forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
А един мрънмот завиваше...на Рамос му подновиха договора и ще седи на пейката..ама друг път.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Някaкъв написа:
badev_007 написа:
Може да ме сметнете за луд , но сме играли много добре!!! На 30та минута съм от мача и съм впечатлен, даже от Бру(мирише на футбол момчето, с изключение на едно центриране) Гаджев,Рамос играха добре,Велев и той , П.И. , Гари ... Дъстли е най-добрият десен защитник в България!!! Само резултатите трябва да дойдат , защото сме много зле ,а накрая ще се броят точките :levski

Ти добре ли си ?! :smt017
Рамос беше толкова зле, че нямам думи ... :smt012

Иначе Рамос и Силва си заминават :
Цитат:
Левски приключва с португалците

Рамос - до 30та минута игра добре!!!После вярно изчезна чичака!!!ВзЕмам си думите назад :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Абе какъв е тоя мит, че сме играли добре първите не знам си колко минути? :shock: Имахме едно чисто положение на Гари (плод на малоумна грешка в тяхата защита, не че ние нещо сме изработили) и той го отигра по най-некадърния начин, като реши да си прави на звезда и да бие, вместо да направи елементарен пас и да отбележим. Останалите ни "положения" са анемични удари от средна дистанция, които освен да направят Караджов играч на мача, друго не постигнаха. :smt006

В същото време улвата ни защита допусна гранда Берое на два пъти до сто процентови положения и единствено рефлексът на Пацо и неособено голямата класа на марулите се оазаха решаващи за да не е 0-1 резултатът още първото полувреме. Трагедия сме си.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
thegboy написа:
Абе какъв е тоя мит, че сме играли добре първите не знам си колко минути? :shock: Имахме едно чисто положение на Гари (плод на малоумна грешка в тяхата защита, не че ние нещо сме изработили) и той го отигра по най-некадърния начин, като реши да си прави на звезда и да бие, вместо да направи елементарен пас и да отбележим. Останалите ни "положения" са анемични удари от средна дистанция, които освен да направят Караджов играч на мача, друго не постигнаха. :smt006

В същото време улвата ни защита допусна гранда Берое на два пъти до сто процентови положения и единствено рефлексът на Пацо и неособено голямата класа на марулите се оазаха решаващи за да не е 0-1 резултатът още първото полувреме. Трагедия сме си.

Емии чуек, хорaтa го срaвнявaт тоя мaч с мaчa, с Доко :bigok

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
thegboy написа:
Абе какъв е тоя мит, че сме играли добре първите не знам си колко минути? :shock: Имахме едно чисто положение на Гари (плод на малоумна грешка в тяхата защита, не че ние нещо сме изработили) и той го отигра по най-некадърния начин, като реши да си прави на звезда и да бие, вместо да направи елементарен пас и да отбележим. Останалите ни "положения" са анемични удари от средна дистанция, които освен да направят Караджов играч на мача, друго не постигнаха. :smt006

В същото време улвата ни защита допусна гранда Берое на два пъти до сто процентови положения и единствено рефлексът на Пацо и неособено голямата класа на марулите се оазаха решаващи за да не е 0-1 резултатът още първото полувреме. Трагедия сме си.


Берое минаха центъра два пъти, и двата в края на първото полувреме, след груби индивидуални грешки на Пинто и Рамос. Второто полувреме започна по същия начин, докато не се уморихме. Да, не играем кой знае какво, но Берое трябвало да ни водят. Айде стига с тоя нихилизъм, ебати модата.

На мен точно липсата на физическа подготовка ми е най-голямата болка. Това не е Левски.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Morning Glory написа:

Берое минаха центъра два пъти, и двата в края на първото полувреме, след груби индивидуални грешки на Пинто и Рамос. Второто полувреме започна по същия начин, докато не се уморихме. Да, не играем кой знае какво, но Берое трябвало да ни водят. Айде стига с тоя нихилизъм, ебати модата.

На мен точно липсата на физическа подготовка ми е най-голямата болка. Това не е Левски.



Два пъти минаха центъра и ни направиха две стопороцентови положения. И при двете единствено липсата на по-адекватни футболисти ги прееба. Ние като обикаляхме около тяхното наказателно половин час до какво стигнахме ? До едната глупост на Гари Родригез и то след дълга топка.

Не е нихилизъм, просто не мога да разбера какъв е тоя чутовен футбол, дето някои тука са го гледали. Явно след слабите мачове в началото ни се струва истински успех да направим някой и друг безполезен удар по посока на вратата, знам ли :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 13, 2013 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Левски никога не е бил толкова зле физически :smt006 Трябваше да почиват почти 20 минути второто полувреме, за да имат малко сили да потичат последните 10 минути :smt006 Всъщност предната есен бяха почти същите мърди :roll: Не знам какви подготовки са правили ИлИл и НиМи, но резултатите са покъртителни :smt006
Ако бяхме толкова зле есента на 2010 година, в ЛЕ щяха да ни убият направо :shock:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com