forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 7:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
gamencerista написа:
Мача няма какво да се коментира, играхме зле, но по-добре отколкото с Доко.
Може би наистина мършите ще играят по-добре гости и ще бием в микре :bigok

Винаги сме били домакински отбор!!! (До сега) И ракията свърши, и 50те лева :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 7:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
badev_007 написа:
Blue Label написа:
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.


Евала, Къци. Яко бесен си!

"че не хоих" "глеам по клиповете" :loser2 Форумна нинджа ,много як, ДА СЕ БАННЕ!!! Стига толерантност :smt027
Добре ,че 99% от нас, нямаме "ЧОРБАРСКО мислене" (като този индивид), иначе сега щяхме да празнуваме загубата на путканарчетата :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Пасът на Вутов към шебека бе брилянтен :smt007 :smt007 :smt007

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Лабрадор написа:
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.



Добре,професоре,тръгнах си с горчилка в устата,а наивен си ти,защото мислиш,че съм бил там заради тия.


Да се прочете внимателно от всички бесни "левскари" :!: :!: :!:

vazcho написа:
acrimonious написа:
Иначе треньорчето ми харесва и съм УБЕДЕН, че ако му вземат 3-ма добри футболиста можем да станем шампиони.


Ей тая част ме развесели.
Аз още малко ще се радвам, ако до първата седмица се набутаме. И резултата зле, и играта същата история. Сега идва мач в Ловеч и ние пак ще се чудим как ще се измъкнем. Не се ли сменят футболистите нищо няма да се промени.


Радвам се, че съм те развеселил. Фактите са, че сме слаби, но че имаме треньор, който си има самоуважението, а значи и самочувствието да ги научи. Просто му трябва мат'риал, който да научи.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Йока и на мен ми хареса, други на негово място щяха да говорят колко много положения сме имали, как просто топката не влизала и как имало натрупана умора в момчетата :shock:
Този човек ако го оставят да работи и ръководството седи зад него ще има резултати :!:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
След мача с Локомотив(Пд) Йоканович каза, че сме били бавни и снощи ми направи впечатление, че в началото на мача направихме някой доста добри атаки с едно докосване и от дълбочина, значи човека говори и работи, а после това си личи! Проблема беше, че след една такава атака освободилия се футболист за удар беше Велев и подаде топката на розовия вратар, а при другата Рамос, който се спъна в нея! Тъй като футболистите няма как да се заменят утре, аз съм на мнение че в момента освен подкрепа към треньора и името Левски, друго не можем да направим и трябва да застанем зад тях, това ни е работата. След карая на трансферния прозорец ако няма нови имена в отбора вече не знам, тогава ще е тегаво да се трае...
Видимо след 60-тата минута отпаднахме физически, както и психически, нежни души какво да се прави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 5:51 pm
Мнения: 214
Йоканович е добър треньор. Той дойде на заварено положение. Нищо лошо за Митов няма да кажа по простата причина, че е едно е да довършиш сезона, в който остават 5-6 мача, друго е да правиш подготовка и селекция. Йоканович да не се пипа, 2/3 от играчите просто не са за Левски. Славиша по едно време ги псуваше, че няма живец в тях през второто полувреме. За първи път го видях да беснее... Играчите какво казаха като отидоха към "Б" сектор след мача? С какво се оправдаха тоя път?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 10:11 am
Мнения: 341
Трябваше по- рано да дойде Йоканович- тоя живец, който се забелязва сега
можеше да е налице още в подготовката, да се вземат нужните за неговата схема
играчи и Павловдар нямаше да го и помним вече.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Днес не съм на бачкане и преди малко изгледах наново мача. Две - три - четири (смело казано) смислени атаки, един чутовен пас и ГОЛЯМА ПАНИКА в собственото наказателно.
Страшно нещо е инерцията. Някои все още на титли и купи се надяват, а истината е, че отдавна сме се превърнали в средняшки отбор и че в момента борбата (доколкото има такава) е да не се превърнем в постоянен кандидат за изпадане. И в тоя ред на мисли се чудя колко ли "бесни левскари" ще останат Левскари... и колко ли бързо, бързо ще се пребоядисат. :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Преди доста време сме имали този проблем и то с наистина класни играчи в състава, и е дошъл треньор, който като изгледал мач на отбора казал "Каква е тази сбирщина" :ohmygod2 :bigok
След 2-3 месеца отбора мачка наред :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
BluePrideBg написа:
Може би ще ти дам един вече стар пример но : Преброй колко добри играчи е изкарал Пирин Благоевград. А къде се намира сега, знаеш ли ? Много сбъркани неща има в тоя отбор, за съжаление няма кой да ги оправи..


