forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Първи Ловеч и за мен, най-накрая. 1 час преди мача имаше стабилно народ, но мои приятели ми казаха, че сме наполовина в сравнение с предишния мач, примерно. По едно време се отчаях, но като запяхме... Ей, богу, така не са ме побивали тръпки никога! И като почнахме да скачаме, да викаме с пълно гърло. Имах чувството, че Секторът ще се срути. :smt007 Момчета и момичета, заради вас се гордея, че съм ЛЕВСКАР! :levski По-единен Сектор не помня да съм виждал. Макар и уж да сме били немного хора. Все пак Ловеч е на путка си майна, в 21 часа, неделя... АДМИРАЦИИ към всички, присъствали снощи! Адмирации, че си давате последните пари и здравето за тоя отбор, че пропътувахте СТОТИЦИ километри да викате за "Левски"! :levski
Кур за ушев, който ни прекара през някви шибани пътища (с чакъл и пЕсък). Две коли да не могат да се разминат! :ohmygod :smt027 А това да минеш Троян-Кърнаре през нощта си е приключение, деба. :bigok
Забравих да коментирам мача. :lol: Не играхме зле, селяните почти нямаха положения. Това в началото бе чиста дузпа с чк! А тоя тъпак Урлинчо защо би с десния крак на празната врата не ми е ясно. :roll: Така или иначе половината мач го изпуснах заради знамето пред мен, но това няма значение. Даже не разбрах, че микре са ни вкарали, толкова радост беше при гола. :)
Поздрав за всички Левскари -
СЪРЦЕ, ДУША - ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 5:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
antonatan написа:
Вчера не видях някой да си тръгва от мача с кисела физиономия. Всички бяхме усмихнати. За мен това е най-важното. :smt023



И напоени по домоуправителски :bigok :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
още ме свива стомаха :ohmygod2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Kryten написа:

Благодаря! :smt023

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 5:55 pm 
Много ни трябваше тази победа. Жалко, че не успяхме. Важното е, че на скамейката имаме човек, който има виждания за играта и успява да извлече много от тези футболисти. За Левски пътя е само нагоре. А там, отгоре, феновете чакат отбора си. :lsfc3


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
още ме свива стомаха :ohmygod2

Сюргюн-а ли те хвана :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
След изчетени бая постове от снощи ми се иска да попитам: Само аз и още двама-трима ли сме на мнение, че вчера отбора беше мъртвец и само това, че Литекс са с по-лоши изпълнители от нас им попречи да ни наИбат? Аз не видях нищо положително, никво раздаване или влагане на мисъл, полувинчати отигравания и разигравания, куци сме навсякъде. Не мога да разбера какъв оптимист трябва да си, че да кажеш, че Левски върви нагоре след мач като вчерашния.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
sin написа:
След изчетени бая постове от снощи ми се иска да попитам: Само аз и още двама-трима ли сме на мнение, че вчера отбора беше мъртвец и само това, че Литекс са с по-лоши изпълнители от нас им попречи да ни наИбат? Аз не видях нищо положително, никво раздаване или влагане на мисъл, полувинчати отигравания и разигравания, куци сме навсякъде. Не мога да разбера какъв оптимист трябва да си, че да кажеш, че Левски върви нагоре след мач като вчерашния.

Според мен точно на нас ни трябваше съвсем малко за да ги наИбем тия филмирани селяни, ама "напрежението" си каза думата

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
sin написа:
След изчетени бая постове от снощи ми се иска да попитам: Само аз и още двама-трима ли сме на мнение, че вчера отбора беше мъртвец и само това, че Литекс са с по-лоши изпълнители от нас им попречи да ни наИбат? Аз не видях нищо положително, никво раздаване или влагане на мисъл, полувинчати отигравания и разигравания, куци сме навсякъде. Не мога да разбера какъв оптимист трябва да си, че да кажеш, че Левски върви нагоре след мач като вчерашния.

то е ясно че сме слаби и ни трябват 9 човека..това всеки го знае...но да не признаеш че има някакво вдигане на тоя умрелци не е редно..
а и да ти кажа- оптимизма идва от хора вчера на трибуната и треньора..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1987
Издигането беше по скоро от тактическо естество.. всички бъркаха, но грешките бяха индивидуални, а не отборни.. Йоканович е абсолютен боК, че успя с тези играчи да не загуби мача, а при малко повече късмет можеше и да го спечели.. Искрено се надявам, че ще му се даде време и възможност да работи при нас, защото си личи, че може наистина да промени много неща в нашия клуб.

П.П Дъщеря му да дойде да се снима в сектор "Б".. :bigok

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1987
Я малко по-културно бе кви са тия изрази ... това ли е публиката на Левски :bigok

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Марто написа:
Noctis написа:
Издигането беше по скоро от тактическо естество.. всички бъркаха, но грешките бяха индивидуални, а не отборни.. Йоканович е абсолютен боК, че успя с тези играчи да не загуби мача, а при малко повече късмет можеше и да го спечели.. Искрено се надявам, че ще му се даде време и възможност да работи при нас, защото си личи, че може наистина да промени много неща в нашия клуб.

