forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 7:09 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Ако бяхме били случайно нямаше да е дъното, нямаше да са драми.... Някои хора все едно гледат от една година футбол...

Не знам дали щеше да има драми, ама половината дето се тръшкат щяха да са на другия полюс - купа, титла, селекция почти за ШЛ нали естествено с 1-2 класни попълнения :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Играхме трагично и заслужено загубихме. Локото използваха своите шансове и си ни биха. Вие какво очаквахте? Да дойдат на Герена и да владеят повече топката и да ни скъсват от атаки? :lol:

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Тя постройката си беше променена! Играхме 4-1-4-1, но след втория гол на локо всичко се разстрои и започнахме пак с безцелните подавания на близко разстояния и балонните центрирания! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
Изображение

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Днес слушах по радиото, че Левски е отборът от участниците в евротурнири с най-много картотекирани футболисти аз последните 5 години в целия континент - 95 играча, като вторият отбор по този показател бил с 45. Па ние нека си говорим как Гаджев или Пацо са ни виновни :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
кур


Последна промяна IN HOC SIGNO VINCES на Пон Юли 29, 2013 1:13 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
incheto_1914 написа:
targovishte написа:
Що без подготовка...в Правец и в Австрия на екскурзия ли бяха? И доколкото си спомням...ти беше на мнение, че Митов много добре се справя и трябва да бъде дълго оставен да работи? :smt017

Извади ми такова мое мнение. Айде извади ми, понеже все много знаеш. Но понеже не можеш, ще ти извадя аз:


Еми...да му се даде шанс...не е малко... :loser2
Е сега няма да тръгна да се ровя в мненията ти, но съм останал с такова впечаталение...а тебе те следя по-изкъсо... :s_police

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Показателно е, че второто дори и осите дето са там при нас се прибраха да не гледат :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Нз как някои казват, че както сме загубили...така е можело и да бием :shock: Та ние нямахме никакви шансове бре пичове :lol: Никога не съм бил по крайностите...вианги съм гледал и най-малкия позитивен лъч...но фактите са си факти...днес официално сме на най-ниското ниво от както се помня. Колкото и да не ни се иска...това е самата истина. Не ми е толкова болно за тази загуба, тъй като в последните години съм свикнал да гледам какво ли не....най-ми е болно, че тази гавра се случва навръх 100 годишнината ни по дяволите :evil: Следващият такъв юбилей няма да го доживеем....

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
[az] написа:
Adepta написа:
Абсолютно, да не забравяме че не дадоха дузпа на Генков при 0:0, при вкарана си биехме с 2-3 гола и тогава какви дитирамби щяха да са тук, какви възхвали, "аз казах ли ви", "Наско оправи отбора" и тн.

:smt005 Не са ни дали дузпа,ей богу!


И по-смешни дузпи са ни давали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Levskar67 написа:
Тя постройката си беше променена! Играхме 4-1-4-1, но след втория гол на локо всичко се разстрои и започнахме пак с безцелните подавания на близко разстояния и балонните центрирания! :smt012


а и вече отборите не идват на Герена за протоколна загуба,търсят си тяхното по техния си начин точно поради факта,че не само не играем уверено,със самочувствие а направо се гипсираме


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
Показателно е, че второто дори и осите дето са там при нас се прибраха да не гледат :bigok


тия оси още ли не са ги унищожили бе...май докато не пострада някой..няма да си мръднат пръстта...ако нямат пари, кажи че ще им дам 50 лв да купят препарат и да напръскат...баси...
аз последния път се махнах от там...щото съм алергичен и не знам, ако ме ужилят една....две дали няма да пукна... :ohmygod

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
100 годишния юбилей е нещо велико! Щастлив съм, че съм съм съвременник на този юбилей! Но е време да се събудим и да разберем, че заради него, никой нищо няма да ни даде даром, а и ние не искаме нищо даром! Сами трябва да си върнем уважението от всички в тази страна! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Пробвахме с бойкот, пробвахме с мълчание. Сега какво следва? Има ли още хора, които смятат, че без Батков ще е по-зле? Искрено се надявам следващия път господин Машиниста да е адресат, защото да се занимава публиката на Левски с гнома Ил.Йорданов или с лекето Гаджев е смешно.


