forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 2:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1252 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Знаеш как е ... написа:
...Ако за 1 месец не могат да влезнат във форма достатъчно...
именно!
практиката показва, че нашите бързо излизат от форма и бавно навлизат след това... :(
какво трябва да се направи за да не се случва това, не знам...
иначе почвам да си мисля, че не е до пари, мотивация и т.н., ами до можене... явно толкова си можеме към момента... много е тъжно, знам


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21370
Сериозна безидейност и снощи. Изключително ме дразни когато противникът се затвори и нашите започнат да обикалят на 25 метра от чуждата врата, да се разменят едни къси пасове, да липсва движение, да липсва идея. Цъкат, цъкат, докато не загубят топката или пък някой не я изрита под формата на центриране или в аут или в тъч.
А за защитата, това без да има натиск да си толкова неориентиран срещу някакви, за които е по-важно да се задържат на крака, отколкото да си пуснат 2-3 паса е просто скандално.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Ама какво значи "толкова си можем"? Това оправдание върви срещу отбори от нашата черга но не и срещу казахстанци. Няма такова животно като казахстански футбол, казахстански футболни успехи, казахстански играчи и т.н. Всеки един друг отбор от балканите като домакин щеше да ги ебе тия с поне 2 гола.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Не знам к'во да кажа. Като цяло ми се струва, че много ги надиграхме. Имахме и положения... И нещо не стигна. Тия бяха доста слаби, но пък от най- неприятните за нас отбори- здрави физически и добре затварящи се. Оптимист съм за реванша, ама не ми се мисли как ще се мъчим нататък срещу отбори, които играят по този начин, а в А група има много такива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Кога е реванша на нашите тупани?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Vincenzo написа:
Кога е реванша на нашите тупани?

На рождения ми ден :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21370
Vincenzo написа:
Кога е реванша на нашите тупани?


на 11ти от 16:00 часа

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
@Знаеш как е ... : Ами ти сам потвърждаваш това, което ти казвам - всеки би ги отупал здраво, ама ние не можахме... следователно другите могат, ама ние на тоя етап не
От мен какво се искаше направих. Купих си абонам.карта, подкрепях ЛЕВСКИ докрай, дадох всичко от себе си... Явно обаче тези на зеления килим, с много малко изключения не дават всичко от себе си...
Или ако го дават, не си личи. Ама въобще.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Трент, обаче по пазарджишка линия защитава Ваги :bigok
Пич, Рамос беше най-креативният футболист на ПФК Левски 1914 АД в този мач :smt006


Слабост ми е, знаете :oops: Не мога на човек с когото съм израстнал да му тегля путки майни. Смисъл, не знам дали помниш, имаше преди няколко години едни мачове в които играехме с 8-9 човека на терена - тва беха двубоите в които Жоро Певеца и Ицо Йовов бяха на терена.. :bigok И пак играехме....нещо. Смисъл, останалите 8-9 на терена всъщност се опитваха да разцъкват. А тука който и от 10-тимата полеви играчи да хванеш... :slap

А Вутов ей така го гледах - :shock: Тоя пич изглежда да е с моята физика, очаквах казаците да го смачкат, а той се разхождаше на парад през тях, ей Богу... :smt007 Като го видях как се подготвя да влиза и си викам "айде тва е смяна само за PR", ама очевидно има много хляб в него, колкото и анорексичен да ми мяза в момента...

Не беше отдавна когато дузпа в напрегнат момент изпусна Чиликов и се тюхкахме как сме изтървали Динамо Киев. Динамо Киев бе, човек! Тия ако сега ни хванат отиваме на 8-ца... :ohmygod Ама така е. Не от вчера съм негативно настроен към бройката чужденци в Левски...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Аз чисти положения не видях, но ако броиш шутовете на Мюлдер и Пинто в космоса значи сме имали бая :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:17 am 
Дузпите в Левски също са едно от най-дразнещите, досадни и напрягащи упражнения :lol: По съм сигурен и спокоен, че ще вкараме гол от задна ножица, отколкото от дузпа. Това подсказва, че психиката в тоя отбор е на нивото на плюнката на земята.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми това освен от тотално никаквото развитие в играта през лятото, снощи бяха и много припряни и накрая - насрани. Логично да изпуснат дузпа. Може би наистина трябваше да дадат на Вутов да бие.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:21 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2594
Македония написа:
Дузпите в Левски също са едно от най-дразнещите, досадни и напрягащи упражнения :lol: По съм сигурен и спокоен, че ще вкараме гол от задна ножица, отколкото от дузпа. Това подсказва, че психиката в тоя отбор е на нивото на плюнката на земята.

:smt023 :smt023 :ohmygod2

Изобщо нещата са плачевни както и да го погледнеш
Казаците са уникално посредствен отбор, тотален брак, не можеха да си дадат точен пас, а отиграванията им в нападение при нашите подаръци ме размяха искрено.
Интересен реванш предстои, тия ако ни бият, това ще е върха на върховете вече...

