forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1521 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Стратегията за развитие се прави постепенно и не се берат веднага плодовете и, но ни трябва мачкащ отбор който да вземе безапелационна титла за самочувствие на всички в отбора. Вижда се, че играчи без самочувствие ги бият и монголски мелези. Отпадането от тия се дължи на страх и липса на вяра в собствените ни възможности.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
dobrevche написа:
We_Are_Levski! написа:
antonatan написа:
А освен тях единствен друг дето може да свърши неква работа е Гочето, ама е дърт вече и футбола се промени много от едно време!

Гочето може да не разбира от модерен футбол (което се съмнявам), но поне разбира от футбол! А на нас такъв ни трябва. Да ги научи да играят ФУТБОЛ! Не знам кой мач поред не виждам нито едно двойно подаване, мадафака!!!


Това с "модерния" футбол ми е много смешно. Който разбира футбола само като гледа ШЛ по телевизията и вече в час с "модерния" футбол. Проблемът с Гочето е съвсем друг - стар е ,няма енергията нужна ни в момента, и най-важното - в никакъв случай нема да работи с Белия гъз :smt006 Ако Борат покани Гочето , последният ще поиска да дойде Жужо или Борето на мястото на педераско


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Как да имат самочувствие, като не са научени как да стоят на терена и да водят мача.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Хубаво,кой ще го направи тоя мачкащ отбор?На страх се дължало отпадането.Срещу Тампере,Бате,Жилина,Търнава не ни беше страх и пак си отпаднахме.Вярно е,че липсата на самочувствие си личи от известно време и оказва влияние,ама в никакъв случай не е основна причина за цялото осиране.По-добре да се почне сега с правенето на нещо,както трябваше да направим преди доста години,отколкото да седим като идиоти и всеки сезон едно и също да ни се случва.Много ясно,че ще отнеме време,ама няма друг начин.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
[az] написа:
Не.Митов трябваше да научи отбора да играе футбол и да настоява за поне двама централни защитници,а не да пуска Димов,който ясно показа миналия сезон,че е по-слаб от Данчо Милиев на тая позиция.Трябва ни наистина добър треньор,но ако ще водят друг такъв по-добре Митов да си остане.Лошото е,че дори качествен треньор трудно ще ни реши проблемите.Трябва ни стратегия за развитие на целия клуб,школа,първи отбор и т.н.Дали сами ще я изготвят и ще се търси подходящ треньор,или ще вземат доказан такъв,който да си доведе хора и да почне цялостна промяна,като му се даде време и власт да работи,не е толкова важно.Играчите ни са идиоти,но проблемите са доста по-дълбоки и просто със смяна на някои от тях или треньора трудно ще се постигне нещо.А и реално имаме доста по-добри футболисти от Иртиш,в А група пък единствено Селогорец имат по-качествени титуляри.Нещо сериозно трябва да се промени,но за момента воля за това не се вижда.

Аз моята теза я написах на предната страница - мачове като този, с оглед на играчите, които имаме, трябва да се взимат на ходом, независимо от треньора и левите десни халфбекове, които изнасят топката по фланговете при контраатаки.

Факт е, че при жАлтите с червени картони, дузпи и т.н. от 18 удара към вратата, 12 са вътре. При нас това число е 5 от 18. Има нещо дълбоко сбъркано значи откъм самия процес на трениране ли, какво и аз не знам, защото не съм гледал абсолютно всичките тренировки на отбора досега, че да знам кой в каква форма е. Явно поравно вина имат и футболисти, и треньори. На мача тук имахме и абсурдни грешки в защита, ама айде - откъм нападение положенията ги създаваме, ама после какво правим?

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Кви положения сме създали в първия мач?Срещу такъв отбор би трябвало да имаме 5 пъти повече чисти ситуации.Ние имахме една измислена дузпа,едно добро положение с глава и едно дето Рамос не подаде на Силва почти на празна врата,други наистина чисти нямахме.Тия иртиш сигурно не са вервали,че може да сме чак такива идиоти,но са се убедили след първия мач,ако знаеха преди тва и в София можеха да ни бият.Естествено,че треньорът е най-виновен,когато с далеч по-добри играчи пада от слабаци,а за половин година и проведена лятна подготовка няма грам промяна в играта,футболът все още ни е чуждо нещо.Много от играчите ни са идиоти и също имат вина,разбира се.Както казах обаче,проблемите са много по-сериозни,не става въпрос дори само за треньор и футболисти.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
А, промяна има. Преди три месеца поне тичаха и играеха със злоба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Как да имат самочувствие, като не са научени как да стоят на терена и да водят мача.

