forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1521 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
antonatan написа:
и тук ще кажа. Най-подходящ е Сухия. Може и Вили Вуцов да вземем. даже като се замисля, точно Вуцов ни трябва в този момент

А да те пребия :boisw

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
krivia написа:

За вчерашния резил имам един въпрос към старши треньора на Левски:

Господин Митов, колко тренировки на намиращия се на 20 метра от централния терен - терен с изкуствена настилка - направихте от момента, в който се разбра, че Иртиш ще ни бъде съперник и се знаеше, че играят на изкуствен терен :?:


Бих добавил още 2:
В кой мач от "подготовката" играха със състава от вчера (единствено срещу Металург играхме с тези дето започнаха в София)? Защо в последният мач от "подготовката" срещу Амкар играха предимно резерви?

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Kryten написа:
antonatan написа:
и тук ще кажа. Най-подходящ е Сухия. Може и Вили Вуцов да вземем. даже като се замисля, точно Вуцов ни трябва в този момент

А да те пребия :boisw


Еми според мен трябва ни треньор, който да е наясно какво е положението в отбора и да може бързо да се ориентира в ситуацията, а не тепърва да се лута. Сухия и Овчата глава са свобони в момента, може и други да има де. Освен това, май нашите са в някаква психическа дупка и може би само човек като Вуцов може да ги измъкне от нея, като ги насере яко.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
Колкото и да си говорим "батков вън" всички знаем, че след тия изцепки в чорбата бащицата си бетонира местото :?
Иначе и според мен той е в основата на проблемите ни.
Няма смисъл да повтарям за ДЮШ и за бездарната ни селекция...
Моите уважения към Митов, но май още не е готов за това место :|


Ние без отявлен голмайстор и някаква адекватна защита и този сезон ще мъждукаме с другите отборчета :smt006


Бащицата колкото и да си е бетонирал местото сега, ако осере годишнината ще му серем фостата, нищо че е с охрана :slap

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:19 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Zlostar_1111 написа:
krivia написа:

За вчерашния резил имам един въпрос към старши треньора на Левски:

Господин Митов, колко тренировки на намиращия се на 20 метра от централния терен - терен с изкуствена настилка - направихте от момента, в който се разбра, че Иртиш ще ни бъде съперник и се знаеше, че играят на изкуствен терен :?:


Бих добавил още 2:
В кой мач от "подготовката" играха със състава от вчера (единствено срещу Металург играхме с тези дето започнаха в София)? Защо в последният мач от "подготовката" срещу Амкар играха предимно резерви?

Именно затова става въпрос, поредица от треньорски грешки и недообмислени действия. Като го съчетаем с това че не може да научи на нищо футболистите защото е бил само помощник и не е минал никакво обучение в някоя западна школа и става ясно защо докара нещата до там, че да разчитаме на късмет да победим Славия и Иртиш. Николай Костов даже беше по-добър от Митов та дори и от Илиян Илиев, само че го разкараха набързо защото гонзо му беше довлекъл един куп футболисти с лимитирани качества и никаква техника - Димов, Старокин, Видович, Райков .......


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
много ми е чудно как за толкова кратко време обърнахте монетата, преди един месец какъв симпатяга бил Митов, сега вече е некомпетентно джудже. Точно той едва ли е виновника, хубаво, тръгва си, и какво ще стане? Нима тия боклуци ще заиграят по-добре? Докато не се махнат всичките без Вутов и Гари (играе му се дееба) няма оправия, тва е. Юноши и тва е. Нови 2-3 години суша, но после плодовете ще се оберат със сигурност. И за Борат винаги се сещате като се насерем деба. И всичко различно от бой и гавра с бездушниците ще е срам за нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Kryten написа:
antonatan написа:
и тук ще кажа. Най-подходящ е Сухия. Може и Вили Вуцов да вземем. даже като се замисля, точно Вуцов ни трябва в този момент

А да те пребия :boisw


Защото?

