forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Ами искаш не искаш ще го виждаш Левски на 10то място. Или ако имаш пари купувай отбора и го прави шампион всяка година. Треньора няма грам вина и който да се сложи на негово място ще е същото. Играчите носят вина, но не смятам, че те са главните виновници. В крайна сметка сменихме доста футболисти и треньори. Резултат - 0. Е? Кой е виновен тогава? Ръководството. Дали е Батков, дали има друг собственик това няма значение. Това са виновниците. Ако в клуба се работеше по европейски модел и всичко е изрядно да кажеш - футболистите са виновни, треньора е виновен. Да ама не. В този клуб се назначават хора ей така, колкото да има. В тоя клуб се уволняват треньори за да се замажат очите на хората. Ако сега в този момент настъпи пълна промяна и се започне яка работа в клуба може и след няколко години да изградим истински отбор. Това само при положение, че се смени ръководството и тимът започне да функционира като нормален такъв. Иначе ще си кретаме така и това е. Дори и да станем шампиони след някоя друга година, ще е заради слабото ни първенство или заради някой случайно попадение като Гара. След това пак ще има Иртиш и оставка, оставка...

Коментара ми се отнася за Търговище :bigok

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Последна промяна смърт за цдна на Пон Авг 26, 2013 1:02 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
niki87 написа:
targovishte написа:
Вие сте се хванали, като удавник за сламка в този треньор....а не виждате, че той НИЩО няма да постигне...ако не се вземат радикални мерки...а за сега радикалните мерки бяха да се изгонят най-добрия ни бек и двамата....от четиримата ни нападатели...евала та....

То щото с въпросните играчи не спряхме да бием и да играем като Байерн :lol:


Извинявай, но Дъстли е в пъти по адекватен от Пелето на десен бек, а и Силва поне можеше да помогне в центриранията....аз така и не разбрах, защо играхме цял мач с центрирания срещу най-високите защитници в А група, но това и треньора ни не го е разбрал... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
targovishte написа:
niki87 написа:
targovishte написа:
Вие сте се хванали, като удавник за сламка в този треньор....а не виждате, че той НИЩО няма да постигне...ако не се вземат радикални мерки...а за сега радикалните мерки бяха да се изгонят най-добрия ни бек и двамата....от четиримата ни нападатели...евала та....

То щото с въпросните играчи не спряхме да бием и да играем като Байерн :lol:


Извинявай, но Дъстли е в пъти по адекватен от Пелето на десен бек, а и Силва поне можеше да помогне в центриранията....аз така и не разбрах, защо играхме цял мач с центрирания срещу най-високите защитници в А група, но това и треньора ни не го е разбрал... :bigok


А що ги махнахме тогава?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Питай Насо у фейсбук.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
hidden767 написа:
Момчета и момичета, ако не сте разбрали, да ви го кажа:
Батковщината се лекува с Йокановщина.
Колкото по-дълго този човек е в Левски, толкова по-добре за бъдещето на Левски. А настоящето, (визирам този сезон) мисля че ви казах още зимната пауза да го отпишете.
Футболът е логика а не магия. Това, което правим сега няма как да промени с магичека пръчка всичко на момента. Плодовете на това, което се прави сега, добри или лоши, ще се берат след 12 месеца.


пропускаш обаче Сираков.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
targovishte написа:
hidden767 написа:
Момчета и момичета, ако не сте разбрали, да ви го кажа:
Батковщината се лекува с Йокановщина.
Колкото по-дълго този човек е в Левски, толкова по-добре за бъдещето на Левски. А настоящето, (визирам този сезон) мисля че ви казах още зимната пауза да го отпишете.
Футболът е логика а не магия. Това, което правим сега няма как да промени с магичека пръчка всичко на момента. Плодовете на това, което се прави сега, добри или лоши, ще се берат след 12 месеца.


пропускаш обаче Сираков.... :wink:

Историята е показала, че едно бръснене на главата върши работа :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
hidden767 написа:
Момчета и момичета, ако не сте разбрали, да ви го кажа:
Батковщината се лекува с Йокановщина.
Колкото по-дълго този човек е в Левски, толкова по-добре за бъдещето на Левски. А настоящето, (визирам този сезон) мисля че ви казах още зимната пауза да го отпишете.
Футболът е логика а не магия. Това, което правим сега няма как да промени с магичека пръчка всичко на момента. Плодовете на това, което се прави сега, добри или лоши, ще се берат след 12 месеца.

:!: :!: :!:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Насееееее, прати онзи с матраците да направи една пресконференция..
Чакаме 7 мача... 7 допуснати гола... 7 отбелязани и 7 точки
7 е добро число...
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Пон Авг 26, 2013 1:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
Brannik написа:
А кой да пусне? Йорданов ли? Просто няма кой, а и така затвори устите на всичките, които ревяха как Вутов трябвало да бъде титуляр.