Последна промяна Smirnoff на Нед Юли 28, 2013 11:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:52 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
jdt написа:
hidden767 написа:
Македония написа:
Сълзи ми излязоха от очите след този мач, спонтанно, нищо особено не стана и този мач, просто спонтанно. От болка и от гняв. След всеки мач съм като парцал, изхабен и употребен, емоционално, психически. А се предполага, че това трябва да те развлича и да ти носи удовлетворение.
Не мога повече. Всичко, което обичам в тази държава и самата тя, е убито, подменено, разбито и умъртвено и се радвам, че след един месец се махам оттук. На 24 години съм с бели коси и лошо настроение всеки уикенд, което рефлектира и вреди и на околните ми хора.
Завинаги от Левски, с фланелката на Левски и със спомените за Левски.


Ето затова мненията ми във форума последните години са такива, каквито са. Ето затова много пъти съм ви казвал да спорите с мен, когато станете на моите години и гледате същия филм толкова пъти, колкото съм го гледал и аз.
Който си вземе поука - добре. който не - то си е за негова сметка.


7/67 или 76/7 ? :)
Помня много по-слаби години и формации,излишно е да се правят драми , има си треньор,работи,ще видим дали ще има резултати а и 'водещите' отбори са един дол дренки,миналия сезон бяхме отчайващи а играхме мач за титлата...и какво ако бяхме шампиони,само излишни заблуди . Единствения шанс да имаме приличен отбор при нашия бюджет е да случим на треньор,очевадно е ,че за 300-500к класен футболист е луд късмет.


Абе недейте да пишете глупости ......... с тоя бюджет ли ? 99.9% съм сигурен че имаме най-големият бюджет в А група, ние даваме по 300-500к, а Локото дето ни биха днес едва ли са дали толкова за трансфери в последните 10 години. Отборите дето ни отстраняват в Европа са с бюджети по 1-2-3 милиона евро. Въпросът не е толкова до пари - тука 1000 пъти се написа че на фона на останалите сме добре обезпечени. Въпросът е до сгрешена политика и некадърни решения на всички нива от ръководството.

Иначе за мача - не искам да се правя на голям разбирач, но Йоканович има една малка черна точка от мен - първо не успя да надъха играчите - един Митов барем това направи. Второ - знаел е че са добри на статични положения, но пусна ниския Ангелов централен защитник, един Димов може да е всякакъв, но поне играе добре при статичните положения. Трето не знам защо от всичките дупки нарочи точно Мюлдер, който колкото за толкова ни е един от малко по-смислените играчи. Защитата ни беше трагикомична - от 3 удара 2 гола, тия минаха 5 пъти центъра всичко на всичко.
Освен това според мен закъсня със смените - Вутов влезе когато всички останали бяха измрели, трябваше да го пусне в 60-тата минута, а Силва най-късно в 75-тата.
Все пак го оправдавам с краткият му период в отбора, а и получава тежко наследство. Мисля че има подкрепата на повечето от нас, да прави каквото ще прави, но да вдига отбора на крака.

Специален поздрав и за Насо, искам да го попитам няма ли да напише един фейсбОк статус и да обясни кой е виновен да се изгонят Данчо тополата и Ели и после 2 месеца да не могат да им се намерят заместници ? Партизан не пускат Иванов за 1.5 милиона евро, щото не са му намерили заместник, а наште умници са ни оставили с един типичен централен защитник. Освен това да не се оправдава че сме на дъното - тоя отбор по някакъв начин игра финал за купата и беше на 15 минути от това да стане шампион, а сега сме ПОСЛЕДНИ. Дъното май го копаем откакто дойде той и почна с неговите интриги.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 28, 2013 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ангелов не игра централен защитник, а десен! За Мюлдер мисля, че проблема е, че не иска да си намали заплатата и май ще го продават!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Каква беше тая курва с микрофон дето седя 10 мин преди да я пуснат през оградата във В? Какво общо имаше продукцията от световна класа на терена с тая нелепица мис България?

Иначе пак ще го кажа, но в навечерието на 100 годишнината ни да сме с 0 точки и тая нелепа игра с разиграване до центъра и обратно и безидейност с пасчета по ширина е недопустимо. Какво ще се промени след 100 дена - ще започнем да подаваме към правилната врата ли, ще се научим да изнасяме топката ли, ще идем всички на сафари ли, г-н Сираков? Какво стана с машиниста дето караше влака, някой кара ли го изобщо сега тоя влак?

