forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Дек 16, 2018 11:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 700 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:55 am 
Аватар

Morning Glory написа:
Какво е казал Йоканович по телевизията веднага след мача? В сайтовете май цитират интервюта след това.

Точно интервюто след мача цитират.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:57 am 
Аватар

ИМА НАДЕЖДА!!! Йоката ще оправи нещата, как ги изтървахме тия латекса, умрях от мъка

П.С. Защо на Левски мачовете са винаги в неделя вечерта?!?!? Ние кога ще играем в събота???? Тия средношни родеота по разни села и паланки не са много удобни!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:02 am 
Аватар

BLUE HONOUR написа:
Насраков след мача директно излъга пред журналистите че не знаел Йоканович да иска 9 играчи и че не му харесвало как се работи в клуба,че сигурно самите журналисти си го измислили.АБЕ ЕЙ МАЙКА ТИ ДЕЕБА БОКЛУК МРЪСЕН ЛАЙНАР НА ЖЕНА ТИ В УСТАТА БЕ,ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМЕ ГЛУПОСТИТЕ ТИ БЕ? :gsh :gsh

Педерастко интригантства. Каква "изненада".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:29 am 
Аватар

Обаче по-класическа дузпа от тая на будуров отдавна не бях виждал :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:32 am 
Аватар

Като игра няма какво толкова да се говори - без никаква подготовка (физическа и тактическа) не може да се очаква да играят нещо кой знае какво. Евала на треньора ни, че се опитва да прави от нищо - нещо, и засега поне си личи някакво (макар и минимално) мръдване напред. Защита продължаваме да нямаме, халфове също, Генков още не е направил нищо съществено, но то няма и кой да му подаде... Трябват хора, но съм изключително скептичен, че ще вземем някой, още по-малко пък някой читав.

Милийката не знам защо го храните, точно пък за вчерашния мач - игра няма и 10 мин. (айде, с продължението има 10 мин.) и спаси чист гол.....

Бодуров трябваше да го изгонят при дузпата (абсолютно кристална дузпа, при това имаше нахалството и да спори), онова във втората минута също според мен беше дузпа, но оня не посмя да я свирне толкова рано....

Като цяло - добре откъм желание. Друго на тоя етап трудно можем да искаме. Имаме нужда от няколко по-леки мача, за да бием 2-3 пъти и малко да си повярват, а и да спадне стреса. И от някакви играчи, макар че, както казах, не се надявам....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:36 am 
Аватар

Kryten написа:
Morning Glory написа:
Какво е казал Йоканович по телевизията веднага след мача? В сайтовете май цитират интервюта след това.

Реших, че е казал нещо за публиката :strkstrk

Тактически си личи много голям напредък и това е точно благодарение на Йоканович. Този е голям треньор, дано е и голям инат. След паузата за националните отбори очаквам и физически вече да газим.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:49 am 
Аватар

Кво му става на тоя мрън- мрън форум бе?! Хидъна дори преди мача каза, че ще паднем с 1 или 2 гола, но ще сме доволни, ние правим Х с прилична игра и пак недоволни.

Fozzy написа:
На тия дето обясняват как това бил най-слабия Литекс, преди тоя кръг бяха вкарали май 11 гола, днес вкараха един и то напълно случаен.
С правилно подреждане дори при положение, че пак играхме с двама души по-малко прехвалените играчи на Латекса не можаха кажи речи нищо смислено да направят. Въпросът е някой от двамата ни халфове (Бру, Гаджев) или някой друг на тяхно място да дава пасове дето не са 90% грешни и спорни, тогава може и да ни се получи.

Именно- погледнете класираето- абсолютен фаворите срещу абсолютен аутсайдер... :D

Zeleniat написа:
Докато мършите се изпращат с бурни аплодисменти след равен срещу ловеч и тази вечер ще го полеят като победа не може да се очакват резултати. Иначе поклон за хората в Ловеч, накрая имаше мощни изригвания :smt007

Каквото си посеят- такова ще пожънат. Вчера играха много добре за тяхните лимитирани възможности и си заслужиха аплодисментите напълно ;)

Justice написа:
Spindoc написа:
Нямам представа откъде идва този оптимизъм, при условие, че последните години и в най-големите дупки Онижаваме микренските селяндури, а сега....се прибрахме да пазим резултата.

Единствената смяна на отбор, който видимо не е подготвен физически беше гениалното тактическо решение за смяна на....левия бек с централен защитник. А Вутов стои на пейката, докато недоразумението втора френска (дивизия, не гимназия), на което се молим три години, като на Марадона, да дойде да взима 15 бона, стои на терена с точно....нула верни подавания - към играчи на Левски, иначе почти успешно направи няколко голови паса към играчи на Селтекс.

В Ловеч имаме само 4 победи.... за 17 г.Всяка с по един гол разлика.Ебати унижението.Или ти си очаквал аристократично да ги биеме с 3:0.На фона на състоянието ни приличен мач изиграхме.Можеше да победим, но можеше и да го загубим накрая.Така че по-реално гледайте на нещата, за да няма после напразни очаквания и нерви.

