forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
tprodanov написа:
Кво е ВВС? :smt017

Big Black Cock :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
A дaно !!

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
iSSigy написа:
А никой ли не се замисля, че след тоя мач в най-уреденото първенство на планетата, нашия коеф. за спечелване на А група ще се вдигне? Второто което е сами си правим драмата. Ако има някой, на който не му е ясно, че сме слаби не от тоя сезон, значи не е добре. От друга страна 2 кръга в новото първенство е същото като един в предното, все едно никога не сме почвали със загуба. Също и гарантирам, че ще бъдем шампиони и колкото повече се дъним на старта, толкова по-голям шанс има тва да се случи. Просто няма кой друг да стане шампион, а и така ще бъде най-изгодно :smt115 Плюс това имаме и любилей, така че нещата се нареждат перфектно.
Чурка изрично казаха, че няма да се борят за титлата. Цв. Василев не е Жоро Илиев и не му трябва тая титла за нищо като жълтите му го лапат до долу и сега :wink: Домуса също две титли са му напълно достатъчни и от сега нататък няма кво повече да доказва на селяните. Личекс... те са ясни. Колкото и смешно да ви звучи ще си станем шампиони :wink:


знам само,че некои хора направиха бая пара от вчера,а други сън не видяха.. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А защо пък първенството да не се решава предварително и Непрофесионален футболен клуб Левски 1914 АД в лицето на Тодор Батков да не участва активно в тази игра :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
При наличието на такива играчи като Домус ага и Цветан василев, Бащицата определено има последната дума и решава всичко :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А кой казал, че Бащицата е в позицията на хуя :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Бащицата е в позицията на ташаците, участва в ебането, но е отвън :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ква пара бе, някои съвсем изтрещехте и няма да е зле да се преориентирате.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Всъщност е в ролята на ануса :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Нещата малко станаха като в харем. Знаем, че ще ни дойде реда, но не знаем кога ще е :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Точно :smt047, ама може и да почакаме, ако и Цецоу Василев поиска 2 титли :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
antonatan написа:
Нещата малко станаха като в харем. Знаем, че ще ни дойде реда, но не знаем кога ще е :bigok



Че вчера си ни беше ред :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
antonatan написа:
Нещата малко станаха като в харем. Знаем, че ще ни дойде реда, но не знаем кога ще е :bigok


Напротив, и ред си имаме - нарича се програма на първенството.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Добра програма, два мача - две загуби, май ще преминем към план Б :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
абе друго имах предвид, ама нали на вас само ебане ви е в главите :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Инчето е виновна :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Пусни тема за мача с гоциту :bigok Може да ни върже :bii_chorbata

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не е ли рано :roll: и все по-надолу от последно место не можем да постигнем :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
alexbod написа:
Мислиш ли,че батков е на загуба от Левски досега?


Мисля, че на Батков му е през оная работа дали клубът печели или не. И да, мисля, че е на загуба.

Ma3xNeo написа:
Дай един пример от България за толкова печеливш отбор :D

Колко печеливш? Мисля, че Литекс е печеливш клуб. Мисля, че Лудогорец, ако задържи наполовина нивото си също ще бъде. Мисля и че Любимец е на път да стане такъв.


Литекс е печеливш клуб, но без амбиции за титла. Миналият сезон с мега-звездата Миланов бяха 5-ти (ако ги беше бил последния кръг фалиралият Черноморец ставаха 6-ти, но удържаха Х). Лудокурец няма как без фенска маса да е печеливш, а Любимец- за тях нищо не знам.

Но съм съгласен с Алек, че е време да спрем бойкота. Ясно е, че на терена ни чакат разочарования, но да слушам някви хранилки и клетви, а отсреща Локото да си куфеят... Ми ни мъ кефи ич..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е сега разбрах, къде е проблема, всичките мачовИ са ни в нИделя :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:37 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
jdt написа:
прав си,въпрос на некадърни решения,прав си и за бюджета...но аз не искам да играем нито като Локото,нито като Иртиш или Сараево,какво от това ,че са прескочили един кръг с малък бюджет .Да попаднеш на класен футболист за 300-400-500к ,добави и скромна заплата е трудно а и почти всяка година имаме попадения но като няма добър треньорски екип,визия, поне някаква идея за работа просто затъват в посредствеността.



