forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5251
Местоположение: София
К'ви са тия дълги постове бе... Нищо, нищо, пишете сега за да не ви се пее в неделя!

Аз ще се изпусна да викам само ако Старокин вкара гол с десният крак от 45 метра с външен фалц.

После цяла година ще го поздравяват из студентски за туй изпълнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Това, че Батков е основен виновник, не значи, че Гаджев не е боклучец :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 10:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
И като е боклук кво от това? Някой да го дразни това, да ходи да го псува всеки мач?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
acrimonious написа:
ICF написа:
Много сте сбъркани! Толкова ли е трудно да се иде на мач и да се пее за отбора когато играе и да се освирква, когато не могат да си подадат топката. Не рабирам, защо отбора като играеше ганкиното преди 5 месеца трябваше да се подкрепя докрай и на всяка цена, а сега трябва да се бойкотира, да се мълчи и т.н? По-добре ли играеха преди 5 месеца? Някой да ми обясни, ако може. Като Левскар отиваш на мача и гледаш отбора си. Ако играят добре ги подкрепяш, ако не играят добре, но се борят за всяка топка и се раздават, пак ги подкрепяш. Като ги видиш, че не могат да си подават и ги мързи да тичат и им е през кура им казваш какво мислиш за тях. Толкова ли е сложно?


Ми поне според мен е малко селско единият мач да бият и да им пляскаме, следващият да паднат и да ги псуваме :smt017


Не казвам след всяка загуба да се освиркват. Има мачове в които даваш всичко от себе си и губиш. Това е ок, на всеки се е случвало. Аз говоря, че от доста време този отбор не може да върже два паса или да направи смислена атака, но се подкрепяше докрай и сега изведнъж го бойкотираме. Все едно изведнъж са станали мързи и некадърници. Просто като го видиш, че не може да спре, подаде или подведе топката си е за освиркване, а не да си затваряне очите, защото носи синята фланелка. Все едно да идеш на концерт и да ти пеят фалшиво. Косата публиката започне да се държи така тогава ще дойдат и логичния въпрос:кой ми ги води тя играчи и защо отбора играе така? Гнева ще се насочи към правилните хора или човек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Напълно съм съгласен с формата на протест, но шансът да се сдържим да не запеем нещо е адски малък. Причината затова е, че отсреща ще има прилична бройка майни и при първата им песен против нас, със сигурност няма да останем безмълвни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 3:06 pm
Мнения: 697
Локо Плд. мисля ,че нямат песни против нас :wink:

_________________
..ЛЕВСКИ ДО КРАЯ ЩЕ ОБИЧАМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Тая тема е по-тъпа и от НЪРДската - смятай :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 9:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Bubbles написа:
blurrrr написа:
И как е бил сектора :wink:
Ако ще се мерим по Звезда и секви други ютюб-герои, по-добре не споменавай какво е било в Сектора :smt031
За някои неща си трябва организация :!: Толкова ли е трудно да го разберем и да не скачаме за всичко като ощипани госпожички, се едно са не бръкнали да не казвам къде...
По-малко Левскари ли ставаме, ако направим нещо, не както лично ги виждаме нещата, а както са решили хората, дето го движат тоя сектор? Не съм от тях, сега някой да не си помисли нещо, и никак не се чувствам ограничен, потиснат и така нататък, че видиш ли те са решили нещо и искат от мен да го направя. Ако не ми харесва, просто няма да отида, но няма да преча, поне това са заслужили в знак на благодарност, за това, което правят! И е хубаво хора, дето нямат елементарна идея за какво блъскане става дума, да са по сдържани в коментарите си, щото тия уж неангажиращи и безобидни коментарчета в някакъв си форум, всъщност тежат и трупат горчилка в тия хора :wink:

Ти не ги мисли толко тия хора, Батков нали дава субсидии


Айде скрий се некъде вече :smt006

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Besnq_Levskar написа:
ICF написа:
Много сте сбъркани! Толкова ли е трудно да се иде на мач и да се пее за отбора когато играе и да се освирква, когато не могат да си подадат топката. Не рабирам, защо отбора като играеше ганкиното преди 5 месеца трябваше да се подкрепя докрай и на всяка цена, а сега трябва да се бойкотира, да се мълчи и т.н? По-добре ли играеха преди 5 месеца? Някой да ми обясни, ако може. Като Левскар отиваш на мача и гледаш отбора си. Ако играят добре ги подкрепяш, ако не играят добре, но се борят за всяка топка и се раздават, пак ги подкрепяш. Като ги видиш, че не могат да си подават и ги мързи да тичат и им е през кура им казваш какво мислиш за тях. Толкова ли е сложно?

Щото повечето от хората които пишат тук не разбират и грам от футбол.Те си мислят,че като бихме Лудогорец сме играли нещо и т.н. Решили да не пеем,трябва да не пеем за да е единен сектора..........."Левски значело свобода" еми да това значи,ако не знаеш какво значи Левски е хубаво малко да си наваксаш знанията Македония ли си,Косово ли си.
Аз също се дразня,че играчите не играят нищо обаче се дразня някой да ми поставя условия и правила дали да подкрепям отбора на мач на ЛЕВСКИ.
Пълна трагедия сте :smt023


Добре бе, давай си сам тон и си пей в неделя, няма проблеми. Донеси си уредба или мегафон, подготви си идейно и технически хореография, нареди си я преди мача, после се организирай да си я изпълниш, снимай си я и си я качи във фейсбук.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Абе, тоя бъбълс оня бъбълс ли е? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Аз чакам всички тия отворковци да почнат да пеят, когато целия Сектор мълчи. :wink:
Но.., изненада, съмнявам се изобщо да са близко до Герена. :wink:
Само с щракане по клавиатурите не става, момчета. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Деба и тъпата история. Някой хора чакат само удобен момент, за да се сдобият със своите 5 минути слава.
Когато се правят хореографии, всички са доволни, лудница, болница, аржентина и тн. Когато момчетата, които стоят зад всичко това имат нужда от подкрепа и призовават за обединение, всеки обръща глава на другата страна.
Най - малко от уважение трябва да застанем зад тях, а не да се оприличава всичко това с комунизъм. Плюете по пичетата на терена, но не се замисляте, че в някои отношения много си приличате :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Искам за мача с прасетата организацията от страна на НКП и фракциите да е нулева. Да видим кой ще се заеме да прави хореографии и аржентини :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 12:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Некои хора просто им е трудно да си набият в тъпите тикви, че за да бъде един сектор добър, организиран, единен, трябва да има група от хора, които да се слушат. Що всеки иска да бъде някъв вожд тука бе, да му еба майката?

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Knoxville написа:
Искам за мача с прасетата организацията от страна на НКП и фракциите да е нулева. Да видим кой ще се заеме да прави хореографии и аржентини :smt023


Нема нужда да ставаме заложници на шепа случайни анонимници. Както в Пловдив се оказа, че виреят само в нета, така ще е и сега. Нема кво да се съобразяваме :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Трябва и ВАЖНОТО е да сме едно цяло на стадиона, а иначе няма лошо тук - там да има различни мнения. Още веднъж да се каже, че тези мерки са срещу случващото се в клуба! Много хора смятат, че само футболистите са виновници и бездушници, което дори да приемем, че е така НЕ ОЗНАЧАВА, че проблемите са само в тях!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
За мен пък сме виновни всички ние, които обръщаме внимание на такива хора. Това им дава живот макар и в нета. Изобщо не знам защо се връзвате на такива индивиди. Нека пишат квото си искат... трийте им коментарите или ги игнорирайте и това е. Няма нужда заради 2, 3 олигофрена, които не знаят къде се намира стадиона да има разправии 1 седмица. На всички е ясно, че бойкота ще се състои, а тия, които са против дори няма да са там. Винаги е имало и винаги ще има такива хора във всяка една част от обществото. Нека не им обръщаме внимание на брътвежите и да гледаме напред. Само Левски :lsfc1

