forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
BluePrideBg написа:
Що да не ти отговоря ? Лошото е че това което ТРЯБВА да се случи, няма да стане до мача с Микре, или до първия трансферен прозорец. Ще стане след 5 трансферни прозореца и когато се намери човек в тоя отбор който не е отишъл да се чуди как да прилапа някой лев от тоя отбор.
Толкова ли е трудно да се развие една нормална, НОРМАЛНА школа в тоя отбор бе ? Те децата ще си ходят защото знаят че това е ЛЕВСКИ, но кой би искал да отиде в такъв Левски в момента ? Бащицата горкио( :rip ) нема пари за трансфери, а ние чакаме някакви чутовни попълнения. Еми тия попълнения няма да дойдат по средата на сезона. Ако е имало някой добър играч без трансферна сума, той е взет още в началото, повярвай ми. За тия селекции трябва да се мисли 2 месеца преди да му дойде времето, а не 2 седмици след като се открие прозореца. Пари трябват за добър отбор, пари които ние нямаме ...

Мда, бръщолевиш никакви слова. Да не говоря за школа, ама само за нея раздумА в този пост.
Демек, дразниш! Млъкни!
Недей анализира. Ни тъ биА.
Ела в Ловеч, подкрепи Левски, не се прави на спортно-технически спец, оти нищо не пишеш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Стига си покемонствал.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
:smt005 Слушам!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
За да разберем нивото на играчите, трябва да ги видим когато са уверени, а ще са уверени когато наберат победи. Това е.
След последните 5 сезона лашкане с понякога по 3 треньора на сезон и безброй играчи нищо чудно не виждам в състоянието на отбора. Всъщност след Г.Василев някой да помни треньор, задържал се повече от 1 сезона - Муслин май изкара почти 2 сезон и това е (изключвам МАри с Насо гъзъ зад него) - няма такъв. Нищо ненормално се случва. Като няма политика, няма и положителен ефект.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Последна промяна Adepta на Пон Авг 12, 2013 12:11 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11311
Е съжалявам че не може всички да сме като тебе дипломирани спортно-технически анализатори, аз ти казвам това, което мисля.
Ти мисли каквото искаш, жалко е че отбор като Левски започва да се превръща в отбор от средата на таблицата..

Подкрепям Адепта. Може да има 1-2 нулеви сезона, но как се очаква промяна в играта на тоя отбор за 2 месеца ? Фъргюсън колко време остана в Юнайтед, 20 години ? Той сигурно не е имал тежки загуби и години без трофеи ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Последна промяна BluePrideBg на Пон Авг 12, 2013 12:12 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.

Голема гордост, че не си ходил, да знаеш. Червеният цвят по ти приляга.

Също ми е интересно къде са десетките хиляди, които искаха да посетят мача в Пловдив и злото НКП ги спря? Ташаци на рояци.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:13 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 12:32 am
Мнения: 167
Adepta написа:
За да разберем нивото на играчите, трябва да ги видим когато са уверени, а ще са уверени когато наберат победи. Това е.

Значи нема да ги видим никога уверени. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11311
За победи, трябва увереност, а за увереност, трябват победи .. Кофти..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
BluePrideBg написа:
Е съжалявам че не може всички да сме като тебе дипломирани спортно-технически анализатори, аз ти казвам това, което мисля.
Ти мисли каквото искаш, жалко е че отбор като Левски започва да се превръща в отбор от средата на таблицата..

Е и ? По-малко левскар ли си, Земята ли спрЕ да се върти? Я се стегни, вЕрно ме дразниш.
Не съм спец, даже съм невежа(лаик).Моята работа я върша, пея ... даже и защитавам името НИ на улицата, когато се наложи.
Не се заяждам, пич, ама вЕрно ме издразни! Кой да е виновен? Цецко не става, еле па ако наще не си вЕрват!
ПС: От баща ми и от дядо ми съм наследил някави принципи, в обичта си към Левски. Даже да ти кажа ... Левски се обича най-силно, когато нищо не играят тия! Нищо лично към теб, честно!
Ама понеже те усетих, че беше към мен, така че ще си търпиш :smt005 ( Това с плескането )
Извинявай, ако съм те нагрубил, ама верно ме издразнИ!


Последна промяна Seldon на Пон Авг 12, 2013 12:18 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.



Добре,професоре,тръгнах си с горчилка в устата,а наивен си ти,защото мислиш,че съм бил там заради тия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11311
Ми какво да ти кажа.. В момента по-добър вариант от Цецко се съмнявам да намерим. И на мен ми се иска да има 1-2 отпред като Гарата, дето могат да играят без защитници, халфове и вратар, ама няма, какво да се прави..
Разбирам те че си изнервен, и аз нямам нерви вече от тия, ама..
И да прав си, точно в момента се усеща кой подкрепя отбора истински, и кой само заради победите. Няма да спра да обичам отбора, напротив, но не мисля че истината трябва да се крие. :smt023

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
Като преспите, ще осъзнаете, че играхме по-добре. А че това изобщо не е дори задоволително като ниво, е съвсем друг въпрос...