Мислех и аз да ти отговарям (Spindoc), ама гусина Джъстис го е направил вече. Ловеч там не сме ги мачкали никога, напротив.

Spindoc написа:
Само че, във всеки мач сме нападали до края, а не сме се прибирали да запазим резултата. Всъщност очаквах точно равенство, но това не означава, че трябва да се радваме на точица срещу великият отбор от шиптари, илко и бербера.

Вчера точно не сме се прибирали, посвърши ни въздуха, личи си, че нямаме никаква физ. подготовка, но да кажеш, че не сме искали победата до края..

Иначе вчера на положението на празна врата направо се вбесих, щото помислих, че е Ваги, ама после като разбрах, че е Старокин ми мина- той просто е мега лимитиран като качества, че да му се сърдим... :smt006 Играем подредено, което е най- важното. Щом с тези защитници, селяците почти нямаха положение- смЕтайте..

Дайте малко по- оптимистично- имаме тренер, липват 5-6 играча..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:56 am 

Аз съм доволен от мача. В сравнение с предишните, а и спрямо противника играхме доста добре. Не знам как се поддържа митът, че Литекс играели с юноши и т.н., ама само тоя сезон са си купили трима играчи, които са им титуляри и които ако бяха дошли при нас щеше да се тръби, че са звезди. Дано да имаме нови попълнения, че като се контузи някой не ми се мисли как ще изглеждаме.
Гледах програмата и ми направи впечатление, че сме си изиграли 2-те най-тежки гостувания този сезон. Ако продължим да се развиваме и се купят играчи нищо чудно да сме в тройката на полусезона.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:58 am 
Аватар

Morning Glory написа:

Реших, че е казал нещо за публиката :strkstrk .

Каза, че не е дошъл да си ходи бързо, готов е за битка и заедно с феновете ще се борим, нещо подобно

Иначе Микре вчера имаха точно две положения освен гола, като и двете даже не завършиха с удар във вратата, а другите ситуации когато уцелиха вратата не бяха сериозни и не затрудниха Пацо. Аз не помня някога да са имали толкова малко положения като домакини срещу нас. Ние ако имахме кадърни защитници те нямаше и едно да имат.

Доста силен мач, Генков след Силва и Карвальо е като БоК. Велев игра много добре, а Гари ако се беше научил , че във футбола топката се подава щяхме да имаме още поне 3-4 чисти положения. Пелето също се включи доста добре в халфовата линия, въпреки дежурните си 2-3 грешки. Гаджев и Бру са трагедия

Сезонът е дълъг - тепърва имаме три мача с Литекс, четири с Лудогорец, почнем ли да мачкаме ще наваксаме разликата. Загубените 5 точки с Локо и Берое ще тежат, но са преодолими

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:03 am 
Аватар

Сезона е дълъг и трябва дълга резервна скамейка. Ако нема достатъчно играчи, да вкарват в групата юноши за едното самочувствие, защото при контузия на някой от опитните ще се наакват като излезнат титуляри.
Между другото ми е интересна статистиката за пробягани километри, защото мисля, че не толкова въздуха ни свършва, колкото че тичаме повечко поради липсата на организация в играта (да не го наричам директно хаос) :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:16 am 
Аватар

Запис : http://dox.bg/files/dw?a=cad7e7a4fd

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:23 am 
Аватар

Adepta написа:
Сезона е дълъг и трябва дълга резервна скамейка. Ако нема достатъчно играчи, да вкарват в групата юноши за едното самочувствие, защото при контузия на някой от опитните ще се наакват като излезнат титуляри.
Между другото ми е интересна статистиката за пробягани километри, защото мисля, че не толкова въздуха ни свършва, колкото че тичаме повечко поради липсата на организация в играта (да не го наричам директно хаос) :bigok

Абе не е така, въздухът си им свършва - в момента безцелното търчане е намаляло драстично, и всъщност тактически нещата са на светлинни години от това, което беше първия мач. Просто е очевидно, обаче, че издъхват и не могат да правят това, което трябва (дори и да знаят какво е то, а очевидно вече са доста по-наясно). Умората води и до многото грешки и пропуски, особено в края на мачовете.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:36 am 
Аватар

Morning Glory написа:
Kryten написа:
Morning Glory написа:

Kаза, че няма да се откаже без борба вече И заради "навиячите" и точно в този момент сектора доста доволно бучеше за фон. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:46 am 
Аватар

Благодаря за инфото. Не съм изненадан, тоя човек показа отношение от първия ден. Дано Топчо и Мариян гледат и се учат на занаят, те отношението го умеят :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:49 am 
Аватар

като резултат добре... можеше и по-добре, но и това е нещо
Йока е ЧОВЕКА, спор нема :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:51 am 
Аватар

Само бащицата и гъза да не вземат да го разкарат, че такъв няма да си намерим скоро :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:57 am 
Аватар

acrimonious написа:
..

Иначе вчера на положението на празна врата направо се вбесих, щото помислих, че е Ваги, ама после като разбрах, че е Старокин ми мина- той просто е мега лимитиран като качества, че да му се сърдим...

