forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
Абсолютно всички чернилки вън от Левски ! До един бих им счупил краката - тоя бру, ей богу, как може да са го чакали една година бе. РЕВЕ МИ СЕ КАТО МУ ГЛЕДАМ ЦЕНТРИРАНИЯТА. Тоя лопес са го взели само за да запълва квотата с черни роби в отбора, а гари звездата му порасна работата и за мен той осра просто целия мач. Не говоря само за пропуснатите му положения, а като цяло участието му в атаките, както и че елементарни топки не искаше да догонва. Трагедия ни е отбора, тоя Йоканович още не мога да разбера за къв чеп се е хванал за нас, просто няма оправяне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
С Гонзо 2009-та поне всички селски отбори ги биехме на Герена :loser2 Не че рева за него ама трябва малко от неговото мъжкарство в тоя отбор. Не истина докъде я докарахме - некви селяни да се точат за победи и да си взимат без много проблеми точки на нашия стадон :smt089 Поне НС обяви, че нема парици и ще се взимат свободни агенти. Каква изненада :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
А Кавдански дали просто Насо не иска да го вземе защото ще си развали моабета с некой в Пловдив :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bardon_27 написа:
С Гонзо 2009-та поне всички селски отбори ги биехме на Герена :loser2 Не че рева за него ама трябва малко от неговото мъжкарство в тоя отбор. Не истина докъде я докарахме - некви селяни да се точат за победи и да си взимат без много проблеми точки на нашия стадон :smt089 Поне НС обяви, че нема парици и ще се взимат свободни агенти. Каква изненада :smt031


с Гара Дембеле и аз щях да бия селските отбори на Герена :oops:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
thegboy написа:
И още ще потъва тоя отбор, ще отидем на нивото на чорбата. И ние и те в един момент ще се окажем изкуствено подържани в А група, защото хората се интересуват напрактика само от нас, но нищо повече. Бъдещето е всичко друго, но не е розово. Скоро време ще се окаже, че тимове като Ботев, Лудогорец и Литекс са много пред нас заради най-елементарни неща направени.

Литекс им секна крана, но направиха добра школа през годините и се оказа, че с няколко добри хлапета можеш сопкойно да правиш силни мачове в А група, не е високо нивото. Но ние и школа нямаме вече ... не е до пари, до акъл е. :?

+1

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Ударихме джакпота с тия нови трансфери и вече няма пари. Бру :smt007 Лопес :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
За 2009-2010 говоря, тогава имахме Певецо и Миро Антонов :smt047 И с тях сигурно щеше да биеш :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Моето скромно мнение е, че без един 10 минути, в които накрая чорбое владяха повече топката, играхме добре с наличния материал. А той просто е лош. Очеизвадно "Ние сме Левски..." вече не важи и всеки си играе срещу нас освободено. Просто отчайващо ни трябват играчи. Иначе треньорчето ми харесва и съм УБЕДЕН, че ако му вземат 3-ма добри футболиста можем да станем шампиони.

Гари ни беше отново най- добрият, просто се умори, защото ВСЯКА атака минаваше през него..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
РокерО написа:
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?

И ако едно от 20те положения беше влезнало пак ли щяха да са путьовци, бе. Нали не пеем само за победа

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Искам някой присъстващ на разговора с Везалов да ми преразкаже псувните и какво се е оправдал тоя вазелин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Стига компромиси

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49319
Местоположение: ШОПландия
Сръбските чорбари им взеха капитанската лента на техните, ние трябва да ги строим и да им съберем гащетата. Само дето ще има обратен ефект...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
РокерО написа:
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?


Няма от какво да ги е срам. Играха колкото могат. Просто са слаби, време е да го приемем. Това, че играят в Левски, не означава нищичко...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
На тоя боклук везалов никакъв карт бланш и никакво уважение за тоя селянин, който си позволява да обижда фенове. Не говоря за след мача днес.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Kryten написа:
РокерО написа:
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?

И ако едно от 20те положения беше влезнало пак ли щяха да са путьовци, бе. Нали не пеем само за победа



Да, пак щяха да са путьовци, БЕ. :smt006

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49319
Местоположение: ШОПландия
acrimonious написа:
РокерО написа:
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?


Няма от какво да ги е срам. Играха колкото могат. Просто са слаби, време е да го приемем. Това, че играят в Левски, не означава нищичко...

Аз пък съм сигурен, че повечето не са слаби. Лошо научени плюс насрана психика.

Какво им стана на гладките, болни, демотивирани мозъци след 60 и някоята?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
alexbod написа:
На път сме да въведем новаторско оправдание:съдията ни прееба като изгони противников играч.

:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Nakuro Bradata написа:
acrimonious написа:
РокерО написа:
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?


Няма от какво да ги е срам. Играха колкото могат. Просто са слаби, време е да го приемем. Това, че играят в Левски, не означава нищичко...

Аз пък съм сигурен, че повечето не са слаби. Лошо научени плюс насрана психика.


Горните 2 фактора ги има в някаква степен, но основното е липса на класа. Щом дори Йокана и Насраков са го признали..

Замислете се на кой пост имаме най- добър играч в бг първенството- само един- лявото крило. Е няма как да искаш с 1 най- добър играч да станеш шампион...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49319
Местоположение: ШОПландия
И така да е, дори инвалиди биха се постарали повече. Скоро не бях виждал играчи на Левски да се насират по-средата на второто и да са човек повече.

Зверски уплашени да пипат топката путенца. Още съм в шок от това.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Нед Авг 11, 2013 11:14 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е как имаме национали, имаме на-якия ляв бек, абе все класа.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
bardon_27 написа:
Искам някой присъстващ на разговора с Везалов да ми преразкаже псувните и какво се е оправдал тоя вазелин.


И аз, ако може споделете какво каза и Генков.

П.С. Иначе някой подвикваше на Везалов: "Ти колко пари взимаш бе, боклук" или нещо такова. Той яко се беше спекъл и все към фланелката и Л-то гледаше и се пипаше, не знам какво обясняваше.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Kryten написа:
РокерО написа:
Ебати жалките изчадия са тия.IRR след мача трешае да им вкара по 1-2 тупалки на всички путьовци.Как не ги е срам, бе?

И ако едно от 20те положения беше влезнало пак ли щяха да са путьовци, бе. Нали не пеем само за победа


Да пак ЩЕ са путьовци! Да не пеем за победа, пеем за Левски, а те нямат място в Левски! Никой няма място в Левски София, когато го е страх да играе, когато се оправдава "толкова мога"! Това не е Левски!

В момента искам да сглобим защита от Вальо Дъртилов, Сусето и Бисер Иванов!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 11:18 am
Мнения: 590
Не трябва да ни е срам, а трябва да ни е СРАН. СРАНО НИ Е. :lsclapp Евала на всички днес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Имаме не лоши играчи за измислената ни А група, просто трябва някой да ги подреди и научи да играят. За в защитата е ясно, че ни трябват играчи, също така и двама на местото на велев и влади курвата, но другите са ок за А група. просто Левски от много години няма никаква политика и се работи на парче и каквото стане. Батков е мършата в отбора. Лафчис без пари направи един от най-силните отбори на Левски някога. И е най-тъпото да се псуват играчите в тоя момент. българите ще налеят гипса още толкова а чужденците ще пеят един кур и ще се махнат и ще станем като чорбата. давайте го по-спокойно и ако има някой за псуване това е ръководството в лицето на батков помака мръсен. Тоя от както е в Левски само нещастия ни се случват. даже му дадоха на тоя прокълнат комунист да направи първата копка :ohmygod2


Последна промяна ICF на Нед Авг 11, 2013 11:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Абе аре бе, стига с тия катаклизми при вас. Евала на хората на стадиона, след 80тата минута имаше страхотни избухвания. Псувайте ме, но според мен ги счупихме тия. Големите евроамбиции и тем подобни, окопани на линията 10 човека. Играехме разнообразен футбол, просто не влезе гола. Има голямо подобрение в играта, според моите скромни виждания. Имаме треньор, отдавна не сме имали, да знаете.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49319
Местоположение: ШОПландия
А разправят, че нямало паралелни вселени.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
Alek написа:
Абе аре бе, стига с тия катаклизми при вас. Евала на хората на стадиона, след 80тата минута имаше страхотни избухвания. Псувайте ме, но според мен ги счупихме тия. Големите евроамбиции и тем подобни, окопани на линията 10 човека. Играехме разнообразен футбол, просто не влезе гола. Има голямо подобрение в играта, според моите скромни виждания. Имаме треньор, отдавна не сме имали, да знаете.

Какво разнообразие бе човек - да почнеш да бъркаш всеки извеждащ пас от лявото, та на дясното крило. Тая играя я гледаме от началото на лятото и ако имаше малко промяна съм сигурен, че щяхме да вкараме. Ама то с тая некадърност на нашите убавци - толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
И аз си промених мнението вече. Не че не искат. НЕ МОГАТ. :?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Поредна безсънна неделя :evil:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com