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 10:46 pm
Мнения: 33
Аз първо искам да кажа, че напълно подкрепям бойкота. Даже ще е хубаво пред сектора да има засилено присъствие на семки и вестници, за да си седнеме на спокойствие 90 минути. :strkstrk
Второ, ако надупиме майните с 3 гола разлика (дай боже) съм сигурен, че тука повечето бойкотиращи ще луднат и пак ще има "але шампиони сме " , "ние сме Левски София " и тн. Така че ако ще се прави нещо, да го направим както трябва. Да се каже на хората да се въздържат при гол, а когато съдията-педераст надуе свирката да се изнизваме по възможно най-бързия начин, все едно не сме били там. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Всички се шашкат какво ще се случи при гол, но никой не се сеща, че във футбола има и 0 - 0 :bigok

Лесно е да кажеш на човек "олигофрен" във форума, само защото не си съгласен с мнението му. Старите левскари биха избрали свободата пред футбола, но този избор не се налага (за сега!). Нека има различни мнения, но на стадиона трябва да сме винаги едно цяло! Ама преди не било така, преди незнамсикаквоси и т.н. То преди и баба ми е била тинейджър (1925-1930), ама днес вече е 2013 г. и ко? Тва да не е ретро събитие? Аз ходя на 90% от домакинските мачови и на 80% от госуванията, но не съм в Сектора. Тези момчета там си оставят всичко - живота, времето, средствата, забавленията, ученето и заслужават уважение и признание! Защо да не подкрепим всички тях в случая? Мнението е на всички фракции, а не призив на анонимен агитатор. Част съм от една "чичо" фракция :bigok , дори сред нас се обсъжда какво да се прави и в крайна сметка се взе решение. Защото следващото може да е Сектора да е единен, а стадиона (в случая само В, слава Богу!) да не е единен. От там до разединение и противопоставяне е нужно съвсем малко, а последиците ще са пагубни. При нас само това остава - на юбилея да се скараме помежду си за цвета на лайното...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
С всеки следващ мач почвам да разбирам, какво им е на стюардите и хората, които се занимават с ВСИЧКО в този сектор, и с какви малоумници трябва да се разправят, а понякога и съобразяват. :ohmygod

Ще си позволя да цитирам Македонеца, защото мнението му от темата "Сектор Б" е много точно и на място.

Македония написа:
Тук и по всякакви фейсбуци всякакви "наши" сричат едно и също клише - Левски значи свобода. Искаме свобода, не диктатура, тоталитаризъм и не знам си какво. Не, уважаеми, бъркате, не свобода, а свободия искате вие. Свободата няма как да я искате, защото свободата изисква да се поеме ангажимент, дело, участие, съпричастност, въвличане, вие това не го искате. Ангажименти, ангажираност... не, мерси.


Прочетете го и преценете, какво означава "Левски значи свобода" за вас. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Аз все си мисля, че целият дебат около бойкота е безсмислен. Всеки фен на Левски си има глава и си преценява какво и как да прави по време на мач... идеологията на нашия клуб е твърду срещу това някой да ти казва какво да правиш! НКП излезе с позиция - ако си сългасен, подкрепи ги - ако не - прави каквото искаш! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
айде бе.. идеологията била :wink:
пак ли идеологията им е виновна на въпросните, дори като им дадеш един найлон да вдигнат и те гледат като телета, даже не се мърдат, когато им обясниш човешки, че за да стане нещо трябва да идат еди къде си..
всеки си е решил, че може да е шеф, та кой си ти уе чуьек да ми казваш ко да праьая аз бьеее, ей


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Renaissance написа:
айде бе.. идеологията била :wink:
пак ли идеологията им е виновна на въпросните, дори като им дадеш един найлон да вдигнат и те гледат като телета, даже не се мърдат, когато им обясниш човешки, че за да стане нещо трябва да идат еди къде си..
всеки си е решил, че може да е шеф, та кой си ти уе чуьек да ми казваш ко да праьая аз бьеее, ей