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:25 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
ICF написа:
Glavan написа:
Много ми е интересно твърдението "тоя е плют". Като играе НИЩО свирки ли да му се правят? Ще бъде плют и ушите ще му пукат! И вечерта като се прибере у тях ще ревне, ще се сдуха и ще си търси грешките за да ги оправи! Вас като ви нахока шефа, че сте в издънка, какво правите? Почвате да циврите и да саботирате фирмата ли? Или си налягате парцалите и си оправяте грешките?

Дееба тва футболистите, ще ги изкарате неква нова раса!


Баси хокането плюне и псуване на майка! Тебе шефа ти така ли те хока?


При мен като се издъня ми се обяснява, че съм се издънил и да си оправям уайната. Втора издънка до сега не съм имал, дано не ми се случи, че ще почна да пиша в темата за РАБОТА без да имам препоръка от този работодател!
В Левски това едва ли ще стане!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
BluePrideBg написа:
Ми какво да ти кажа.. В момента по-добър вариант от Цецко се съмнявам да намерим. И на мен ми се иска да има 1-2 отпред като Гарата, дето могат да играят без защитници, халфове и вратар, ама няма, какво да се прави..
Разбирам те че си изнервен, и аз нямам нерви вече от тия, ама..
И да прав си, точно в момента се усеща кой подкрепя отбора истински, и кой само заради победите. Няма да спра да обичам отбора, напротив, но не мисля че истината трябва да се крие. :smt023

:smt023 Всичко е точно, значи. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
Син океан, ние и преди да сме преспали осъзнаваме, че играхме по-добре. Ми нормално да играеш по-добре, като марулите 1 час са с човек по-малко. Е тука вече е готиното, че при тия обстоятелства ОТНОВО не победихме.

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Гаджев:
Цитат:
Не искам да коментирам физическата ни подготовка, просто не ми се задълбава в тази тема

И Раев, и Йоканович казват, че кондиционно са зле. Първия къде е спал по време на подготовката само да питам аз :!:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Glavan написа:
ICF написа:
Glavan написа:
Много ми е интересно твърдението "тоя е плют". Като играе НИЩО свирки ли да му се правят? Ще бъде плют и ушите ще му пукат! И вечерта като се прибере у тях ще ревне, ще се сдуха и ще си търси грешките за да ги оправи! Вас като ви нахока шефа, че сте в издънка, какво правите? Почвате да циврите и да саботирате фирмата ли? Или си налягате парцалите и си оправяте грешките?

Дееба тва футболистите, ще ги изкарате неква нова раса!


Баси хокането плюне и псуване на майка! Тебе шефа ти така ли те хока?


При мен като се издъня ми се обяснява, че съм се издънил и да си оправям уайната. Втора издънка до сега не съм имал, дано не ми се случи, че ще почна да пиша в темата за РАБОТА без да имам препоръка от този работодател!
В Левски това едва ли ще стане!


Пак ше го напиша Везалов Барези или Десаи нема да стане никога? Кво е виновен човека, че е в Левски, бил е в Чорбое предложили са му да дойде в Левски и опппа дошъл е! Искате от Москвич да направите Пагани Зонда, е нема да стане! Толкова са им възможностите и подготовка и толкова си и играят! Не са виновни те а тези дето са ги селектирали и довели в Левски, и после тези дето са ги тренирали! Те са виновните, и да ги псуваме и да не ги псуваме все тая, толкова си могат и то е мега зле! Виновно е първо ръководството, че ги е довело и треньорите, че не могат дори да ги подредят както трябва! Квато и поука да си взимат, те едва ли могат да си дигнат нивото кой знае колко още повече, единственото което може да стане е Йоканович поне малко да ги научи на тактика и тактическа постройка, за друго требват паре и нови играчи! А паре нема!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Още ИлИл като дойде, каза, че нямало да обезкървява БИрое, вземайки Каядо и за това взе утайките, а после шампион щял да става :ohmygod2 :slap

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
И аз мисля, че играчите ни са доста слаби. Просто другите отбори вече не са респектирани от името Левски, също така и самите играчи не могат да бият просто защото играят за Левски, това можеше да става преди, в момента другите са го преодолели комплекса от нас.
Съперниците имат доста класни футболисти, а ние имаме...... Везалов :? ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Trent написа:
Не бе, то полвината "А" група хич не кара с наши кадри...


А група е пълна с наши юноши, но истината е, че са по малките отбори. :smt006 Няма някой, дето да кажеш да те е яд, че не е при нас. Ритат по Черно Море, Берое, Любимец и прочее. Не вадиме качествени кадри от школата от много време, а и талантите предпочитат дургите школи вече - дали заради връзкарство, дали заради друго.

Вижте националния в момента - почти няма наш юноша, пълно е с такива от Ловеч, Благоевград, Пловдив, източна България и къде ли не, но наши почти липсват. То остави, че не са наша школа, но и повечето нито играят при нас, нито имат нещо общо. Кадри Левски не вади от времето на Мъри Стоилов, засъжаление не прибира вече и добрите такива от България.