Кой е казал че ще е лесно? Със сигурност не е лесно да зарежеш далаверите и да вземеш кадърни и работливи хора, които имат визия какво трябва да се случи с отбора. Да парите които даваме за футболисти не са много, но с тези пари могат да се купят качествени играчи, например Гари Родригес. Няма отбор на който всеки трансфер да е успешен, ама не може от 15 един да ти е успешен. Базел които играха полуфинал на ЛЕ дават по 1-2 милиона евро за трансфери на сезон. Миналата година са дали 6-7 милиона, но са продали футболисти за 30.

Хич да не говорим че трансферните суми нямаше да са проблем, ако отбора не беше пълен с некадърници с огромни заплати. Не може вечната резерва Жоао Силва да прибира по 18-20к евро на месец. Това са 200к евро на сезон за търкане на пейката.

tprodanov написа:
Колко печеливш? Мисля, че Литекс е печеливш клуб. Мисля, че Лудогорец, ако задържи наполовина нивото си също ще бъде. Мисля и че Любимец е на път да стане такъв.


Литекс може би вече са печеливш клуб, но те реално не са конкурентни в първенството. Отделно може би сега след 10-15 години излизат на плюс. Догодина обаче кой ще продадат ?

Лудогорец до момента са набили доста сериозни пари. Цялата работа е за начесване на егото на Домусчиев. В близките 10-тина години не очаквам да излязат на плюс, освен ако не започнат да играят редовно в групите на европейските турнири. Всички останали или са на загуба от основната дейност или нямат особено големи претенции.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Всъщност Слагия са най- на печалба :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:43 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
acrimonious написа:
Всъщност Слагия са най- на печалба :loser2


Тези ако не съществуват за пране на пари, аз просто не мога да си обясня друга причина. При положение че имат по 500 лева приходи от билети на мач, при положение че рядко инкасират сериозни суми от трансфери, спонсори почти липсват, няма и община която да ги побутва като други БГ отбори. И пак ни бият на Герена в най-важният мач за последните 3-4 години.........


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
iSSigy написа:
А никой ли не се замисля, че след тоя мач в най-уреденото първенство на планетата, нашия коеф. за спечелване на А група ще се вдигне? Второто което е сами си правим драмата. Ако има някой, на който не му е ясно, че сме слаби не от тоя сезон, значи не е добре. От друга страна 2 кръга в новото първенство е същото като един в предното, все едно никога не сме почвали със загуба. Също и гарантирам, че ще бъдем шампиони и колкото повече се дъним на старта, толкова по-голям шанс има тва да се случи. Просто няма кой друг да стане шампион, а и така ще бъде най-изгодно :smt115 Плюс това имаме и любилей, така че нещата се нареждат перфектно.
Чурка изрично казаха, че няма да се борят за титлата. Цв. Василев не е Жоро Илиев и не му трябва тая титла за нищо като жълтите му го лапат до долу и сега :wink: Домуса също две титли са му напълно достатъчни и от сега нататък няма кво повече да доказва на селяните. Личекс... те са ясни. Колкото и смешно да ви звучи ще си станем шампиони :wink:


Ето такива мнения копираме от чорбарския форум, като паднат, и припадаме от смях :smt006 Само че сред нас явно има същите хора. Стига конспирации, стига завери, верно ли не можеш да допуснеш, че не играем нищо, че нямаме отбор и губим на терена?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
acrimonious написа:
tprodanov написа:
alexbod написа:
Мислиш ли,че батков е на загуба от Левски досега?


Мисля, че на Батков му е през оная работа дали клубът печели или не. И да, мисля, че е на загуба.

Ma3xNeo написа:
Дай един пример от България за толкова печеливш отбор :D

Колко печеливш? Мисля, че Литекс е печеливш клуб. Мисля, че Лудогорец, ако задържи наполовина нивото си също ще бъде. Мисля и че Любимец е на път да стане такъв.


Литекс е печеливш клуб, но без амбиции за титла. Миналият сезон с мега-звездата Миланов бяха 5-ти (ако ги беше бил последния кръг фалиралият Черноморец ставаха 6-ти, но удържаха Х). Лудокурец няма как без фенска маса да е печеливш, а Любимец- за тях нищо не знам.