Доколкото знам в момента полвината национален е с техни юноши, но те са малък провинциален отбор и никога не е било вариант за тях да направят един отбор от Галчевци, Бербатовци и т.н. Те при първа добра оферта продават, а ние...станат ни юношите на 18-19 и "мерси, че потренира няколко години тук, сега си еби майката"... :ohmygod

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3666
Според мен снощи изиграхме нелош мач, който можеше да вземем с лекота. Имахме сигурно над 10 положения. Но липса на късмет и шанс ни попречиха.
Второ то п/увреме Йоканович сгреши с ваденето на Гаджев. Дотогава контролирахме мача. С излизането на Гаджев Велев отиде на негово място като опорен и тогава Берое направиха няколко опасни атаки. Взеха инициативата за 15на минути. Йоканович се усети и вкара набързо Димов, но вече беше късно.
РАмос е изкл. слаб играч и повече не трябва да влиза дори в контрола. Една от опасните атаки стана след негова грешка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Винченцо, къде видя над 10 положения бре :shock: :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Имахме дори повече от 10 положения. Вчера направихме много, много силен мач, бяхме ли вкарали първия гол, отиваха на резултат. Вие май сте забравили Монтана, Перник и другите мачове, където наистина нямахме атака, нищо. Вчера играхме най-добрият футбол от години, срещу окопан, силен отбор. Изтеглете си мачът и гледайте. На стадиона може и друго да ви се е сторило.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Да не се пипа Йоканович :smt005 :smt005 :smt005
Очевидно е доста сериозен човек и мъж, който иска думата му да тежи. А в компанията на г-н Путко Насафари, няма да издържи дълго и вероятно сам ще си тръгне...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Пичове, май бъркате удари към вратата с положения или разбираме футбола по различен начин :roll:
10 и повече положения за гол означават много добра игра :!:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
Ако сравняваме с предните мачове, да направихме много добър мач. Имахме 5-6 чисти голови ситуации, една греда и т.н. Но играта ни е далеч средноевропейската например или поне от някаква нормална игра. Просто много са ни паднали критериите :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ти па средноевропейска игра искаш, ебаси претенцията :lol: Тя не е средноазиатска все още :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
като пример го дадох. Ако приемем, че първите отбори в класирането се доближават до средноевропейското, нашОто си съответства на класирането ни в момента. Посредствено за България. Общо взето играта се върти около Гари, останалите просто присъстват на терена. Вчера Гаджев малко по-добре игра. Вутов също добър пас направи. Но с това се изчерпват "моментите на брилянтност" :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Бру направи страхотен мач. Този не е трансферен провал, ще видите. Докато Рамон Лопез е най-най-най-голямото недоразумение което съм виждал. А, все пак сме гледали Марко Видович.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3666
Adepta написа:
Винченцо, къде видя над 10 положения бре :shock: :lol:

до 15та мин имахме поне 5 положения. Гари ги разминаваше.
После дойдоха 2те поредни на Бероя, които станаха от индивидуални грешки. Първо Пинто се остави да го разминат по фланга. А после Рамос не изчисти.
Взехме да приличаме на отбор, което ме радва. Направихме няколко много добри атаки. Йоканович трябва да бъде оставен на спокойствие да работи. Да разкараме 2-3ма от скъпоплатените мърди (Рамос, Силва, Пинто) и с тези пари да се вземат поне двама одобрени от Йоканович.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Рамос е толкова слаб, че направо ме е жал да го гледам. А Рамон Лопез е уникален, такъв играч не сме имали.

