forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Налага ми се... с тая "сърцата" игра(покрай тъчовете) , тея страховити безбройни корнери(които излизат в тъч) , непрестанни опасни центрирания(от единият чак до другият тъч), уникални скрити пасове към Пламен Илиев ,удари в тъч и недадени дузпи :bigok Иначе не мога да издържа да гледам мач на ЛЕВСКИ :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Засега май първият правилен ход е да подкрепим треньора и всички в тоя клуб да видят, че сме зад него. Вярно, още не се е доказал, но имаме ли друг избор в момента...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тренора - хубаво. Даже ритнитопковците не са толкова виновни (освен когато се държат като путки, но поне вчера не беше така, просот бяха некадърни, но тва не е тяхна вина....). Да речем тях хубаво ще ги подкрепим. Ама "ръководството".....там трябва да се натисне....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
http://www.лъжеспорт.bg/Sled-rezila--Le ... ve-(SNIMKA)-95763
:ohmygod2
Гари , ако изключим тая глупост миналият мач е най-класният ни футболист. Дано не е вярно макар ,че си имаме ИЙ :loser2 за какво ни е холандчето :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Коментаторът вчера беше още по-скандален с постоянните си хвалебствия колко активен бил Илиян Йорданов :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Kocito_Kalki написа:
Коментаторът вчера беше още по-скандален с постоянните си хвалебствия колко активен бил Илиян Йорданов :smt005


Тоя коментатора беше на тежък хероин - "не му била работа на Станислав Ангелов да пробива напред" :ohmygod2 А бе, тва малоумно изчадие гледало ли е модерен футбол?! Няма отбор в който бековете да не асистират на крилата, когато отборът им напада...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
iSSigy написа:
А никой ли не се замисля, че след тоя мач в най-уреденото първенство на планетата, нашия коеф. за спечелване на А група ще се вдигне? Второто което е сами си правим драмата. Ако има някой, на който не му е ясно, че сме слаби не от тоя сезон, значи не е добре. От друга страна 2 кръга в новото първенство е същото като един в предното, все едно никога не сме почвали със загуба. Също и гарантирам, че ще бъдем шампиони и колкото повече се дъним на старта, толкова по-голям шанс има тва да се случи. Просто няма кой друг да стане шампион, а и така ще бъде най-изгодно :smt115 Плюс това имаме и любилей, така че нещата се нареждат перфектно.
Чурка изрично казаха, че няма да се борят за титлата. Цв. Василев не е Жоро Илиев и не му трябва тая титла за нищо като жълтите му го лапат до долу и сега :wink: Домуса също две титли са му напълно достатъчни и от сега нататък няма кво повече да доказва на селяните. Личекс... те са ясни. Колкото и смешно да ви звучи ще си станем шампиони :wink:


Толкова смешно звучи.Какво можеш да гарантираш ? Така гарантирахте и миналата година.Нямало кой друг да стане шампион. :ohmygod Ебахти сбърканото мислене ,братче !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
На мен ми е любопитно що на Цв. Василев да не му трябва титла? Просто ми е интересно ако отборът играе добре и има шансове догодина да играе за големите пари в ШЛ, що пък да не се бори за титла?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Пък и ще почеше доволно мустака и ще се изтъпанчи горд пред протестиращите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 3:02 pm
Мнения: 36
badev_007 написа:
http://www.лъжеспорт.bg/Sled-rezila--Levski-prodava-zvezdata-si-do-chasove-(SNIMKA)-95763
:ohmygod2
Гари , ако изключим тая глупост миналият мач е най-класният ни футболист. Дано не е вярно макар ,че си имаме ИЙ :loser2 за какво ни е холандчето :ohmygod2


:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Стига с тия титли, митли, купи, мупи! На Левски му трябва ИГРА и игрови стил, не титли! Една къща се гради от основите, не от покрива! Това което става в Левски в последните 5 години е пагубно, не се мисли в перспектива а ден за ден, месец за месец! Сега да стане нещо, пък в бъдеще кучета ни яли!