Но съм съгласен с Алек, че е време да спрем бойкота. Ясно е, че на терена ни чакат разочарования, но да слушам някви хранилки и клетви, а отсреща Локото да си куфеят... Ми ни мъ кефи ич..

Това си мислех сутринта. Май е по-добре в този момент да се покаже позицията ни с други средства. Не знам какви, но мисля, че е време да се подкрепи Левски. Нещата може да се сговнасят още повече и то доста бързо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Крушката си има опашка! Тва е истината, 5 години безпирни управленски грешки доведоха до тва сега! Нещата са комплексни а не са само от сега! Като се започне махането на Мъри и Наско грешките са безброй:

В спортно-тренировачният и ръководен процес!

-Махането на Мъри и Наско!
-Назначаването на оФчата глАва!
-Махането на Кокалчето и Борето!
-Назначаването на неопитният Гонзо за директор и Радко за треньор!
-Назначаването на Гонзо за треньор (първият път)!
-Отнемането неофициално но реално длъжността на треньор от Ясен през пролетта на 2011!
-Повторното назначаване за треньор на Гонзо!
-Напускането на Костов!
-Назначаването на хора приятели на Тонев в Левски (Дончо) дето не свършиха никаква работа!
-Назначаването на Илиан и оставянето му след резила със Сараево та чак до Х с ГоцетУ!
-Оставянето на Митов да проведе подготовка и той да е треньор за мачовете с Иртиш!
-ЛИПСАТА НА КАЧЕСТВЕНИ ЦЕНТРАЛНИ ЗАЩИТНИЦИ ВЕЧЕ 4 ГОДИНИ!

От всичкото тая смяна на ВСЕ КАЧЕСТВЕНИ ТРЕНЬОРИ :smt005 :smt005 и простотия след простотия нещото ТАКТИКА и тактическа дисциплина е нещо което на Герена се знае, че съществува но никой не го е виждал никога!

Раздел Други!

-Казанската афера!
-Безумната селекционна политика през клубът да преминат 1 тон некадърни футболисти, както чужденци, така и българи! Като се започне от Петре Патраш и се мине през Видович, Мотондо, Прохазка, Ели та се стигне до сега с хора като Силва и Бру! Никаква идея за селекция, за скаутска система и мрежа! :ohmygod2 :ohmygod Ей така над 120 футболиста се смениха за това време и се взимаха и взимат още все така на майтап!
-Липса на работа в школата на каквото и да е ниво, там всичко е под всякакъв критерии за работа! Пълен майтап, нито има добри треньори, нито скаути, нито нищо!!!
-Липса на качествен треньор по-физическата подготовка с години!

Ей тва е Левски от 2008 до сега, как да искате да се променим! Трябва работа и само работа от новият треньор и нищо друго! И да се сложи край на простотията която се извършва във високите етажи на кубът! Та като стана дума за това да поздравя бащицата едно хубаво с един мазен КУР! Защото той е основният виновник да се е случило всичко това и да сме на това дередже в момента! :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Кaквото ръководството тaкивa сa и фитбaлерите !!! :ohmygod2
Но продължaвaм дa твърдя, че трябвa дa ги подкрепим примaдоните !! :levski

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И какъв беше смисъла тогава от бойкота, какво постигнахме, всъщност какво се целеше :?:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Вчера беше ужасно!!! За пореден път(добре че бях осезаемо пиян :drinkb )...Жена ми се потресе в 19:00 в градинката ,колко малко хора имаше, а след мача каза ,че няма да стъпи скоро на мач(Аз мисля да ходя ама да си гледам без да пея докато не заиграят - може и до 4ти ноември)... Аз съм на мнение ,че не трябва да подкрепяме разхлабените пички на терена, докато не се стегнат... Всички които искаха да бойкотират бойкота май си останаха вкъщи да си пеят и да си скачат (Бяхме много малко за 1ви домакински мач пък било то и бойкотиран)

за мача: Генков - ДОБРЕ (даже гол с глава вкара) ама Карвальо беше 2 пъти по-добър от Силва (недоразумението) ПИ не виждам кво ви е виновен за цялостната продукция(може би малко за 1вият гол) Бру и Лопес нищо не направиха (дано да се разиграят ,защото може би имат някакъв потенциал ама не знам колко) а другите са си старите курви


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Ти мaй не изтрезнявaш ?! :bigok :beerch

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com