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12978
Местоположение: истинското село !!!
Е ако е вярно че китайци са гледали маймунка е нормално да се натиска да бие. Смрт !!!

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пичове, няма никакъв смисъл да се кръстим и да се чудим какво става. Колкото и да се заблуждаваме, симптомите за това си бяха налице, не знам откъде всички (че даже и аз) изкарахме оптимизъм и надежда, че нещо ще се промени. Няма как да се промени, като се прави едно и също нещо вече сумати години. Тоя ни "стил" на игра е вече от 3 години поне и нито един т.нар "треньор" не мръдна от него. Моите уважения, обаче това, че в края на миналото първенство взехме няколко мача на нахъсване и с див късмет просто няма как да ни покрива вечно и не може да компенсира другите неща. Играта ни е едно към едно с тая, примерно, при ИЛ ИЛ, единствената разлика е в желанието. Е да, ама само с желание не става. Отделно от това има хора, които не стават и за Б група. Везалов е крайно време да го разкараме, ако ще да е само защото тотално се е насрал. Дори и да е имал някакви качества, онова срещу Слагия явно го е паникьосало тотално, вчера сбърка всичко, което можеше да сбърка, и то срещу някакви дървета, които дори не ни натискат - представям си какво ще стане срещу читав отбор. Иначе съм убеден, че тия играчи могат да играят много по-добре (не са велики, но за мачове като вчерашния, както и за повечето в родната А група са достатъчно читави), но съм твърде скептично настроен към способностите на щаба ни да ги подготви, подреди и "научи" (тактически, най-вече) как да го правят. И вчера се видя, че т.нар. "подготовка" и тази година е тотално проспана, както беше и миналата (то като се има предвид, че беше два пъти по-кратка, не съм и очаквал друго де). Не са готови за сезона и това е видно. Същото беше и миналата година.

И две думи за Вутов. Момчето има талант и това е ясно. Също така е кристално ясно, че не може да изиграе цял мач, особено пък срещу такива като тия вчера - високи, здрави момчета. Точно на третата минута го видяха, че при всяко стъпване срещу него отхвърча на 5 метра, и беше дотам. Вярно е, че има талант, има хляб, но трябва да направи някакво подобие на физика, за да можем да искаме от него нещо повече от 20-тина минути, и то срещу подобен отбор (а не срещу Етър, ебаси). Освен това е абсолютно несероизно за отбор като нашия да разчитаме на 17-годишно момче, тежащо 40 кила да ни вади напечени мачове. Той има нужда да е в мъжкия отбор, има нужда да играе, включително в такива мачове, но няма как да е "мотора" на тоя отбор, все още. Трябва да има някой до него, който да поема повечето от отговорността и напрежението. Иначе нищо няма да стане, само ще го затрием.

Най-лошото от цялата работа е, че скоро едва ли ще видим стадиона толкова пълен срещу тотални анонимници.... Запасете се с търпение, тая година ще е адски, адски тегава, а ако не се вземат спешни мерки в защита и не се вкаря някаква мисъл напред - не само тегава, а катастрофална.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Направо е смешно срещу отбор като тия да допуснеш толкова тактически грешки заеби! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :ohmygod :ohmygod :ohmygod

Тия с Херо или мърльо като треньори ги биехме поне с 3-0, ама с този мускулест и анти-тактика футбол нема да стане! Митов ми е симпатичен ама трябва да се замисли за некои неща! Защото вчера за пореден втори мач беше надигран тактически от треньора на другият отбор! Само с дух и мотивация не става тая работа, трябва си и нещо друго за нея!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Много,много ме е срам от резултата!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Ivan63 написа:
Много,много ме е срам от резултата!


Резултата не е особен проблем, едно време отстранихме Бран след 0-0 на Герена, а миналата година Мура също направиха 0-0 със свинете в Словения :bigok но ги отстраниха после! Все пак е едно от най-важните неща е да не допуснеш гол като домакин, защото тогава гол на чужд терен се брои за два! По-скоро срамна е играта и то от гледна точка на идеята за нея! За самият замисъл и постройка на игра, това беше Скандалното вчера а не самият резултат! :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:37 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Нищо срамно няма, важното е че не допуснахме гол и че на реванша ще сме по-добри :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Абе за каква игра ми говориш,играеме на Герена с диваци от Казахстан и не можем да победим,какъв Бран,какви победи в Норвегия,тоя мач с иртиш е един от най-срамните резултати в цялата ни история

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Знаеш как е ... написа:
Ама какво значи "толкова си можем"? Това оправдание върви срещу отбори от нашата черга но не и срещу казахстанци. Няма такова животно като казахстански футбол, казахстански футболни успехи, казахстански играчи и т.н. Всеки един друг отбор от балканите като домакин щеше да ги ебе тия с поне 2 гола.