Айде бе, онези от европробива пък беха много научени - Беверен ни отстрани, Публикум ни би първия мач в който 90 минути играхме супер путкенската май и положение нямахме, беше ни натиснал насред София втория мач, а месец след това играехме като равни с Оскер и сие. Което какво говори :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:35 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Майка им деба тия чак утре ли се прибират?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:37 pm 
Надяваме се да не се приберат, ама уви шансът е много малък :?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
журналисти, полиция, фенове... голямо внимание ще им бъде оказано :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
south написа:
Факт е, че при жАлтите с червени картони, дузпи и т.н. от 18 удара към вратата, 12 са вътре. При нас това число е 5 от 18. Има нещо дълбоко сбъркано значи откъм самия процес на трениране ли, какво и аз не знам, защото не съм гледал абсолютно всичките тренировки на отбора досега, че да знам кой в каква форма е. Явно поравно вина имат и футболисти, и треньори. На мача тук имахме и абсурдни грешки в защита, ама айде - откъм нападение положенията ги създаваме, ама после какво правим?


Липса на концентрация = подценяване !
Изпуснатата дузпа и първия гол на иртиш в реванша са идеалните примери за това.

Отпадането от Иртиш специално си е грешка на треньора, именно поради това подценяване. С играта ни срещу чорбата , литекс или лудогорец си ги отстранявахме без проблем. Но дори тогава отпадахме в следващия кръг или най-много в третия и тук вече причината е цялостното идиотско управление на отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
antonatan написа:
Просто ни трябва треньор, който да ги ръчка, да ги псува, да ги бие, да ги надпива и прочее.

Та това е профила на 75% от съфорумците! :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Само не знам каква беше тая увереност :ohmygod2

Цитат:
Ако не бях убеден, че ще отстраним Иртиш, нямаше да се качвам в самолета за Казахстан


Цитат:
Собственикът на Левски Тодор Батков пък посочи, че „сините" са нямали късмет и затова не са отбелязали поне един гол срещу съперниците.


Цитат:
Николай Митов: Ще отстраним Иртиш, а със Сираков "Левски" ще вдигне много нивото си


Цитат:
Йовов: Левски е по-класният отбор и ще продължи


Явно вдъхновени от поведението на Митов на пресконференциите и другите прихванаха с цел да се харесат на феновете, но уви след тези коментари изглеждат адски смешно в момента. Чисто и просто нашите са си идиоти откъдето и да ги погледнеш. Като прибавим подценяването и адската осирвация резултатите са на лице :smt002 САМО ЛЕВСКИ! :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 26, 2013 8:20 am
Мнения: 7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
с последното мнение на фанатиртиш може да закрием темата. Мерси и чао

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Догодина пак. :bigok Вече като непоставени. :bigok Поне няма да има драми при отпадането. :lol:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
В първи и втори кръг ако ще да се насерем, няма как да сме непоставени.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Извънредно: Сираков за Гонг: Митов не е треньор на Левски!

:lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:35 pm 
аааааааааааааааааааааааааа :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3
РЕШИХА СЕ ПРОБЛЕМИТЕ НА ЛЕВСКИ!!! ВСИЧКИ :lsfc3


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
няма страшно, оправиха се нещата :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 ихххууууууууууууууууууууууу

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:17 pm
Мнения: 117
Местоположение: Сандански
Добре е това !!! Обаче сега е интересното кой ще сложат :wink: На мен ми идва на ума мъри или херо.... знам, че няма как да стане ама за друг не се сещам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Just_Sim4o написа:
Добре е това !!! Обаче сега е интересното кой ще сложат :wink: На мен ми идва на ума мъри или херо.... знам, че няма как да стане ама за друг не се сещам...

Еее,Симчо,напъни се де!Как може да не сетиш още някой?Мисли бързо,защото нямаме никакво време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:17 pm
Мнения: 117
Местоположение: Сандански
alexbod написа:
Just_Sim4o написа:
Добре е това !!! Обаче сега е интересното кой ще сложат :wink: На мен ми идва на ума мъри или херо.... знам, че няма как да стане ама за друг не се сещам...

Еее,Симчо,напъни се де!Как може да не сетиш още някой?Мисли бързо,защото нямаме никакво време.



:D :D :D :D Сетих се АВБ :D с малко връзки ще дойде :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Сим4о, ами Сухия, бе батиното. Той не става ли? :smt017

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:17 pm
Мнения: 117
Местоположение: Сандански
antonatan написа:
Сим4о, ами Сухия, бе батиното. Той не става ли? :smt017



Да не стане като с Митов ?! :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Тц. Друг е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Да идва тоя сърбина!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:17 pm
Мнения: 117
Местоположение: Сандански
Може и Топчо да поеме кормилото :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
няма лиценз :wink:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1521 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com