forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
hidden767 написа:
Morning Glory написа:
Кво сте се заплескали ли бе?! Преди мача мишкувахте и насирахте, че падаме с много. Сега пък вече срам било, че ни обърнаха с човек повече.

Ботев имаха всички шансове да ни разгромят, стига да имаха смел треньор. Тактиката срещу нашето анти-отборче е ясна - агресия, преса и насищане на наказателното поле при слизанията по фланга - най-малкото 3:0, щото дори да не ти връзва много играта, след задължителната грешка отзад, навличаме насраните физиономии и почваме да "пишем история".
Но с "правилният" футбол толкоз.
За тези, които си мислят, че щом сме озорили Ботев, значи не сме чак толкова зле - спокойно. Ще видите какво ще се случва срещу далеч по-смешни отбори. :wink:
Който и да дойде треньор, няма как да сме шампиони, докато най-добрите футболисти в България НЕ играят в Левски.

Ботев пропуснаха поне още 4 100 %-ви положения с "правилния" футбол. Сега можеше да е 5:1, например.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
veskoz написа:
С публика ги биехме. Играхме добре, вижда се някой добри неща, лошите всички знаем къде са - защитата. Без треньор толкова. Мощно 15к на Герена срещу Локото. Трябва да станем шампиони!


Айде публиката да не е виновна. Играхме по-добре от очакваното, видяха се и добри неща... Никога не съм бил фен на МърЕ, но не очаквайте след победа над Левски да си скуби косата от яд. Помнете, че на много хора, точно мача с Левски им осмисля сезона.

Нивото на Левски ще се вдигне някой ден, дано и форума си го възстанови!!!

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Не очаквах да излязат толкова прибрани нашите през втората част! Беше ясно, че така няма да удържим резултата и ще отнесем голове! Смените на Генков и Вутов също бяха безумни! Стара максима е, че когато играта върви отборът не се пипа! Двата гола и всички опасности през второто полувреме дойдоха от зоната на Пинто! Какъв футболист е той оставям на вас да прецените?! Това, че там е дупката в нашия отбор го знаят всички и непрекъснато ни атакуват през него! Разбира се, той не е единственият виновник за тази загуба, но има персонална вина и за двата гола! Мисля, че добре играха Пелето, Велев, Рамос и Вутов, останалите слабо! Мисля също, че бойкота трябва да продължи! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:20 pm 
Аз видях желание и хъс, а че ще е мъка, ще е мъка. :) Единственото хубаво е и че, жалтурите, които явно ще ни бъдат конкуренти, са зверски прехвалени и зле.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2589
Местоположение: Герена
Аре стига глупости бе... жалки сме и това е. Аз не съм очаквал да спечелим, така че не съм разочарован. Ние не играем футбол, а единственият светъл лъч в отбора ни е Вутов. Страхотен футболист! Всички други са спрели и не знаят къде се намират. Нито можем да си подаваме, нито можем да организираме атаки. За защитата няма да говоря :smt005

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Vincenzo написа:
hidden767 написа:
Morning Glory написа:
Кво сте се заплескали ли бе?! Преди мача мишкувахте и насирахте, че падаме с много. Сега пък вече срам било, че ни обърнаха с човек повече.

Ботев имаха всички шансове да ни разгромят, стига да имаха смел треньор. Тактиката срещу нашето анти-отборче е ясна - агресия, преса и насищане на наказателното поле при слизанията по фланга - най-малкото 3:0, щото дори да не ти връзва много играта, след задължителната грешка отзад, навличаме насраните физиономии и почваме да "пишем история".
Но с "правилният" футбол толкоз.
За тези, които си мислят, че щом сме озорили Ботев, значи не сме чак толкова зле - спокойно. Ще видите какво ще се случва срещу далеч по-смешни отбори. :wink:
Който и да дойде треньор, няма как да сме шампиони, докато най-добрите футболисти в България НЕ играят в Левски.

Ботев пропуснаха поне още 4 100 %-ви положения с "правилния" футбол. Сега можеше да е 5:1, например.


А можеше и да е 1:0 за нас, както хубаво си владеехме мача до провокацията на Веселин Минев, тук да пак "да се веят знамена", а Хидън да не е влизал да пише. Това е футболът.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Soul написа:
targovishte написа:

желание да го поемем от жАлтата сган...това и аз го видях..... :smt006


значи аз имам много грешна представа за футбол.....