4 години сме без титла и кво от това, по-малко левскар ли съм станал? Естествено, че не! Предпочитам да се обяви нулев сезон, дори и за другият но да почне да се гради нещо в тоя клуб! Да се тръгне от 0-лата нагоре и напред, стига празни приказки за купи и титли! Та ние не може Монтана да бием на Герена за какви титли говорим, трябва работа и доверие към новият треньорски екип и нищо друго! ако трябва план 2015 или 2016 да обвяват, ама да се тръгне! С това мислене ден за ден, седмица за седмица, месец за месец го докарахме до тук! Работа трябва а не приказки за некви теникиени купи или титли!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
Смисълът на бойкота бе да покажем, че няма да позволим да ни смятат за дебили и да се подиграват с нас, а ние да си казваме, че "поне на трибуните сме ги надиграли"! Сега, когато видяха и, надявам се, осъзнаха, че са стигнали дъното, бойкотът става безсмислен. Защото той не бе заради класирането, а заради отношението. Мисля, че е време за завръщане на стадиона - да е ясно, че поне на трибуните има Левскари! :smt027

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
antonatan написа:
Бащицата е в позицията на ташаците, участва в ебането, но е отвън :bigok


Бащицата 2 години посреща с прегръдки и целувки Домуса в Смолян, уреди кумеца си Караманджуков за директор в Разград, докато по медиите играят некакви сценки на противоборство и омраза. За Батков най-важното е да бъде винаги близо до силните на деня, а Левски е само разменна монета. Заради това бас хващам, че тази година шампион ще е Ботев, а Батката и компания в ПФК-то няма да се разплетат чорпатите от този факт

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Kocito_Kalki написа:
Коментаторът вчера беше още по-скандален с постоянните си хвалебствия колко активен бил Илиян Йорданов :smt005


Всичките футболисти които се взеха последните 2 години ( с изключение на Гари ) са като тоя - привидно активни, играят много с топката, уж се раздават на терена, но имат толкова футболни аргументи, че ти се иска да бяха по-пасивни и да не пипаха много много топката. Включвам и Лопес и Бру, особено втория, откакто сме го взели само мачка топката по цял мач, очаквам скоро да я спука или да свали някой от крановете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Няма смисъл от оцекните на футболистите, не сме толкова разбирачи. Когато добием стил, тогава ще се види кой колко може.
Йоканович каза, че не искал и двамата му бекове да пробиват и затова не пуснал Мюлдер. Дано да е това причината!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Adepta написа:
Няма смисъл от оцекните на футболистите, не сме толкова разбирачи. Когато добием стил, тогава ще се види кой колко може.
Йоканович каза, че не искал и двамата му бекове да пробиват и затова не пуснал Мюлдер. Дано да е това причината!


Гарито още по време на подготвителният лагер се видя че е добър. Не казвам че Бру и Лопез нямат време да ме опровергаят, особено сега при кратката пауза и малкото време за адаптация, но мене лично ме притеснява качествата които очевидно са търсени у новите футболисти последните 2 години. Вместо да се търси бързина и креативност, ние събрахме отбор от бавни, безидейни футболисти, които 90 минути държат топката и нямат нито идеята, нито необходимите качества да направят нещо с нея.


Последна промяна joro123 на Пон Юли 29, 2013 1:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Сигурно всичко вече обсъдено.

С две думи: нямам думи. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Футболистите играят слабо, защото колективът е слаб. Когато се подобри представянето на отбора като цяло, тогава и играчите ще си вдигнат личното ниво. В момента го караме на моментните избухвания на Гари и нищо друго. Положителното е, че треньорът ни е наясно с тия неща и се надявам лека-полека нещата да се подобряват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Добре поне на корнерите да правят някакви заучени положение!!
Черноморец по времето на Балъков така играеш, те тръгват в контраатака - халфа с топката на центъра и въобще не поглежда, а направо я дава в дясно (например) и там си има човек :!: :!: :smt002

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Някaкъв написа:
Добре поне на корнерите да правят някакви заучени положение!!
Черноморец по времето на Балъков така играеш, те тръгват в контраатака - халфа с топката на центъра и въобще не поглежда, а направо я дава в дясно (например) и там си има човек :!: :!: :smt002


вчера имахме (ако не съм изпуснал някой) 15 корнера !
ПЕТ-НАЙ-СЕ !
ако кажеме на отбор от 1ва английска девизия, че сме изпълнии 15 корнера и нямаме голово положение, ще помислят, че говорим за крикет !

