forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 211 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Ще подкрепите ли ЛЕВСКИ в Сараево?
ДА! Там съм! 37%  37%  [ 58 ]
Нямам възможност.. 63%  63%  [ 99 ]
Общо гласове : 157
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Национален клуб на привържениците на Левски София (НКП)

След вчерашната победа,сме длъжни да подкрепим ЛЕВСКИ в Сараево!

Цената на екскурзията е 70лв. В нея не се включва цената на билета.Тръгване на 25.07.2012 от кафе-клуб Сектор-Б, Бул. Тодор Александров 23 в 23:00 часа. Пристигане в Сараево около обяд.Тръгване за България веднага след мача.
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ !




Е вече няма място за извинения за никой. Всеки, който е имал оправданието "няма с какво да отида", вече го няма. И стига сте се филмирали, там ще сме толкова и такива, каквито и в България рядко се събираме. За пътуването е нужна само лична карта и желание :idea:


АЙДЕ ВСИЧКИ! ЗА НАШАТА ЧЕСТ!


:lsfc3 Очертава се да сме поне 5-6 автобуса + бусове + коли :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 3:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
Нека споменем и информацията за цената на билета, която има до момента - първоначално се спомена 15 Евро - т.е. малко под 30 лв, впоследствие се чу нещо за договорка между двата клуба - те влизат без пари, ние - също. Второто, обаче, не знам до колко е достоверно - нека ако някой има по-сигурна информация да я сподели
:levski

Всички в Сараево!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
За билетите разбрах, че им даваме 200 безплатни, ако ние сме повече не знам как ще се разпределят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Makavelli написа:
Нека споменем и информацията за цената на билета, която има до момента - първоначално се спомена 15 Евро - т.е. малко под 30 лв, впоследствие се чу нещо за договорка между двата клуба - те влизат без пари, ние - също. Второто, обаче, не знам до колко е достоверно - нека ако някой има по-сигурна информация да я сподели
:levski

Всички в Сараево!

това за билетите май е партенка, доколкото знам босненците са плащали 8 лв

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Във вестниците пишеше, че предложението на нашите малоумници е било за размяна на по 200 безплатни билета, босненците обаче отказали.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Ограничени ли са местата и до кога е записването?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Добре, че не бихме с някакъв изразителен резултат та да видим какви ще са оправданията на "пазещите се за следващия кръг" тоя път. Дано им върнем визитата подобаващо, заебете кво се пише по форумите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Искахте балкански отбор, ето ви балкански отбор !!!
Отиваме и газиме !!!

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
да видим сега колко наистина обичате отбора ...запомнете го добре Левски се подкрепя -навсякъде и винаги .....билетите за сектора трябва да се вдигнат...това вчера беше края...толкова от високо падаме че едвали ще можем да се покатерим отново..Стегнете се всички... при цял стадион с хора и първи мач за сезона мълчахте повечето като риби...ние не сме цаците бе хора ..проумейте го ..

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ
ВСИЧКИ В сараево

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
ОКУПАЦИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 6:51 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Не ми се мисли, какво ще стане ако се изсипем плануваните 5-6 автобуса само квалитетни хора и от професор нагоре :smt007 :lsfc3

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
1837 написа:
ОКУПАЦИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 6:57 pm 
WEST FRONT написа:
да видим сега колко наистина обичате отбора ...запомнете го добре Левски се подкрепя -навсякъде и винаги .....билетите за сектора трябва да се вдигнат...това вчера беше края...толкова от високо падаме че едвали ще можем да се покатерим отново..Стегнете се всички... при цял стадион с хора и първи мач за сезона мълчахте повечето като риби...ние не сме цаците бе хора ..проумейте го ..

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ
ВСИЧКИ В сараево

Като не отида до Сараево съм чорбар,семкаджия и не обичам отбора си нали?От къв зор трябва да пишете такива работи не мога да разбера!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Ако имаш възможност, време и пари - да.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
deniros написа:
WEST FRONT написа:
да видим сега колко наистина обичате отбора ...запомнете го добре Левски се подкрепя -навсякъде и винаги .....билетите за сектора трябва да се вдигнат...това вчера беше края...толкова от високо падаме че едвали ще можем да се покатерим отново..Стегнете се всички... при цял стадион с хора и първи мач за сезона мълчахте повечето като риби...ние не сме цаците бе хора ..проумейте го ..