С Вуцов срещу БАТЕ ни е един от най-силните мачове последните години години в ЕКТ. Толкова много положения (+ изпусната дузпа) не си спомням от кога не сме имали. Само че всички тогава мислеха БАТЕ за "трактористи" и никой тогава не обърна внимание, че само седмица по-рано бяха отстранили Андерлехт с общ резултат 4-3 (победа за БАТЕ като гост с 2-1).
Сухия пък има доста сериозно израстване. Спаси веднъж Враца, а на следващият сезон ги пое с 5 загуби на старта и само заради свинщините последните 2 кръга отпадна. Не си забравил и на Герена какъв футбол играха Враца, как тръпнахме и какви уникални положения изтърваха. Специално за него съм си променил мнението на 180 градуса. Много добре си подбира титулярният състав, прави точни смени в подходящото време, като няма и останала капка "сух" футбол.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:32 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 9:56 pm
Мнения: 334
Гочето.Вили Вуцов.Люпко.

Стефан Грозданов - не знам защо се пренебрегва.С Локото направи чудеса с дърводелския им отбор,играха мач за титлата с Левски последен кръг,след тва хиксира 2 пъти с Фейнорд ако не се лъжа, спаси 2-3 закъсали отбора от изпадане.Доста кадърен треньор е.

Главния въпрос в Левски е - и той седи от няколко години и трябва да се зададе....Каква е ролята на треньора в Левски?Щото Останич с Гонзо,Ясен Петров с Гонзо,Костов с Иво Тонев,Илиан Илиев с Иво Тонев,Митов с Наско - мисля си,че треньорите в Левски нямат 100 процента свобода на действие,а изглеждат като пионки понякога.Този пост "спортно-технически директор" в Левски трябва да се изясни.За да се знае кой носи отговорност.Не може Иво Тонев на полувремето да е в съблекалнята.Или да се очаква от Наско да прави селекция и да мотивира играчите.Или всички да знаят,че Ясен Петров е треньор,щото Гонзо не е изкарал диплома още.
Тва вреди на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Не ме е яд толкова за отпадането, яд ме е, че за пореден път показват страх липса на каквато и да е мисъл и никакво желание! Да не говорим, че едно единоборство не се взе една първа топка атаките почват от вратаря(да му еба майката и на него) стигат до центъра и пак връщат назад. И пак същото до безкрайност! НАСКО, за който сума ти кретени ревяха да се връща да си взима целата пасмина и да се маха! Кой е излъгал русланчо михайлов, че става за треньор? За къв чеп го довлече НАСКО?

Отговорно заявявам, че ми писна да ми скапват настроението тия пички! На празен стадион да играят- това заслужават! На времето съм ходил на мачове на Спартак Варна. Бяха мега слаби, но поне имаха желание! Наще "играчи" нямат! Тва ме трови.

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
по същата логика мача с Иртип тука също беше най-силният
безброй положения 70:30 владеене на топката и изпусната дузпа


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Косьо, това което играхме с/у Бате е на светлинни години пред мачовете ни с иртиш

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тотално сте изтрещели, Сухия, Вуцан....бетер прасетата искате да станем. Осираме се и връщаме кого - тоя, с когото сме се осрали преди. Тва че Вуцан ни изглежда като някакъв треньор само показва колко дълбоко сме се забили в дъното....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
+1 :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Какви Вуцановци бре :ohmygod2
Ако ще се докарва свестен треньор "от Запад", той трябва да е мениджър (или да има зад него спортно-технически), който да гради отбора с визия - школа, трансфери, политика. И при двата случая Наско е капутен, а той няма да допусне това. Нито хрантутниците около и в клуба!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
а пари от къде за такива реформи. Поне докато дойде Газпром сме бедняци :wink:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Вместо дървар от втория отбор на Евертън, да бяхме взели треньора на втория отбор на Евертън. Най-вероятно разликата между него и нашите ще е куприльон пъти в негова полза.