Е да бе, ама като се прави хореография е нормално да ти се казва какво да правиш и къде да ходиш. В случея говорим за форма на протест, с която може да не си съгласен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бе време е да си зададем въпроса дали сме съгласни с това, което се прави в клуба, а не дали си съгласен с формата на протеста. Ако не те кефи каква я дробят, ми вземи пък преглътни малко тоя малоумен български манталитет "никой нема ми казва кво ше праа, шси праа ко си искам" и отдай дължимото на позицията, заета от тия, които си скъсват гъза за тоя сектор! Все ще има някой, който е несъгласен, но така няма да стигнем до никъде. Като не си съгласен - ми с несъгласие го направи, с отвращение, ама го направи! Мрънкай си, дудни 2 седмици как "некви" ти забраняват, ама просто го направи.

Ако ли не, значи явно ти отърва сегашното положение - най-малкото, защото не правиш нищо, за да го промениш, че даже и скачаш на хората, които се опитват да направят нещо.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Май че е време това знаме да се изкара отново. :smt006
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 4:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
knave написа:
Renaissance написа:
айде бе.. идеологията била :wink:
пак ли идеологията им е виновна на въпросните, дори като им дадеш един найлон да вдигнат и те гледат като телета, даже не се мърдат, когато им обясниш човешки, че за да стане нещо трябва да идат еди къде си..
всеки си е решил, че може да е шеф, та кой си ти уе чуьек да ми казваш ко да праьая аз бьеее, ей

Е да бе, ама като се прави хореография е нормално да ти се казва какво да правиш и къде да ходиш. В случея говорим за форма на протест, с която може да не си съгласен.

Примера изобщо нямаше за цел да сравнява правенето на хореография с какъвто и да било протест. :smt006 И Вилкид много хубаво го е написал. :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Wildkid написа:
Бе време е да си зададем въпроса дали сме съгласни с това, което се прави в клуба, а не дали си съгласен с формата на протеста. Ако не те кефи каква я дробят, ми вземи пък преглътни малко тоя малоумен български манталитет "никой нема ми казва кво ше праа, шси праа ко си искам" и отдай дължимото на позицията, заета от тия, които си скъсват гъза за тоя сектор! Все ще има някой, който е несъгласен, но така няма да стигнем до никъде. Като не си съгласен - ми с несъгласие го направи, с отвращение, ама го направи! Мрънкай си, дудни 2 седмици как "некви" ти забраняват, ама просто го направи.

Ако ли не, значи явно ти отърва сегашното положение - най-малкото, защото не правиш нищо, за да го промениш, че даже и скачаш на хората, които се опитват да направят нещо.....

Пич аз подкрепям протеста, коментирах "задължаващия" фактор. Съгласен съм и с почти всичко, което си написал, но просто ми се иска да има повече демократичност в сектора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е ок, пич, демократично го правим, всеки си протестира както си иска.....представяш ли си какво ще стане?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 5:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
мъртъв футбол,апатия,безразличие ....

и какво очаквате от футболист на който тепърва
Цитат:
На няколко пъти Йоканович обясняваше дълго и напоително на Нуно Пинто как да действа, когато бъде атакуван...
, ами ако няма кой да му обясни ?
Колко да се раздава? И перфектна физическа форма да има ще се лута като муха без глава и половин час преди края на мача ще е гроги,някой ще се изнерви че не му се получава играта,друг ще уние..и това всеки мач,мач след мач...това са ни футболистите и в крайна сметка те ще ни радват този сезон.
Все пак сме професионален футболен клуб,наемаме (понеже не умеем да си изграждаме) професионалисти с качества съответстващи на цената.Въобще не топлят кухите фрази 'аз от малък съм левскарче','в Сърбия симпатизирах на Левски','жестока публика','дойдох в Левски защото е велик клуб' особено като каже някой афро...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 24, 2013 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Maсово се бърка демокрация със свободия или анархия :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com