Трябва си работа с години, за да се оправят нещата - трябва да се докарат хора в школата, които си разбират работата (ние си ги изгонихме общо взето) - българи, чужденци, все тая. Трябва си политика за налагане на юноши - ние такова нещо нямаме. Трябва си "мрежа" - ние изобщо не контактуваме с другите отбори - нито да им даваме, нито да им взимаме футболисти, това е най-нормалното нещо на света, изобщо не става въпрос за шуро-баджанащина или уговорени мачове. Политика относно чуженците също нямаме - въобще някой знае ли как ги докарват и на какъв принцип? За смях ставаме, някакви селски отборчета докарват по-добри чужденци от нас. Едно време поне имахме някакви скаути, та криво-ляво гледаха там по плажовете кой как рита, сега и това нямаме. Гледме визитки и клипчета в ютуб. От-до докато не се променят нещата, нищо хубаво няма да видим ...

Ние го караме на кръпки. Най-много ни хареса варианта с Гара Дембеле - идва от някъде някой кадърен, носи на гръб до полусезона, продаваме го за добри пари, купуваме другия и айде - още един полусезон вързахме. Все на дребно гледаме, мама му стара. :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
bardon_27 написа:

АКО...Берое си бяха вкарали гредата, АКО...това на Стойчев беше влязло? Като играем добре цял мач и изпускахме да им кажеш браво момчета, играхте добре, но нямахме късмет. А при 2 случайни атаки да ми говориш за късмет си е смешно. Слаби сме и трудно ще я докараме до борба за титлата с тия играчи :smt012

А, ако Гари беше вкарал гредата, дали щяха да играят цял мач прибрани в тяхната половина и да чакаха на контри?
Просто късмета ги покри много яко днес. Не казвам, че нашите путьовци са играли много добре, но в сравнение с първите два мача се усеща подобрение. С всеки затворен отбор ще е трудно, ако не се оползотворяват положенията в началото. Истината е, че Рамос е безумно слаб напоследък и само с Гари не става. За Генков не искам да пиша, защото съм пристрастен. Никога не съм харесвал играта му, но и той имаше възможност днес и я пропиля.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Вдигаме нивото на форума, гледам някакъв каиш се кефи, че не ходил, щото щял да се ядосва. Евала, секси. :smt023

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Тренера ни е добър и се старае, личеше си че има напредък, но просто играчите и краткото време за което ги е тренирал го ограничава.Сигурен съм, че ще имаме успехи, ако вложим лев в отбора естествено.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
thegboy написа:
Trent написа:
Не бе, то полвината "А" група хич не кара с наши кадри...


Трябва си работа с години, за да се оправят нещата - трябва да се докарат хора в школата, които си разбират работата (ние си ги изгонихме общо взето) - българи, чужденци, все тая. Трябва си политика за налагане на юноши - ние такова нещо нямаме. Трябва си "мрежа" - ние изобщо не контактуваме с другите отбори - нито да им даваме, нито да им взимаме футболисти, това е най-нормалното нещо на света, изобщо не става въпрос за шуро-баджанащина или уговорени мачове. Политика относно чуженците също нямаме - въобще някой знае ли как ги докарват и на какъв принцип? За смях ставаме, някакви селски отборчета докарват по-добри чужденци от нас. Едно време поне имахме някакви скаути, та криво-ляво гледаха там по плажовете кой как рита, сега и това нямаме. Гледме визитки и клипчета в ютуб. От-до докато не се променят нещата, нищо хубаво няма да видим ...

Ние го караме на кръпки. Най-много ни хареса варианта с Гара Дембеле - идва от някъде някой кадърен, носи на гръб до полусезона, продаваме го за добри пари, купуваме другия и айде - още един полусезон вързахме. Все на дребно гледаме, мама му стара. :?


Мдаа, общо взето това е положението...

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
acrimonious написа:
Иначе треньорчето ми харесва и съм УБЕДЕН, че ако му вземат 3-ма добри футболиста можем да станем шампиони.


Ей тая част ме развесели.
Аз още малко ще се радвам, ако до първата седмица се набутаме. И резултата зле, и играта същата история. Сега идва мач в Ловеч и ние пак ще се чудим как ще се измъкнем. Не се ли сменят футболистите нищо няма да се промени.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 2:25 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.


Евала, Къци. Яко бесен си!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 6:36 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Добре де. След като вече имаме треньор, но нямаме пари не може ли да се изтегли кредит и да се купят класни играчи. Като казвам класни имам предвид наистина класни :bigok Кредитчето ще си е бая риск, но при едно влизане в групите на ЛЕ или ШЛ разходите по него ще се покрият :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 7:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Paincho написа:
Да не съжаляваме за пропуските после ....

съжаляваме...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 7:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30285
Местоположение: гр. Голямото село
Моля Besnq_Levskar да бъде баннат :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 7:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Blue Label написа:
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.


Евала, Къци. Яко бесен си!

"че не хоих" "глеам по клиповете" :loser2 Форумна нинджа ,много як, ДА СЕ БАННЕ!!! Стига толерантност :smt027


Последна промяна badev_007 на Пон Авг 12, 2013 7:27 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com