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
antonatan написа:
а пари от къде за такива реформи. Поне докато дойде Газпром сме бедняци :wink:


Ма кажи ми честно ти наистина ли мислиш, че Вуцов е някакъв треньор? :smt005 :smt005 :smt005 И мислиш ли верно, че той ше помогне на Левски в момента, той дето искаше да изгони Жо щото бил некадърник и неперспективен? :ohmygod :ohmygod :ohmygod

Истината е, че в България има само двама треньори дето стават за Левски! Единият за съжаление се бори с коварна болест а другият е путка! А освен тях единствен друг дето може да свърши неква работа е Гочето, ама е дърт вече и футбола се промени много от едно време!

Всички други тука са ОЛЕЕЕЕ МАЙКОООО! Вуцов и Гонзо, само тичане и блъскане без капка футбол! Сухият - тва е майтап нали? Илианчо страх до мозъка на костите си, Яската мек до безобразие! Кой друг да вземем? Хубчев дето на финала с 11 на 10 за една бройка ни даде купата, след като си смени 3мата най-добри футболисти! След което изравнихме и само некадърността на Силва не ни донесе купата! Единствен Кокала може да свърши неква работа, ама и при него първо е блъскане, ритане, кюскане и чак тогава идва футбола? Кои останаха а да Гелето Станков и Гошо Тодоров! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И аз съм за Сухия или Вуцов. Може и двамата едновременно, тъкмо ще се допълват.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 5:19 pm
Мнения: 206
Не ми се мисли какво ще става другата неделя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
За да не опропастим целия юбилеен сезон,незабавно ни трябва някакъв лъч-надежда,надежда около която да се обединим!!!
Категоричен съм,че вчерашната загуба се дължи само и единствено на треньора,който не успя да предпази футболистите от "страха",че може да отпаднат от отбор като Иртиш!!!Това се видя в поведението на играчите в началото на мача,а когато "страха" вече го нямаше,вече бяхме с 10 души и 2 гола пасив,и беше късно!!!А просто трябваше първите 10-15 минути да се играе по предпазливо,да се отърсят примадоните ни от стреса,да се напаснат към играта и терена,а после чисто футболно ,щяхме да победим.Но кой да го претвори в действие-явно вчера нямаше кой!!!
Изводът ми е само един-с тези играчи трябва да бием далеч по-силни отбори.Нужна е промяна-нов треньор и нови 2-ма качествени,централни защитници,незабавно!!!Останалите промени,може да са в планов порядък!!!
Иначе,по същество-голям резил,голяма поредна издънка,в много неподходящ момент!!!
Все пак се надявам,бързо да се преодолее този пореден шок,бързо да се вземат мерките и бързо фенове и отбор да станат отново едно цяло!!!
Само Левски!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
We_Are_Levski! написа:

Ма кажи ми честно ти наистина ли мислиш, че Вуцов е някакъв треньор? :smt005 :smt005 :smt005 И мислиш ли верно, че той ше помогне на Левски в момента, той дето искаше да изгони Жо щото бил некадърник и неперспективен? :ohmygod :ohmygod :ohmygod



:lol: :lol: :lol:
вярно,че имаше такъв момент, бях го забравил това... :ohmygod2
Изображение

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
edin_chovek написа:
Гочето.Вили Вуцов.Люпко.

Стефан Грозданов - не знам защо се пренебрегва.С Локото направи чудеса с дърводелския им отбор,играха мач за титлата с Левски последен кръг,след тва хиксира 2 пъти с Фейнорд ако не се лъжа, спаси 2-3 закъсали отбора от изпадане.Доста кадърен треньор е.

Главния въпрос в Левски е - и той седи от няколко години и трябва да се зададе....Каква е ролята на треньора в Левски?Щото Останич с Гонзо,Ясен Петров с Гонзо,Костов с Иво Тонев,Илиан Илиев с Иво Тонев,Митов с Наско - мисля си,че треньорите в Левски нямат 100 процента свобода на действие,а изглеждат като пионки понякога.Този пост "спортно-технически директор" в Левски трябва да се изясни.За да се знае кой носи отговорност.Не може Иво Тонев на полувремето да е в съблекалнята.Или да се очаква от Наско да прави селекция и да мотивира играчите.Или всички да знаят,че Ясен Петров е треньор,щото Гонзо не е изкарал диплома още.
Тва вреди на Левски.