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ
ВСИЧКИ В сараево

Като не отида до Сараево съм чорбар,семкаджия и не обичам отбора си нали?От къв зор трябва да пишете такива работи не мога да разбера!

кво да ти кажа....стой си във вас и гледай Шоуто на канала..въпроса е масата от хора да отиде/ако не отиде тогава може и да кажем семкари/,а ти ми даваш пример с теб...нали не мислиш че ако отидем 1600 човека ще ни липсваш и ще те плюем..?

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
smash the reds написа:
Не ми се мисли, какво ще стане ако се изсипем плануваните 5-6 автобуса само квалитетни хора и от професор нагоре :smt007 :lsfc3

5-6 автобуса само автентични герои на NewBalance :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
WEST FRONT написа:
deniros написа:
WEST FRONT написа:
да видим сега колко наистина обичате отбора ...запомнете го добре Левски се подкрепя -навсякъде и винаги .....билетите за сектора трябва да се вдигнат...това вчера беше края...толкова от високо падаме че едвали ще можем да се покатерим отново..Стегнете се всички... при цял стадион с хора и първи мач за сезона мълчахте повечето като риби...ние не сме цаците бе хора ..проумейте го ..

ЛЕВСКИ ДОКРАЙ
ВСИЧКИ В сараево

Като не отида до Сараево съм чорбар,семкаджия и не обичам отбора си нали?От къв зор трябва да пишете такива работи не мога да разбера!

кво да ти кажа....стой си във вас и гледай Шоуто на канала..въпроса е масата от хора да отиде/ако не отиде тогава може и да кажем семкари/,а ти ми даваш пример с теб...нали не мислиш че ако отидем 1600 човека ще ни липсваш и ще те плюем..?


Що мислиш, че на момчето не му се ходи? Всеки, който има възможност, ще отиде. Поне на тая тема дайте да не се караме.

Единни в Сараево!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
А, бе, много добре знае и "момчето" какво има предвид WEST FRONT, така че нека не се правим на засегнати госпожички. Факт е, че спокойно можеше да идем 2-3 хиляди на това гостуване, а сега се чудим дали ще сме 500, точно поради факта, че всеки се прави на засегнат, остроумен, зает и т.н. Сигурен съм, че който е имал желание е намерил начин, а хиляди просто са си намерили причина. Много ясно, че има хора, които нямат възможност да дойдат! Но те са не повече от 10-15%. Другите просто са на рожден ден на баба, заети са да постват итк снимки във фейсчето или са си "планували" морето точно на тази дата. Все тая, който отиде, отиде. Напоследък излиза, че някои все трябва да надъхват други, все едно им е някакво задължение. То който не си е надъхан за такъв мач, наистина най-добре да не идва въобще.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Мустафа Шарков написа:
Искахте балкански отбор, ето ви балкански отбор !!!
Отиваме и газиме !!!

:idea: :arrow: Там мисля , че ще се преброим !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
LSFC написа:
А, бе, много добре знае и "момчето" какво има предвид WEST FRONT, така че нека не се правим на засегнати госпожички. Факт е, че спокойно можеше да идем 2-3 хиляди на това гостуване, а сега се чудим дали ще сме 500, точно поради факта, че всеки се прави на засегнат, остроумен, зает и т.н. Сигурен съм, че който е имал желание е намерил начин, а хиляди просто са си намерили причина. Много ясно, че има хора, които нямат възможност да дойдат! Но те са не повече от 10-15%. Другите просто са на рожден ден на баба, заети са да постват итк снимки във фейсчето или са си "планували" морето точно на тази дата. Все тая, който отиде, отиде. Напоследък излиза, че някои все трябва да надъхват други, все едно им е някакво задължение. То който не си е надъхан за такъв мач, наистина най-добре да не идва въобще.