Реално и трите последни мача трябваше да ги вземем, имахме доста повече положения от противниците си липса на късмет и индивидуална некадърност ни лишиха от поне две победи в тези 3 мача. Със сигурност няма да сме във втората седморка, а напротив - накрая ще се борим с Лудогорец за титлата.


Може, но през сезон 2014/2015 г.Това че по дефиниция сме свикнали когато сме зле да се борим за титлата докрая, тоя път няма да стане.Максимум 3-и...след люта битка с Литекс.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:15 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Justice написа:
Brannik написа:
А кой да пусне? Йорданов ли? Просто няма кой, а и така затвори устите на всичките, които ревяха как Вутов трябвало да бъде титуляр.

Реално и трите последни мача трябваше да ги вземем, имахме доста повече положения от противниците си липса на късмет и индивидуална некадърност ни лишиха от поне две победи в тези 3 мача. Със сигурност няма да сме във втората седморка, а напротив - накрая ще се борим с Лудогорец за титлата.


Може, но през сезон 2014/2015 г.Това че по дефиниция сме свикнали когато сме зле да се борим за титлата докрая, тоя път няма да стане.Максимум 3-и...след люта битка с Литекс.

:shock:
олеле, олеле...
още си живеем в La-La Land...
:smt115

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Ебати некадърните футбалери имаме :boisw Може ли от 20 метра да не можеш да уцелиш 15 квадрата врата, и да пращаш топката всеки път на 10 ред на сектора зад вратата :ohmygod

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Хидъне, ти са на моите години...кажи кога Левски не се е борил до край?
Това, което предлагаш, навярно е приложимо за Стоук Сити, но не и за нас... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Остави от 20-те метра, ами на Вутов и на житния бегач какви бяха...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
hidden767 написа:
Justice написа:
Brannik написа:
А кой да пусне? Йорданов ли? Просто няма кой, а и така затвори устите на всичките, които ревяха как Вутов трябвало да бъде титуляр.

Реално и трите последни мача трябваше да ги вземем, имахме доста повече положения от противниците си липса на късмет и индивидуална некадърност ни лишиха от поне две победи в тези 3 мача. Със сигурност няма да сме във втората седморка, а напротив - накрая ще се борим с Лудогорец за титлата.


Може, но през сезон 2014/2015 г.Това че по дефиниция сме свикнали когато сме зле да се борим за титлата докрая, тоя път няма да стане.Максимум 3-и...след люта битка с Литекс.

:shock:
олеле, олеле...
още си живеем в La-La Land...
:smt115


Както съм написал...може. :wink: В нашето първенство всичко е възможно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Хидъне, батковщината е нелечима :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 2:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Много неадекватни мнения в тия теми напоследък! Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 3:38 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Няма как да вкараме като нямаме удари в очертанията на вратата. Защо да го е*а продадохме Арш?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 7:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Треньора ни е добър,но засега не го показва. Не трябваше да гоним Дъстли и никога , ама никога не трябва да се пуска ИЙ.(Монката Райков беше 100 пъти по-полезен от тоя бездарник)

Един приятел,руснак ,който не гледа футбол и живее на "Герена" ме пита вчера преди мача, защо ходим да ги гледаме тея бездарници и да се ядосваме,като нищо не играят!? Не можах да му обясня :smt017 САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
targovishte написа:

А в момента, какво правим с Йоканович и на кое място сме???


стига с тая панацея - идва треньор нов и ставаме друг отбор !

докато не се остави 1 треньор (говоря за треньор, не за начинаещи самовлюбени бивши наши футболисти) да направи пълен цикъл
селекция - предсезонна подготовка - евротурнири - първенство - подготовка

няма да видим резултати ама никакви - грам !
стискайте зъби, молете се Йоканович да не му писне или някой от нашите велики мислители да не го изгони и нещата ще станат !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 8:38 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 9:56 pm
Мнения: 334
Тия Черно море трябва да се забранят със закон :ohmygod2 Те даже и извън картофената нива всеки мач им е за 0-0.Гонзо имах някакви надежди,че ще е смел треньор,какъвто беше и като играч - но е влезнал напълно в стила "Черно море".От първата минута "Опълченците на Шипка". А Райков на фона на Илиян Йорданов изглежда като Меси.Е тове на ми харесва в Левски - величаенето на някакви футболисти след 3 добри мача,и сриването им след 3 лоши.
И тоя Кевин Бру ако направи още 1-2 такива мача,няма защо и на него да му се плаща заплатата...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
badev_007 написа:
Треньора ни е добър,но засега не го показва. Не трябваше да гоним Дъстли и никога , ама никога не трябва да се пуска ИЙ.(Монката Райков беше 100 пъти по-полезен от тоя бездарник)

Един приятел,руснак ,който не гледа футбол и живее на "Герена" ме пита вчера преди мача, защо ходим да ги гледаме тея бездарници и да се ядосваме,като нищо не играят!? Не можах да му обясня :smt017 САМО ЛЕВСКИ


Защо продължавате да се заблуждавате, че Йоканович е изгонил карето? Приемете факта, че в момента в Левски има точно толкова пари колкото и в цдна - никакви. Монката Райков викаш бил по-добър и защо пускал И.Й? Ами кой да пусне при положение, че Вутов беше на косъм от изгонване с тия безумни влизания, а резервната ни скамейка бъка от можещи футболисти. Факт е, че трябва да го оставят да работи и двойката фейсбук-мустак да мислят откъде да намерят пари за зимна селекция.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 8:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Гледам Търговище снощи пак е громил капитализЪма :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
kosyo написа:
targovishte написа:

А в момента, какво правим с Йоканович и на кое място сме???