от 15те корнера имаше 1 къс и 1 на 1ва греда
другите бяха безцелни центирания към МЕГА ВИСОКИТЕ зашитници и вратар на Доко...
безсилие, НЕможене и пълна липса на нещо в главата....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:49 pm
Мнения: 335
18:1 бяха корнерите, но още по-лошо е, когато има центриране в нашето наказателно поле - всеки път ми се свива сърцето все едно е пряк свободен от дъгата. А този проблем е още от времето след Топузаков и Томашич.

_________________
abvgdejz написа:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Мен ми стана най-болно, от това че дотам я докарахме, че на нашият храм огласяха песните на феновете на противника. :?

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
18 корнера, чуек :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Някой може ли да намери точна статистика за удари, корнери и т.н., че търсих и нищо не намерих, а по тв-то казали, че сме имали 17 удара към вратата срещу само 3 на пловдивчани?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
И какъв беше смисъла тогава от бойкота, какво постигнахме, всъщност какво се целеше :?:


Ми именно, като не знаеш какво искаш, как точно да го постигнеш..?

badev_007 написа:
Жена ми се потресе в 19:00 в градинката ,колко малко хора имаше, а след мача каза ,че няма да стъпи скоро на мач


Кефиш ме пич как всеки твой пост започва с "Жена ми тва", "Жена ми онова"... Евалата, и аз като млад си ги обичах (далеч не чак толко де).. :smt003

incheto_1914 написа:
Засега май първият правилен ход е да подкрепим треньора и всички в тоя клуб да видят, че сме зад него. Вярно, още не се е доказал, но имаме ли друг избор в момента...


И аз това си го мисля.

joro123 написа:

Всичките футболисти които се взеха последните 2 години ( с изключение на Гари ) са като тоя - привидно активни, играят много с топката, уж се раздават на терена, но имат толкова футболни аргументи, че ти се иска да бяха по-пасивни и да не пипаха много много топката.


Ми да, ма нали уж искахме такива футболисти- и слаби да са, да показват желание... :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
mech0 написа:
Някой може ли да намери точна статистика за удари, корнери и т.н., че търсих и нищо не намерих, а по тв-то казали, че сме имали 17 удара към вратата срещу само 3 на пловдивчани?

ами има и такива мачове. Още сутринта казах, че не сме изглеждали идеално зле, но просто нямахме късмет снощи. Доко Пд бяха паркирали автобуса пред вратата и положенията не влязоха.
Има ли някъде отменения гол на Рамос, че не съм гледал положението?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:54 pm 
mech0 написа:
Някой може ли да намери точна статистика за удари, корнери и т.н., че търсих и нищо не намерих, а по тв-то казали, че сме имали 17 удара към вратата срещу само 3 на пловдивчани?

Ето точна статистика:

Футболисти на Левски - КПД = 0


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Цитат:
Кефиш ме пич как всеки твой пост започва с "Жена ми тва", "Жена ми онова"... Евалата, и аз като млад си ги обичах (далеч не чак толко де).. :smt003


Е не почва с това ама ок - факт :bigok С жена ми се забихме на мач на Левски, ходим на 90% от мачовете и да много си я обичам :loser2 :loser2 :loser2 Ако ходих на мачове с на някой друг жената, щях да пиша за на едикойси жената кво е казала :lol:


Последна промяна badev_007 на Пон Юли 29, 2013 3:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Чакай да позная - тя чете форума, нали? :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
....


Последна промяна Лабрадор на Пон Юли 29, 2013 3:04 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com