Мислят се само оправдания , не приятел не си чорбар или семкаджия , ама като не отидеш в Сараево си просто страхливец , ако нямаш разбира се истински уважителна причина , това е най-важното гостуване за последните 15 години сигурно , гостуване на което е важно всеки да присъства , за да защитим честа на сектор Б , за да сме рамо до рамо с братята си !
Прав е ЛСФК , че само се мислят оправдания сега и хората се покриват , после ще се биете в гърдите , че ще запалите 5 факли и ще опънете два найлона !
ВСИЧКИ В САРАЕВО ! ВСИЧКИ !!! Ще видим и фенклубовете , които ще се покрият , защото май , май цели градове с ЛЕВСКАРИ ще присъстват , за сметка на други , които няма и да се появят ... казах вече , там ще се преброим !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Знаете, че по принцип един постоянен кръг от хора винаги е в готовност за такива мероприятия. Просто не вярвам, че някой от този кръг ще отиде на моренце, вместо в Сараево. Който може, ще отиде. А тия, които не са ходили преди, и сега няма да отидат. Този deniros не го знам кой е, но не знам що точно на негов гръб трябваше да се сипе.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
В поста много точно го казвам че става въпрос за масата от хора ,а не единични случаи които няма да присъстват..Просто ще е недупостимо да сме по-малко от 800 човека...иначе и аз знам хора дето не могат да дойдат ,а и на мен се случва,но не съм ги обвинил че са семкари и пр....Говорим за агитката на Левски а тя не е аз,ти или той..Днес аз не ходя но ти си там и пак сме бройка за тва става въпрос..Разберете че цялостното ни представяне ни вдига летвата ,а не, че си с голямо самочувствие с фред пери и блискаш 100 за бицепс...и сектора не е пешеходна пътека само да обикалят разни филмИрани деца....влизаш заемаш позиция и се раздаваш ДОКРАЙ...стига сте се дебнали постоянно -я тоя запали факла и всички го гледат и мълчът.. -я тоя вдигна транспарант и всички млъкват пак и зяпат ....това като се изкорени и пеете от началото до края тогава ще сме УЛТРАС...За сега сме фенове...сори ама е така..САМО СИНИТЕ

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Има и друг момент - да се пише толкова у форумО нема много сми, щото повечето хора от тук ще си отидат, както са го правили почти винаги... Както е факт, че и много хора с претенции в България не ги виждаме по чужбина, сигурно си имат причина... Но според мен там по-скоро трябва да се гледа, не тук...

Както и да е, аз се надявам да е епично гостуване с мощно представяне от наша страна :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 29, 2011 12:29 pm
Мнения: 126
Аз като съм от Пазарджик ще ме упътите ли къде точно е бул. Т.Александров, както и кога,как, на кого се дават парите ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 1:55 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 9:30 pm
Мнения: 89
Най-добре се свържи с момчетата от Железен Пазарджик. Има и такива във форума мисля.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 3:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Някои не разбраха, че някои не живеем от тва че сме от Левски. Нямам възможност /чорбар, семкар, турист съм, нали така/.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 3:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 7:27 pm
Мнения: 88
Колкото и да сме на реванша поне ще се раздадем и ще викаме 90мин. Няма да е като в четвъртък една част да си водят важните разговори и да си дават уроци по история на бивша югославия. :smt023

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 01, 2009 11:54 pm
Мнения: 422
Понеже мисля че не е стигнало до всички,а май трябва ....


Босненски изроди "обесиха" Апостола

http://www.fanface.bg/images/HZ-oligofrenia.jpg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
sin написа:
Някои не разбраха, че някои не живеем от тва че сме от Левски. Нямам възможност /чорбар, семкар, турист съм, нали така/.


Кой живее от това, че е от Левски бе, момче? Направо избеснявам, като чета тая простотия, а в същото време знам колко хора ще ги изгладуват другия месец тия пари за пътуването, само и само да отидат до Сараево. Това на много хора тук ще е смешно, но да, момчетата ме могат да извадят е така 100-120 лв. И тия хора имат живот извън футбола, но ще отидат на мача.

Тоя спор според мен беше излишен, щото никой не дължи обяснение никому, нито е нужно да дава отчет за финанасовото си състояние, но като прочета някоя глупост, нема как да не съм на страната на LSFC.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2012 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
sin написа:
Някои не разбраха, че някои не живеем от тва че сме от Левски. Нямам възможност /чорбар, семкар, турист съм, нали така/.


:ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 211 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com