forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:55 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 4:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
За какъв смях говориш? Не играем добре и губим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 4:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
АвстралиецО написа:
За какъв смях говориш? Не играем добре и губим.

За обичайния смях говоря, за кой ли път вече излизаме по един и същ малоумен начин да "играем", а срещу нас прибран, дисциплиниран и способен на два точни удара отбор ни прави за смях? В клуба се е настанило молоумието на Батков и Тонев, а назначените от тях бушони се дънят неуморно. Всеки мач едно и също, а противника връща крилата си до беГовете да не могат наште да дублират, отделно играят с 3 ДХ срещу малоумния ни център и това е смешното за мене. На Тонев, Сираков, треньорите, легендите, играчите, а и на голяма част от публиката не им е смешно. :oops: Гледат си едно и също и оф, мамамудайба как пак не ни върви играта. 1-2 грешки от треньора, 1-2 играчи с лош ден и от там насетне става тъжно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 6:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Ние сигурно сме единствения отбор в света, който няма вкаран гол след изпълнение на ъглов удар от....може би 4-5 години насам. А не е като да не сме изпълнилибая....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 7:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Дипломате, ти наистина ли вярваш, че свинете са изгонили Черепа, след това лупи,после титан :?:
Също така съм убеден,че Батков от години не дава и стотинка за Левски, но и Левски има големи дългове....към него

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 7:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
На тоя отбор му трябва екзорсист! :ohmygod2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 8:26 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Трябва да заколим едно прасе, че да ни тръгне играта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 8:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Mr. Smith написа:
Дипломате, ти наистина ли вярваш, че свинете са изгонили Черепа, след това лупи,после титан :?:
Също така съм убеден,че Батков от години не дава и стотинка за Левски, но и Левски има големи дългове....към него


Всеки път някой като напише как прасетата са изгонили черепа и ми домилява за тоз човек :smt042 толкова пък да е наивен :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Последно място в А група :shock: :shock:
Баси майката, никога, ама никога през живота ми не ми е минавала тази еретична мисъл през главата...Жив да не бях!

Сега кой ли ни е виновен - Урсула, Веско Минев, съдиите, кой??!?!?
100 години, ров на мястото на централната трибуна, капсули, вутовци, газпром, кура ми янко, сръбски скари, нови защитници...последно място в А група.....
Царят е гол отдавна и само пълен идиот може да вижда нещо друго.
ЛЕВСКИ го няма, няма го :( :(
Добре поне, че имам спомени и с какво да живея до края на дните си.....
Ай със здраве :smt006

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
RIOT написа:
Ние сигурно сме единствения отбор в света, който няма вкаран гол след изпълнение на ъглов удар от....може би 4-5 години насам. А не е като да не сме изпълнилибая....


Можеш да го разшириш от ъглов удар на статично положение. Включително дузпа :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Въпреки 2та гола, които получихме мисля, че има леко подобрение в защита. По-скоро организация в играта. Локо Пд имаха късмет да вкарат 2 гола от едно положение. Защитата игра на ниво. Само веднъж се пропука, но Пелето изчисти грешката.
Локо Пд се окопаха пред вратата, където трудно създавахме положения. Всъщност имахме и положения, но просто не се получи. И аз смятам, че проблема е донякъде псхологически и съвсем скоро ще заиграем много по-добре като отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
А и с новия екип, който купих не връзва. Ще се върна на стария, а новата пума ще я оставя за дискотеки и сватби! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис : http://dox.bg/files/dw?a=69fe1f7145

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е то от психо дупка се излиза най-трудно, и в много случаи е невъзможно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
tprodanov написа:
Е то от психо дупка се излиза най-трудно, и в много случаи е невъзможно...

психолог и ..тренировки до дупка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А от дупката на некадърността как се излиза :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:41 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
joro123 написа:
Абе недейте да пишете глупости ......... с тоя бюджет ли ? 99.9% съм сигурен че имаме най-големият бюджет в А група, ние даваме по 300-500к, а Локото дето ни биха днес едва ли са дали толкова за трансфери в последните 10 години. Отборите дето ни отстраняват в Европа са с бюджети по 1-2-3 милиона евро. Въпросът не е толкова до пари - тука 1000 пъти се написа че на фона на останалите сме добре обезпечени. Въпросът е до сгрешена политика и некадърни решения на всички нива от ръководството.


прав си,въпрос на некадърни решения,прав си и за бюджета...но аз не искам да играем нито като Локото,нито като Иртиш или Сараево,какво от това ,че са прескочили един кръг с малък бюджет .Да попаднеш на класен футболист за 300-400-500к ,добави и скромна заплата е трудно а и почти всяка година имаме попадения но като няма добър треньорски екип,визия, поне някаква идея за работа просто затъват в посредствеността.