навярно имаш....дори да бяхме паднали 4:1, но да се опитаме да направим нещо...бих им простил и подкрепил....а аз просто видях, как играхме толкова, колкото да загубим от 0:1 до 2:1...като почнеш от уменията им....смените ни...до мъжеството на отделните путки.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Смърт за мръсните, лъжливи журналисти,дано се удавите в сперма,боклуци !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
Не оправдавам постъпката на Гари, но провокацията на това лайно Минев беше адски шибана. Този педераст го търпяхме толкова време и яде бяп хляб в този клуб.
На гнусният ретард дано кокошките му спрат да носят. Ебати мръсното, тъпо, злобно и неблагодарно копеле. Никой не иска от него да дава мача, но можеше поне да покаже малко достойнство и да не забравя съде заприлича на човек.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Заключвайте шибаната тема.
Тука пак почнаха професорски, гениални умозаключения.. От хора, които след 2 победи ше ни обяват за фактор и гранд в Европа.. И после след още 2 загуби пак ще пикаят тука..
Аре нема нужда..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 8:35 pm
Мнения: 20
thebluemagic написа:
Levskar73 написа:
Кофти загуба, но какво да се прави :oops: загубихме заради индивидуални грешки на Родригес за ЧК, калпавата защита и колкото да е чудно на някой - грешки на вратаря ни при положенията за головете. Така или иначе този отбор с новия треньор и евентуално 1-2 нови ще е шампион (ако това изобщо има значение де!).

аааааааааа ще се сетите. Просто нямаме вратар. Говоря го вече 2 години. Тоя просто не става. Ама трябва да гледате какъв шамшал беше през целия си престой в Левски а не да чуете някой примерно- Илиев е добър-и пляскате като малоумници

лет грешки само в този мач


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:25 pm 
NATIONAL FRONT написа:
Смърт за мръсните, лъжливи журналисти,дано се удавите в сперма,боклуци !!!

Станало ли е нещо или заради нерезите от ТВ 7, които коментираха?


Дайте ми грешките на Илиев. Имаше страшно много шутове, центрирания и улови всичко, макар и да нямаше някакви извънземни намеси. А за головете да го обвинявате... :ohmygod


Последна промяна El Hacendado на Нед Юли 21, 2013 8:26 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
targovishte написа:
Soul написа:
targovishte написа:

желание да го поемем от жАлтата сган...това и аз го видях..... :smt006


значи аз имам много грешна представа за футбол.....

навярно имаш....дори да бяхме паднали 4:1, но да се опитаме да направим нещо...бих им простил и подкрепил....а аз просто видях, как играхме толкова, колкото да загубим от 0:1 до 2:1...като почнеш от уменията им....смените ни...до мъжеството на отделните путки.... :smt006


то щото с магическа пръчка всичко ще се оправи. Много ми е интересно ако не играхме с човек по-малко и бяхме били...какви щяха да се реакциите на всички които викат, че сме били зле, позорни и т.н. Защото с равен брой хора тоя мач нямаше да го загубим със сигурност....

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Vincenzo написа:
Ботев пропуснаха поне още 4 100 %-ви положения с "правилния" футбол. Сега можеше да е 5:1, например.

Айде пък ти, ако те са пропуснали 4 100% ние колко 100% пропуснахме още при 0:1 и при 1:1 :roll:
Да не прекаляваме с възхвалата и на двата отбора. Нашите играха по-добре от очакваното, особено през първото полувреме.
El Hacendado написа:
Дайте ми грешките на Илиев. Имаше страшно много шутове, центрирания и улови всичко, макар и да нямаше някакви извънземни намеси. А за головете да го обвинявате... :ohmygod

Първия гол - легна да хваща центриране и си оголи неговия ъгъл.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
писна ми някакви пишман журналисти да стават известни на гърба на Левски. Тея от ТВ7 бият по некадърност и тези от БНТ. Бати свирките на жълтите цял мач. Май е време да излезнем с позиция относно тези боклуци.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2589
Местоположение: Герена
Там е проблема я. Като победим и сме богове, а като загубим сме слабаци. Истината е, че сме си слаби и това е. След победите над микре, чорбата, лудогорец пак си бяхме слабаци, но това не пречеше да помпаме мускули и да се обявяваме за шампиони и т.н. Тия долу на терена са тотално спрели с футбола. И да ги бяхме били пак щяхме да сме трагични. Още като видях в първите минути как защитата ни си разигра една топка и за малко да я подари на Ботев.... дано Вутов поне да остане, че това момче много ме радва с играта си. Ето той играе футбол - другите не знам какво правят.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:30 pm 
Adepta написа:
Vincenzo написа:
Ботев пропуснаха поне още 4 100 %-ви положения с "правилния" футбол. Сега можеше да е 5:1, например.

Айде пък ти, ако те са пропуснали 4 100% ние колко 100% пропуснахме още при 0:1 и при 1:1 :roll:
Да не прекаляваме с възхвалата и на двата отбора. Нашите играха по-добре от очакваното, особено през първото полувреме.
El Hacendado написа:
Дайте ми грешките на Илиев. Имаше страшно много шутове, центрирания и улови всичко, макар и да нямаше някакви извънземни намеси. А за головете да го обвинявате... :ohmygod

Първия гол - легна да хваща центриране и си оголи неговия ъгъл.