Защо Левски го е страх да играе на собствения си стадион - къде е самочувствието което носи синята фланелка? Или самочувствието е само по барчетата и автосалоните, майка ви дейба!!

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Пон Юли 29, 2013 12:01 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
Justice написа:
[az] написа:
Adepta написа:
Абсолютно, да не забравяме че не дадоха дузпа на Генков при 0:0, при вкарана си биехме с 2-3 гола и тогава какви дитирамби щяха да са тук, какви възхвали, "аз казах ли ви", "Наско оправи отбора" и тн.

:smt005 Не са ни дали дузпа,ей богу!


И по-смешни дузпи са ни давали.


То като ни я дадат, трябва някои да я вкара :lol:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:02 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
Levskar67 написа:
Ангелов не игра централен защитник, а десен! За Мюлдер мисля, че проблема е, че не иска да си намали заплатата и май ще го продават!


А ОК, вярно че Старокин беше централен, което е същата история. В атака бяхме трагедия, ама като ти вкарат 2 гола от 3 минавания на центъра с тая експериментална защита и върви после се връщай в мача.

За Мюлдер и аз го прочетох и жалко за Йоканович ако се е поддал на натиск. Да не говориме, че като го гледам едва ли ще се задържи дълго в отбора ако му се месят в работата и му редят състава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
jordanofff написа:
Каква беше тая курва с микрофон дето седя 10 мин преди да я пуснат през оградата във В? Какво общо имаше продукцията от световна класа на терена с тая нелепица мис България?

Иначе пак ще го кажа, но в навечерието на 100 годишнината ни да сме с 0 точки и тая нелепа игра с разиграване до центъра и обратно и безидейност с пасчета по ширина е недопустимо. Какво ще се промени след 100 дена - ще започнем да подаваме към правилната врата ли, ще се научим да изнасяме топката ли, ще идем всички на сафари ли, г-н Сираков? Какво стана с машиниста дето караше влака, някой кара ли го изобщо сега тоя влак?

Защо Левски го е страх да играе на собствения си стадион - къде е самочувствието което носи синята фланелка? Или самочувствието е само по барчетата и автосалоните, майка ви дейба!!


Тази беше някаква от TV7. Чиста провокацийка от малоумната телевизия. Виж оня дебелия и той беше интересен и каква му беше целта. Само снима, хили се и провокира.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Абе какви тактики и какви постройки обсъждате като тия путкари не смеят да играят. Всички вънка ебати и нещасниците :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
Без чернилки, толкова. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Некой модератор доста оптимистично е сменил името на темата. Да не се окаже другата седмица, че има още по-надолу :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
По лани ли беше,пак губехме от тея 1-2 и Арс обърна мачо? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
то остана ли отбор от А група, който да не ни е бил на Герена...май само тия, където не сме се срещали с тях...като Любимец...и Гоце Делчев... :smt017

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2197
Местоположение: Русе
Изображение

Това гифче трябва да се пуска по-често!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Smirnoff написа:
Пробвахме с бойкот, пробвахме с мълчание. Сега какво следва? Има ли още хора, които смятат, че без Батков ще е по-зле? Искрено се надявам следващия път господин Машиниста да е адресат, защото да се занимава публиката на Левски с гнома Ил.Йорданов или с лекето Гаджев е смешно.

Да давам ли за пример свинете дето изгониха Черепа и от тогава са от зле, по-зле?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Стигнахме го дъното. В Европа отпаднахме в първия кръг, 2 мача - 2 загуби в първенството, на голяма част от играчите не им пука за отбора, публиката е докарана до някакво състояние, където не мога да го опиша с думи и след всеки мач си казваш " не може да е по-лошо" и изведнъж по-лошото се случва. Сега "по-лошото" е да паднем от Гоце Делчев. Само това, защото миналата година направихме хикс с тях. Дори и аз като супер оптимист не виждам нищо хубаво да стане и да не бъде някакво временно избухване, като миналата година.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:34 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Данчо Господинов каза, че му е кофти за ЛЕВСКИ! Май не пазеше на правилната врата?! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
ДипломатО написа:
Да давам ли за пример свинете дето изгониха Черепа и от тогава са от зле, по-зле?

За разлика от тях ние си имаме Татко и сме направо супер :bigok !

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 152 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com