forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 211 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща

Ще подкрепите ли ЛЕВСКИ в Сараево?
ДА! Там съм! 37%  37%  [ 58 ]
Нямам възможност.. 63%  63%  [ 99 ]
Общо гласове : 157
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:16 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11305
Лабрадор написа:
Аз утре или на 25ти сутринта рано се записвам,кога изкопая кинтитИ,та сакам и чакам да ти видим очите,на синО на антонатЪн и бачи акримУниос също ;)

п.с. Вчера за Кайлъшка смърт,тоник и 2 кутии цигари съм дал 20 лева,никой не може да ме убеди,че 70 лева са ПАРИ в тая държава,Шеки да не ми обяснява как някой МИЗЕРСТВА с тия пари 2 седмици в студетски катун! Аз с около 1100 лева месечно не се оправям,а деца нямам,пия по 2 бири с колеги 3 пъти седмично и едно ходене с момата до 7-те рилски + нощувка и глезотии ми излиза 200 лева за 1 уикенд майка му деба...

Еми така си свикнал бе човек :) Като нямаш парите, няма да има глезотийки. Хората пестят от всичко, когато са в нужда - храна, удобства и т.н. :)

Успех на всички които ще отидат на мача ! :levski :lsfc3 :lsfc3

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Чуйек,другият вариант е ежедневието работа-вкъщи,отишли сме за ЕДИН уикенд за последните 6 месеца и хвръкнаха...всичко друго е било работа-вкъщи,хем не съм плащал всичко аз...ЕДНО кино за последните 3 месеца + по ЕДНо шишче и хлебче ни излезе 40на лева..убеди ме,че са ПАРИ в тая държава..Иначе кво?Само гърч и работа,работа,работа...сега ще дойде 'Знаеш как е' и ще обясни как човек може без всичко,ако се наложи...после що някакви хора се мятат от мостове депресирани...така съм бил свикнал..

п.с. Самообливам се,зачистете ;)


Последна промяна Лабрадор на Пон Юли 23, 2012 9:23 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Придържайте се към темата, момчета :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
0 tolerance написа:
Придържайте се към темата, момчета :smt006

Май темата е, че ще излезем гоУеми пичета и всичко дава задна, заеби ...
Ама като знам, че познати, дето го раздават големи фенове и ултраси, се ослушват като девици ...

Та ако мога да перефразирам Апостола - 70 лева ли са ви по-ценни или честта на Родината и Клуба?

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Някой знае ли кога е последния срок за записване?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Сега бях в клуба да си платя и записалите се далеч не са двама ;) МОЩНО! :lsfc3

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Който иска намира начин, който не иска търси причина. Спрете да мрънкате кой с колко живее и колко му е зле. Като човек няма пари отива и бачка. Ако не му се бачка далавери и тва е. Над 10 години чакаме такова гостуване, атмосферата около мача е перфекта благодарение на един или друг фактор и това допълнително трябва да ви вдига настроението. Събираме се и отиваме с настроение да пеем в насранита им държавица, да си подкрепим отбора и да видят, че не могат да се ебават с нас. Правиме си кефа както само ние можем и се прибираме. Всичко останало което евентуално може да се случи е само бонус. Преди мача в София и аз бях против секви крайни лайна, лозунги и глупости но нещата се променят и сега е повече от задължително всеки който може да отиде на тоя мач. За България, за Левски и ако някой въобще се е почувствал засегнат...от това пред Ал. Невски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 23, 2012 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Който има трикольор, нека го вземе. Колкото повече, толкова по-добре. :wink:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Записах се към 12:30 на обяд и бях 15 в списъка - очаквам наплива накрая!

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
човек има ли желание нищо не може да го спре! няма ли желание, причини хиляди. тва е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 3:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
LSFC написа:
Аз познавам и хора, които със 70лв живеят и цял месец, но това не им попречи да си платят екскурзията точно две седмици след жребия. И пак повтаряме, стига остроумия. Много ясно, че 10-15% имат някакво оправдание, заради което да не дойдат. Говорим за масата от едни 80% или да го кажем към 20-30к активни уж Левскари, които нищо не им пречи да дойдат. Стига през мнение сме се правили на хитри и описваме някой конкретен случай.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 3:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Надали ще има некой, който да съжелява :levski :!:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 8:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Доста "Искрено и лично" стана тука, аре по-сериозно малко.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Цитат:
От Левски публикуваха специално обръщение към своите фенове, в което ги молят за силна, но мирна подкрепа в реванша с босненския Сараево.

Ето текстът от официалния сайт на сините:

Цитат:
Отборът на Левски постигна важна победа в София срещу ФК Сараево в турнира на Лига Европа с изключителната подкрепа на „сините“ привърженици. На реванша в Сараево още повече ще се нуждаем от тази любов и вярност, която е съпътствала нашия клуб из цяла Европа.

За съжаление, обстановката там е изключително тревожна и, с оглед запазване на тяхната сигурност, призоваваме привържениците на ПФК Левски да проявят отговорно и сдържано поведение.

Мачът в Сараево ще започне в 21.00 часа местно време на 26.07.2012 г. (четвъртък), като пътуването от София до там (около 600 км) ще отнеме поне 7-8 часа с кола и 10-12 часа с автобус. Ръководството на ПФК Левски разполага с официална информация, че с оглед да се гарантира сигурността на всички наши фенове, от сръбско-босненската граница те ще бъдат директно ескортирани от босненски полицаи до стадиона на ФК Сараево. В тази връзка препоръчваме на всички привърженици да отпътуват за мача рано сутринта в четвъртък, за да могат спокойно да се доберат до сръбско-босненска граница на пункт „Мокра гора“ между 16.00 и 17.00 часа место време. Маршрутът, по който трябва да минат и който е оповестен на сръбските органи на реда, е следният: Калотина-Ниш-Крушевац. Почивка и хранене в Крушевац. Граничен пункт между Сърбия и Босна е „Мокра гора“. Вътрешният маршрут в Босна е: Visegrad, Gorazde, Foca, Trnovo, влизане в Сараево откъм Dobrinja.

