forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1521 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 51  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
georgilsfc написа:
blue_ocean_11 написа:
Този позор е недопустим! Просто е време да спрем да ходим на мачове! Това е! :ohmygod2


Пич, с риск да те обидя, ще ти кажа да си гледаш кефа! НЕ ХОДЕНЕТО НА МАЧОВЕ, НЕ РЕШАВА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ, и колкото по-скоро го разберем това, толкова по-добре!


напротив...всички на стадиона и да не мълчим..... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Besnq_Levskar написа:
Играем след 10 дни с Ботев.......очаква ни загуба с поне 3:0.Те играят футбол,а ние помия.

Според Тотото на Насето трябва да бием. Иначе драмата става пълна, а Насето трябва да покаже резултати

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
targovishte написа:
georgilsfc написа:
blue_ocean_11 написа:
Този позор е недопустим! Просто е време да спрем да ходим на мачове! Това е! :ohmygod2


Пич, с риск да те обидя, ще ти кажа да си гледаш кефа! НЕ ХОДЕНЕТО НА МАЧОВЕ, НЕ РЕШАВА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ, и колкото по-скоро го разберем това, толкова по-добре!


напротив...всички на стадиона и да не мълчим..... :smt006


А има ли кои да ни чуе? :smt099

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
ОЛЕ БОЖЕ!
Края на света ли настъпи? Я се стегнете! Паднали сме, еми паднали сме, голема работа.
Левски е идея, начин на живот, религия ....
:smt026 :levski
ПС: АБЕ ОЩЕ ЛИ СТЕ ТУКА? ЕБАНЕТО В ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ ГОДИНИ МАЛКО ЛИ Е?
АБЕ, ГУЦЕ, ЗНАМ, ЧЕ ЧЕТЕШ, РОЖБЕ .... ФЛАНЕЛКАТА Е В НАС! ОНОВА ФЛАГЧЕ ЩЕ БЪДЕ ПОКАЗАНО НА ДЕРБИТО, АКО ИМА ТАКОВА!
ПАТЕНЦЕ, ЕБАНЕТО НЕ ВИ СТИГНА А ИСКАШ РЕВАНШ? ЗА КОЕ? ЛАПАЙ СМЕЛО, ДА НЕ ТИ ПУКА! НАПРАВИ СИ reg. ВЪВ ФОРУМА, КАЖИ ПО КАКЪВ НАЧИН ИСКАШ ДА ТЕ ЕБЕМЕ ... И ДА ТЕ ПОЧВАМЕ, ПРАСЕ НЕДОКЛАТЕНО!
ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО "ОНЗИ" РАЗПЯВАЩИЯ СЕКТОР ГЕЙ, ВНИМАВАЙ КАКВО СКАНДИРАШ, ЕЛЕ ПА АКО СМЕ НАБЛИЗО, ПОЗДРАВИ ОТ "нас", нефелник гнусен!
СЛЪНЧО, ПОНЕЖЕ ЗНАМ, ЧЕ И ТИ СИ СРЕД ЧЕТЯЩИТЕ, ТИ ЖЕЛАЯ АМА НАЙ-ИСКРЕНО ... да се СРЕЩНЕМ ... НЯКОЙ ДЕН, ПРАСЕ МАЛОУМНО. ТОГАВА, КОМУНИСТ ЖАЛЪК, ГАВРАТА ЩЕ Е ПЪЛНА!
НА ВСИКИ ИЗБРОЕНИ, ПОНЕЖЕ МИ ПРАТИХТЕ СМС-И, ЩЕ СЕ ВИДИМ ПО НОЩНА СОФИЯ! :)
СКОРО! :levski


Последна промяна Seldon на Чет Юли 11, 2013 11:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 20, 2013 5:42 pm
Мнения: 126
BluePower написа:
Напих се, единственото извинение на отрепките е пълна промяна и шампионска титла!!!



За чий ни е тая титла?! Първо да се изгради един приличен отбор,който да не е посмешище в Европа,и след това да мислим за тенекията. :levski

_________________
В игрите децата за "Левски" мечтаят,
за славния "Левски" непобедим
и старците шапките даже си свалят,
пред славния "Левски" - футболен тим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ma3xNeo написа:

А има ли кои да ни чуе? :smt099


да, ще ни чуят...особено, ако ние самите си вярваме....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Смейте ми се колкото си искате! След днес, всички искаме да потънем в земята от срам! Това е истината! :smt012 Искам да попитам Хипо, който е на 60+ години! Да е жив и здрав! Продължавам ли да къртя мивки, думи, които според мен не му прилягат, по въпроса за чужденците в ЛЕВСКИ? Хипо, уважавам те много, но човека на аватара ти, с който се здрависваш и за което ти завиждам съвсем благородно, щеше да се обърне в гроба си, ако беше видял, какви са неговите наследници: Силва и Манго! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:17 pm
Мнения: 117
Местоположение: Сандански
Люпко Петрович !!!! Тва е !!!!! :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
СРАМ ме е от отбора, собственици, ръководството, лелката дето чисти кенефа , но съм ГОРД, че съм Левскар! И това няма да ми го вземат тия путки насрани, който за пореден път се подиграха с всички нас днес!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Gesha91 написа:
ОЛЕ БОЖЕ!
Края на света ли настъпи? Я се стегнете! Паднали сме, еми паднали сме, голема работа.
Левски е идея, начин на живот, религия ....
:smt026 :levski

Проблема не е че сме паднали,а че това е всяка година и вече ставаме за смях.Едно време сме отпадали от Реал Мадрид и Милан,а сега от иртьш-сещаш ли се къде е шибания проблем? Просто тоя скапан отбор нито отговаря на името и емблемата Левски,нито заслужава тая публика.Ама след няколко дни на тренировката Владко пак ще се подсмива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Нищо сега пак пролетта ще се борим за титлата а у и ще си мислим,че правим нещо и така до следващата есен :smt006 опа грешка ...лято


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Изображение

Цитат:
Огорченный поражением своей команды главный тренер болгарского клуба Николай Митов на послематчевой пресс-конференции был немногословен.

— В первую очередь, хочу поздравить «Иртыш» с выходом в следующую стадию турнира и пожелать им удачи в Лиге Европы. Победила команда, которая была сегодня сильнее.

— Это поражение — трагедия для вашей команды?
— Лично для меня — да.

— Можно ли сказать, что «Левски» недооценил «Иртыш»?
— Нет!

— Искусственное поле павлодарского стадиона могло сыграть свою роль в итоговом результате матче?
— Я так не думаю.

— Какую оценку Вы поставите своей команде за эту игру?
— Мои подопечные провели эту встречу очень плохо.

— Какие выводы следует извлечь из этого поражения?
— Нам есть над чем работать, и мы постараемся исправить наши ошибки в следующих играх.

— Как Вам кажется, в чем слагаемые успеха «Иртыша»?
— «Иртыш» удачно воспользовался нашими ошибками. В момент первого взятия наших ворот наши центральные защитники допустили две грубые ошибки. Ко второму голу также привела ошибка обороны. Наш игрок нарушил правила в тот момент, когда делать это не было никакой причины.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
Besnq_Levskar написа:
Gesha91 написа:
ОЛЕ БОЖЕ!
Края на света ли настъпи? Я се стегнете! Паднали сме, еми паднали сме, голема работа.
Левски е идея, начин на живот, религия ....
:smt026 :levski

Проблема не е че сме паднали,а че това е всяка година и вече ставаме за смях.Едно време сме отпадали от Реал Мадрид и Милан,а сега от иртьш-сещаш ли се къде е шибания проблем? Просто тоя скапан отбор нито отговаря на името и емблемата Левски,нито заслужава тая публика.Ама след няколко дни на тренировката Владко пак ще се подсмива.


Проблема е че мръсните копелета не играят! Подготовка ли нямат, за пари ли става дума, вътрешни интриги ли има... не знам какво има, но не играят. Сигурен съм, че това не им е тавана, има нещо сбъркано в цялата работа, но най-много ме дразни апатията към играта която показват с едни такива неадекватни пасчета в квадрат с които за мен показват, че не им се играе.

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Можеха да сложат Любко преди втория мач, като консултант например! Човека е бил там две години и ги познава добре! Толкова нови длъжностти измислиха, така, че тази нямаше да е голям проблем! Сега вече е късно! :smt012 Аз продължавам да смятам, че не това е големия ни проблем, а слабите чужденци, които трябва да вдигнат класата на отбора! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:37 pm 
Според мен, тези хора в съзнанието си изобщо не са тук.Те витаят в облаците и ги вълнуват съвсем различни неща.След подобен резил ги е яд не за нас феновете или за срама, който носят на клуба, а за това че няма да получат премии.На тези хора въобще не им пука за клуба, в който играят.Пука им само за кариерата и за парите.Единствено 2-3ма играят, независимо че са само наемници.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Ma3xNeo написа:
Besnq_Levskar написа:
Gesha91 написа:
ОЛЕ БОЖЕ!
Края на света ли настъпи? Я се стегнете! Паднали сме, еми паднали сме, голема работа.
Левски е идея, начин на живот, религия ....
:smt026 :levski

Проблема не е че сме паднали,а че това е всяка година и вече ставаме за смях.Едно време сме отпадали от Реал Мадрид и Милан,а сега от иртьш-сещаш ли се къде е шибания проблем? Просто тоя скапан отбор нито отговаря на името и емблемата Левски,нито заслужава тая публика.Ама след няколко дни на тренировката Владко пак ще се подсмива.