Последна промяна jdt на Пон Юли 29, 2013 9:50 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Mr. Smith написа:
А от дупката на некадърността как се излиза :wink:


С лопата :bigok
Но не мисля, че това е проблема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Дипломате, ти наистина ли вярваш, че свинете са изгонили Черепа, след това лупи,после титан :?:
Също така съм убеден,че Батков от години не дава и стотинка за Левски, но и Левски има големи дългове....към него


Между батков и титаните нема никаква разлика освен това с колко дългове поеха отборите. И в двата случая собствеността на клуба за тях е единствено инструмент за уреждане на далавери с държавата. И при двата случая краят ще е един и същ, колкото и някои хора да се залъгват в обратното. Единственият шанс за нас е да ускорим процеса за да се приключи веднъж завинаги


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:52 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
tprodanov написа:
alexbod написа:
Мислиш ли,че батков е на загуба от Левски досега?


Мисля, че на Батков му е през оная работа дали клубът печели или не. И да, мисля, че е на загуба.

Няма нормален бизнесмен на Земята, който съзнателно да налива в губеща инвестиция. Всичките престъпници дето имат клубове в България печелят от това по един или друг начин, но се правят на умрели лисици. Ден и нощ реват, как давали от любов към спорта, но явно много хора им се връзвате.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:52 am 
Не съм много в темата, ама като се има предвид последното ни място в групата, както и играта на к*рвите, не е ли време да спрем бойкота. То не стига, че ще сме пак по 500 човека на мач. Освен това Левски е последен - трябва някак да ги вдигаме, че иначе и по-зле може да стане. Понацупихме се, резултат няма.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
а с подкрепата какво ще стане? Ще се вдигнат и ще заиграят по-добре? На мен лично ми е обидно да викам за тези футболисти и да ги подкрепям. Иначе нямам нищо против да си пеем за Левски и да ги освиркваме примадоните

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Nakuro Bradata написа:
Няма нормален бизнесмен на Земята, който съзнателно да налива в губеща инвестиция. Всичките престъпници дето имат клубове в България печелят от това по един или друг начин, но се правят на умрели лисици. Ден и нощ реват, как давали от любов към спорта, но явно много хора им се връзвате.


Как? :wink:
Точно там е работата - как печелят. Щото ако Батков печели нещо това далеч не означава, че клубът също печели.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:04 am 
antonatan написа:
а с подкрепата какво ще стане? Ще се вдигнат и ще заиграят по-добре? На мен лично ми е обидно да викам за тези футболисти и да ги подкрепям. Иначе нямам нищо против да си пеем за Левски и да ги освиркваме примадоните

Абсолютно си прав, както и всички с които от вчера общувам и ближем рани. По-скоро имам предвид, че с оглед на последното ни място в групата е въпрос на чест. Нашата чест, щото повечето футбалетисти нямат.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
dobrevche написа:
antonatan написа:
а с подкрепата какво ще стане? Ще се вдигнат и ще заиграят по-добре? На мен лично ми е обидно да викам за тези футболисти и да ги подкрепям. Иначе нямам нищо против да си пеем за Левски и да ги освиркваме примадоните

Абсолютно си прав, както и всички с които от вчера общувам и ближем рани. По-скоро имам предвид, че с оглед на последното ни място в групата е въпрос на чест. Нашата чест, щото повечето футбалетисти нямат.


И тогава какво ще празнуваме ?!
100 години ЛЕВСКИ на празен "Георги Аспарухов" ?!
Трябва да ги подкрепим тези примадони...
Те са в психическа дупка и се нуждаят от подкрепа, толкова че да не падаме от Пирин :bigok !! :levski

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
На мен лично ми е обидно да викам за тези футболисти и да ги подкрепям. Иначе нямам нищо против да си пеем за Левски и да ги освиркваме примадоните

Демек ти да пееш, а Седем:Едно и Кратун да викат УУУУУУУУУУУУУУУУУУ, така ли :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
SZ_FEN написа:
Тая да си е*е пичката майчина. Първо да научи истинската българска история, а не пролетарската и версия, а после да ми се "омерзява" и да ми прави партия.



Тя виде Пажо по телевизията и изтреще даеба. Сигурно още има тръпка :bigok

Деба и фейсбук семейството...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
За съжаление резултата от системното проспиване на последните поне 3 години, карането по инерция и тоталната заебация на всичко, вече се вижда.... Нещата са крайно изпуснати, отбора не е подготвен изобщо и ще трябва да се спасява работата в движение. Гответе се за много, много, ама много тежки моменти и резили. Дано само тоя човек да не изхвърчи с писъци оттук след 2 седмици....

А Насо да дойде на още една среща и да обясни защо спа цяло лято, като е очевидно, че нищо не се прави в тоя клуб.....мамка им шибана, когато и да се разкарат, все ще е късно!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Добре бе, не разбрахте ли, че Пажин нищо не е правил :smt109 Имало е само BBC :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Кво е ВВС? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
0 точки и едноличен лидер отзад напред, не му харесвал на Сираков този Левски, тренерчето сигурно е в шок, 45 номер казва едва ли не, че ръководството се опитало да го махне, ама точните хора го вАрнали, идея за игра - точно толкова колкото са ни и точките в момента, единствения лъч надежда за някои хора е едно 17 годишно момче, машиниста спи на новия матрак, мустака си бичи айляк и го боли кура и т.н и т.н :ohmygod2
Хубави дни ни чакат със сигурност, въпроса е коя година точно.. :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com