Нивото ни спадна до казахстанското просто, това е. Тука си живеем с илюзията, че все още сме над такива отбори като иртиш, но истината е, че не сме. Нямаме футболист, нямаме треньори, нямаме и отбори :smt006 . Както Сараево миналата година не беше по-слаб отбор от нас в никакво отношение - от футболисти, до грамотност в играта, така са и тези.

Просто не може едно нещо да го съсипваш десетилетия наред и резултатите да си останат същите, ясно е, че ще се преебат в един момент.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Най-лошото от мача всъщност се случи след неговия край.Разбрахме, че 0:0 с шестия в Казахстан е добър турнирен резултат, че е било важно да не вкарат тук в София :ohmygod :ohmygod2
А може би още по-лошото е това което видях на стадиона в очите на хората а именно някакъв страх,напрежение,притеснение,от това да не се издъним и да намерим отново някакво "Географско откритие"
А и като чета мненията ви виждам някакво примирение след поредната глупост която стана вчера.Даже ми беше изтрито мнение,че съм бил нагрубил жестоко Г-ин Митов.
Хора събудете се това е шестият в Казахстан??? Повтарям шестият в Казахстан??? Не можеш срещу такива калитари да излезеш с 3-ма деф.халфове,не може и тотално безидейна игра, повтаряне на едни и същи подавания до безкрай.
Това ако е някой добър треньор с същите тези 11 човека които бяха на терена,примерно да излезе срещу Левски вярвайте ми щеше да ни разкости.
Единственото решение е Г-ин Митов АУТ веднага,ама веднага.

САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:45 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Цитат:
Нивото ни спадна до казахстанското просто, това е. Тука си живеем с илюзията, че все още сме над такива отбори като иртиш, но истината е, че не сме. Нямаме футболист, нямаме треньори, нямаме и отбори :smt006 . Както Сараево миналата година не беше по-слаб отбор от нас в никакво отношение - от футболисти, до грамотност в играта, така са и тези.

Просто не може едно нещо да го съсипваш десетилетия наред и резултатите да си останат същите, ясно е, че ще се преебат в един момент.


Отбори като Сараево и Иртиш трябва да се мачкат с поне 3 гола ако не го направиш значи си идиот. Играчите са ни точно такива както и целото ръководство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
bobby_1914 написа:
Единственото решение е Г-ин Митов АУТ веднага,ама веднага.


Аре стига сме гонили треньори, с тия на терена същия хуй ще е дори и Сър Алекс да се върне в играта специално заради нас :smt006 Митов да се остави на спокойствие да налага младИтИ и тва е.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Изображение

Eй тва ни беше играта от снощи? :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod2 :ohmygod2

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :strkstrk :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:51 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Споко, като разбрах как ще пътуваме дотам (3 дни път с камили и 100 прекачвания), със сигурност това ще послужи а оправдание при резил :ohmygod

Колкото до Вутов - ами замислете се, че ако той беше пропуснал, можеше това да повлияе много кофти на кариерата му, особено при цялостен резил. Все пак е само на 17. Иначе съм ЗА да почва титуляр и да трупа опит, стига вече с тия "обигравания" в малоумни български отбори.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
К'ви са тия заглавия в сайтовете ве ?! :ohmygod2
Ебати журналистите, те повече напрежение влагат !! :fuck6crb :fuck6crb :sm_horse

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Trent написа:
bobby_1914 написа:
Единственото решение е Г-ин Митов АУТ веднага,ама веднага.


Аре стига сме гонили треньори, с тия на терена същия хуй ще е дори и Сър Алекс да се върне в играта специално заради нас :smt006 Митов да се остави на спокойствие да налага младИтИ и тва е.


И кои точно млади да налага, като имаме един млад....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 1:10 pm
Мнения: 669
Някaкъв написа:
К'ви са тия заглавия в сайтовете ве ?! :ohmygod2
Ебати журналистите, те повече напрежение влагат !! :fuck6crb :fuck6crb :sm_horse



Този не го ли бяхме трансферирали в лизокурец бе :shock: Да не би пак да сме го привлекли :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:56 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10721
Killmister написа:
Във В се сереше от 10тата минута още, по стара традиция. Около мене имаше доста объркани хорица, дето викаха "Насето сега ше ги нахъса"... Второто полувреме уволниха Митов към 60 мин :lol:

Ква десета минута, около мен още в 3-тата минута започна едно мрънкане, псуване, обяснения кой, къде, какво, как трябвало да направи ... :ohmygod
Тия хора ако бяха вложили 5 % от усилията, които положиха да псуват и да мрънкат, в това да подкрепят отбора, цена нямаха да имат.
За мача нищо не искам да говоря, щото само като се сетя и побеснявам


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1252 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com