме в 90`та минута. Дали ще е греда или нещо друго няма значение. Ако гредата днес беше влезнала сега какво? Йоканович по-добър треньор ли щеше да е в твоите очи? Ако не беше грешката на Везалов при гола предния кръг какво? По-добър отбор ли щяхме да сме? Отбор не се гради с рикошети, дузпи и случайни центрирания. Колкото и такива победи да запишем нищо хубаво няма да ни чака. Така че най-малко ни е виновен треньора. То отбор ако се градеше за 2 мача... отбор се гради минимум 1 година. И това при положение, че сме Реал или Байерн. Ние от 5 години търкаме дъното, а сега искаме да направим отбор за 2 кръга. Така ставало то... сърбина бил виновен... понякога си мисля, че с фенове като Търговище с тяхното мислене си заслужаваме съдбата.

Koи :bigok
Сега сериозно, абсолютно се присъединявам към написаното. За нещо добро ни трябва време и качествен материал. Всичко друго е замазване на очите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
смърт за цдна написа:
Дребните детайли са много важни, но доста хора са слепи за тях. Типичен пример е Търговище :wink: Със същата жалка игра победихме Лудогорец и свинете. Със същата жалка игра победихме и Литекс. Май забрави как бяхме окопани отзад? Само късмета и Пламен Илиев ни спасиха тогава. Забрави май какъв гол вкара Йовов на чорбата с рикошет. Да не говорим за гола на Пелето срещу помаците... а пропуските им сами срещу вратаря? Тия неща виждаш ли ги ти изобщо? Сега играем по абсолютно същият начин, просто не вкарваме в 90`та минута. Дали ще е греда или нещо друго няма значение. Ако гредата днес беше влезнала сега какво? Йоканович по-добър треньор ли щеше да е в твоите очи? Ако не беше грешката на Везалов при гола предния кръг какво? По-добър отбор ли щяхме да сме? Отбор не се гради с рикошети, дузпи и случайни центрирания. Колкото и такива победи да запишем нищо хубаво няма да ни чака. Така че най-малко ни е виновен треньора. То отбор ако се градеше за 2 мача... отбор се гради минимум 1 година. И това при положение, че сме Реал или Байерн. Ние от 5 години търкаме дъното, а сега искаме да направим отбор за 2 кръга. Така ставало то... сърбина бил виновен... понякога си мисля, че с фенове като Търговище с тяхното мислене си заслужаваме съдбата.


Именно, че не съм забравил нищо и да продължаваме по този път за мен е неприемливо....не те знам как ме определи, като фен, но аз Левски на 10 място не искам да виждам...без значение с Йоканович или без него...без значение...дали ще боледуваме или не.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Вие сте се хванали, като удавник за сламка в този треньор....а не виждате, че той НИЩО няма да постигне...ако не се вземат радикални мерки...а за сега радикалните мерки бяха да се изгонят най-добрия ни бек и двамата....от четиримата ни нападатели...евала та....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:53 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
hidden767 написа:
Нормално беше след поредната издънка по-нискоинтелигентните сред нас да се размечтаят за Новият Митов :smt002
:smt002


Ти изобщо прочете ли защо бе споменат Митов ? Как очакваш да играят със сърце и желание като предния ден си им смачкал самочувствието тръбейки наляво и надясно,че му трябвали 9 нови ,вярно е,трябват но си има начин на кого да го кажеш...няма ли сме селекция да прескочим Иртиш или да бием с човек повече Берое или Ч.Море...не е сериозно просто


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 07, 2010 5:53 am
Мнения: 274
Местоположение: Macedonian Front
Що не написахте: ДРУЖЕ СРБИНЕ ЈОКАНОВИЧУ,МИ ТИ СЕ КУНЕМО! :ohmygod2

Изображение

Ебаси гаврата,Левски отдавна не е това което беше.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
targovishte написа:
Вие сте се хванали, като удавник за сламка в този треньор....а не виждате, че той НИЩО няма да постигне...ако не се вземат радикални мерки...а за сега радикалните мерки бяха да се изгонят най-добрия ни бек и двамата....от четиримата ни нападатели...евала та....

То щото с въпросните играчи не спряхме да бием и да играем като Байерн :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
hidden767 написа:
Нормално беше след поредната издънка по-нискоинтелигентните сред нас да се размечтаят за Новият Митов :smt002
Още по-нормално е , че те няма как да разберат, че това е най-лошото за Левски от гледна точка на следващите 5 сезона и шансовете ни да спечелим титличка преди 2020 година
Левски просто трябва да преболедува това състояние, в което се намира в момента. А това ще стане чрез вливането на нови качествени играчи в състава, които ще върнат вярата на съотборниците си и публиката.
Имаме нужда от играчи, които могат да вкарат без положение от нищото, както Райков срещу нас, Джордан срещу нас и т.н.
Когато почнем да вкарваме така, ще почнем да вкарваме и лесните голове, ще почнем да вярваме и в победата.
Някъде там вече ще има значение и треньорът и неговите разбирания. Преди това, всички смени на треньори са само прах в очите и хвърляне на зарове, с надеждата че ще се падне 6-ца :smt002


А още по-ниско интелигентните си мислят, че играчите са виновни и със селекция ще станат нещата. :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Момчета и момичета, ако не сте разбрали, да ви го кажа:
Батковщината се лекува с Йокановщина.
Колкото по-дълго този човек е в Левски, толкова по-добре за бъдещето на Левски. А настоящето, (визирам този сезон) мисля че ви казах още зимната пауза да го отпишете.
Футболът е логика а не магия. Това, което правим сега няма как да промени с магичека пръчка всичко на момента. Плодовете на това, което се прави сега, добри или лоши, ще се берат след 12 месеца.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com