П.П Дъщеря му да дойде да се снима в сектор "Б".. :bigok

Снимка веднага :bigok Някой от форума еба ли я :loser2


+1 И аз искам снимка !! :bigok

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1987
http://instagram.com/tasijokanovic

:bigok

П.П Някой с инстаграм да я поздрави


:loser2

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Последна промяна Noctis на Пон Авг 19, 2013 7:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1818
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
''Тогава усещайки зад гърба си момчетата от сектор „Б” и куците като Пелето се затичват, и слепите като Гаджев подават, въобще всички играят.''

:smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
tprodanov написа:
Чиба бе :bigok

:loser2 :loser2

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 1:51 am 
WEST FRONT написа:
sin написа:
След изчетени бая постове от снощи ми се иска да попитам: Само аз и още двама-трима ли сме на мнение, че вчера отбора беше мъртвец и само това, че Литекс са с по-лоши изпълнители от нас им попречи да ни наИбат? Аз не видях нищо положително, никво раздаване или влагане на мисъл, полувинчати отигравания и разигравания, куци сме навсякъде. Не мога да разбера какъв оптимист трябва да си, че да кажеш, че Левски върви нагоре след мач като вчерашния.

то е ясно че сме слаби и ни трябват 9 човека..това всеки го знае...но да не признаеш че има някакво вдигане на тоя умрелци не е редно..
а и да ти кажа- оптимизма идва от хора вчера на трибуната и треньора..

Tъркания имахме, но тук съм съгласен.
Щом целия сектор се вдигна да крещи значи че футбалерите са дали каквото могат.

Иначе 2 люти кюфтета с питка за 2 лв - какъв български изрод бе ?! :bigok Хората видяха, че като няма селяци всичко си протича нормално.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Цитат:
Бранителят на Литекс Николай Бодуров коментира пред клубния сайт ситуацията в 1-aта минута на дербито с Левски (1:1), за която от лагера на „сините“ претендират за дузпа. Припомняме, че във въпросната ситуация Цветан Генков нахлу опасно в наказателно поле на ловчанлии, като последва съприкосновение между него и Бодуров. Защитникът обаче е категоричен, че няма как да бъде отсъден 11-метров наказателен удар.

„Дузпа няма, абсолютно съм уверен в това. Вярно, Генков беше в по-добра позиция, но нито съм го бутал, нито съм го спъвал. На повторенията ясно се вижда това и не мога да разбера как така се изопачава истината. Искат се дузпи, червени картони...Вой до небесата за нищо”, бяха първите думи на национала.

Бодуров разказа и интересен разговр на 4 очи между него и потърпевшия нападател, в който Генков честно е споделил, че няма претенции към защитника за нарушение.

„Още на терена, след ситуацията, Генков ми призна, че е играел за дузпа и неволно сам си е оплел краката при падането. Без да иска явно, но не, че аз съм го спънал или бутнал. Прави му чест. Не казвам, че е симулирал или искал да мами, но е видно е, че той загуби равновесие и така се подлъгаха всички първоначално. В подобни ситуации опитните и хитри нападатели го правят - търсят дузпа и падат при най-малкото докосване. Вижда се много добре обаче как си вдигам ръцете и не оказвам никакъв натиск върху него. Съдията взе правилно решение и играта продължи. Цецо Генков е мъжко и честно момче, питайте и него. Не вярвам да се отметне от думите си. За другото положение срещу Велев…, моя грешка. Нарушение си имаше и реферът отсъди дузпа”, добави Бодуров.


_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
А кой зурналист ще пита Генков дали е истина? Щото тоя Бодуров беше доволно неориентиран, да не говорим че за свирената дузпа трябваше да го изгонят :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И аз смятам, че трябваше да го изритат, да не говорим, че сега ми обяснява как имало дузпа, а на самия мач се кръстеше как няма нищо, спори със съдията и се хилеше като пача, деба и боклука!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Изображение

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 20, 2013 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Ако на някой му се занимава, може ли линк за тая ситуация във втората минута, че никъде не можах да я видя?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
dobrevche написа:
гил галад написа:
Моят представител на мача се завърна хубаво пресипнал! Обаче да ви кажа не е все едно, ти да ходиш на мач или сина ти! Нещо вече не ми допада наказването на противникови фенчета щом участват дечурлигата! Ако някой има опит преди мен да сподели какво да правя... :D

Запиши го на бокс или производно :smt062

Е, той отдавна тренира джудо и самбо, и е добър! В смисъл, че взима медали от републиканските.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
http://gong.bg/view_article.php?article_id=367581 :smt017

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 21, 2013 5:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
:smt005 :smt005 :smt005 Каза, че не му се занимава със селски работи! :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com