Гаджев щеше да го вкара тоя удар на празна врата- 100 от 100 опита,
само че да го биеш трябва да си се включил в атаката
а не да се скатаваш в централния кръг.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:01 am 
Аватар

Wildkid написа:
Adepta написа:

Абе не е така, въздухът си им свършва - в момента безцелното търчане е намаляло драстично, и всъщност тактически нещата са на светлинни години от това, което беше първия мач. Просто е очевидно, обаче, че издъхват и не могат да правят това, което трябва (дори и да знаят какво е то, а очевидно вече са доста по-наясно). Умората води и до многото грешки и пропуски, особено в края на мачовете.

Ок, но просто ми е чудна статистиката. Много вероятно и физически да не сме се престарали в подготовка, а и нищо чудно Бащицата да не плаща за поддръжка на статистическата система и тя да не работи :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:03 am 
Аватар

Ние физически не правим абсолютно нищо вече 3-та година, според това, което виждам по мачове. А тая година положението е просто отчайващо. За което вината, ако сме честни, е поделена между Митов и Екимчо.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:15 am 
Аватар

Ама след 2 мача(без победи) вече сърбежа го изкарахте велик. Като удавници за сламка сте станали и се чудите кой малко от малко знае за кво му се плаща. И не знам какъв напредък имаме благодарение на тоя но путчиците дето ни се водят футболисти не могат да си спират топката, да подават, да центрират, да разиграват...най-тъпите неща във футбола. Напредък имали.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Сигурно вече сами си връзват връзките на бутонките.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:17 am 
Аватар

Знаеш как е ... написа:
Ама след 2 мача(без победи) вече сърбежа го изкарахте велик. Като удавници за сламка сте станали и се чудите кой малко от малко знае за кво му се плаща. И не знам какъв напредък имаме благодарение на тоя но путчиците дето ни се водят футболисти не могат да си спират топката, да подават, да центрират, да разиграват...най-тъпите неща във футбола. Напредък имали.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Сигурно вече сами си връзват връзките на бутонките.

И ако само плюем по тях ще цъфнат и вържат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:26 am 
Аватар

Morning Glory написа:
Благодаря за инфото. Не съм изненадан, тоя човек показа отношение от първия ден. Дано Топчо и Мариян гледат и се учат на занаят, те отношението го умеят :D

Посочи с пръст назад към трибуната и го каза това за феновете. Дано само да не му скроят шапка...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:31 am 
Аватар

Трети мач без загуба :smt007 :smt007 :smt007
Възходът е очеизваден :smt007 :smt007 :smt007
Сега трябва да бием Мурету в нещо като мача на сезона, щото после кофти гостуване се задава :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:35 am 
Аватар

rkk написа:
Morning Glory написа:

Посочи с пръст назад към трибуната и го каза това за феновете. Дано само да не му скроят шапка...

Много силно гостуване се получи,кур за футбола.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:53 am 
Аватар

shalala написа:
Morning Glory написа:
Kryten написа:
[quote="Morning Glory"]Какво е казал Йоканович по телевизията веднага след мача? В сайтовете май цитират интервюта след това.

Kаза, че няма да се откаже без борба вече И заради "навиячите" и точно в този момент сектора доста доволно бучеше за фон. :smt006[/quote]
Точно в момента като даваше интервю, всички в сектора бяха като полудели, няма как да не се изкефи :mrgreen
Инженера да си гледа работата :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:54 am 
Аватар

Коментаторът по ТВ7 каза, че Левски е спечелил убедително в един компонент - на трибуните. Уникална публика, както винаги на село. Ах, колко жалко е да си гост на собствения си стадион. Кур, бе, Дриша, кур за теб и гнусното ти село.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:55 am 
Аватар

Банвайте го тоя домоуправител! :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 12:00 pm 
Аватар

Знаеш как е ... написа:

Играчи на поне 25-35 (каквито са 90% от нашите, май само Вутов и Гари са по- млади) няма как да ги научиш да си спират топката, нито да центрират. Можеш да ги научиш как да се позиционират и да играят по- бърз футбол. Старокин Роберто Карлош няма да стане. Твай ;)

А Сърбето е голям, не щото е уникален треньор, а щото е дошъл да постигне резултати, не да взема заплатка и си позволява да казва истината такава, каквато е. И каквато на Раев явно не му изнася, щом се прави, че не го е чул :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 12:06 pm 
Аватар

Някой може ли да намери скандирането сърце, душа за Левски София в края на мача с футболистите пред сектора

След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 12:09 pm 
Mr. Smith написа:
Точно в момента като даваше интервю, всички в сектора бяха като полудели, няма как да не се изкефи :mrgreen

Някой може ли да го метне като момент това. :)

За да не спамя в друг пост ще кажа. Момчета, имаме голяма публика. Особено като сме едно цяло. :levski

edit: И да добавя - мощен кур за това прокажено село. Затворят една улица и ебават майката на всичко. Един ушев да бяха поставили горе.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 700 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]