Иначе играта не беше толкова слаба. Вижда се някакви наченки на отборна игра, но изпълнителите са мн зле. Велев вчера сбърка около 50 паса. Вутов може да сгреши 2-3 паса в центъра , но даде такъв пас, който другите ни халфове за 3 години няма да направят. Дано тренера не си бие камшика заради липсата на трансфери.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Бру вчера наистина беше 2-3 идеи по адекватен. Сега като гледах репортаж с изпуснатите положения ме хваща още по-голям яд. А цикламения гей Караджов не е истина колко му върви с/у нас. Независимо с кой отбор играе. Снощи ги извади тия зеленяши.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Много ни се насъбра и хората започнаха да стават крайни.

При повече спокойствие и самочувствие, можем да играем добре. Очевидно сърбина знае какво прави. По принцип всеки очаква на Герена да смажем марулите с човек по малко.. Фактите обаче говорят, че те имат добър отбор, победиха ни за купата и въобще не са за подценяване. Това, което им пречи да са в тройката, е че просто са си със селски манталитет. Прибраха се, започнаха да се бутат и ритат.. Нашите не издържаха физически, след това късмет не стигна.. Все пак все още сме в сериозна дупка, една победа в Гоце Делчев не може да ни изкара от там. Колкото и да е неприятно за повечето фенове, Гаджев се е разиграл и се опитва да поведе отбора за добро или лошо. Аз лично предпочитам играещ Гаджев, който да се прави на велик, отколкото ливада Гаджев, който да се прави на велик. Все пак картите си ги изигра и загуби, не мисля че след тоя сезон има място при нас повече. Дъстли ако не му се играе, просто да се изнася.

Имам два основни проблема:
Брю е грандиозно, мангалски тъп. Явно са го надъхвали, че тука е na qkata звезда и nematakuv футбалер и демонстрира самочувствие се1 е Марадона. Покритието е 0. Се си мисля, че ако му се набие канчето, може да влезе в правия път. Лопес продължавам да съм убеден, че никога не е играл футбол. Или има рода, която чака покрай стадиона да прибира топките, после да ги шитка по 10 лева на далаверацериста.. Тия двамцата са ми таргет номер 1 за вън чрез смърт на тоя етап. Да почват да играят. Ако не, заплатата само за ремонти на колите ще си дават. Боклуци грозни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Ако успеем да шитнем Силва, Лопес, Бру + Рамос за около 250К ще бъде сделката на века :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3666
Бру направи нелош мач. От него може да излезе нещо.
Рамос трябва да бъде разкаран. Много бавен играч, на поста, на който играе има по-малко голове от един Мулдер, например.
Все си мисля, че той не е крило, а офанзивен халф, който да раздава извеждащи пасове.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3666
RIOT написа:
Ако успеем да шитнем Силва, Лопес, Бру + Рамос за около 250К ще бъде сделката на века :lol:

дори без пари, пак ще е успех заради заплатите, които взимат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Alek написа:
Бру направи страхотен мач..

Доста добре игра и според мен, особено на фона на досегашните мачове. И навъртя доста километри.
Vincenzo написа:
Adepta написа:
Винченцо, къде видя над 10 положения бре :shock: :lol:

до 15та мин имахме поне 5 положения. Гари ги разминаваше..

Ок, явно имаме различна гледна точка за чисти положения и удари. Чисто беше онова на Гари накрая според мен.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
RIOT написа:
Ако успеем да шитнем Силва, Лопес, Бру + Рамос за около 250К ще бъде сделката на века :lol:



Можем да ги пратим на Рубин Казан групово. :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Рамос по една или друга причина е много слаб. Писна ми да им търся извинение за това. Като не става, не става. Харесва ми като цяло, но не може крило да има 2 гола за 2 сезона. Лопез могъщ аут, тоя една атака не е направил, нито един път, а влизайки свежо крило в последните минути се предполага, че поне може да надбяга "средноазиатски" бек в родната ни група...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com