Той е един на трима. В такава ситуация пред нападателя има 4 различни изхода, от които 3 бяха в посоката, в която се метна Илиев. Разбирам да имаше защитник, който да покрива другите папагали, ама нямаше. Това си е въпрос на шанс. Единствено може да му се търси вина, че не се метна няколко стотни по-късно.


А въобще да коментираме Пламен - единственият човек, който знае къде играе, е няма толкова нелепо.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Вратаря не си оголва ъгъла. Правило. Писал съм го вече, рискува и загуби. Отделно не просто го оголи, а направо легна.
смърт за цдна написа:
... дано Вутов поне да остане, че това момче много ме радва с играта си. Ето той играе футбол - другите не знам какво правят.

Един Вутов не стига, трябват ни поне още 3-4 юноши.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Слаби сме, но в тоя мач с човек по-малко през повечето време бяхме класа над това което сътвориха нашите хубостници в Павлодар.. И честно казано нямам идея защо е така.
Искрено се надявам тренерО да докара точните хора и тефтера дето изписа по време на мача да съдържа точните решения на проблемите.
Още един път кур за прехвалената папагалска агитка.. Смешници в библиотека!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Силно се надявам Йоканович наистина да е добър треньор. Много от "любимците" би трябвало да отидат на скамейката при него.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 1:55 pm
Мнения: 103
Местоположение: st. Georgi Asparuhov
Обаче тренера ни изби рибата с тия записки. Кво ли толкова си е записвал? "Нямаме защита", "нямаме вратар", "Бру не става за нищо","нападателя ни няма един шут към вратата", "другия нападател е умопомрачително дърво" и от тоя род...

_________________
LEVSKI SOFIA THE PRIDE OF BULGARIA !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Капитанът на Ботев Пловдив Веселин Минев нападна звездата на Левски Гари Родригес.
Бившият футболи­ст на „сините“ нарече холандецът глупак, след като крилото на гостите си изкара глупав червен картон, след като го удари без топка.
„Ще го коментирам с една дума- глупак“, обяви Минев след двубоя.
„И аз щях да реагирам по този начин, но съм на 32 години и съм капитан на отбора. Изиграх го, честно казано. Той им е мотора на отбора и сигурно щеше да ни създава проблеми цял мач“, обясни Минев.

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
El Hacendado написа:
NATIONAL FRONT написа:
Смърт за мръсните, лъжливи журналисти,дано се удавите в сперма,боклуци !!!

Станало ли е нещо или заради нерезите от ТВ 7, които коментираха?


По-назад в темата имаше цитат,в който се казва,че привърженици на Левски са скачали пред стадиона на ботевисти с патерици :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Долна лъжа,хора с шалове на Ботев си минаваха и нищо не им е било казвано !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Жълтата кочина , така се беше oсрала след гола , че второто щяхме да ги изнасилим 11 на 11.Загубихме заради индивидуални грешки на хора , който ги правят не за първи път.Ако не купим един класен централен защитник , такива като Неделев ще ни изглеждат като Роналдиньо.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Пич,у такава ситуация вратаря ВИНАГИ си пази ъгъла!Не обвинявам Пацо,просто ти правиш некви коментари,а е видно че не разбираш футбола :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Soul написа:

то щото с магическа пръчка всичко ще се оправи. Много ми е интересно ако не играхме с човек по-малко и бяхме били...какви щяха да се реакциите на всички които викат, че сме били зле, позорни и т.н. Защото с равен брой хора тоя мач нямаше да го загубим със сигурност....


не е проблемът, че играхме с човек по малко...пак ти го казвам....проблемът е, че нищо не играхме.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
bobby_1914 написа:
....Изиграх го, честно казано. Той им е мотора на отбора и сигурно щеше да ни създава проблеми цял мач“, обясни Минев.

"Изиграх го, честно казано"
Честно казано Веселине, Веселине, Веселине, майка ти да ..... Веселине :smt006
(по мотиви от вица за Цицерон и бай Лазе :strkstrk )
Чекаме наказание от БФС след това публично изявление на Минев. Да видим!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Последна промяна Adepta на Нед Юли 21, 2013 8:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Цитат:
Въпрос към Станислав Ангелов: "Смяташ ли, че това може да е последния мач на Антонио Вутов в Левски?" и отговора: "Не ме интересуват тези неща!"


:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


след слушам и Валери , тея хора все едно никога не играли в Левски бе. Как могат да говорят като пълни идиоти.


Последна промяна truegentleman на Нед Юли 21, 2013 8:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
alexbod написа:
Пич,у такава ситуация вратаря ВИНАГИ си пази ъгъла!Не обвинявам Пацо,просто ти правиш некви коментари,а е видно че не разбираш футбола :D

Това е закон за един добър вратар,но.....

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
да си счупи и двата крака тоя шибан педераст веско минев. да пукне да еба в мръсния селски урод.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 139 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com