Пътуването от границата до стадиона в Сараево ще отнеме около 2-3 часа. Молим феновете на ПФК Левски да приемат спокойно тази мярка на босненската полиция, тъй като тя ще съдейства за тяхната сигурност. Тъй като по време на ескорта до стадиона не е уточнено къде и как ще се спира за купуване на вода и храна, е добре феновете да са се подсигурили с известно количество вода и провизии. Препоръчваме на привърженици на ПФК Левски да не нощуват на територията на Босна и Херцеговина нито преди, нито след мача. Категорично препоръчваме привърженици на ПФК Левски от други балкански страни да не предприемат самостоятелно пътуване до Сараево, в случай че не могат да се включат към групата автобуси и коли, които ще отпътуват от граничен пункт „Мокра гора“ на сръбско-босненска граница в 17.30ч за Сараево.

Представител на ПФК Левски и двама български полицаи ще посрещнат привържениците на ПФК Левски на граничен пункт „Мокра гора“, за да им дадат последни указания за обстановката в Босна и да ги придружат до Сараево. Представителят на ПФК Левски ще снабди с билети всички пътуващи преди влизането им в Босна, чиято цената е обявена в местна валута, но ще се заплаща в равностойност по 12 лв. За да не се губи време, молим пътуващите в автобусите и колите, според броя на пътниците, предварително да си приготвят точна сума. Бройката на отпуснатите билети за привърженици на ПФК Левски е 600 и не може да бъде надвишена. Билети на стадиона няма да може да се продават. Умоляваме всички привърженици, които ще пътуват, да се свържат с председателя на Националния клуб на привържениците Владимир Владимиров на тел: 0888915001, за да сме сигурни че билетите ще стигнат. В случай че има повече желаещи спрямо бройката от 600 билета, предимство ще се даде на пътуващите с автобуси и микробуси.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 11:58 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11305
А на пичките колко билета им дадоха тука ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пак толкова

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ебаси, тея резани лайнари имат претенцията да стават член на ЕС. Да умират в кофите, гнусни боклуци.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Футболът не е война, отрепките, дето имат нужда да се правят на мъже и да си избиват комплексите, да бъдат така добри да се запишат за Афганистан, Ирак и други подобни!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 1:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Може и в мироопазващите мисии в Босна :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Много ми е болно, дори гузно и неудобно, че няма да мога да присъствам, особено като чета всичките призиви и колкото и да сте прави, че има ли желание има и начин, въпреки всичките ми опити, наистина няма да мога да дойда поради финансови причини :(

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Вече няма какво да се занимаваме и да се караме , мачът почти дойде , записаните са много можем да достигнем желаната бройка от 500 човека , всеки с много малки изключения ще е там и ще подкрепя Левски ! Който има желание намира начин , който няма , не може да бъде винен , а който го е страх , просто не го разбирам ! Наздраве на всички левскари , дано ги прегазим ! Очарован съм от хората , които се записаха последните дни , защото някой са преустановили дори ходенето по мачове и се връщат за тази визита !
Мача е 0:0 и така ще се класираме :)

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Wooden Pints написа:
Очарован съм от хората , които се записаха последните дни , защото някой са преустановили дори ходенето по мачове и се връщат за тази визита !


Това ще е един от огромните плюсове след това гостуване :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
1914 Докрай написа:
Wooden Pints написа:
Очарован съм от хората , които се записаха последните дни , защото някой са преустановили дори ходенето по мачове и се връщат за тази визита !


Това ще е един от огромните плюсове след това гостуване :!:

Което ме навежда на мисълта , че съм много тъпо парче с "някой" , тъпа грешка правописна ...
Иначе не съм сигурен , дали ще ходят с монтана и пирин г.д. , но определено ще се запали нещо затихнало в тях , защото групата , която отиваме е перфектна !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
И аз чух за някои доста интересни лица, идващи за тоя мач :bii_chorbata Мощно синя окупация!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Brannik написа:
И аз чух за някои доста интересни лица, идващи за тоя мач :bii_chorbata Мощно синя окупация!

Айдееееееееееее , НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ , НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ , НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ !!!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
http://www.youtube.com/watch?v=vBhQQrQWDkM

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Колко човека се насрахте след плаката ? Честно ! Само не ме банвайте . Всички в сараево !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Синя Варна написа:
Колко човека се насрахте след плаката ? Честно ! Само не ме банвайте . Всички в сараево !

с оглед на посещаемост в предходни години където сме по 1000 а и от горе ,сега ако сме 600+близкото разтояние- сам прецени

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
ако бях милионер е сега бих пуснал 20 безплатни рейса да видя ,,финансовите ви причини,,

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 24, 2012 9:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
WEST FRONT написа:
Синя Варна написа:
Колко човека се насрахте след плаката ? Честно ! Само не ме банвайте . Всички в сараево !

с оглед на посещаемост в предходни години където сме по 1000 а и от горе ,сега ако сме 600+близкото разтояние- сам прецени


В Търнава бяхме 200 човека преко сили :bigok Така че всичко около 500 за първи мач в Европа за сезона за мен ще е супер представяне :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 211 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com