стига с тая панацея - идва треньор нов и ставаме друг отбор !

докато не се остави 1 треньор (говоря за треньор, не за начинаещи самовлюбени бивши наши футболисти) да направи пълен цикъл
селекция - предсезонна подготовка - евротурнири - първенство - подготовка

няма да видим резултати ама никакви - грам !
стискайте зъби, молете се Йоканович да не му писне или някой от нашите велики мислители да не го изгони и нещата ще станат !


абсолютно , трябва да работи , да видим какво може да направи в по-дълъг период. Иначе пак ще назначат Ясен Петров или някой временен и пак влизаме от цикъла последните години. Не знам какъв тактик е , но поне е човек на място. Не е пионка , казва каквото мисли. И аз не съм съгласен Велев да е крило и Милиев да влиза ляв бек , но като се замисли човек... кой да пусне на тези позиции.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Да, обаче нещата ми намирисват на търсене на нов треньор още преди паузата за националите, или максимум - след нея. Щото е доста по-лесно да намериш нов треньор, отколкото нови играчи....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
momcheta, ne znam na vas na stadiona kakvo vi e bilo, no az obikalqh v kryg i razchitah samo na sms-i na Maketo (da e jiv i zdrav). Boli, no trqbva da tyrpim. Levski she go byde!!!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
Момчета и момичета, ако не сте разбрали, да ви го кажа:
Батковщината се лекува с Йокановщина.
Колкото по-дълго този човек е в Левски, толкова по-добре за бъдещето на Левски. А настоящето, (визирам този сезон) мисля че ви казах още зимната пауза да го отпишете.
Футболът е логика а не магия. Това, което правим сега няма как да промени с магичека пръчка всичко на момента. Плодовете на това, което се прави сега, добри или лоши, ще се берат след 12 месеца.


Е това е, дойдоха размирни времена, в които съм съгласен с всяка буквичка, написана от Хидъна :smt006

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ми естествено, че не става с магическа пръчка. Не знам защо сте очаквали 5 години бакии да се оправят за 2 месеца. Очевидно пари за читава селекция няма и чакаме Газпром. Нещата щяха да са по-различни, ако политиката ни през последние години не беше привличане на некадърници и на терена, и на треньорския пост. Не знам на Йоканович ще му издържат ли нервите да чака Газпром обаче...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Morning Glory написа:
Е това е, дойдоха размирни времена, в които съм съгласен с всяка буквичка, написана от Хидъна :smt006


И при мен е така и съм тотално втрещен от този факт :lol:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Бат Бойко обаче хубаво ни натресе Тонев и компания, много дръпнахме напред от както пожарникаря ни се меси в делата. А като си спомня, че имаше хора, които му благодариха :ohmygod .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Тоя сезон го отпишете просто! Реалностите са такива, до известно време името ни влияе на противника но вече не и никой не се плаши от нас! Реалното този сезон е 3 място и купата! Но най-важното е да се започне най-после да се гради истински отбор след 5 години зимен сън! Разберете едно футбола е логична игра и квото си посееш през годините, тва и жънеш! В Левски през тези години всички спяха. Сега просто трябва работа и тва е, майната им на титлите, купите и победите най-важното сега е да се намерят правилните футболисти и да се изгради ИГРА! Другото се дребнавости, Левски вече 4 години няма титли и ще преживеем и още една тва не е проблем! Стига цената да е тази, че през годината да се започне нещо истинско най-после и то качествен треньор като Йоканович! И все тая дали ще сме 7ми, 8ми или 2ри след като Левски не е шампион! по-добре един сезон да си 5, 6 или 7 но с цената да градиш стил и игра! От колкото като до сега да си 2ри или 3те, да се класираш в ЛЕ и да отпадаш всеки път в първият кръг, без никога да си вземеш поука от грешките си! Момчета стига сме се хващали за глупости, дали си бил и не моръето, чорбое или не, това ама изобщо не е най-важното в момента? Най-важното е да се започне най-после да се прави нещо с този отбор, защото за този клуб истинското важно нещо е Европа и титлата, а не дали ше бием разни селски отбори или не! Просто трябва да сме търпеливи и да дадем време на треньора, защото на мене ми писна вече от експерименти като треньори в този клуб, крайно време е да се остави един човек да работи поне 1 година! И за мен този човек трябва да е именно Йоканович!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 586 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com