forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 4:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 17, 2006 10:40 pm
Мнения: 239
Елате на тренировката довечера :smt006

_________________
Въздушната шир над небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Зрялата логика е на първото домакинство да няма 1000, а 15к души, които да си подкрепят отбора. Навсякъде е така. Охкаме, когато гледаме клиБчета на Звезда как са си напълнили стадиона, въпреки че са паднали в дербито и нямат никакви шансове за титла. Радваме се на феновете на Юнайтед, когато са със зелено-жълт шал и си уважават историята, въпреки че не са съгласни със сегашното управление на отбора и т.н. Мога още да изброявам, но няма смисъл - накъде бия е повече от ясно. А, и почваме сезон, където е срамно да стигаме до нивото на футбалерите, които и те от време на време си бойкотират нещо и после пак са на същото дередже.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:00 pm 
Звезда са стигнали до това ниво, щото един ден са казлаи днес 10 000 не влизаме и никой не влиза. На слеващия мач са казали 10 000 влизаме и палим факли и 10 000 влизат и палят факли. Нарича се единствено в делата и организация от най-високо ниво, нещо, което го е казал и нашия патрон. Аз тук за 1 час чух над 50 различни тези КАК ТРЯБВА ДА БЪДЕ и КАК ИНАЧЕ Е ЧОРБАРСКО :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
А как ви се струва да сме много там на стадиона, но да не влизаме? :roll:


Последна промяна Levskar73 на Пон Юли 15, 2013 2:11 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 10:29 pm
Мнения: 252
Местоположение: Плевен
Македония написа:
Ако си правите планове да ходите на мача в Пловдив, да си ги отмените :smt006 Скоро повече!


Правилното решение! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Македония написа:
... Нарича се единствено в делата и организация от най-високо ниво, нещо, което го е казал и нашия патрон...
единство

това имаше впредвид, нали ;-)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Е да де, ама не са ли същите тия фенове на звезда, дето са по 3000 на гостуване и пеят, право куме в очи, на футболери те си, че играят като пички! Май не са бойкотирали с празен сектор!
Иначе аз ще се съобразя с позицията на другите, независимо дали съм съгласен или не!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Всичко В Пловдив !!
Никви бойкоти и такива глупости !! :slap
Отиваме да подкрепяме идеята Левски родила се преди 100 години !!

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 13, 2013 3:43 pm
Мнения: 41
georgilsfc написа:
Е да де, ама не са ли същите тия фенове на звезда, дето са по 3000 на гостуване и пеят, право куме в очи, на футболери те си, че играят като пички! Май не са бойкотирали с празен сектор!
Иначе аз ще се съобразя с позицията на другите, независимо дали съм съгласен или не!

Само че позиция нЕма. Всеки ще си прави каквото иска, някои ще си бойкотират, други ще ходят на мачовете и в крайна сметка нищо не правим. Гугутката пак спи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:23 pm 
И как го реши, че няма позиция? Позиция ще има, за да се организират нещата се изисква време. Никой не спи.
Аз просто реших да пиша във форума, за да отприщя мрънкането няколко часа по-рано, моя грешка.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Македония написа:
Звезда са стигнали до това ниво, щото един ден са казлаи днес 10 000 не влизаме и никой не влиза. На слеващия мач са казали 10 000 влизаме и палим факли и 10 000 влизат и палят факли. Нарича се единствено в делата и организация от най-високо ниво, нещо, което го е казал и нашия патрон. Аз тук за 1 час чух над 50 различни тези КАК ТРЯБВА ДА БЪДЕ и КАК ИНАЧЕ Е ЧОРБАРСКО :smt006

Ами левскарите винаги са били свободомислещи, нас не са ни водили под строй на стадиона, така че е нормално да има най-различни мнения по даден въпрос. Просто отстрани изглежда, че една вечер са се събрали 7-8 човека, които се имат за по-ITK и са решили, че трябва да се бойкотира тоя мач, без да се мисли, какво е мнението на отаналите. Преди няколко сезона нали имаше бойкот и някои хора, включително и от тоя форум, ходеха в сектор А. Тогава пак водихме този спор... И какво се постигна тогава с бойкота?

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Понякога ме е срам от тоя форум, честно.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Македония написа:
И как го реши, че няма позиция? Позиция ще има, за да се организират нещата се изисква време. Никой не спи.
Аз просто реших да пиша във форума, за да отприщя мрънкането няколко часа по-рано, моя грешка.


Каквато и да е позицията подкрепям,достатъчно ''не ги стресирахме''... :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Хипнотика отново е контра, каква изненада :strkstrk

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:33 pm 
Съгласен съм, но тогава предлагам да се забрани всякакво споменаване и сравняване с примера "Звезда" в този форум. Все пак ние сме свободомислещи и никога не можем да бойкотираме 10 000 или да сме всеки мач 10 000. Винаги 8000 имат другото мнение, свободомислещото, има дъжд, вятър, транспорт, лош треньор, човека на вишката, играчите, собственика, стават боища в сектора, не се палят факли и т.н нямам време да изреждам още 500 причини.
Кофтито е, че в този случай правилно действия няма и което и действие да се вземе, недоволните ще са 97% от хората.


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пон Юли 15, 2013 2:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
И тук идва въпросът кой е Хипнотика и като какъв се изказва.

