forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ICF написа:
Ти не разбираш от футбол, така че мнението ти няма никаква тежест.


ма нямаш на представа, от колко други неща разбирам.... :strkstrk

п.п. това не значи, че си много прост де.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
От пъпеши разбира много :loser2

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 1:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 10, 2011 12:19 am
Мнения: 180
Вутов, Генков и Гари са единствения светъл лъч за Левски. Останалите са под всякаква критика. Не че казвам нещо ново де... :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 12:02 am
Мнения: 136
Brannik написа:
Аз пък съм готов да се обзаложим, че ще сме шампиони :smt006 Даже след днешния кръг ако ни се е вдигнал коефициента в някой букмейкър бих заложил доволно.

Славиша най-хубавото е, че няма кой да му каже нещо и да му се бърка. Пича има повече кинти от всички в Левски и автоматично отпадат всякакви знайни и незнайни мениджъри, водене на смешни играчи за комисионни и тн далавери. Играл е в Челси и има 3 гола срещу Барселона и съответно играчите ще му имат страшен респект. Има два поредни дубъла с Партизан и титла в Тайланд, от изказванията също оставя много добри впечатление и е очевидно, че има някакви треньорски качества. Личното ми мнение е, че до няколко кръга ще почнем да играем доста добре (особено като вземем и 1-2 играча), а до Ловеч имаме 3 победи. С времето ще станат нещата, а напролет ще ебеме здраво и наред след като човекът си проведе селекция и подготовка - още повече ако Газпром вече са влезнали в клуба и има някакви пари за селекция. Тва, че в първия кръг в първенство от 38 кръга и по 4 мача срещу директните конкуренти сме паднали нищо не значи и дори и днес без треньор щяхме да ги бием или най-малкото равен ако не беше глупавата постъпка на Гари. Ако някой си спомни пролетния мач при 2:0 и го сравни с днешния - разликата е голяма, а тогава нямахме не положение, а дори и идея за положение. И какво значи нямаме най-добрите играчи - кой има повече добри играчи от нас? Неделев е ясно, че е класа, но е само един в състава на Ботев. В Литекс имат 1 добър защитник, свинете имат 1 Карачанаков, Лудогорец нямат треньор вече пък и очевидно формата на някои от играчите им е спаднала, други напуснаха. Реално не мисля, че имаме по-слаби единици от основните ни конкуренти - свинете, Ботев и Лудогорец, а напротив. А от утре вече имаме и треньор и мисля, че не след дълго ще мачкаме.

Подкрепям!
Нещо подобно щях да напиша, но си ме изпреварил. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
С тия 2-ма играчи от профила ти ще бъдем 100% шампиони.... уви и тая година калАфки


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 2:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 12:02 am
Мнения: 136
Ще поживеем, ще видим...

Аз се старая да не падам духом. Смятам, че имам основания за умерен оптимизъм - възлагам надежди на треньора и виждам, че останалите отбори са кажи-речи също толкова слаби като нас. Относително поправими детайли правят разликата в момента. В България сме царе да се лашкаме със страшна сила между "осанна" и "разпни го". Ако бяхме станали шампиони миналата година, сега щяха да валят суперлативи за мъжество, сила, героизъм едва ли не и пр., а всъщност щяхме да сме шампиони с може би най-слабия отбор в историята на Левски и със същите поплювковци, каквито са ни днес футболистите. Днес обаче се стараха, доколкото могат и ако Гари не се беше хванал на елементарна провокация, можеше и да е различно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Снощи добре че беше Неделев и червеният картон, иначе буталик нямаше как да ни бият. Въздух под налягане са

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Най-ме е яд, че им помпаме самочувствието на селяндурите. Тия допреди 4-5 години като играехме с тях се молеха да не паднат с повече от 3 гола, сега ми пеят "още, още" :shock:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
Тая снимка говори достатъчно за отношението на някои бивши левскари


Прикачени файлове:
image.jpg
image.jpg [ 90.92 KiB | Прегледано 6486 пъти ]

_________________
САМО ЛЕВСКИ
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
А ти кво искаш? Има ебати странните хора... вие кво искате? Нарочно да ни легнат, защото сме Левски? Ми отбора им играе добре и побеждават. Нормално е да пеят и да се радват. При положение, че ни мразят е още по нормално да крещят и псуват. Ние щото не псуваме, който и да гостува на Герена... ама всички за нас са селяни и боклцуи щом са ни победили, а публиката им щом се радва значи са орки. :ohmygod2

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Е очакваш да плачат, че са победили ли?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
Чикиджии, Топчо ги надвика
Ти така ли щеше да се радваш,ако беше на негово място? Помня миналия сезон как подскачаха като пружини при всеки фал

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
То и Кокала и Гонзо скачаха на мачовете им с нас, да ги обявим и тях за чорбари или поне за нелевскари?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Само дано не почнат леките подпирки за буталик тоя сезон. Тук картонче, там дузпица....

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 7:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
По-горе написах ОТНОШЕНИЕТО,може и малко по-сдържано... Мен лично ме дразнят като ги обземе няква бурна радост.