Сякаш и на мен ми се иска Стедан Грозданов !! :smt012 :smt012

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
След разрива на сърцето,мозъчният ступор и психическия шок,който преживях на мача със Славия,днес не чувствам нищо... И двата мача ги изгледах в пълна душевна тишина и спокойствие. Мисля,че тези боклуци са убили тази част от мозъка ми,която отговаря за емоциите. :smt003

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:14 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3666
vassilev1914 написа:
много ми е чудно как за толкова кратко време обърнахте монетата, преди един месец какъв симпатяга бил Митов, сега вече е некомпетентно джудже. Точно той едва ли е виновника, хубаво, тръгва си, и какво ще стане? Нима тия боклуци ще заиграят по-добре? Докато не се махнат всичките без Вутов и Гари (играе му се дееба) няма оправия, тва е. Юноши и тва е. Нови 2-3 години суша, но после плодовете ще се оберат със сигурност. И за Борат винаги се сещате като се насерем деба. И всичко различно от бой и гавра с бездушниците ще е срам за нас.

Резултатите говорят за треньора, а не някакви субективни мнения.
Март месец бяхме същата разпасана команда като сега.
Дойде Митов и победи всички преки конкуренти за титла. Ако не друго, заслужи своя шанс, който високомерно проигра. Няма на кой да се сърди, а само на себе си!
Да ходи да се доказва в Монтана. Времето му в Левски изтече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:14 pm 
Е нали срещу БАТЕ оставиха Жо резерва, нищо че ни беше и тогава най-добрия, а пуснаха Пичу, щото имало меринджеи и сме щели да го продаваме :lol:
В този клуб всичко е проституция и далавера :rip


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Заради аматьорски подход и корупция пропиляхме уникални шансове за участие в ЕКТ - Тампере, Бате и за капак последните 3 сезона дето не можем да минем първия кръг. Хрантутниците около Левски няма да позволят нормален треньор да дойде.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
We_Are_Levski!, напълно съм сериозен. С тези играчи, които имаме няма какво да градим, да мислим перспективно и не знам си кво още. Просто ни трябва треньор, който да ги ръчка, да ги псува, да ги бие, да ги надпива и прочее.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
south написа:
Митов ли трябва да учи Димов, че е безумие да направиш дузпа и да си изкараш червен картон в 12-та минута на мача?
Не.Митов трябваше да научи отбора да играе футбол и да настоява за поне двама централни защитници,а не да пуска Димов,който ясно показа миналия сезон,че е по-слаб от Данчо Милиев на тая позиция.Трябва ни наистина добър треньор,но ако ще водят друг такъв по-добре Митов да си остане.Лошото е,че дори качествен треньор трудно ще ни реши проблемите.Трябва ни стратегия за развитие на целия клуб,школа,първи отбор и т.н.Дали сами ще я изготвят и ще се търси подходящ треньор,или ще вземат доказан такъв,който да си доведе хора и да почне цялостна промяна,като му се даде време и власт да работи,не е толкова важно.Играчите ни са идиоти,но проблемите са доста по-дълбоки и просто със смяна на някои от тях или треньора трудно ще се постигне нещо.А и реално имаме доста по-добри футболисти от Иртиш,в А група пък единствено Селогорец имат по-качествени титуляри.Нещо сериозно трябва да се промени,но за момента воля за това не се вижда.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:24 pm 
We_Are_Levski! написа:
antonatan написа:
А освен тях единствен друг дето може да свърши неква работа е Гочето, ама е дърт вече и футбола се промени много от едно време!

Гочето може да не разбира от модерен футбол (което се съмнявам), но поне разбира от футбол! А на нас такъв ни трябва. Да ги научи да играят ФУТБОЛ! Не знам кой мач поред не виждам нито едно двойно подаване, мадафака!!!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Седем:Едно написа:
И аз съм за Сухия, Вуцов или Кокала. Може и тримата едновременно, тъкмо ще си допиват заедно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1521 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com