Проблема е че мръсните копелета не играят! Подготовка ли нямат, за пари ли става дума, вътрешни интриги ли има... не знам какво има, но не играят. Сигурен съм, че това не им е тавана, има нещо сбъркано в цялата работа, но най-много ме дразни апатията към играта която показват с едни такива неадекватни пасчета в квадрат с които за мен показват, че не им се играе.

Брат, знаеш, че те уважавам. В смисъл не знаеш, пиян беше(Първия перник) :smt005 Копелета през Левски ще минат много, ама много-много. Ама усилията ти!!!! за Сектора и за Името остават!
Това е най-важното!!! Е ... Поне така съм възпитан. От баща и от майка - ЛЕВСКИ е начин на живот и воля за свобода! ... :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Добре че си го турих на оня работа и двата мача, особено днешния - докат си пека кълките в Гърция и нашите се оакали за пореден път.
Абе де са феновете на големия спец Насо :roll:
Тия дето се чудят кво да правят чорбарските ебавки, да зададат на розовите си "приятели" въпроса "а вашия мач как свърши че не можах да го гледам" :lol:
Къв Любко бе, вие не сте сериозни :shock:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
Levskar67 написа:
Можеха да сложат Любко преди втория мач, като консултант например! Човека е бил там две години и ги познава добре! Толкова нови длъжностти измислиха, така, че тази нямаше да е голям проблем! Сега вече е късно! :smt012 Аз продължавам да смятам, че не това е големия ни проблем, а слабите чужденци, които трябва да вдигнат класата на отбора! :smt012


Те като дойдат чужденците, прихващат всичко най-лошо което може да се прихване. Почва се от несериозното отношение към тренировъчния процес, а отидат ли веднъж в студентски град става... :ohmygod

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Вече не знам, а и не ме интересува какво не е наред. Тия трябва да ядат бой. Истински. И който не му отърва да яде шамарите след това осиране - да си заминава! Който има сили да стисне зъби след бой (истински бой, пак повтарям), да остава 2 месеца без заплата и да си наляга парцалите. А Насо и Митов моментално да изчезват, без обяснения.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
От сърце ви се моля, преместете темата за "посрещането" в друг раздел и "Европейски турнири" го заключете поне до първия отстранен съперник....
Не знам защо изобщо имаме подобен раздел в тоя форум :cry:

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Ma3xNeo написа:
Levskar67 написа:
Можеха да сложат Любко преди втория мач, като консултант например! Човека е бил там две години и ги познава добре! Толкова нови длъжностти измислиха, така, че тази нямаше да е голям проблем! Сега вече е късно! :smt012 Аз продължавам да смятам, че не това е големия ни проблем, а слабите чужденци, които трябва да вдигнат класата на отбора! :smt012


Те като дойдат чужденците, прихващат всичко най-лошо което може да се прихване. Почва се от несериозното отношение към тренировъчния процес, а отидат ли веднъж в студентски град става... :ohmygod

Ти на колко си години и откога гледаш Левски и футбол конкретно?! :ohmygod

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
И което идва на моята теория! Че съвсем по друг начин биха разсъждавали нашите юноши! :smt023 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:43 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
Gesha91 написа:
Брат, знаеш, че те уважавам. В смисъл не знаеш, пиян беше(Първия перник) :smt005 Копелета през Левски ще минат много, ама много-много. Ама усилията ти!!!! за Сектора и за Името остават!
Това е най-важното!!! Е ... Поне така съм възпитан. От баща и от майка - ЛЕВСКИ е начин на живот и воля за свобода! ... :lsfc1


Брат не съм съгласен с първите изречения, щото ме бъркаш с друга личност :smt003 С останалото съм съгласен :lsclapp

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
IRR написа:
Според мен, тези хора в съзнанието си изобщо не са тук.Те витаят в облаците и ги вълнуват съвсем различни неща.След подобен резил ги е яд не за нас феновете или за срама, който носят на клуба, а за това че няма да получат премии.На тези хора въобще не им пука за клуба, в който играят.Пука им само за кариерата и за парите.Единствено 2-3ма играят, независимо че са само наемници.