Всяка агитка има тартори, които са се наложили с действията си. Ако чакаш от българина да вземе някакво колективно решение, ще си останеш с чакането.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 09, 2007 2:57 pm
Мнения: 465
Какво ви става бе, хора ?!? Какво ще се промени, ако не ходим ?? Празни гостуващи сектори, 500 човека на домакински мач, това ли ще промени нещо ? На тези п*тки според мен така ще им е даже по-добре... Всички в Пловдив, показваме защо сме номер 1 на трибуните, показваме защо сме по-големи от тези, които са долу на терена ! А форма на бойкот единствено може да се изрази на трибуните било то чрез скандирание, цял мач с гръб към терена - има си начини, а не пред телевизора с ракийката и салатата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 13, 2013 3:43 pm
Мнения: 41
Македония написа:
И как го реши, че няма позиция? Позиция ще има, за да се организират нещата се изисква време. Никой не спи.
Аз просто реших да пиша във форума, за да отприщя мрънкането няколко часа по-рано, моя грешка.

Добре, моя грешка значи :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 2:15 pm
Мнения: 714
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Трябва си пребиване освен бойкота :smt023

_________________
Born out of love, driven by passion!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:42 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 13, 2013 3:43 pm
Мнения: 41
bessen написа:
Какво ви става бе, хора ?!? Какво ще се промени, ако не ходим ?? Празни гостуващи сектори, 500 човека на домакински мач, това ли ще промени нещо ?

Нали се сещаш, че ще сме 500 човека и без да бойкотираме :wink: И аз съм на мнението, че най-добрата форма на протест 10 000 на стадиона, скандирания и бомби, обаче нашата реалност е друга


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:49 pm 
Предлагам да спрем да коментираме тази тема, само даваме храна на някви журналя и жълтурци.
Ако излезе нещо официално, тогава пак ще се върнем към мрънкането. :smt006
Дотогава да коментираме новия треньор как ще ги нареди и как ще вземем дубъла тоя сезон.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Аз съм ок за бойкот - знаят какво е да имат нашата подкрепа, време е да видят какво е без нас. НО има едно голямо НО - ако ще се прави бойкот трябва жестока организация и координиране на действията, за да остане наистина празен сектора. Иначе ще станем за смях. Или пълен сектор до дупка или празен. Тва е.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 11:22 pm
Мнения: 7
Я не се излагайте.. най-лесно е да подкрепяш отбора при победите... И какво сега тия кретени като не стават за футболисти, дайте и ние да не ходим по мачовете и да не сме никаква агитка и подкрепа?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Свободомислещи не означава, че хората не могат да вземат общо решение за общо действие. Принципно аз предпочитам действието да бъде всички на стадиона, но ако има организация - никой на стадиона (ама абсолютно никой) просто ще се съобразя.

Не е нужно винаги да се показваме като по-умния от някой друг, можем просто да потърсим как да имаме общи действия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Ари спрете с тази тема ! :ohmygod2
Пълен сектор и т'ва е !!
Няма как един път се празнува 100 годишнина и ние като фенове трябва да си спазваме "задълженията" !! :lsfc4
Искам от тук нататък в тази тема да се добавят САМО ЗНАМЕНА И СКАНДИРАНИЯ .. !!

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
:levski :lsfc3 :lsfc4 :lsclapp :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 11:22 pm
Мнения: 7
ВСИЧКИ ТАМ! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Някaкъв написа:
Ари спрете с тази тема ! :ohmygod2
Пълен сектор и т'ва е !!
Няма как един път се празнува 100 годишнина и ние като фенове трябва да си спазваме "задълженията" !! :lsfc4
Искам от тук нататък в тази тема да се добавят САМО ЗНАМЕНА И СКАНДИРАНИЯ .. !!


От колко време, ходиш на мачове ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз смятам, че е абсолютно задължително да се направи нещо организирано. Дали ще е присъствие с гръб, дали ще е ходене без влизане на стадиона, дали ще е тотално неходене - това ще го преценят по-точни от мен хора. Това, обаче, което е абсолютно задължително, е точно казаното от Македонията - да се вземе някакво решение от отговорните лица и просто да се направи. Не е нужно даси съгласен. Щом фенклуба (който, все пак, се предполага, че е лицето на феновете) е решил, че на тоя мач няма да се ходи, или пък че ще се ходи и ще се стои отвън, или пък че ще се ходи и стои с гръб, или каквото там решат - просто се прави и толкова. Нищо страшно няма да стане, ако сектора в майнатаун остане абсолютно празен. Но съм убеден, че позицията ще бъде заявена! Така че, независимо дали ви харесва, или не - ако се реши да не се ходи, просто не ходете. Нищо няма да ви стане, ако пропуснете един мач.

Иначе лично за мен ефектът ще е много по-голям, ако се направи тук, в София. Един мач пред празни трибуни (ама верно празни, освен батьо и баждека), а отвън няколко хиляди души.... За съжаление, първия ни мач е навън, а след това вече ще е късно.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Свободомислещи не означава, че хората не могат да вземат общо решение за общо действие. Принципно аз предпочитам действието да бъде всички на стадиона, но ако има организация - никой на стадиона (ама абсолютно никой) просто ще се съобразя.


:smt023 :smt023 :smt023

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com