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 8:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
За Мъри и другите минали през Левски сте прави. Нямат право да се държат така. Кривия заяви, че Левски не го интересува. Доста хора тук наричат Роналдо педал, манекен и т.н. но още когато играеш за Юнайтед и вкара на Спортинг(бившият му клуб), нито се зарадва, а напротив - извини се на феновете. Тази година като вкара на Юнайтед с екипа на Реал пак се извини на феновете и после заяви, че му е кофти. Тия тук са станали хора в Левски, публиката е пяла имената им и какво? Замислете се после кои са педалите и кои са мъжете. При положение, че там говорим за световни звезди, на които нашите не могат да стъпят на малкият пръст.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 8:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Не ми се четеше много, прегледах само последните 5-6 страници. Умопомрачителни са... :?

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 8:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
смърт за цдна написа:
За Мъри и другите минали през Левски сте прави. Нямат право да се държат така. Кривия заяви, че Левски не го интересува. Доста хора тук наричат Роналдо педал, манекен и т.н. но още когато играеш за Юнайтед и вкара на Спортинг(бившият му клуб), нито се зарадва, а напротив - извини се на феновете. Тази година като вкара на Юнайтед с екипа на Реал пак се извини на феновете и после заяви, че му е кофти. Тия тук са станали хора в Левски, публиката е пяла имената им и какво? Замислете се после кои са педалите и кои са мъжете. При положение, че там говорим за световни звезди, на които нашите не могат да стъпят на малкият пръст.


Точно така си е...и примерите далеч не се изчерпват само с Кристиано...
Въпрос на манталитет и възпитание...явно едно е първите ти 7 години да са на остров Мадейра, друго е да си ги прекарал във Въгларово, Плоски, Харманли и т.н. :(

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 8:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И все пак почти всички си тръгват по кофти начин от Левски. Но с Педеско Минев не е такъв случаят, тръгна си със скандиране на името му. Затова, Педеско, връзчици, капачки, менискуси, тибия, ти си знаеш, боклук.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
bobbyy написа:
Тая снимка говори достатъчно за отношението на някои бивши левскари

И какво ни говори? :smt017 :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пон Юли 22, 2013 9:16 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 9:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
пускайте тема за следващия мач, от него почва похода към титлата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 9:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
пусни я ти, може и да ни върже :smt003

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Росен написа:
То и Кокала и Гонзо скачаха на мачовете им с нас, да ги обявим и тях за чорбари или поне за нелевскари?



Росене, ти не си никакъв левскар :slap Мъри, Гонзо, Цанко и Кокала трябваше да си направят ритуално харакири пред сектор Б, само така щяха да покажат, че носят левскарското в себе си. В момента са шибани предатели! Смятам, че и ти е редно да си направиш едно харакири сега при касите на Герена, защото иначе и ти си шибан предател. :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Вчера нямаше как да гледам мача, та сега за първи път виждам головете ... Тия Ботев да нес а взели Меси и Иниеста, бе? Гледам пасове, финтове, прехвърлянки - не е шега работа, много ще да са добри. Със сигурност не се дължи на грешки в нашата защита, камо ли пък да отидем по-далеч и да речем, че нашите не могат на вързано куче хляб да дадат :loser2 А това момче Неделев ли е, Неделчев ли е ... направихме го звезда за една вечер, Левски сбъдва мечти - факт.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Притеснението се пиказва само по един начин. Оставка!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Мъри не е ли един от хората, които си взеха от юбилейните фланелките на Фонда? Питам информативно.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Само да уточним, че Гонзо "скачаше" и викаше по играта на неговите си дървета, а не подивя от радост и не направи ножка на помощниците си при гол или след мача. За Кокъла каквото и да се каже не е проблем, той или е в (полу)нетрезво състояние или е в онова особенно негово състояние на дух и мисъл, което обезмисля анализ на действията или думите му.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Цитат:
"Ще го кажа с една дума. Гари Родригес е глупак. Изиграх го, иначе щеше да ни тормози цял мач. Играта му тръгна и вкара феноменален гол. И аз щях да постъпя така преди време, но сега не мога да си го позволя. Все пак съм капитан и съм на 32 години", заяви Минев.

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз бойкотирах мача и по телевизията :bigok Като гледам репортажите - и за двата гола немалка вина има Пламен. Гари направи глупост, но беше грозно провокиран и за такова нещо Весо Картона в четвъртък ще го изхвърлят като мръсно коте, даже преди Гари. Естествено, не съм се надявал това да се случи и у нас......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 10:29 am 
Росен написа:
То и Кокала и Гонзо скачаха на мачовете им с нас, да ги обявим и тях за чорбари или поне за нелевскари?

Да, ама в много по-малка степен, а и освен това скачаха така и когато играха с Лудогорец и цдна. За мъри червената курва това не може да се каже. Отменят им гол на металик, а той дори не си променя селската физиономията. Две скандални дузпи им свирят на рязанград, пак същото. Сякаш не се бореха за третото място. Пълно лайно.


Последна промяна El Hacendado на Пон Юли 22, 2013 11:23 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1332 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com