прочети изявлението на Митов, нищо ли не ти прави впечатление?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 03, 2012 8:47 pm
Мнения: 107
Местоположение: София
BluePower написа:
Ma3xNeo написа:
Levskar67 написа:
Можеха да сложат Любко преди втория мач, като консултант например! Човека е бил там две години и ги познава добре! Толкова нови длъжностти измислиха, така, че тази нямаше да е голям проблем! Сега вече е късно! :smt012 Аз продължавам да смятам, че не това е големия ни проблем, а слабите чужденци, които трябва да вдигнат класата на отбора! :smt012


Те като дойдат чужденците, прихващат всичко най-лошо което може да се прихване. Почва се от несериозното отношение към тренировъчния процес, а отидат ли веднъж в студентски град става... :ohmygod

Ти на колко си години и откога гледаш Левски и футбол конкретно?! :ohmygod


На 25 съм гледам футбол от... 94 :smt003 Конкретно това какво общо има с Левски и в частност с този мач и състоянието на отбора?!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
IRR написа:
blue_ocean_11 написа:
Този позор е недопустим! Просто е време да спрем да ходим на мачове! Това е! :ohmygod2
Обратното означава, че сме съгласни да се подиграват с Левски - глупости от типа "Левски не са ония смешници долу, а великата публика", са приказки за наивници! :slap
Великата публика да си направи тогава един хор на софийските момчета и да си изнася в неделя концерти, след като няма връзка с футбола и няма значение как с години се подиграват с нас! :boisw
Искам юношите да ги сменят тези смешници и да измият срама - школата, школата и пак школата - български таланти, мотивирани момчета, със сърце и дух да играят, пък ако ще падаме 10-0!
Писна ми все да чакаме нещо, този и онзи да идва да експериментира, да се учи, да си чака ЕС-гражданството и пр., само и само някои хора да си перат парите и да си взимат комисионните.
Аре нема нужда - бъдете българи, бъдете мъже, бъдете левскари!!!


как така да спрем да ходим по мачове?Това е супер смешно!На нашите футболисти им е комфортно, когато стадиона е празен!Трябва да ходим на мачове, независимо от шибаните резултати!


+1 , освен това ние и без това не ходим особено много на стадиона, така че едва ли нашето присъствие е от чак такова значение за ръководните фактори в отбора. От много време насам разправям че трябва да ходим на стадиона, защото :

1. Отбора ще е по-добре финансово ( не че сега не сме най-добре обезпечени в А група )
2. Което е по-важно, понеже финансите на отбора ще зависят от нас, гласът ни ще се чува къде къде по-добре
3. На никой бойкотиращ не му се е чул гласа - ние в България бойкотираме парламента от 23 години, виж докъде я докарахме, виж като излязат хората на площадите ( стадиона в нашият случай ) и как взеха да ги забелязват политиците :)
4. И накрая ако все пак омажат работите, както неизменно правят последните 4-5 години, тогава като спрем да ходим на стадиона ще им бръкнем в джобовете на примадоните и веднага ще се сетят какво не е наред. А не като обичайно ходят по 3-4 хиляди, стават на 2 хиляди и чакай някой да го заболи.


Последна промяна joro123 на Чет Юли 11, 2013 11:47 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 20, 2011 4:05 pm
Мнения: 646
Levskar67 написа:
И което идва на моята теория! Че съвсем по друг начин биха разсъждавали нашите юноши! :smt023 :levski

Едно време юношите може би, но сега едва ли... има изключения, но като цяло повечето от тях се вълнуват от чалготеки, мацки и пиене. И си снимат плочките за Фейсбука всеки ден :ohmygod2

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Какво прихвана Бру за 20 дни? Стига с тези глупости, играл е само за отбори, които са свикнали да падат! Отбори, които имат повече загуби, от колкото победи! Как този човек да стане лидер в ЛЕВСКИ? Как? Това никога няма да стане, никога! На него ЛЕВСКИ е върха в кариерата! Умни момчета сте, но искате промяната да дойде от вън! Ами няма да стане по този начин! Истър е изпадащ отбор от втора френска дивизия! За една година никой не поиска Бру, освен нас! Той е мокър сън на Илиан и да отива в чорбое! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:51 pm 
targovishte написа:
IRR написа:
Според мен, тези хора в съзнанието си изобщо не са тук.Те витаят в облаците и ги вълнуват съвсем различни неща.След подобен резил ги е яд не за нас феновете или за срама, който носят на клуба, а за това че няма да получат премии.На тези хора въобще не им пука за клуба, в който играят.Пука им само за кариерата и за парите.Единствено 2-3ма играят, независимо че са само наемници.


прочети изявлението на Митов, нищо ли не ти прави впечатление?



Разбира се, че ми прави.Точно това, което написах преди малко.Но точно това е главната причина, тези хора да изчезнат от Левски.НЕ милееш ли за този клуб, нямаш място в него.За чужденицте професионалисти, това не важи.Пресен пример е Гари Родригез.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:17 pm
Мнения: 117
Местоположение: Сандански
Joro1914 написа:
Levskar67 написа:
И което идва на моята теория! Че съвсем по друг начин биха разсъждавали нашите юноши! :smt023 :levski

Едно време юношите може би, но сега едва ли... има изключения, но като цяло повечето от тях се вълнуват от чалготеки, мацки и пиене. И си снимат плочките за Фейсбука всеки ден :ohmygod2



За жалост си прав.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1521 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 51  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com